Pesjanarski božiček 2

xX_horse_girl_Xx · 200937

Lissa

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #390 : 18 December 2009, 14:58:17
Haha, jaz ne bi zdržala toliko časa  :P
Pa hvala da ste povedali za pošto. A tiste kuverte majo tut na pošti? Al pa a je ok, če dam to še v eno škatlo - pač tisto ki prodajajo za pakete na pošti?
Grem dones na pošto  :)


thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #391 : 18 December 2009, 15:09:07
Jaz sem še svojega oni dan odprla - ker to mi je pa mora še iz otroštva.

Jaz imam tudi težaaaaaave :D In psa z mano! Jure se nam pa smeji. Da se ne bomo mi smejali, ko bo šel čez par urc na novoletno zabavo in bomo čisto sami doma, he he >:D >:D >:D



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #392 : 18 December 2009, 15:18:26
Jaz imam tudi težaaaaaave :D In psa z mano! Jure se nam pa smeji. Da se ne bomo mi smejali, ko bo šel čez par urc na novoletno zabavo in bomo čisto sami doma, he he >:D >:D >:D

A veš kaj je pa še huje. Da pošlješ darilo in si ves nestrpen, kaka bo reakcija ... pol ti pa prjavjo, da bojo za Božič odpiral.  :o :D :D :D Strel u koleno.   :-X   ;) :P  Zato bom jaz preventivno šele v torek poslala.  >:D >:D



thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #393 : 18 December 2009, 15:36:05
 :D :D :D
jaz bom pošiljala iz podobnega razloga v ponedeljek ali torek, ker bo vsaj v enem paketu nekaj, kar ne bo moglo ful dolgo čakati .. pa ne bi rada, da bi božično vzdušje skazil smrad iz naše škatle - čeprav moja psa pravita, da bolj kot smrdi, boljše je  :P



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #394 : 18 December 2009, 15:37:38
 :D :D :D :D :D na to pa še pomislila ne bi.  :o :o Jao, kaj bi si pa potem mislili, da sem jih hotela psa zastrupit
Čeprav naša Ira bi bla najbolj srečna, če bi dobila paket dreka in bi se lahko valjala v njem.  >:( >:( :-X :-X



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #395 : 18 December 2009, 15:47:09
 :D :D men pa najbolj skrbi, če bodo naši obdarovanci zadovoljni oziroma da nismo kupili prevelikih stvari, ker za male pasme pa jaz res ne znam kupovati, bom mogla enega mini peseka dobit, da se navadim  :D :D


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #396 : 18 December 2009, 15:52:11
:D :D men pa najbolj skrbi, če bodo naši obdarovanci zadovoljni oziroma da nismo kupili prevelikih stvari, ker za male pasme pa jaz res ne znam kupovati, bom mogla enega mini peseka dobit, da se navadim  :D :D

Ni treba kupovat, ti posodim za kak dan.  :o :P Drugače pa, če je treba, se da tud velike stvari žvečit in grist z majhnimi usti  ::) 8) :P



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #397 : 18 December 2009, 15:52:23
Jaz imam tudi težaaaaaave :D In psa z mano! Jure se nam pa smeji. Da se ne bomo mi smejali, ko bo šel čez par urc na novoletno zabavo in bomo čisto sami doma, he he >:D >:D >:D

Ali, povej mu, da ne smeš bit zdaj pod stresom. :P
Boljše, da kar odpreš. :D



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #398 : 18 December 2009, 15:54:36
Ali, povej mu, da ne smeš bit zdaj pod stresom. :P
Boljše, da kar odpreš. :D

Se strinjam ... veš kolk nas je firbcev, ki bi se radi slinili nad darili (in mimogrede pobrali kako idejo)  :P ::)



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #399 : 18 December 2009, 16:02:56
Ni treba kupovat, ti posodim za kak dan.  :o :P Drugače pa, če je treba, se da tud velike stvari žvečit in grist z majhnimi usti  ::) 8) :P
:o :o meni ni treba dvakrat rečt ju pridem kar takoj iskat, tko da ne ponujaj preveč. Maršk jih že pozna, tko da bi ju bil zagotovo vesel  :P :P :D :D


