Pesjanarski božiček 2

xX_horse_girl_Xx · 200898

gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #720 : 26 December 2009, 00:54:37
Tudi nam se en obdarovanec še ni javil, ampak nisem ziher, če sploh je na forumu  :-[.

Tule pa še nekaj naših fotk odpiranja daril  :D

Mrcine so bile očitno zeloo pridne!

Dali in njen novi piskajoči g. Slonček

Babji firbec, ki stika po Lumovi škatli:

Ponosni Lum z darilom:

Njamiii!

Nijin čudovit paketek:

Nija tukaj sicer ne kaže, ampak nad darilom je navdušena, sploh nad tistim malim pliškotom! Že dolgo se ni tako igrala  :)


Hvala še enkrat vsem!  :-* :-*








thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #721 : 26 December 2009, 08:51:34
Midva sva danes Neonovega odprla. Anita in gazdarica thoranita najlepša hvala! Aport sva prejšnji teden uničila in pride še kako prav, tunini piškoti so pa tudi totalen uspeh! Čokolada je seveda ravno prav čokoladna zame  :-* Res hvala, sva oba ful vesela. Pa za recept za tunine piškote bi prosila, so mu ful všeč.

 :-* :-*

Slikce z aportom pa v lepšem vremenu :)

Me veseli, da so mu keksi všeč - Thor in Anita sta čisto nora na njih! :) Recept sem pa itak mislila priložit, pa sem potem pozabla.  :-[ Pošljem na ZS popoldne!



SUPER HERO

  • Gost
Odgovori #722 : 26 December 2009, 09:14:45
Tudi nam se en obdarovanec še ni javil, ampak nisem ziher, če sploh je na forumu  :-[.

Tule pa še nekaj naših fotk odpiranja daril  :D

Mrcine so bile očitno zeloo pridne!

Dali in njen novi piskajoči g. Slonček

Babji firbec, ki stika po Lumovi škatli:

Ponosni Lum z darilom:

Njamiii!

Nijin čudovit paketek:

Nija tukaj sicer ne kaže, ampak nad darilom je navdušena, sploh nad tistim malim pliškotom! Že dolgo se ni tako igrala  :)


Hvala še enkrat vsem!  :-* :-*








slončka sm jz poslala lepo,da ji je všešč



SUPER HERO

  • Gost
Odgovori #723 : 26 December 2009, 11:36:19
aja pa tist srček k ga ma  slonček okrog vratu je obesek za na ovratnico k utripa da se v temi vid



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #724 : 26 December 2009, 12:02:38
aja pa tist srček k ga ma  slonček okrog vratu je obesek za na ovratnico k utripa da se v temi vid

Vem. In vem,da si bila ti,sem nekje na prejšnji strani že razkrila vse naše božičke. :P



SUPER HERO

  • Gost
Odgovori #725 : 26 December 2009, 13:11:49
aja nisem vidla



Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #726 : 26 December 2009, 13:19:09
Naj se zahvalim vsem za super darila in lepe želje ter lepe voščilnice, sploh tiste narejene doma  :-*, se pravi, tistim ki ste obdarovali Žepka, Jaya, Ai-ja, Sandokana in Houdinija :) Darila so vsa zelooo uporabna, jih že s pridom raznašamo, ko pa je bilo na vrsti odpiranje daril, pa se je pasji populaciji utrgalo in so cotali, noreli, se pretepali itd, tako da fotke sploh niso bile mogoče, kar pa očitno kaže, da so bili nadvse zadovoljni :) Mačji populaciji je bilo sicer malo manj jasno, kaj se dogaja, ampak sta prišla na svoj račun v tem kaosu, saj sta pregriznila božične lučke, potegnila dol tisto malo okraskov kar jih imamo in za nagrado še bila obdarjena  >:D  Božiček je bil takšen kot mora biti, v ljubečen družinskem krogu, poln veselja  :D

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #727 : 26 December 2009, 14:18:48
mi pa letos nismo bli pridni.. :o namreč nismo dobili nobenega paketka.. čeprav smo mi poslali darilo ??? :-\

Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014


Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #728 : 26 December 2009, 16:06:35
mi pa letos nismo bli pridni.. :o namreč nismo dobili nobenega paketka.. čeprav smo mi poslali darilo ??? :-\

