Pesjanarski božiček 2

xX_horse_girl_Xx · 200721

čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #600 : 23 December 2009, 12:28:42
Pravkar dobili paketek iz Kopra za Bunnya. Hvala lepa Xari :) Bunny bo navdušen.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #601 : 23 December 2009, 12:30:38
Urška in Buci hvala. Nismo zdržali, da ne bi odprli. Nosi pujsovo glavo že cel dan naokrog in piska  :P

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #602 : 23 December 2009, 12:44:38
kala,runo,bella me veseli da je Marshallu všeč :)

mi pa še čakamoo  :o

Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #603 : 23 December 2009, 12:51:53
Navdušen je, z žogico mi mori že odkar jo je iz paketa potegnil  ::)

V tem času se je naložil tudi filmček  ;D
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1306163611044&ref=mf


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #604 : 23 December 2009, 12:53:22
Tudi Alba še kar čaka  ::)

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


ursika

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Odgovori #605 : 23 December 2009, 12:55:22
Casper: Uuuuu, ste že dobili! Pujskova žogica je zakon, jo je Buci poskušal ukrasti iz mize, ampak mu ni uspelo. :)

Jaz sem šele včeraj poslala paketka, tako da sem prav presenečena, da je že v enem dnevu dostavljeno. Me pa za drugi paketek skrbi, ker sem imela samo pasmo psa oz. da je mešanec z belgijskim ovčarjem in naslov in so mi nekaj na pošti mučkali, da bo paket vrnjem k meni, če bo ta naslov slučajno blok...- ker  ni bilo naslovnika.


Sta pa tudi naša pesjana že dobila darilca! :o :o :o Baby je dobila že včeraj in je že Buci moral predčasno preverjati kaj je noter. :) Hvala Nina! Darilo je super!

Danes je dobil tudi Buci svoje darilo in se mu je zmešalo. Ni vedel al naj raje gloda al pliškota muči. Hvala Daša!!!( del darila, ki je bil meni namenjen je tudi čisto po mojem okusu!) :)

Buci, ko mladi jelenčka.



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #606 : 23 December 2009, 13:04:24
Pravkar dobili paketek iz Kopra za Bunnya. Hvala lepa Xari :) Bunny bo navdušen.

O, to je pa res hitra dostava! Še nikoli nisem kupovala darila za kunčke, tako da mi je bilo to čisto novo. Upam, da je paketek prišel v solidnem stanju in da bo Bunnyju všeč. Pa Xsara mu pošilja enega veliiiiikega lubčka :P



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #607 : 23 December 2009, 14:46:00
Nina, tole je bilo pa hitro...sem sele vceraj popoldne oddala  ;D Me veseli, da je Smartu vsec...nekak sem bila brez idej, ker nisem vedela kaksne igrace so mu vsec  :-[ pa sem ocitno kar zadela.


Tudi Rina je danes dobila darilo. Hvala Daša! :) Odprli bomo pa v petek zjutraj, tako da bodo slike kasneje  :D

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


SUPER HERO

  • Gost
Odgovori #608 : 23 December 2009, 15:04:11
tudi oliverjevo darilo je že pod smrekico



SUPER HERO

  • Gost
Odgovori #609 : 23 December 2009, 15:38:47
aja zahvaljujem pa se Jeleni Mace

nismo še odprl bomo kr za božička



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #610 : 23 December 2009, 15:48:38
Nas so v nabiralniku pričakala kar tri obvestila  :o Sem zelo vesela, da so vse mrcine dobile hkrati, ampak na pošto grem pa šele jutri in bom tudi poslikala odpiranje  :)



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #611 : 23 December 2009, 16:20:13
Tudi Iris je danes dobila darilo ;D Hvala Katarini in Dini! :-*

Moje bo na žalost prišlo verjetno ravno 1 dan pred božičem..So bile manjše tehniške težave in so nam vrata pošte skoraj dobesedno zaprli ravno pred nosom :-[

...samo, da je pri teh "sposobnih" poštarjih varno prispelo :) Upam, da nisem preveč falila (imam ene parkrat večjo zverino in ne preveč občutka za velikost) in da je mali všeč ;D

