Boln hrček

**Abby** · 1197

**Abby**

  • *
    • Prispevkov: 137
    • Točke: 0
: 12 December 2009, 17:03:56
Živjo!

Moj hrček, zdaj star približno 11 mesecev, je zbolel.  :( Pod desno prednjo tačko ima ogromno rano, ki ne izgine in ne izgine. Sočasno s tem se je pojavilo tudi izpadanje dlake in redečica kože na trebuščku. Dobil je antibiotik in ampule proti zajedalcem, kožušček se je pozdravil, vendar pa rana ostaja; iz nje so mu stiskali gnoj, pa kar ni šlo na bolje... svetovali so ponovno stiskanje in če se ob antibiotikih ne bi začela rana zdraviti, bi mu zadevo operativno odstranili. Vse skupaj so do sedal počeli na živo; hrčka pa je pri tem, ciritam veterinarja: ''tako bolelo, da je potrebno paziti, da mu med stiskanjem gnoja iz rane ne izapdejo oči.''  :-\ ??? :'( Po tem na veterino ni več šel. Sem skratka v dilemi; naj sploh še poskušamo z zdravljenjem, operacijo ali ne. Namreč; Jack je trenutno živahen, ješč, odziva se nam, telovadi na kolesu itn.; ni videti, da bi trpel. Glede na starost, ki niti ni tako zelo majhna res ne vem, kaj bi bilo zanj bolje: operacija, ki mu bi definitivno povzročila velik stres in bolečine, ki jih trenutno očitno ne čuti ali... naj pač pustimo, pa je dokler je.  :( Ob obojem me kar strese in res mi je hudo.  :(



Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 12 December 2009, 17:10:58
**Abby**  če sem prav razumela bi bila tudi ta operacija na živo.Če imaš hčka res zelo rada,naj gre na operacijo in bo kar bo.Da pa bi rano kar tako pustila,tega pa ne delaj.
Ja drugači se mi pa ta tvoj hček zelo smili :(

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #2 : 12 December 2009, 23:52:38
Mislim, da bi bilo ZELO dobro, da zamenjas veterinarja.  :-X Uboga zival.
m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 13 December 2009, 09:07:37
maja01 sem tudi jaz prej hotela to napsati,ampak sem itak bla sigurna da bo kdo  drug.
Drugači se pa strinjam s tabo :P

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!