Tiger's exotic animals

Tiger · 3404

Tiger

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
: 14 Januar 2006, 12:16:04
Živjo!

No o Ronu je Tjaša že velik povedala, o konjih tud, tko da bom jes še mal o mojih ostalih ljubljenčkih :D ...

Moja 1. žival je bila indijski paličnjak  :). V šoli mi je učitelj biologije dal 2 odrasla paličnjaka za katere se je kasneje izkazalo da sta obe samici, saj sem čez pol leta dobil vsaj 50 malih paličjakov :-\, kmalu sem se jih naveličal tako da so takrat pristali v trgovini z živalmi :S :-[... Kmalu sem od prijatelja posvojil 2 rdečevratki, ki sta živeli v res neugodnih razmerah ( bile sta v tako majhnem akvariju da se nista mogli niti premikat :S )... Prestavil sem jih v večji akvarij, naredil kopni del in naštimal lučko za sončenje... Ko sta prerasle ta akvarij sem ju oddal prijetnemu gospodu, ki ima doma ribnik, tako da uživata, imata pa tudi novo družbo :D.. Potem sem domov prinesel avstralskega paličnjaka in spet jih je čez pol leta bilo okoli 30... Večina sem jih podaril 8 pa sem jih obdržal... na žalost je pred kratkim poginil zadnji, tako da imam sedaj še 5 vietnamcev... 
Ves ta čas pa me je spremljala ljubezen ddo nenavadnih živali oz. eksotičnih živali... vedno sem se želel imeti kačo ali kaj podobnega... in ko sem enktrat gledal guinnesovo knjigo rekordov in videl kako si je tip v usta spravil ptičjega pajka me je zadelo  ;D.. Ravno takrat sem dobil ADSL tako da sem obiskoval vse mogoče forume in se učil o mojih novih ljubljenčkih... konec 1. letnika sem dobil svojega 1. pajka kateremu je na vsaka 2meseca sledil nov ;D ;D ;D ;D tako da sedaj moja zbirka šteje trenutno 10 pajkov, med njimi je tudi kateri izmed bolj nevarnih saj sem se počasi naveličal mirnih in nenapadalnih vrst...

No tukaj si pa lahko ogledate slike:  http://www.exotic-animals.org/gallery/index.php?cat=10002

To je na kratko moj živalski življenjepis  ;D hehe...

Lp

Veličina ni v tem, da nikoli ne padeš, temveč v tem, da se po padcu vedno pobereš!

Želim ti lep dan,

Klemen2


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #1 : 14 Januar 2006, 22:15:30
hm ... zanimivo :). ni ravno pogosto, da bi imel kdo doma pajka zaradi sebe, še posebej pa ne toliko. cenim ljudi, ki izstopajo in tiste, ki si upajo.

mogoče malo neumno vprašanje, toda kljub temu - a ti si brat od T.M.T.?

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Tiger

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 14 Januar 2006, 23:10:11
Tako je ..

Veličina ni v tem, da nikoli ne padeš, temveč v tem, da se po padcu vedno pobereš!

Želim ti lep dan,

Klemen2


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #3 : 15 Januar 2006, 10:51:21
mi mamo tut ogromno pajkov doma  :o

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Tiger

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 15 Januar 2006, 11:46:11
Hehe, ja sj men tud še ni uspel vseh polovit :D

Veličina ni v tem, da nikoli ne padeš, temveč v tem, da se po padcu vedno pobereš!

Želim ti lep dan,

Klemen2


Z4l4+Z0j4

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 15 Januar 2006, 11:59:58
   Oj,
jaz sm mela tut doma paličnjake, enih 10. Ja kak sm se jokala da sm jih dobila, takrat stara kakih 9 let. ;D In pol sm vestno kupila velik terarij, pa pridno nabirala robido. Čez poletje so pa mal bolj stradali, sm jih dala na shujševalno, pol sm jih dala sosedi ker se mi niso več zdeli zanimivi, ona pa jih je dala naprej v šolo, kjer se še vedno razmnožujejo srečno do konca svojih dni.  ::) ;D

                                                                                   Lp, Z+Z  :-*



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #6 : 15 Januar 2006, 14:05:38
u šoli ni niti enega paličnjaka več. Zdaj si je učiteljica namislila skakača, pa mu smrdi notr, da med poukom ne moremo pisat ampak si raje zatiskamo nos  ;D :D



Z4l4+Z0j4

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 15 Januar 2006, 14:31:39
  LOL !  :D ja ko jih ma učiteljica doma se mi zdi da je rekla, ko jih je nesla med počitnicami domov.



Tiger

  • *
    • Prispevkov: 30
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 15 Januar 2006, 17:27:23
Če vam smrdi u terariju s skakači po mate mal slabo poskrbljeno, ker ti glodalci drugače nimajo takega vonja  :-\, pr ns u šol ne smrdijo pa jih je vsaj 30...

Lp

Veličina ni v tem, da nikoli ne padeš, temveč v tem, da se po padcu vedno pobereš!

Želim ti lep dan,

Klemen2


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #9 : 15 Januar 2006, 17:29:46
ja reče tršica: nimam slame da bi zamenjala, mi pa kozlamo skor  >:(