RO izpiti, 28. 11. 2009

zoe · 12076

zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
: 18 November 2009, 11:29:39
A bodo tudi izpitu na Krimu konec novembra?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1 : 18 November 2009, 11:33:46
A bodo tudi izpitu na Krimu konec novembra?

Ravno danes sem izvedela.. Na Krimu so izpiti 28.11., je pa ze skoraj prepozno za prijavo, tako da ce mislis, cimprej poslji mail Ani, da te se stlaci zraven  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #2 : 18 November 2009, 11:44:07
A je bilo kje obvestilo ??? Bom poslala.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #3 : 18 November 2009, 11:47:33
Ravno danes sem izvedela.. Na Krimu so izpiti 28.11., je pa ze skoraj prepozno za prijavo, tako da ce mislis, cimprej poslji mail Ani, da te se stlaci zraven  ;)
kako je lahko prepozno za prijavo  :o? Če so prijave na mednarodne tekme 5 dni prej rok, menda niso za izpit 3 tedne prej  ::)?

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #4 : 18 November 2009, 11:49:03
Ravno danes sem izvedela.. Na Krimu so izpiti 28.11., je pa ze skoraj prepozno za prijavo, tako da ce mislis, cimprej poslji mail Ani, da te se stlaci zraven  ;)

Ovcka, a prideta na izpite?



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #5 : 18 November 2009, 11:51:26
A je bilo kje obvestilo ??? Bom poslala.

Ja, tule..  :-[ Tudi jaz nisem vedela..  :-[

deteljica ja ne vem, Ana mi je prej v mailu napisala, da sem ze malo pozna, naj cimprej posljem prijavo  :-[

sibila ja, sem naju prijavila.. Samo nisva se nic vadila vaj iz trojke, tako da, zna biti polom tole..  :-[ Ampak ok, imamo se teden in pol casa  ;) :P

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #6 : 18 November 2009, 13:44:30
Sm se že prijavila :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #7 : 18 November 2009, 14:08:21

sibila ja, sem naju prijavila.. Samo nisva se nic vadila vaj iz trojke, tako da, zna biti polom tole..  :-[ Ampak ok, imamo se teden in pol casa  ;) :P

No, fajn. Saj bo šlo! :)



saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #8 : 18 November 2009, 22:26:52
kako je lahko prepozno za prijavo  :o? Če so prijave na mednarodne tekme 5 dni prej rok, menda niso za izpit 3 tedne prej  ::)?

Ja, nažalost je tako, da moraš izpite Komisiji za šolanje prijavit 14 dni prej ter sporočiti število izpitnikov, 10 dni prej pa obvestiti še sodnika. Jaz sicer vedno prijavim po 2-3 tečajnike več ker se vedno še kdo najde.

Na tekmah je pa drugače, ker na Komisijo prijaviš le prireditev in ne število izpitnikov/tekmovalcev ... to je stvar organizatorjev, le-ti pa so hvala bogu tako fleksibilni, da dajo datum prijave 3-5 dni prej  :)

Lp, A



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #9 : 22 November 2009, 16:26:46
Ojla,

a gre kdo na izpite v soboto?

Midve z Ginny greva delat dvojko :)

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #10 : 22 November 2009, 17:08:59
Jap, midve z Nubo.

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #11 : 22 November 2009, 17:53:55
Midva greva poiskusit naredit trojko  :-[

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #12 : 22 November 2009, 18:08:30
Fajn, se vidimo potem :D

A bo kdo imel sabo kamero ali pa fotoaparat s funkcijo snemanja? Sem ugotovila, da se moram že v naprej zmenit, drugače se pozabi :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #13 : 23 November 2009, 22:08:14
Jap, tudi mi pridemo delat za dvojko. :)

Tudi jaz bi imela posnetek, če bi bil kdo tako prijazen... ;D 



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #14 : 23 November 2009, 22:37:52
Ovcka, jaz ti še vedno dolgujem posnetek z zadnje tekme :-[ Bom pa probala v soboto vas čim več posnet. A ima katera slučajno kartico za posodit? Če bo pa katera imela kamero, pa še toliko bolje :D

Srečno vsem na izpitu :)

lp


Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
Odgovori #15 : 23 November 2009, 23:49:35
Aska, jaz bom probala prinest dodatne kartice.

Midve prideva blefirat v trojko... ::)



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #16 : 24 November 2009, 07:36:45
zdej sem pa kar žalostna,ker se nisem prijavila, ko se tako fajn organizirate  :'( . Zgleda, da bo cel žur  :o

Upam,da na Primorsko tekmo tudi pridete tako masovno in da bo nadaljevanje žurke  :)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #17 : 24 November 2009, 12:12:51
Ovcka, jaz ti še vedno dolgujem posnetek z zadnje tekme :-[ Bom pa probala v soboto vas čim več posnet. A ima katera slučajno kartico za posodit? Če bo pa katera imela kamero, pa še toliko bolje :D

Srečno vsem na izpitu :)

lp


Jaz imam kartico, 8 GB, samo nimam pa kamere, tudi na fotoaparatu ne. Torej, če se nekak izmenjujemo in se snemamo, bi šlo, Aska?

