Pesjanarski božiček 2

xX_horse_girl_Xx · 200696

thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #630 : 24 December 2009, 07:47:28
Še videodokaz (bolj slabe kvalitete  :(), da smo reeees uživali v darilu in da tudi največje kradljivce hrane pred kamerami zgrabi trema ;D Za Thora je bil to še posebej srečen dan, ker je princeska Anita stopila s prestola in se celo igrala z njim - ker ji je ukradel novo fancy žogico :)
Še enkrat hvala Urši, Atosu in Bestu!  :-*
http://www.youtube.com/watch?v=ssSbl5qbJT8




shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #631 : 24 December 2009, 09:35:13
mi smo še vedno brez paketka :(  :-\

Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #632 : 24 December 2009, 09:37:21
Pri nas se pa en od obdarovancev ne javi, upam da so dobili paket  :-\


Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #633 : 24 December 2009, 09:41:11
mi smo še vedno brez paketka :(  :-\

Tudi mi čakamo še enega. Upam, da bo listek v nabiralniku, ko pridem domov.  :-\

Pri nas se pa en od obdarovancev ne javi, upam da so dobili paket  :-\

Tudi nam  :'(   in me še zmeraj full skrbi, da se je zgubu.

Upajmo na najboljše!

LP Gaja



thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #634 : 24 December 2009, 09:42:45
En naš se tudi ni javil, ampak mislim, da itak ne sodeluje na forumu. Vseeno upam, da je paket prispel in da je bil obdarovanček vesel ... :)



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #635 : 24 December 2009, 09:51:38
Nekaj je za muceka, nekaj pa je za kavalirko ???, ki je v tvojem avatarju sicer ne vidim ampak bi jo glede na obvestilo morala imeti :-\.

Mucko imamo, kavalirke pa ne (pri nas sta dve borderki). Zato bo ta drugi del za nekoga drugega  :-[


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #636 : 24 December 2009, 10:18:03
Še videodokaz (bolj slabe kvalitete  :(), da smo reeees uživali v darilu in da tudi največje kradljivce hrane pred kamerami zgrabi trema ;D Za Thora je bil to še posebej srečen dan, ker je princeska Anita stopila s prestola in se celo igrala z njim - ker ji je ukradel novo fancy žogico :)
Še enkrat hvala Urši, Atosu in Bestu!  :-*
http://www.youtube.com/watch?v=ssSbl5qbJT8



O, ste dobili, sem vesela :) Upam, da je v redu velikost, ker nimam občutka kupovat za take majhne kužke :):)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #637 : 24 December 2009, 10:29:16
Mi smo danes dobili še drugi paketek od neznanega pošiljatelja s Ptuja. No - zato smo se končno lahko lotili odpiranja... Mika in Nelly hvala za Divino darilo ;). Piškotke sta obe že sprobali in so super :) (a si jih sama spekla?). Prilagam še slikovno gradivo... 8) Najprej obe darili skupaj in Divino darilce..

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #638 : 24 December 2009, 10:31:12
Pa še drugo darilce in pesjanki ob glodanju igračk... :) Hvala tudi drugemu - neznanemu pošiljatelju za Nubino darilo.

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #639 : 24 December 2009, 10:49:52
O, ste dobili, sem vesela :) Upam, da je v redu velikost, ker nimam občutka kupovat za take majhne kužke :):)

Velikost je idealna! Je pa res hecno, kako se človek navadi na velikost psa - mi smo dobili velikega obdarovanca in sploh nisem imela občutka :)



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #640 : 24 December 2009, 11:39:37
Tako pa je tudi nas obiskal božiček. Hvala Mayi in Nari za prelepo darilce. Alba že veselo piska, piškotke pa bomo poskusili jutri. Hvala tudi za darilce zame ;). Slike sledijo.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #641 : 24 December 2009, 11:42:50
Mucko imamo, kavalirke pa ne (pri nas sta dve borderki). Zato bo ta drugi del za nekoga drugega  :-[

verjetno je bila nnn ena izmed tistih ki smo v drugo dobili podatke o svojem psu in naslov našega obdarovanca... pa je dala skupaj prvi in drugi mail in je mislila da imate še kavalirko... moje ugibanje..

