Shaws Paw Wax - naročilo iz UK

saba · 4105

saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
: 10 December 2009, 14:15:36
Naročila bom tole zadevo proti drsenju in za zaščito pasjih tac v neugodnih vremenskih razmerah, ki prihajajo  ;)
Ker se mi mudi, ne bom zbirala naročil, ampak naročila cca 10 kom, da si znižam stroške poštnine.
2 kom bosta zame, ostali bojo naprodaj! Želje na ZS  ;)

Povezava do spletne trgovine:
http://www.canineconcepts.co.uk/item--Shaws-Paw-Wax--paw-wax---dogs

En malo daljši review, če se komu da brat  ;)
http://www.dooyoo.co.uk/pets-accessories/shaws-paw-wax/1194999/

Ps.: Drugih stvari s te strani ne bom naročala.




botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1 : 10 December 2009, 14:21:03
Hvala za link :) Sem našla čeveljčke, ki jih bomo mogoče tudi mi naročali, ker so prvi dovolj mali in uporabni za mojo - za v sneg in v hribe. :)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4

saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
Odgovori #3 : 11 December 2009, 12:28:30
Ehh, jaz sem pa včeraj iskala, pa ga nisem našla  :(

No, zdej so že naročeni. Pa še pršparal bomo  ;) :P



saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
Odgovori #4 : 14 December 2009, 14:01:50
Hvala za link :) Sem našla čeveljčke, ki jih bomo mogoče tudi mi naročali, ker so prvi dovolj mali in uporabni za mojo - za v sneg in v hribe. :)
Na Canine Concept so mnenja, da Slovenija ni v Evropi in zaračunavajo poštnino za "Rest of the World"  ??? ???

Jaz sem Waxe naročila na Amazing Animals in bojo konec tedna v Ljubljani  :)

Cena bo 5 EUR, naprodaj so še trije...  ::)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #5 : 14 December 2009, 17:31:54
Super! Potem pa samo povej, kam pridemo iskat  :o



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #6 : 14 December 2009, 17:35:38
A je še kakšen?  :-[ Jaz bi tudi tole za mojega...

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
Odgovori #7 : 14 December 2009, 17:37:53
A je še kakšen?  :-[ Jaz bi tudi tole za mojega...

Zadnjega lahko dobiš  ;)



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #8 : 14 December 2009, 17:38:45
O hvala!  :-*

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #9 : 14 December 2009, 18:16:30
Na Canine Concept so mnenja, da Slovenija ni v Evropi in zaračunavajo poštnino za "Rest of the World"  ??? ???
Prav zaradi tega sem takrat odpovedala naročilo, ker bi bila poštnina ogromna. Ne vem, kakšna logika je to. :-\

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


nelli

  • *
    • Prispevkov: 268
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 29 Januar 2010, 17:50:25
Prosim če mi katera kaj več pove o temu mazilu :) ,ali se lahko uporablja vaskodnevno ???,ali samo ko gre kuža ven.Ima pa razpokane tačke.danes smo to zadevo kupili v Pasje Mesto.Ali katera ve sestavine v slovenščini. ???

l.p



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #11 : 29 Januar 2010, 17:59:26
Mi ga uporabljamo samo, ko gre ven, drugače pa ga skoraj vsak večer mažem z Elastopad kremo, ker se mi zdi, da mu bolj popravi razpokane tačke, medtem ko jih Wax bolj zaščiti. Ampak to je samo moje čisto osebno in povsem laično mnenje  :-[



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #12 : 29 Januar 2010, 18:31:27
Jaz tudi uporabljam tale Wax vedno ko greva ven (na sprehod, divjanje). Sem pa istega mnenja kot gulu, da ta krema bolj zaščiti kot popravlja razpokane blazinice.

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
Odgovori #13 : 29 Januar 2010, 23:38:52
Nam se odlično obnese na snegu in ledu pri temperaturah do -10C, pri -15 pa tudi wax ni več pomagal in je sneg zmrzoval med blazinicami, Lola pa šepala zdaj na eno, zdaj na drugo nogo  :'( Amapk kljub temu sem z zadevo zelo zadovoljna. Pred sprehodom ji ga namažem in to je to. Blazinice so v redu in nič razpokane: Je pa to bolj zaščita, kot pa sredstvo za zdravljenje razpokane kože.

Sestavine so naravne, čebelji vosek in neko eterično olje limonovca ali pa česa podobnega (ne spomnim se natančno, bolj podrobno sestavo sem našla nekje na netu).

Za zdravljenje tac ima Wax premalo vlage in v tem primeru bi jaz uporabilo dobro ognjičevo mazilo, v primeru ran pa katero od Bepanthen krem, ko je pes na suhem, za zunaj pa Wax ali pa čeveljčke  ;)