...sledi svojim sanjam


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #612 : 23 December 2009, 16:29:02
...samo, da je pri teh "sposobnih" poštarjih varno prispelo :) Upam, da nisem preveč falila (imam ene parkrat večjo zverino in ne preveč občutka za velikost) in da je mali všeč ;D

Igračka je superca! Ima še luknjice in sem stlačila not priboljške, samo kaj ko pa je razvajena in ponavadi dobi vse v usta in tako samo laja pred igračo, namesto da bi se kaj potrudila in probala z domiselnostjo dobit piškotke ven ::) ::) Sem ravno razmišljala, da bi ji kupila nekakšen tak 'aport' kot ga imajo za poslušnost, no ta je pa še dizajnsko oblikovan 8) :P  Palčke so bile pa tako lepo zvezane :o


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #613 : 23 December 2009, 16:44:48
Full sem vesela, da ji je všeč :) :-* :-*

...sledi svojim sanjam


tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #614 : 23 December 2009, 17:21:19
Danes je dobil tudi Buci svoje darilo in se mu je zmešalo. Ni vedel al naj raje gloda al pliškota muči. Hvala Daša!!!( del darila, ki je bil meni namenjen je tudi čisto po mojem okusu!) :)

Buci, ko mladi jelenčka.

samo, da je zadovoljen  ;D , sem pa ugotovila, da je skoraj težje kupiti za nekoga ki hkrati poznaš, pa ne dovolj dobro, da bi pogledal s čim se najraje igra  :-[

Tudi Rina je danes dobila darilo. Hvala Daša! :) Odprli bomo pa v petek zjutraj, tako da bodo slike kasneje  :D

upam, da bo o.k., ker je zmeraj težko uganiti kaj pa tako "velikemu" odgovarja  :-[

uf, nekaj jih je že prišlo in to res neverjetno hitro (včeraj oddano)  :o



thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #615 : 23 December 2009, 18:06:23
Zdaj je pa še Anitka dobila svoje darilce! Najlepša hvala Urši, Atosu in Bestu! :-* Najprej si je seveda privoščila dobrote :P Bom malo kasneje objavila filmček odvijanja oz. prošenj, naj ji odvijemo in jo nahranimo, ker ji je repek preveč migal, da bi zmogla sama ;D Žogica je ZAKON  :o, ravno sta jo sprobala - bom tudi objavila :) Thor je končno prišel na svoj račun, ker če ima žogico v gobčku, se damica za spremembo celo igra z njim!



SUPER HERO

  • Gost
Odgovori #616 : 23 December 2009, 18:13:53
aja zahvaljujem pa se Jeleni Mace

nismo še odprl bomo kr za božička



Hace *



HoviBono

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 0
  • Bono - Tisa
Odgovori #617 : 23 December 2009, 18:27:09
Bono tudi še čaka na darilo...  ::)

Je pa zanimivo brati vaše poste, kako vaši pesjankoti dobivajo božična darila.... Luštno...  ;D :)



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #618 : 23 December 2009, 18:46:17
Nara je tudi dobila darilo, Jay in Felina hvalaa.  :-* Igračka ji je noro všeč, tisti čeveljc bo pa za okras.  :P

In pa hvala tudi Abby Labrador... podganice so čisto zmešane na priboljške, še posebej tiste sirove. In pa žogici sta jim tudi všeč.  8)

Moja dva obdarovanca če še nista danes dobila, potem dobita jutri.  ;)



mika-nelly

  • Gost
Odgovori #619 : 23 December 2009, 20:10:25
kiki je tudi danes dobil darilo...hvala Gulu in njeni Niji  :-*

bilo je zeeelllooo zanimivo in ukusno, njami...

hm, le kaj je tooo...


mi pomagaš...


zanimivo...bom kar noter malo sedel...in je, pol ure  :D


njami... :)


res še enkrat hvala gulu  ;D

pa še od nelike obljubljene slikice  ;)
hm, a se tole da pojest??


ne neli, to je za igrat!!!




pa še nagajivka  :D htela je Kikiju miška vkrast  ::)




petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #620 : 23 December 2009, 20:41:42
Tudi k nam je danes prispel prvi paketek, drugi nas čaka na pošti. Hvala Nini za darilce, prosila bi samo, če lahko napišeš, koga naj čaka pod smrekico  ;D
Drugega gremo iskat jutri na pošto.


