Pesjanarski božiček 2

xX_horse_girl_Xx · 200941

_nnn_

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #510 : 22 December 2009, 12:51:38
Mi smo včeraj poslali ;).
Danes je knedl dobil svoje darilo :o. Najlepša hvala Maši in Jariju, zadela sta v nulo!
Prispel je zelo lep božični paketek in Eos se je takoj prišunjala v kuhinjo, kot da bi vedela, da je zanjo. Ker smo bolj neučakane sorte, smo paketek seveda odprli. Mene je najbolj impresionirala čudovita voščilnica, na kateri je božični Toller (tu sem že cedila sline, ob tej silni lepoti)...

Eos pa seveda igrački in keksi 8). Zraven je bil tudi sestrin pesjanko Haller, ki je Eos takoj olajšal za eno igračko. :D

Daj jo nazaj!


Ker je ni hotel vrniti, smo se kujali...

nato pa navalili na drugo :)



s katero še zdaj piskamo okrog. Hvala tudi za čokolado in lepe želje :-*. Srečne praznike in obilo srečnih trenutkov želiva tudi vama. :-* :-* :-*



Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #511 : 22 December 2009, 12:54:54
Tudi Diva je danes dobila svoj paketek :). Hvala Jaku. Čakamo še na Nubinega, nato pa bomo oba skupaj odprli... In seveda poslikali :P.

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #512 : 22 December 2009, 13:15:10
Tisa in Brihta sta tudi danes dobili svoj paketek, ostali bodo pa očitno še malo počakali  :P Hvala Niki in Lini ;D Tisa je bila najbolj navdušena nad čokolado, Brihti pa je vrv z žogo super in je vsa ponosna, ker ima ona novo igračo Smart in Rumba pa nič ::)  Slikce pa kasneje.



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #513 : 22 December 2009, 13:19:30
Brihti pa je vrv z žogo super in je vsa ponosna, ker ima ona novo igračo Smart in Rumba pa nič ::) 

 :o :D :D :D :D to mi je najboljši del pri naših zverinicah. Rep ponosno pokonci in igrača v gobcu - pa vsa zadovoljna hodi naokrog.  :-* >:D



pimu

  • *
    • Prispevkov: 129
    • Točke: 0
Odgovori #514 : 22 December 2009, 14:06:12
Hehe no samo da vama je ušeč, sem vesela:D

....Never Grow Up..


tajka

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
  • moja pesjanka
Odgovori #515 : 22 December 2009, 14:46:30
Hvala zelooo lepo darilo, Alba in Barbara.Taja in jaz sva vama  zelo hvaležni tudi za čestitko in vse ostalo.
Saj ne bi bilo treba toliko zapravit  :-[ ::) :P
Res še enkrat hvala za vsa darila.

love animals4everandalways


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #516 : 22 December 2009, 14:56:47
Tjaša in Jon - Bella se zahvaljuje za darila, ki so super, Marši je že posvojil cufo :D:D
A je že prišlo?  :o Upam, da si znala prebrat in, da ni prišlo preveč raztreščeno...  :)



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #517 : 22 December 2009, 14:58:42
Tjaša je prišlo ja, škatla je bila sicer mal raztrgana je pa tko Marši lažje gobec noter porinil in raztrgal škatlo  :D :D  Hvala  :-*


gogy

  • *
    • Prispevkov: 75
    • Točke: 0
Odgovori #518 : 22 December 2009, 15:00:35
A moj obdarovanec/obdarovanka je že dobil/a? Gogi že komaj čaka na darilo :P :)


Luongo

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 0
  • Of course I'm a Husky! I wasn't aware there were o
Odgovori #519 : 22 December 2009, 15:12:29
Midva sva tudi danes dobila darilo. Hvala L. S. (se kdo spozna?) iz Kranja! Se je poštar bunil kaj more v takem vremenu pakete dostavljat  ::). In itak da smo že odprli. Plišasta žoga je zakon ker itak obožuje vse kar je iz pliša in jo prenaša gor in dol pa hiši. Kuža je tudi super (piskaa!!!), priboljški bodo pa počakali pod smrekico  :D saj so neprodušno zaprti tako da mislim da nam bo ratalo  :P

Me veseli da vam vse prav pride. Smo mogli kar na hitro kupiti nekaj, ker je tale december čist preveč natrpan. :o
In smo res srečni če je pesjankotu všeč. Naj le uživa v igračkah.