Niste edini....tudi mi nismo dobili enega paketka, čeprav smo poslali dva. Upam pa, da dobimo drugi teden...da imajo naši Božički samo malo zamude  :-\



yazmin

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
  • OLIthePUG
Odgovori #729 : 27 December 2009, 14:11:40
Bozicek je najprej prinesel darilo malemu Otu :)





iskreno in iz srca se zahvaljujemo Petri, Juretu, Aishi in Iri. Najbolj me je razveselila tablica na katerih so mopsji zakoni in ze visi na steni v moji sobi :) res cudovito, vse pohvale.
ps. piskave zogice so nooooooooooore :) oba sta zmesana nanje :)
ps.2. domaci piskoti so super, se mormo zmenit za recept, ker so obema zelo vsec :)

Nato pa se je Bozicek spomnil se na Olija :)





Zahvaljujemo pa se tudi Ani, Kali, Belli in Marshallu :)
ps. zobna krtacka je sla v minuti :)
ps2. igracke je bil pa tudi zelo vesel, je piskal piskal in piskal :)

hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ****

Jasmina, Oli in Oto

Vsi smo v obcestnem jarku,
toda nekateri med nami
gledamo zvezde.

(oscar wilde)


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #730 : 28 December 2009, 10:53:47
Sem vesela, da vam je darilo všeč. Me je že malo skrbelo, ker se nisi nič oglasila.  ;D :D
Žogice so zakon, sem jih najprej kupila za vas, pol pa še enkrat v trgovino in še na naši dve babi.  :o :o Žal pa se kar hitro uničijo, ozirom nehajo piskat. Al pa sta naši dve tolk divji, da jih tako zgrizeta. V 3 dneh smo namreč 2 že pohabili in ne piskata več.  ::) :( :(

Kar se pa tiče recepta piškotov http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=1357.0. Glej oa *ane* post. Sem ga pa malo priredila in sicer: moko sem vzela, potem pšenični zdrob, olivno olje, govejo juho, posušeno baziliko in pa konzervo tune. Pa je kar uspelo.



nana93

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #731 : 28 December 2009, 11:05:43
Fay me veseli, da vam je darilo všeč. ;D Najprej nisem vedela kaj kupit, potem sem se pa odločila za igračko, ki jo ima tudi Kan najraje. Samo z barvo sem malo falila, ker nisem bila prepričana da imam vas.  :-[



shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #732 : 28 December 2009, 11:11:18
Končno smo tudi mi dobili darilo  :o





Sem morala ajko pošteno skregati da je ležala minuto na miru da sem lahko slikala  :D Jenny3 hvala za darilce.. Ajka je čisto navdušena, kost je že zglodala pravtako žogica je že v polni uporabi  ;D "bombončke" pa še čuvamo :P  :-*

Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #733 : 28 December 2009, 11:12:31
Mi smo tudi odprli darila, slikice pa kasneje (kolikor so uspele, ker je fotoaparat zamrznil čez noč v avtu  :-\)

Šli smo po stažu, tako da je prva odpirala Xsara, pač samo domača darila. Ker se je Mic skril za jelko, je druga odpirala neučakana Tani. Največji žur je bil najprej papir, potem je ugotovila da so zraven rafaeloti (ki jih jaz NE delim, zato so ji bili odtujeni), potem so ji zadišale kostke, ki jih je vzela vse naenkrat v gobček, pobegnila pred Mickeyem in Xsaro na kavč in se ni pustila ujet ::), nato smo ji pokazali pa še žogico in je bil efekt popoln. Hvala Jasmina, Oli in Oto!

Potem je odpiral Mickey, ki smo mu morali malo pomagati, ker se je ulegel in hotel pojest selotejp ::) Dobil je ogrooooomno vrečko piškotkov in piskajočo božično igračko. Ko je Tani slišala piskanje, mu je igračko ukradla, on pa se je igral z njeno žogico. Pri nas si itak vse delijo. Piskajo rokice, nogice in kapica v igrački, pa še dovolj majhna je za tamalega. Že celo jutro jo zdaj ponosno nosi naokoli in se mu zdi, ad je pravi car z njo ;D Hvala Pia in Darky!