_nnn_

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #621 : 23 December 2009, 20:48:48
Nekaj je za muceka, nekaj pa je za kavalirko ???, ki je v tvojem avatarju sicer ne vidim ampak bi jo glede na obvestilo morala imeti :-\.



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #622 : 23 December 2009, 21:57:34
mika-nelly, me veseli, da je bilo Kikiju všeč, sploh škatla vidim, da ga je navdušla  :o Nism pogruntala, da je tvoj, sicer bi dala še za pesjanko kaj zraven. Pa drugič!



Remi

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 0
  • Rembrandt "of Sedna"- Remi
Odgovori #623 : 23 December 2009, 22:04:54
Ovka, kje se kupi tako igračko, ki jo je Tai za božička dubu?

Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem, da pes maha z repom ne z jezikom!


Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #624 : 23 December 2009, 22:39:44
Danes je prišla na vrsto še Mi. Hvala Mii in Zaru (mia+zar) za super darilo. Mi je čisto navdušena nad igračko, je bila užaljena ker sem ji vzela igračo ter dala pod smrečko.

potem se  ??? zahvaljuje "božičku" Maši (Eve) z Mee  :) , piškotki so super, še posebno, ker jih je bilo več  :o :o :o, ker imamo tudi mi malo več darila čakajočih, ne vemo točno za koga je darilo, ampak bomo počakali  :-[ , če ne si pa tako ali tako malo izmenjujejo darila  :P
Ta božiček sem jaz. :-[ :-[ Darilo je namenjeno Ulrik. Super, da so piškotki vredu.


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #625 : 23 December 2009, 22:50:09
Ovka, kje se kupi tako igračko, ki jo je Tai za božička dubu?

Tistale je bila doma narejena  :P Drugace sem pa potem ravno v tej temi videla, da jih tudi prodajajo tule  :-[ ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #626 : 23 December 2009, 23:09:05
Tistale je bila doma narejena  :P Drugace sem pa potem ravno v tej temi videla, da jih tudi prodajajo tule  :-[ ;)

a to se splete navadno bolj trdo kitko? me ima malo ustvarjat v prihodnosti :) drugače sem pa enkrat na eni sliki od ninine rine opazila eno zelo všečno doma spleteno igračko :)

***
rest in peace my precious friend


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #627 : 23 December 2009, 23:17:21
Ja, navadna pletena kita.. Pac narejeno je iz termoflisa, ki je - ko je pleten v kito - zelo mocen.. Mojem ga se ni uspelo raztrgat no  :P Pac dolzino si prilagodis po potrebi, sirino pa dobis tako, da kupis sirse trakove termoflisa  ;) Recimo tale za Taia je bil iz treh trakov, vsak sirine 10 centi (nisem imela obcutka, ampak potem sem videla da bi bilo 15 centi tudi uredu  :-[), pa dolzine 140 centi (pac ko pletes kar nekaj na dolzini izgubis ane).. Pa potem nisem ful na trdo pletla, tako da ni preozek prisel..  :P Pomoje je kar uredu izpadel no..  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #628 : 23 December 2009, 23:38:07
Ja, navadna pletena kita.. Pac narejeno je iz termoflisa, ki je - ko je pleten v kito - zelo mocen.. Mojem ga se ni uspelo raztrgat no  :P Pac dolzino si prilagodis po potrebi, sirino pa dobis tako, da kupis sirse trakove termoflisa  ;) Recimo tale za Taia je bil iz treh trakov, vsak sirine 10 centi (nisem imela obcutka, ampak potem sem videla da bi bilo 15 centi tudi uredu  :-[), pa dolzine 140 centi (pac ko pletes kar nekaj na dolzini izgubis ane).. Pa potem nisem ful na trdo pletla, tako da ni preozek prisel..  :P Pomoje je kar uredu izpadel no..  ;)

super je, samo je tudi fajn občutek, ko tako nekaj sam narediš :)

***
rest in peace my precious friend


COSTA

  • *
    • Prispevkov: 309
    • Točke: 0
Odgovori #629 : 24 December 2009, 00:43:06
super je, samo je tudi fajn občutek, ko tako nekaj sam narediš :)

Jap, res je  ;)  ;D ,

L.P.P. Špela