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #400 : 18 December 2009, 16:05:10
:o :o meni ni treba dvakrat rečt ju pridem kar takoj iskat, tko da ne ponujaj preveč. Maršk jih že pozna, tko da bi ju bil zagotovo vesel  :P :P :D :D

Ajše ne dam, ma bogega srčka, bi jo kap zadela k bi Marši dirkal okol nje. Tistga hudička od Ire pa dam prec ... sam se pa z J. meni naprej  :P >:D >:D



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #401 : 18 December 2009, 16:07:20
Ajše ne dam, ma bogega srčka, bi jo kap zadela k bi Marši dirkal okol nje. Tistga hudička od Ire pa dam prec ... sam se pa z J. meni naprej  :P >:D >:D
Ja Ajšek se pomoje že križa, če slučajno tole bere, da ne bo mogla res k Maršku it, Ira pa že ni hudiček, prav lušna navihana punca je :-*. hmm, če se moram z J. zmenit, pol je verjetnost da pride Ira k nam enak ničli  :D :D >:D


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #402 : 18 December 2009, 16:09:52
hehe, kar dobro gre teb tale matematika  :o :D :P

grem zdaj ... darila iskat  :-* >:D



thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #403 : 18 December 2009, 16:16:06
Ali, povej mu, da ne smeš bit zdaj pod stresom. :P
Boljše, da kar odpreš. :D

Aaaaa, Sibila, dobra!!!!  :o :o Sej škatla je že pred mano, zdej samo še počakam, da pridejo s sprehoda. Da sama odprem, se pa ne spodobi, ane?  ::) :D



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #404 : 18 December 2009, 16:56:32
Občudujem tiste, ki boste zdržali do naslednjega tedna.  :o :o Jaz sem še svojega oni dan odprla - ker to mi je pa mora še iz otroštva. Darila pod smrekco za Božič, čakat pa do novega leta.  ::) ::) Mučenje otroka, za moje pojme.  ;) :D :D

Pri nas smo šli spat...oz. so jih tik pred 0.00h dali pod smreko....potem ko sem jaz že začela praznovat novo leto s kolegi, smo pa prestavli odpiranje za par ure prej. Ker imamo letos Bino ki je RADOVEDNA IN BI VREČKE JEDLA, bomo tik pred opiranjem dali.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


delfinčika

  • Gost
Odgovori #405 : 18 December 2009, 17:17:59
naslednji teden (verejtno v torek) gremo v šoping. Zato bo mogi obdarovanc malček potrpeti.

No z našim darilom bomo čakali do božiča (če ga bom takrat dobila, če ne pa takoj do novega leta pa ne bomo čakali, ali pač???)  pa če bo Mača še tok užaljena




tajka

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
  • moja pesjanka
Odgovori #406 : 18 December 2009, 19:20:32
jst sem pa mačkonu že poslala darilo (meni je bil tresoči mišek v škatli za priboljške zelooo všeč taja je pa sm sline cedila in gledala kdaj bo pravi čas, da ga spravi med staro šaro9 upam da bo najinemu obdarovancu darilo všeč ::) :D

love animals4everandalways


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #407 : 18 December 2009, 19:34:43
Z naše strani so šli paketki danes dopoldan na pošto.

Pri nas se bodo darila odpirala 25.12. zjutraj. Ponavadi pesjanki sami odpirata darila, mačkonki je pa treba mal pomagat.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #408 : 18 December 2009, 20:07:59
Eno vprasanje; ste se vi podpisali pod vase bozicke? :-[

battito animale


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #409 : 18 December 2009, 20:10:28
Pri nas smo se  ;)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #410 : 18 December 2009, 20:18:54
Nas paket je bil pa danes zapakiran, jutri gre pa na posto.. Pa tudi mi smo se podpisali  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #411 : 18 December 2009, 20:22:58
Mi smože dobili listek zdaj je treba samo še na pošto. Ravnokar smo končali z zavijanjem darila. Upam ,da bo obdarovancu všeč
Jaz sem se podpisala samo z mojim imenom in imenom psa.

