2. samostojna tekma junior in senior handlinga, Celje

LIZA · 1812

LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Komisija za junior handling organizira
  2. samostojno uradno TEKMO JUNIOR IN SENIOR HANDLINGA

Ki bo potekala v nedeljo, 18.10.2009, s pričetkom ob 10. uri, na vadišču kinološkega društva Celje.

Kako do vadišča?
Peljete se po avtocesti Ljubljana-Maribor(A1/E57). Zavijete na izvoz Celje-center. Držite se levo in zavijte levo, proti centru Celja (Mariborska cesta). Po približno 700m zavijete levo na Podjavorško ulico. Na prvem in drugem krožnem križišču greste naravnost, na tretjem izberete prvi izvoz. Peljete po ulici mesta Grevenbroich pod avtocesto. Zavijete levo v drugo ulico (po približno 800m od zadnjega rondoja) na Lokrovec. Prvo ulico zavijete desno in že ste na cilju.
V Google-zemljevid vtipkajte naslov Lokrovec 1b, Celje in odprl se vam bo zemljevid.

PROGRAM:
    * 8.00-10.00: Prihod tekmovalcev, zbiranje prijav in žrebanje štartnih številk Pred tekmovanjem bo na voljo za vajo ring.
    * 10.00-11.30: Vaja: sodnica bo ocenila vse tekmovalce, na voljo bo tudi za vsa vprašanja.
    * 11.30-12.30: Pavza, Zabavni program
* 12.30: 2. uradna samostojna tekma Junior in Senior handlinga. Tekmovanje bo potekalo v štirih kategorijah: JH-mlajša:9-12 let, JH-starejša: 13-17, SH-mlajša: 18-40, SH-starejša:40+
    * 14.00: Podelitev nagrad in fotografizanje

Sodila bo sodnica ga. Tanja Bizilj.

PRIJAVNINA: Prijavnina za tekmovanje znaša 10 eur.

 ŠE NEKAJ 'PRAVIL':

    * Lahko se prijavite čisto vsi, ne glede na to, ali imate kužka ali ne. Nekaj prijaznih in vodljivih kužkov bo namreč na voljo za tiste, ki nimajo svojega. Pri prijavi prosim navedite, ali si želite kužka izposoditi
    * Vaši psi naj bodo zdravi in prijazni. S seboj prinesite modro knjižico o cepljenju, iz katere je razvidno, da je bil kuža cepljen proti steklini. Starše mlajših tekmovalk in tekmovalcev naprošamo, da presodijo, ali njihov nadebudni tekmovalec lahko obvlada svojega psa. Če je zanj premočan ali prevelik, si lahko sposodi katerega od naših.
    * VABLJENI STE ČISTO VSI, TAKO TEKMOVALCI KOT GLEDALCI!!! Več nas bo, bolj bo zabavno! Seveda so prav tako dobrodošli vaši kužki, ki jih lahko tudi posodite tekmovalcem za tekmovanje.

 PRIJAVE sprejemamo na:
[email protected]
051 213 155
ZADNJI ROK PRIJAVE:16.10.2009

Podatki, ki jih napišite ob prijavi: Ime, priimek, datum rojstva, telefonsko številko, pasma psa, ime in starost psa. Če psa nimate, nam to napišite, da bomo vedeli, koliko dodatnih kužkov potrebujemo.
Za vsa vprašanja se lahko obrnete na zgornji e-mail ali številko.

VABLJENI VSI!!!

Sponzor: Klub mladi kinolog


1x2xx3xxx

  • Gost
Odgovori #1 : 12 Oktober 2009, 20:11:25
Se vidimo :)



Tisa in Loa

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 5
Odgovori #2 : 12 Oktober 2009, 21:48:07
Mi2 vas mogoče prideva pogledat in navijat.  ;D



1x2xx3xxx

  • Gost
Odgovori #3 : 13 Oktober 2009, 16:35:49
Jaa, pridta mal naokoli :)



nezzek

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 2
  • Moja Bella in Murka :-*
Odgovori #4 : 13 Oktober 2009, 22:03:07
Se vidimo, jaz bom 100% najbolj zadekana in oblečena, sicer pa me boste prepoznali po najbolj fancy oblečenem psu LOL :D

Ni lepšega od španjelskega pogleda in njegovega mahajočega repka :-*

Nekaj več o Belli in Murki, in o pasmah ang. koker španjel ter bavarski barvar: http://nezzek.webs.com/
My Dog & Junior Handling: http://doghandler-neza.yolasite.com/


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #5 : 17 Oktober 2009, 20:53:04
Mene pa žal ne bo-sem zbolela  :'( :'(

Forumovci, ste lepo lepo vabljeni na ogled, pa tudi kužke pripeljite s sabo, ker jih bo tekmovalkam malo primanjkovalo.
Lahko vam izdam, da bo zelo zanimivo-tokrat se obeta mednarodna konkurenca, najmlajša tekmovalka, ki bo nastopila (izven konkurence), pa ima komaj 4 leta :)
Zaenkrat je prijavljenih 14 tekmovalcev (še vedno nobenega v starejši senior handling skupini).
Dalo se bo prijaviti tudi jutri, na sami tekmi. Tako da če koga morda zamika... :)