''Plašč,oblekica...'' za mačko

Ron**Kala · 1757

Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
: 11 Januar 2010, 19:29:03
To temo sem odprla,saj sem opazila da teme o mačjih ''oblekicah'' še ni in ker se zanimam za te ''plaščke''.
Zanima me ali obstajajo mačji ''plaščki'' ki pokrijejo trebuh???
Kje se lahko kupi plašček??
Kakašna je cena?
Za plašček se pa zanimam,zaradi tega ker mačka trga šive po trebuhu (stelirizaciaj) in smo si omislila da bi plašček lahko pomagal.
Zanimam se pa bolj za puloverček,kot pa plašček.

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 11 Januar 2010, 19:30:55
To temo sem odprla,saj sem opazila da teme o mačjih ''oblekicah'' še ni in ker se zanimam za te ''plaščke''.
Zanima me ali obstajajo mačji ''plaščki'' ki pokrijejo trebuh???
Kje se lahko kupi plašček??
Kakašna je cena?
Za plašček se pa zanimam,zaradi tega ker mačka trga šive po trebuhu (stelirizaciaj) in smo si omislila da bi plašček lahko pomagal.
Zanimam se pa bolj za puloverček,kot pa plašček.

 ??? Sej se hecaš a ne?? Kakšne šive si mačka trga? Če je šivana in je šlo za operacijo potem naj pač nosi "satelit", da šivov na trebuhu ne bo dosegla. Plašček, oblekica itd. ji ne bo ravno pomagala.  ::) Če jo zunaj zebe naj bo pa notri pa je problem rešen.



Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 11 Januar 2010, 19:40:57
Ne,ne se ne hecam.
Toma (tako je mači ime) nima nobenega ''setelita''.A ta ''setelit'' je tista ''stavr'' ki pride okoli vratu (taka bela plastična reč).
A se drugači ta ''setelit'' domi samo pri vetu.No bomo pa drugači šli k veterinarju.
Bo pa Toma do petka v ljubljani,samo v stanovanju.

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 11 Januar 2010, 19:43:46
??? Sej se hecaš a ne?? Kakšne šive si mačka trga? Če je šivana in je šlo za operacijo potem naj pač nosi "satelit", da šivov na trebuhu ne bo dosegla. Plašček, oblekica itd. ji ne bo ravno pomagala.  ::) Če jo zunaj zebe naj bo pa notri pa je problem rešen.


Ja,se cisto srinjam z Ninci ....pa kakor jaz vem ni sploh veliko mack da bi zdrzalo v oblekah....no vsaj tako je moje mnenje in izkusnje z nekako mojimi 6 macki....zdaj samo se 3 :-\ ....


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 11 Januar 2010, 19:44:47
Ja,to so tisti sateliti...


Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 11 Januar 2010, 19:47:48
OK no hval za odgovor.Bomo šli jutri po ''setelit''.

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!