My best friend is a westie


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #412 : 18 December 2009, 21:29:19
Bode je tudi že dobil darilce in ga tudi že odprl :o
Ampak ni bilo pa podpisa, tako da ne veva komu se zahvalit  ??? :'(

No upam da se javi najin božiček, ki je res lepo darilce prinesel  :o En del ga je Bode že pojedel :D

Hvala božičku iz SG :-*

p.s. najino darilce bo pa dostavljeno na dom :D



xX_horse_girl_Xx

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #413 : 19 December 2009, 09:24:19
Jaz bom tudi poslala v ponedeljek ali torek... in upam, da bo najin obdarovanec zadovoljen....:D Darilo grem pa danes kupit....

Psi so zakon - imejmo jih radi


Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #414 : 19 December 2009, 10:43:56
Mi smo pa danes že dobili prvo darilo  :o Sicer ne vem točno za katero od mojih dveh punc je, ampak sploh ni pomembno, ker si bosta stvari tako ali tako delili.

Torej,
draga naša božička MUNDUS, NAJLEPŠA HVALA ZA DARILO!!! 

Darilo je super in vsi smo navdušeni. Res si se potrudila, voščilnica je krasna in meni je zelo všeč tudi "človeški del" darila  ;)

Tako pa je zgledalo odpiranje darila:

http://www.facebook.com/album.php?aid=39502&id=1081321895&l=ca7b389b09

Mundus, hvala še enkrat!!!

LP Gaja, Funny & Lara




thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #415 : 19 December 2009, 10:56:18
A sta kar skupaj odpirali? Pri nas bi potem na vsaki drugi sliki vidli Thorove zobe >:D Me pa prav zanima, če bo Anita sama odprla svoje darilo ... Vem, da bi ga, če bi jo pustila samo z njim, pred nama se pa dela fino  ::)
Luštne fotke in super darilo! Mi bomo še počakali še na drugi paketek, pa bomo potem skupaj odprli, do božička pa res ne bomo zdržali :) 



Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #416 : 19 December 2009, 11:01:39
A sta kar skupaj odpirali? Pri nas bi potem na vsaki drugi sliki vidli Thorove zobe >:D Me pa prav zanima, če bo Anita sama odprla svoje darilo ... Vem, da bi ga, če bi jo pustila samo z njim, pred nama se pa dela fino  ::)
Luštne fotke in super darilo! Mi bomo še počakali še na drugi paketek, pa bomo potem skupaj odprli, do božička pa res ne bomo zdržali :) 

Ja ja, skupaj smo odprli...sem itak mogla jaz, ker sami ne bi mogli. Sta pa sam vohali in gledali. Je pa res, da se tako lepo obnašata samo za slikanje.   >:D V resnici "ta velika" kar brani svoje stvari, sploh kakšne slastne priboljške.

Jaz sm upala, da nam mogoče rata dobit obe darili hkrati, ampak ker ni uspelo pa tud ne mislim čakat do božiča. Sem čisto preveč firbčna  :-[



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #417 : 19 December 2009, 11:42:47
Bodejev božiček sem pa bila jaz. Me veseli, da vama je všeč.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #418 : 19 December 2009, 12:00:27
Gaja, me veseli da vam je darilo všeč :) je pa za Laro. Nisem vedela da imaš dve psički, drugače bi napisala. Sem pa kupila res najmanjše stvari, ki so jih imeli...upam da vseeno niso prevelike :)

Imate pa res pridnega poštarja, sem mislila da bo prispelo šele v ponedeljek.

Lp
Helena


Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #419 : 19 December 2009, 12:11:32
Gaja, me veseli da vam je darilo všeč :) je pa za Laro. Nisem vedela da imaš dve psički, drugače bi napisala. Sem pa kupila res najmanjše stvari, ki so jih imeli...upam da vseeno niso prevelike :)

Imate pa res pridnega poštarja, sem mislila da bo prispelo šele v ponedeljek.

Lp
Helena

Ne, stvari zagotovo niso prevelike...super so res :) Verjamem pa, da je kar težko kupovat za čisto nasprotje od tega kar imaš doma. Tudi jaz sem imela težave, ker so naši obdarovanci malo večji kosmatinci. Amopak tako je še bolj zanimivo :)

Sicer pa tudi jaz čakam, če so naši obdarovanci dobili darila....al pa imamo samo mi tako pridne poštarje, da prinesejo pošto že v enem dnevu  ;)  Bomo videli  :P