Najljubša žival =)

AnGeŁ · 1688

AnGeŁ

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • Rada jih mam :)
: 13 December 2009, 18:49:27
Vem, da ima veliko ljudi doma psa poleg tega pa tudi mačko in druge živalice.  :)
Pa me zanima, če je na Pesjanarju res toliko ljubiteljev psov ali že prevladujejo mucke in druge živali?

Pa še zanimiv članek, ki je pri meni "sprožil" to vprašanje:

http://www.delo.si/clanek/94601

Pa da vidmo  :P


Ne jesti mesa pomeni: pustiti živali živeti  <3


Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 13 December 2009, 19:06:31
Zanimivo, česa vse se lotijo raziskovat. :) Jaz sem sicer že od malega 'mahnjena' na živali nasploh (rajši jih ne začnem naštavat, ker bi trajalo in trajalo in trajalo...), še vedno pa so zame no.1 psi in volkovi.  :D Mačke so tudi fajn, tako velike (tigri so mi super) kot majhne/domače, imela pa še nisem nobene.



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #2 : 13 December 2009, 19:18:37
Hmmm jaz pa ne bom anketriala...enostavno se ne morem odločiti med psi in konji...jih enakovredno ljubim iz dna srca :)

Je pa res da sem totalno zaljubljena v volkove in komaj čakam trenutek ko bo 1 postal del mene <3

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


AnGeŁ

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • Rada jih mam :)
Odgovori #3 : 13 December 2009, 19:30:26
Hmmm jaz pa ne bom anketriala...enostavno se ne morem odločiti med psi in konji...jih enakovredno ljubim iz dna srca :)

Je pa res da sem totalno zaljubljena v volkove in komaj čakam trenutek ko bo 1 postal del mene <3
tudi jaz sem "mahjena" tako na pse kot na konje ^^

Zanimivo, česa vse se lotijo raziskovat. :) Jaz sem sicer že od malega 'mahnjena' na živali nasploh (rajši jih ne začnem naštavat, ker bi trajalo in trajalo in trajalo...), še vedno pa so zame no.1 psi in volkovi.  :D Mačke so tudi fajn, tako velike (tigri so mi super) kot majhne/domače, imela pa še nisem nobene.

ja ...zanimivo, da so psi samo za eno kategorijo " boljši" ljubljenček.
Sem vedno mislila, da z mačkom si pa itak ne morš nč. Še božaš  ga takrat, ko njemu mu paše. Pa zgleda, da sem imela napačno mnenje  ::)

Ne jesti mesa pomeni: pustiti živali živeti  <3


Maja3000

  • *
    • Prispevkov: 643
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 13 December 2009, 19:39:11
tudi jaz sem "mahjena" tako na pse kot na konje ^^
Oh ja, tudi konji so fenomenalni. Nekaj let sem po cele popoldneve preživljala v bližnjem konjeniškem centru. Kako so to lepi spomini. Ko bom 'velika'  :D, bom imela (vsaj enega) konja, psa in še kaj.  :D Ko bi le bilo tako nekoč v prihodnosti.  ;D :P Volkove bom pa raje pustila pri miru, naj uživajo na svobodi.  :)



tash

  • *
    • Prispevkov: 134
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 13 December 2009, 19:54:19
Tudi jaz imam zeloo rada konje :). Ampak, ko pa se odločam med psom in konjem, zmaga pes.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 07 Marec 2010, 21:33:26
Najljubša seveda da pes, nato pa še mačke, konji, želve, žirafe in sloni.Zadnja dva sta mi najljubši divji živali.



fbShark

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 05 Februar 2013, 17:50:31
Najljubši pes, za njim pa morski prašički.  ::)

*Amor Vincit Omnia*


Natalija

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 0
  • Lastnica dvornega norčka ;)
Odgovori #8 : 05 Februar 2013, 22:24:10
Prvo pes  ;Dpotem mačka :P.
Imela pa sem že tudi ribice,želve,,kanarčke,nimfe,zajčke pa še kaj bi se našlo ;D