no pa da še priložim slikce Maia ob prispelem darilu. na eni se fajno vidi kako je bilo darilo zaradi poštarja strgano.. k sreči notranja stran darilnega papirja ni bila poškodovana! Hvala Aji in Oliju (Lola11), sem ti poslala že zahvalo preko zs, upam da res veš da sva ti z maiem ful hvaležna, neb mogla dobit boljšega darila in bolj funkcionalnega! Men je bil najbolš recept za pasje piškotke, maiu pa piskajoče žogice, ki bodo šele danes uporabljene! hvala za trud! :-* :-* :)




še enkrat hvala! zdaj vidm da je bil mai res priden!  :P


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #642 : 24 December 2009, 12:00:22
Božiček točno ve kdo je bil najbolj priden! Pri nas je včeraj prišel paketek za Lono, za Mimi bo pa najbrž danes.

Drugače pa Lona svoja božička tudi pozna, pasjega in človeškega. Hvala Daša! :)
Paketke bomo pa odpirali pri nas danes zvečer. :P

Drugače pa je super pogledati slikice veselih obdarovancev! ;) ;D



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #643 : 24 December 2009, 12:53:42
Mi smo dobili tri od štirih božičkov, enega pa še čakamo (ne vem, ali od Xsare ali od Mickeya, za Tani in Mica je pa prišlo). Odpirali bomo pa v nedeljo, ko pridemo domov, tako da bom takrat izvedela, kdo so naši božički in bom prilepila slikice. Se pa že zdaj zahvaljujemo za darilčka!

Naši obdarovanci so se pa javili vsi, samo eden še ni povedal, ali je dobil naš paketek, ker ima doma več živalic in dovolj potrpljenja, da daril ni odpiral pred božičem ;)



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #644 : 24 December 2009, 13:22:35
Mi smo dobili 3. Ampak zdej ne vem, komu naj bi bilo namenjeno darilce od _nnn_ , ki je bilo poleg mačjega.
Za Buffy sem ga dvignila danes in bo počakal pod smrekico. Slikce bodo jutri, ko bomo veselo odpirali  ;D


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #645 : 24 December 2009, 14:54:11
Nas je pa danes obiskala gdč. Božičkova in prinesla Aishi čudovito darilo!  :o :o :-*

Piškotke smo že sprobali in grejo super v slast, tudi špaga je zanimiva (meni je še posebej všeč, ker so tko tople barve  :o). Poleg vsega pa smo dobili še brisačo z Aishinim imenom. In to doma izvezeno!  :o :o :o Res lepo in še enkrat HVALA Špela in Costa za res domiselno darilo.

Ugotavljam, da smo letos bli vsi Božički zelo pridni, inovativni in predvsem "home-made" naravnani. Men se to zdi fantastično!  :-*

Tukajle pa še slikce našega darila: http://www.mojalbum.com/bacek/pesjanarski-bozicek/foto/17533911



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #646 : 24 December 2009, 15:01:06
A moj pa še ni prišel? :-\


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #647 : 24 December 2009, 15:04:34
A moj pa še ni prišel? :-\

Jaz tud še čakam, da se en moj obdarovanec javi.



Lissa

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #648 : 24 December 2009, 15:17:13
Petrca jaz imam kavalirja in sva še vedno brez darila.Se lahko prosim preveri če je morda za naju?  :-\
Ime pa mu je Chilly.


zvezdicazaspanka

  • *
    • Prispevkov: 227
    • Točke: 0
Odgovori #649 : 24 December 2009, 15:30:40
Silver super da vam je darilo všeč.

Danes pa smo tudi mi dobili darilo :o :o :o. Hvala Lira in Brie  :-* :-* :-*. Darilo je super, Lump je navdušen, jaz pa tud.



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #650 : 24 December 2009, 15:50:38
Tudi Mimi še ni dobila paketka, nas ni čakal noben listek. Bo pa že še prišlo.
 :)



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #651 : 24 December 2009, 16:02:41
Silver super da vam je darilo všeč.

Danes pa smo tudi mi dobili darilo :o :o :o. Hvala Lira in Brie  :-* :-* :-*. Darilo je super, Lump je navdušen, jaz pa tud.