Smo pa tudi mi danes dobili paketek, samo ga še ne bomo odprli, čeprav Luongo kar nekaj okoli hodi in voha, kot da ve da je zanj.
Božiček bo odpiral 25. zjutraj in če moram jaz počakati in otroci, bo tudi Luongo moral...  :P
Sporočimo kako je bilo in kaj je dobil, Hvala za darilo Katja R iz Črnuč  :D



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #520 : 22 December 2009, 15:14:58
Tajka me veseli, da vama je všeč. Sem pa rabila dolgo časa, da sem vaju izsledila na forumu :). Pa saj ni bilo toliko ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


fay

  • *
    • Prispevkov: 146
    • Točke: 0
Odgovori #521 : 22 December 2009, 15:46:16
Tudi mi smo dobili darilo za eno od naših punc (žal ne piše za katero, je pa obema všeč, in si darilo delita  :D)








HVALA naši Božički Sabini  :)

lp, Nina

P.S. Pozabila sem še povedat, da je meni zelo všeč ideja darila, da se tudi tako pomaga društvom. Super, res!  ;D



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #522 : 22 December 2009, 15:47:05
Ooo, še ta drug paketek prispel, tokrat za Bestija :) Tudi on je navdušen nad vrvjo, tako da Nina, Črt, Tisa in Bor najlepša hvala :) Piškotki pa itak grejo v rit :)

Aja, kakšno naključje, oba sta dobila prav isto vrv za vlečenje - še barva je pri obeh zeleno-modra  ;D ;D

Lp, Urša

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #523 : 22 December 2009, 15:52:51
Aja, kakšno naključje, oba sta dobila prav isto vrv za vlečenje - še barva je pri obeh zeleno-modra  ;D ;D

Lp, Urša

 :D :D No bosta imela vsaj vsak svojo in ne bo ljubosumja :P Mene je bolj za piškote skrbelo, da jih boš morala na koncu ti pojesti, ker vem da sta glede priboljškov bolj zbirčne riti >:D



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #524 : 22 December 2009, 15:54:47
Ne, ne, teli so šli ful dobro v rit :) Atos mi je naredu celo lužo s slino, ko sem jih pospravljala v  škatlo za piškote :):)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #525 : 22 December 2009, 16:07:52
Ana :
Midva s Chappiem sva iz Ajdovščina ja.  :D No me veseli, da so Kali všeč pribolški.. si bosta pač z Marshallom igračko delila. (;  ;D Je pa pošiljka hitro prišla, ker sem poslala komaj učiraj .  :o

Chappi pa ni še dobil darila .. upam da pride do Božiča.((:



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #526 : 22 December 2009, 16:08:18
Pa še naše fotke

Kala z darili - od Barbare in Chappia  :-*

Bella z darili - od Tjaše in Jona  :-*


pa še fotka tanajbolj firbčnega psa pri nas  :D


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #527 : 22 December 2009, 16:09:38
Jeeeej mi smo dobili prvo darilo :) ful je blo simpatično, ko sem ga zagledala, saj je bila glavni naslovnik Lia :)
Sicer sem imela namen počakat z darilcem do božičnega jutra, ampak mi ni uspelo :-[ ker sem pač prevelik firbec :)

Tako da igračke sta si že razdelili (oz. je winny vse pokradla tamali in se potem, ko sem jih spravila delala največjega mučenika :)), priboljški izgledajo super, žveke tudi, kartica je pa tudi krasna - torej hvala Nika, Bono in ostala familija!!! :D

naša darilca grejo pa danes naprej in mislim, da jih jutri lahko že pričakujete :P


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #528 : 22 December 2009, 16:10:11
Ana :
Midva s Chappiem sva iz Ajdovščina ja.  :D No me veseli, da so Kali všeč pribolški.. si bosta pač z Marshallom igračko delila. (;  ;D Je pa pošiljka hitro prišla, ker sem poslala komaj učiraj .  :o

Chappi pa ni še dobil darila .. upam da pride do Božiča.((:

Sem se pa full nasmejala, ker sta Kalo in Bello obdarila koker španjelčka, me zanima, če bo Maršija tudi obdaril kokerček  :D :D


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #529 : 22 December 2009, 16:32:14
Moje odnesem danes na pošto.

Smo pa tudi mi dobili darilo danes. Zvezdica zaspanka & Lumpi, hvalaa!  :-*
Super je. Z žvako se je mastil Silver, Kan in Tar pa sta si prilastila igračko, ki jima je obema zakon (Kan je navdušen nad vsemi tenis žogicami, tu ko pa sta dve povezani je pa sploh super, Tar je pa itak nor na vse igrače in ta tudi ni bila izjema, Silver ki pa ni navdušenec nad igračami je pa bil v sedmih nebesih z žvako). Priboljške so si pa razdelili in so vsem zeloo všeč. Sploh Tar že dolgo ni pokazal takega navdušenja nad priboljški (sicer je zelo požrešen, tudi za brikete, ampak nad temi se mu je pa strgalo).  8)
Pa hvala tudi za Toffifee zame, ga imam zelo rada.  :-*

Res krasno darilo, hvala še enkrat.  :)




NikitaMena

  • *
    • Prispevkov: 83
    • Točke: 0
Odgovori #530 : 22 December 2009, 16:57:36
Tisa in Brihta sta tudi danes dobili svoj paketek, ostali bodo pa očitno še malo počakali  :P Hvala Niki in Lini ;D Tisa je bila najbolj navdušena nad čokolado, Brihti pa je vrv z žogo super in je vsa ponosna, ker ima ona novo igračo Smart in Rumba pa nič ::)  Slikce pa kasneje.