deteljica, saj na žurko pa vseeno lahko prideš :D snemat :o ;D



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #18 : 24 November 2009, 14:03:00
No super. Bom zelo vesela, če nam bo uspelo speljati snemanje :D
Jaz bom vzela sabo fotoaparat in vas lahko pofotkam :) Samo nekaterih pred manov in kakšnega, ki bo na vrsti za mano, ne bom mogla.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #19 : 24 November 2009, 18:26:50
Prejle sem izvedela, da bomo tisti, ki bomo opravljali RO2 in hkrati še BBH, po RO2 progi odšli še na urbani del, tako da ostalih ne bomo mogli slikat/snemat.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #20 : 24 November 2009, 18:31:54

Jaz imam kartico, 8 GB, samo nimam pa kamere, tudi na fotoaparatu ne. Torej, če se nekak izmenjujemo in se snemamo, bi šlo, Aska?

deteljica, saj na žurko pa vseeno lahko prideš :D snemat :o ;D
To bi  šlo, a se bomo mogl izmenjevat malo pri snemanju. Fotič z možnostjo snemanja imam. Baterij imam tud dovolj, pa še kakšen kompletek bom kupila. Resnično pa razmišljam, da si slej ko prej omislim kamero.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #21 : 24 November 2009, 18:38:07
Aska, jaz bom probala prinest dodatne kartice.

Midve prideva blefirat v trojko... ::)
Super.

Saj vama bo uspelo :).


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #22 : 24 November 2009, 21:09:39
Prejle sem izvedela, da bomo tisti, ki bomo opravljali RO2 in hkrati še BBH, po RO2 progi odšli še na urbani del, tako da ostalih ne bomo mogli slikat/snemat.

Aha, ok. Jaz sem razumela tako, da bomo prej pisali še test... A ono klasično shemo po bbh bodo pa opravljali hkrati z nami ali že pred nami?



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #23 : 24 November 2009, 21:22:29
Najprej je test, potem BBH-jevci oddelajo svojo shemo, potem so RO2. Po tem gremo mi na urbani del, ostali pa delajo na poligonu še RO1, RO3 in RO4.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #24 : 25 November 2009, 11:44:27
Midve prideva blefirat v trojko... ::)

Hehe, to si fajn povedala ja  :D Midva prideva tudi blefirat  :D :-[

Roxy
ce bomo lahko izbirali, ali bi hotela delat z nama v paru? Malo me je strah, da nebi delala v paru s kaksnim hudim psom.. Bi se ves cas sekirala ce bo on ostal na odlaganju (no, alpa Cosmo)  ::) :-\

aska ja, za tisti posnetek bi te pa prosila.. Pa ce imas mogoce se originale iz Maribora in iz Barja ko si naju snemala, bi lahko vrgla vse skupaj na en CD, pa dobis enga praznega nazaj?  :-[ Hvala!!!  ;)
Mimogrede, vidve pridete tudi delat ali samo firbcat?

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #25 : 25 November 2009, 13:06:03

deteljica, saj na žurko pa vseeno lahko prideš :D snemat :o ;D
Deteljica je medtem izvedela, da še sreča, da se ni prijavila, ker bo morala bit s hčerjo na DP v gimastiki v Mariboru   :-\ .

Vidim pa , da bo več kot pestro:  BBH ji, teorija, urbani del, cela kolekcija izpitnikov vseh stopenj  8)
Ampak ker bo vse dokumentirano in v postih nazorno opisano  ;) bomo na srečo tudi manjkajoči deležni precejšnjega dela happeninga  :).

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #26 : 25 November 2009, 13:16:49
Deteljica je medtem izvedela, da še sreča, da se ni prijavila, ker bo morala bit s hčerjo na DP v gimastiki v Mariboru   :-\ .

Vidim pa , da bo več kot pestro:  BBH ji, teorija, urbani del, cela kolekcija izpitnikov vseh stopenj  8)
Ampak ker bo vse dokumentirano in v postih nazorno opisano  ;) bomo na srečo tudi manjkajoči deležni precejšnjega dela happeninga  :).

Hehe, pol bi pa mi morali prit snemat! Bomo pa pesti držali vseeno! ;D


Ja, pestro bo, meni sploh, ko moram že pred sedmo štartat iz MB, da pridem pravočasno. Imam pa fajn luft pol vmes, da lahko Mimi razlaufam pošteno!

zoe, hvala za info, sem medtem že vse izvedela točno kako in kdaj. Jaz tudi samo upam, da ne bo dežja, ker pol je sitno tam na dežju stat, še gledat ne moreš prav...
Bom pa raje spakirala kako dodatno garedrobo. :D



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #27 : 25 November 2009, 13:26:12
Kako vsi veste kdaj se zacne+spored??  ??? Je Ana posiljala ze maile naokol? Jaz se nic ne vem  :-[ :-[

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #28 : 25 November 2009, 13:50:24
Kako vsi veste kdaj se zacne+spored??  ??? Je Ana posiljala ze maile naokol? Jaz se nic ne vem  :-[ :-[

Mene je poklicala, ker imam še bbh...Saj bo najverjetneje poslala kasneje urnik vsem. Začelo bi se naj z dvojko, ker mi nekateri gremo pol na urbanega z ostalimi in sicer nekje ob enajstih...Enka in trojka sta torej enkrat po enajsti.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #29 : 25 November 2009, 13:54:57
Aaa, ok :) Hvala!  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album