Zadnji je odpiral Mic, ki ni preveč navdušen, če mora bit z vsemi tremi pesi pri smrekici. On bi šel raje na radiator. Tako da smo tudi njemu pomagali odpreti škatlo. Notri pa cel mačji zabaviščni park!!!! Žogice, miške, celo kozica ... ni da ni :o Najbolj mu je všeč ropotajoča miška s perjem v repu, nesel jo je daaaaleč stran od pasjih kradljivcev, na njo divje renčal, jo metal v zrak, jo šapkal po dnevni sobi in ugotovil, da je še vedno najboljši predator daleč naokoli. Hvala Wapi in Grin, zelo sta mu polepšala praznike!

Zdaj pa čakamo še Xsarinega božička ...



HoviBono

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 0
  • Bono - Tisa
Odgovori #734 : 28 December 2009, 11:59:43
Mi pa še čakamo.... čakamo.... čakamo....  :P  Izgleda, da Bono to leto ni bil dlih priden.....   ???



Lissa

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #735 : 28 December 2009, 12:19:19
Heh, mi tudi očitno ne preveč  :P


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #736 : 28 December 2009, 12:27:22
Pa je tudi Xsara dočakala božička :) Sicer je papir strgala, ampak če sem prav prebrala, jo je obdarovala Ana Zorčec iz Novega Mesta. Hvala za darilo! Xsara je bila najbolj vesela kostke, s katero se veselo sladka na svojem comfortku, aport ji bo pa tudi všeč (samo je hrana prva na seznamu). Zelo rada ima take piskajoče igrače, tako da je božiček to res super ugotovil :) Hvala!



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #737 : 28 December 2009, 13:35:33
Očitno bo tudi Gia dobila svoj paketek. V nabiralnik smo dobili obvestilo o paketu  :o. Ne vem zakaj nam poštar ni pozvonil, saj smo doma in nestrpno čakamo  >:( .

Še vedno pa imamo doma paketek, ki nam ga je poslala _nnn_ in naj bi bil za kavalirčka  :-[.


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #738 : 28 December 2009, 15:37:38
Lola 11 tiste žogice so fantastične!!! res, bom zdj v vsaki trgovini pregledala če so kje...   :P  bom ob prvi priliki poslilala... lp


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #739 : 28 December 2009, 16:06:38
Tudi Mimi je danes dobila paketek. ;D
Hvala Ani iz NM. :) Nas je pa obdarila skorajda 'soseda' našega obdarovanca. :P ;D
Mimi je bila zelo vesela darila, kostko ravnokar obdeluje, piskavca si je pa Lona prisvojila v zameno za njene grickavce, pa hvala za krasno voščilo! ;D




tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #740 : 28 December 2009, 16:14:23
Tyna, paketek ki vas čaka na pošti je za Kate. Upam da bo ok.  :P

no mi smo danes tudi "prevzeli" zadnjega božička  :P no Kate ga je  :P , je bila zelo vesela žogice in seveda ostalega, ampak ker žoga piska je ta najbolj zanimiva  :-[

hvala Urška  :)

imam pa eno slabo novico oz. vrnil se nam je en paketek za čivavo Funny lastnice Mateje, kot prejemnik neznan  ??? ??? ??? , če je na forumu, bi prosila če me lahko kontaktira, da preveriva naslov  :'( , drugače pa prosim za pomoč, kaj narediti  :-[ hvala

še enkrat res lepa hvala vsem božičkom in srečno, zdravo in igrivo novo leto 2010, vam in vašim prijateljem



Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #741 : 28 December 2009, 16:35:34
imam pa eno slabo novico oz. vrnil se nam je en paketek za čivavo Funny lastnice Mateje, kot prejemnik neznan  ??? ??? ??? , če je na forumu, bi prosila če me lahko kontaktira, da preveriva naslov  :'( , drugače pa prosim za pomoč, kaj narediti  :-[ hvala
[/b]

Jaz sem ta nesrečna Mateja, ki ti dela probleme.  :-[ Sem ti na ZS poslala moj naslov.

LP



tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #742 : 28 December 2009, 17:02:24
Jaz sem ta nesrečna Mateja, ki ti dela probleme.  :-[ Sem ti na ZS poslala moj naslov.