Res je super!
Lahko vprašam kje si kupila priboljške? Ker so psom res zelo všeč, najmlajši je čisto zmešan na njih.  :)
Igračka je pa itak zakon. Pa Toffiffe tudi izginja, je le še eden ostal. Mah hujša sem kot psi.  >:D :P
Hvala še enkrat.  :)



masyka

  • *
    • Prispevkov: 104
    • Točke: 2
Odgovori #652 : 24 December 2009, 16:20:39
Mi smo dobili darilce  ;D! Hvala Manca, zelo jima bo všeč, to hrano obožujeta, ker edina vsebuje tudi želode  ;). Za fotodokumentacijo bo treba pa počakati, da maladva prineseta svoji progasti ritki iz hišic, letos imata namreč "ta zaspano" in prideta pretegnit tačke le za kako urico proti večeru. Aja, jaz sem pa prevelik firbec in ko sem videla, da se da darilo odpreti in zapreti nazaj, sem morala pokukati  :-[... In "odstraniti" čokolado  :D. Še enkrat hvala, fotke bodo...

"Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil." (Mali princ)


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #653 : 24 December 2009, 16:39:09
Evo, da se javima še midve s Tiso. Paketek z darilom smo prejeli že včeraj, a smo ga odprli danes in ob enem naredili še malo fotodokumentacije. ;D (klik na sliko za več le-teh)


 ''Nehaj me slikat pa že odpri enkrat te kekse!!''

Piškotki so itak zakon, žogico pa tudi cel čas prenaša okrog :D

Najlepša hvala Urški in Buciju!  :-* :-*
(Urška, mogoče si spregledala dodaten mail z mojim imenom in priimkom, ali pa ti ga je vrglo v spam? No, paket je prišel in to je glavno :D)

lp, tina



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #654 : 24 December 2009, 16:42:45
Mi smo danes dobili dve obvestili, ampak posta je delala samo do 13h >:( :'( bo treba pocakat do ponedeljka...
En nas obdarovanec se je javil v tej temi, tako da upam, da je srecno prispelo tdi do drugega :)

battito animale


delfinčika

  • Gost
Odgovori #655 : 24 December 2009, 17:07:52
Mi smo dobili darilce  ;D! Hvala Manca, zelo jima bo všeč, to hrano obožujeta, ker edina vsebuje tudi želode  ;). Za fotodokumentacijo bo treba pa počakati, da maladva prineseta svoji progasti ritki iz hišic, letos imata namreč "ta zaspano" in prideta pretegnit tačke le za kako urico proti večeru. Aja, jaz sem pa prevelik firbec in ko sem videla, da se da darilo odpreti in zapreti nazaj, sem morala pokukati  :-[... In "odstraniti" čokolado  :D. Še enkrat hvala, fotke bodo...

Oh dobro da jim je blo všeč.
Saj čokolado sem zate mislila :D :-[

Drugače smo  imeli pa neke težave zato je malo pozno prišlo. :-[



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #656 : 24 December 2009, 17:30:50
Mi smo tudi dobili darilo!! :o Hvala Maja in Nara!  :-*Runo je ful zadovoljen z darilom! Fotodokumentacija pa bo kmalu! :-* :-*

Naša obdarovanka se pa še kar ni javila :-\ Upam, da je darilo srečno prispelo!

:)


HoviBono

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 0
  • Bono - Tisa
Odgovori #657 : 24 December 2009, 18:03:55
Mi tudi danes niso bodili darila...  :-\ 



ursika

  • *
    • Prispevkov: 84
    • Točke: 0
Odgovori #658 : 24 December 2009, 18:08:11
-lily-: super, da je paketek prispel. Očitno sem preveč površno prebrala drugi mail in sem tvoje ime spregledala. :)



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #659 : 24 December 2009, 18:30:01
A moj pa še ni prišel? :-\

Petrca jaz imam kavalirja in sva še vedno brez darila.Se lahko prosim preveri če je morda za naju?  :-\
Ime pa mu je Chilly.

Darilo, ki sem ga dobila je lahko za Iris (lastnica je tudi Petra) ali za Chilly-ja  :-[. Bo treba preverit. Jst sem ga pustila v škatli, Gia pa bo jutri dobila le domača darila.