:D

Papa,
Nika


gogy

  • *
    • Prispevkov: 75
    • Točke: 0
Odgovori #531 : 22 December 2009, 17:02:43
Gogi je komaj čakal, da bom odprla darilo. ::) 8) Zelo se zahvaljujeva Tini in Tobiasu (Tiya)

le kaj je tu notri: :o



še malo, pa bom odprl...



pa sem našel....



zdaj pa še malo poziram



HoviBono

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 0
  • Bono - Tisa
Odgovori #532 : 22 December 2009, 17:44:57
Jenny3 sem zelo vesela, da vam je darilo všeč.  ;) :)

So me pa mal debelo gledal na pošti in spraševali kdo je to Lia....  ;D pa nisem nič komentirala in sem samo rekla, da bo vse OK. Ker če bi rekla, da je ta paket za psičko, bi si po mojem ženska mislila, da sem mal čorava...   ;)

Samo da kužki uživajo, pa sem tudi jaz vesela... :)



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #533 : 22 December 2009, 17:47:52
Nas paketek je bil danes poslan  :)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #534 : 22 December 2009, 17:56:48
mi smo tudi danes poslali  :)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #535 : 22 December 2009, 18:21:37
Jap, moje je  :D Sva imele ena drugo  ;D Upam da bo Cosmotu všeč darilo  :-[

Pa cudno to, baje nebi smeli en drugega obdarovati.. No, nima veze  :P

Uglavnem, itak tudi mi nismo zdrzali do cetrtka, in smo odprli danes, takoj ko sem prisla iz sluzbe.. Pa naj pokazem odpiranje kar s fotozgodbo  :D

"Ooo, kaj pa je tole?"


Dariloooo! Ves ponosen se fotkam z vsemi stvarmi, ki sem jih dobil  :D :D


"Dej no Maja, js ne morem vec cakat! Bom kr tole raco ukradu"


In pol rece Maja: "Kwa si pa ukradu?" In sledi ves nedolzen pogled "Kdo, js???"  :D :D :D


"O caki lej, se ena zogica je kle!"


"Alpa bi raj raco..."


No, in pol sem igrace vzela, da sem etikete dol porezala, sem mu pokazala da zogica piska, in zdej se je uro in pol igral z zogo, ki je ocitno super fajna  ;D ;D Raca bo sla pa verjetno pod smreko do Bozica, ker drugac ze ne bo vec vedel s cim se igrat  :P Je pa vse skupaj zakon, ful mu je vsec, Barbara super si tole trofla  ;) Sploh raco smo rabili novo, ker je bila tole ena izmed najbolj priljubljenih igrac (prejsnja je pa ze neki casa v penziji in caka na sivanje  :-[ )

Torej, s Kozmicem se ti oba prav lepo zahvaljujeva za krasno darilo (hkrati tud js za cokoladico in pa za prekrasno cestitko!!!)  8)

Hvala Bozicek!!  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #536 : 22 December 2009, 18:24:48
Me veseli da mu je bilo darilo všeč!  ;D Tale žogica pa tudi pri nas na polno zažiga  :D

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #537 : 22 December 2009, 18:26:24
Neon je danes dobil svoj paket, ampak bo kar lepo pod smrekco počakal do božiča  :)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #538 : 22 December 2009, 18:45:02
mi smo tudi dobiliiiiiii :o :o :o
hvala Nina (Fay), Ivy in Asta ;D :-* :-*
Quido je zelooo vesel darila, sploh pa žabe :o
se še vedno igra z njo 8)
evo slikce:


pošnofajmo notr kaj je tuki :)








še enkrat hvala ;)

lp


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #539 : 22 December 2009, 18:56:16
Mi smo tudi dobili =)) Oz. Jon je dobil darilce  ;D Hvala Maja in Ajka  :-*  :) Super je! Eno kostko je itak že pojedel  ::) Priboljške bova pa tudi porabila =)) Igrača je pa super-->obožuje piskajoče stvari!  :D

Tale je sicer slaba, ampak se vidi kako je pobegnil z utežjo xD

In cel album, Tukaj =))
Hvala še enkrat!! :-*