LP

niso problemi, samo zdaj bo namesto   šele 



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #743 : 28 December 2009, 18:16:03
Jeee, pa smo tudi mi prisli do bozicka :) nisem uspela dosti slikat, ker sem se prevec smejala  :D :D :D

Wapi se je totalno zagrebla za paket od Grina in ga nikakor ni hotela spustit, tako da smo morali obrnit obdarovance.
Torej hvala Neyka in Neon - Wapi se zdaj isce, kam sem skrila polenovko :D
Neyka hvala za krasno sliko in super cestitko :o :-* slika se je na zalost malo pomeckala, ker je Wapi odpirala paket, ampak bo sla vseeno na steno :)





Zala, Winny in Lia, hvala za priboljske, kostke in zogico, ampak Grin se je odlocil, da ima najrajsi Milko in je uspel odgriznit en vogal, preden sem ga ujela :-[



Grin se drzi tako samovsecno, ker je med poziranjem uspel ukrast se dve kostki s cestitke ::)

Se enkrat hvala v imenu mojih dveh kradljivcev :)

battito animale


tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #744 : 28 December 2009, 19:01:00
niso problemi, samo zdaj bo namesto   šele 

paketek oddan, če bo tako kot zadnjič bi naš paketek moral prispeti jutri  ::)



Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #745 : 28 December 2009, 19:02:27
paketek oddan, če bo tako kot zadnjič bi naš paketek moral prispeti jutri  ::)

super  ;D  sporočim, ko ga dobimo!



yazmin

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
  • OLIthePUG
Odgovori #746 : 28 December 2009, 20:12:31
Mi smo tudi odprli darila, slikice pa kasneje (kolikor so uspele, ker je fotoaparat zamrznil čez noč v avtu  :-\)

Šli smo po stažu, tako da je prva odpirala Xsara, pač samo domača darila. Ker se je Mic skril za jelko, je druga odpirala neučakana Tani. Največji žur je bil najprej papir, potem je ugotovila da so zraven rafaeloti (ki jih jaz NE delim, zato so ji bili odtujeni), potem so ji zadišale kostke, ki jih je vzela vse naenkrat v gobček, pobegnila pred Mickeyem in Xsaro na kavč in se ni pustila ujet ::), nato smo ji pokazali pa še žogico in je bil efekt popoln. Hvala Jasmina, Oli in Oto!

Me veseli, da vam je zogica vsec :) mene je spomnla na kemijo :) sm jo sla potem iskat se svojim in jo mata super rada

Vsi smo v obcestnem jarku,
toda nekateri med nami
gledamo zvezde.

(oscar wilde)


yazmin

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
  • OLIthePUG
Odgovori #747 : 28 December 2009, 20:14:15
Sem vesela, da vam je darilo všeč. Me je že malo skrbelo, ker se nisi nič oglasila.  ;D :D
Žogice so zakon, sem jih najprej kupila za vas, pol pa še enkrat v trgovino in še na naši dve babi.  :o :o Žal pa se kar hitro uničijo, ozirom nehajo piskat. Al pa sta naši dve tolk divji, da jih tako zgrizeta. V 3 dneh smo namreč 2 že pohabili in ne piskata več.  ::) :( :(

Kar se pa tiče recepta piškotov http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=1357.0. Glej oa *ane* post. Sem ga pa malo priredila in sicer: moko sem vzela, potem pšenični zdrob, olivno olje, govejo juho, posušeno baziliko in pa konzervo tune. Pa je kar uspelo.

ma ja super je res :) zogic pa moja dva ne moreta stiskat, ker imata tak okrogu gobcek tako, da jih jaz stiskam in jih drazim in potem vrzem :)

hvala za recept bom probala, pa javim kako je blo, zdej bom mela vec casa :S

Vsi smo v obcestnem jarku,
toda nekateri med nami
gledamo zvezde.

(oscar wilde)


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #748 : 28 December 2009, 21:27:01
Gia se zahvaljuje Jeleni in Corky-ju za super darilo  :o. Paket je bil zelo dobr zaprt, zato smo ji pri odpiranju pomagali. Slikce bodo jutri.

Še vedno pa se išče lastnik paketka, za katerega mi nismo bili pravi naslov  :-[


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #749 : 28 December 2009, 23:12:33
Lilit, kako sem se pa zdaj tej milki nasmejala, faca Grin! :o :D