Gulliver IATA box

EnNa · 3514

EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
: 21 December 2009, 17:27:07

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 14 Oktober 2011, 07:58:29
A ve kdo mogoče, kakšna je razlika med tem http://www.stefanplast.com/pet/trasportini/gulliver-7-iata in tem http://www.trixie.de/en/prod/Dog_Tour_Transport_Box_Gulliver,12243 Gulliver boxom? Koliko gledam sta malo različnih dimenzij, pa proizvajalec je drugi, ampak je še kaj drugega?

Hvala

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Zumzum

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 14 Oktober 2011, 11:21:09
Hm, tega sem jaz kupila, velikost 6. Meni oba zgledata identična, tudi proizvajalec je isti (Gulliver...) in oba sta točno takšna kot moj. Le, da ja z še nisem dokupila koles. Sem kar zadovoljna, čeprav nekateri pravijo, da bi se naj na letalskih prevozih kar hitro demoliral... Kupila sem ga na zooplus.de, ker imajo full ugodne cene in takrat so imeli še 25%popust na vso robo.

LPT

htttp://www.sky-lab.si


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #3 : 14 Oktober 2011, 11:30:05
Proizvajalec tega na zooplusu je Trixie, Gulliver je samo ime "modela"..  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Zumzum

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 14 Oktober 2011, 11:45:20
Ja ja, no, sej to sem mislila.... sam se nisem spomnila, da je Trixie - v glavnem, oba sta identična Trixie Gulliver boxa  ::)

htttp://www.sky-lab.si


Zumzum

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 14 Oktober 2011, 11:46:24
 ;D

htttp://www.sky-lab.si


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #6 : 14 Oktober 2011, 12:20:32
Prav za tega ti ne znam povedat, ampak podobna zgodba je za Clipper bokse in se mi zdijo, ceprav so od razlicnih proizvajalcev, cisto enaki...

Ce smo ze v Gulliver temi, se eno vprasanje - jaz imam stari model gulliverja (ki sicer zgleda skoraj enako) in se sistem za zapiranje vratc, tista vzmet, ful zatika... tudi par drugih ljudi je imelo podobne probleme. Je pri novih modelih boljse?

battito animale


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #7 : 14 Oktober 2011, 12:22:01
Sej zgleda da sta v bistvu čisto ista, sam druga znamka jih ima čez.

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #8 : 14 Oktober 2011, 12:54:30
Ce smo ze v Gulliver temi, se eno vprasanje - jaz imam stari model gulliverja (ki sicer zgleda skoraj enako) in se sistem za zapiranje vratc, tista vzmet, ful zatika... tudi par drugih ljudi je imelo podobne probleme. Je pri novih modelih boljse?

Sicer imam boks sele dva meseca, ampak zaenkrat deluje normalno..  :)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album