Moja Ira <3, muc Tobias in konj Ajd <3

xX_horse_girl_Xx · 674

xX_horse_girl_Xx

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
: 03 Januar 2010, 15:01:38
Ira <3 <3 <3 <3 <3 <3

Dne 25/06.2009 je na svet prikukalo 5 majhnih nemških kratkodlakih ptičark(vse so bile ženske).

Ati si je zeloo želel lovskega psa - ptičarja, ker je sam lovec(tudi jaz sem si želela še enega psa). Z atijem sva tako, zečela brskati po internetu za mladimi ptičarji. Kar hitro sva našla oglas, v katerem so prodajali nemške kratkodlake ptičarke - z rodovnikom.

Ptičark smo hodili velikokrat gledat (v dveh mescih 4-krat), naposled pa smo 3.9.2009 domov pripeljali Iro.

Psička je pri nas že pet mesecev in je stara 6 mesecv in 9 dni. Hitro se uči trikcev - zna:
- poleg
- pusti
- fuj
- pridi
- gremo
- ne it daleč
- stoj
- domov
- boks
- kje je muc (Muc, ki ji ga je dobila od božička na forumu Svet živali in ga naravnost obožuje)
- kotali se
- glas
- mrtva (v fazi učenja)

Z psičko imam namene hoditi na JH-je in druge razstave. Upam, da bo uspešna, tako kot naša prva psička - Diva, ki jo zeloooo pogrešamo  !

Pa še nekaj Irinih slik:

Ko so bili še čisto mali - 1 teden stari:


Sem lepa ne?:


Zdaj pa sem že malo zrasla... :P


Kraljeva drža... :P


Glavica....


Pa še moje najljubše opravilo.....TEKKKKKKKKKKK :D :D




Prvi sneg:






Trik mrtva:


Tobi <3
Za miklavža letos pa sem dobila tudi mucka. Dala sem mu ime Tobias na kratko Tobi. Živi pri moji babici, ki ima veliko kmetijo in prostorno hišo, da je muc lahko zunaj in notri, pa še njihov pes Rex je bolj prijazen do mačk kot naša Ira!! Tobi je črno bel mucek, ki je zelooooooo igriv in cartljiv. Ko sem ga dobila ni bil več mladiček, saj ga je nekdo prodal. Tobi se je hitro privadil na novo okolje in vse 'kmečke' živali.

Ajd <3 <3
No...Ajd pa je botrčin konj, katerega tudi jaz ogromno jaham.
V mladosti je bil zelo znan Ljutomerski kasač(Ajd-b... v starih REVIJAH O KONJIH je še noter). Sedaj je že kar precej v letih. Star je namreč 18 let, vendar je še zmeraj kot nov, le v hribe nemore hoditi.
Ajd je res super priden konj in upam, da bo še dolgo med nami... 


Slikice Ajda in Tobia pa pridejo jutri, ker mi je danes namreč slikomat "zaštekal", shrani.si pa mi že dlje časa ne dela! Lahko pa si jih pogledate na spletni strani:
http://svet-zivali.forumsl.net/predstavite-svojega-ljubljenca-f36/ira-3-tobias-3-in-ajd-3-t642.htm

Psi so zakon - imejmo jih radi