Ko pride k hiši še en pes

rina · 40663

rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #30 : 14 Maj 2006, 19:42:35
Ja, Roni si ga je podredil. Zaenkrat ne opažam kakšnih hujših problemov, tako da bom pustila, da se sama zmenita. ;)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #31 : 26 Avgust 2006, 18:57:35
Mi smo pse vecinoma pustili, da so se sami zmenili, izjemi sta bili le dve. Nemskemui dogecu nismo pustili, da je komondorko za raka vlekel (ceprav mu je ona brez problemov pustila) in pa snavcerja smo meli pod temeljitim nadzorom ko smo dobili koker spanjelko, ker je bil mal nor. prvo nagobcnik, potem halti, kasneje ovratnica in koncno brez vsega. Bi pa ze od zacetka lahko normalno pustili, ker je bil do nje res skrben. Ce se je ona okrog motala, da dvigoval tace kot kak streniran konj, da je le ne bi pohodil.
Je pa Tisa zdaj vedno glavna pri bajti in ona opravi veliko vzgoje. Ne bo pustila, da se mladic podi za kurami ali macko oz. ce nekaj njej ni dovoljeno niti pod razno ne bo pustila novincu da on to lahko pocne. Se rada tudi igra, a ko ima dovolj to nedvoumno pokaze in je igre konec.
Tudi nismo nikoli delali razlik. Ko tamali dobi malo veckrat na dan za jest, pa ona dobi tudi kaksen koscek kruha. Res pa je, da smo na sprehode vedno hodili skupaj, to se bo pa zdaj spremenilo.

Zanimivo je bilo, ko sta oba dobila kost in Tisa je svojo pustila, sla k Ronu in mu jo vzela. Ce je imel slucajno kake probleme s tem, ga je pa zbutala. To smo pa potem preprecili, ker ni bilo smiselno ::)

Danes gremo pa po novo scene in verjamem, da se bosta ujela  :D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #32 : 26 Avgust 2006, 19:01:33
Danes gremo pa po novo scene in verjamem, da se bosta ujela  :D

 :o :o Boš povedala kaj več, ali boš pustila da me razžene od firbca??

Lp nina



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #33 : 26 Avgust 2006, 19:08:01
Hehe, oprosti :D

Crno rusko dete, nekupirano, iz Ukrajine nam ga pripeljejo do Madzarske na eno razstavo, je sicer star okrog 7 tednov, sam kaj ces, cistokrvn brez rodovnika (sej ne ;D), bodoci razvajenec in z imenom Buda. Mislim, da sem vecino povedala ;)

Bi imela se slikovne dokaze?

(tretji iz leve proti desni)


Tu mi je najbolj vsec antena :D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #34 : 26 Avgust 2006, 19:10:47
 :o :o Oho hudo čestitke.  :-* Pa še nekupiran, komaj verjamem.

Lp nina



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #35 : 26 Avgust 2006, 20:18:34
Na zalost nismo imeli nikakrsne izbire, ker so samo nasemu pustili rep, sam upajmo da bo normaln ;D



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #36 : 04 September 2006, 16:04:42
Čestitke! Kako sta se psa ujela?

Pri nas počasi napredujemo. Bolj skupaj kot na sliki ponavadi ne gremo, pa še to moramo gledat stran. ;D Na sprehodih je pa malo drugače... Na vrvicah lepo hodita drug ob drugem, pa ko sta spuščena Val velikokrat sledi Witty in jo oponaša. Če gre ona v vodo, gre tudi tamal. Kadar mu pa vsaj malo namignem da bi se ukvarjala z njim, je pa takoj za akcijo in Witty ni več zanimiva. :) Pa tudi kadar je sam, je ne pogreša.

lp

Los je car!


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #37 : 04 September 2006, 16:52:30
Wow kako ima Valjar veliko glavo  :o Pa zelo je že zrastel  :-*



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #38 : 07 September 2006, 12:39:20
Kako je zrasu!  :o

Ma kaj ga je tako prebutala, da je niti pogledat od blizu ne upa!? Ma bogi ;)

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #39 : 09 September 2006, 16:48:36
Čestitke! Kako sta se psa ujela?

Po pricakovanjih. :D
Igra, malo ignorance, ce hoce pa Tisa imeti svoj mir pa kako rencanje. Pri igri moramo pa kar fejst pazit, ker Tisa ni ravno nezna ::)



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #40 : 02 November 2006, 17:39:26
Živjo!

Podobna tema je odprta, vendar je pri meni povsem drugačna situacija. Imam leto in pol starega Yorkija (Gigo), pred parimi dnevi pa smo posvojili še odraslega nemškega ovčarja (Kan), starega cca 2-3 leta. Prvi dan se je Gigo precej zaganjal vanj in lajal, kar običajno počne pri vseh velikih psih, saj je tako majhen, da se verjetno čuti ogroženega. Kan se mu je samo umikal, saj je bil precej zbegan zaradi novega doma, zato smo jih raje ločili, saj mu ni pasala pasja družba. No sedaj se je Gigo kar navadil in ne laja več nanj, le če začne Kan preveč skakati okrog njega se prestraši in se zopet zaganja. Takrat se mu Kan upre in začne lajati nazaj, malo renči,  saj ni več zbegan, ker se je že nekako navadil na novi dom. Ne vem pa ali se hoče igrati ali .....????
Sicer psa nista skupaj, ker je Yorki v stanovanju, Kan pa ima uto, vendar vseeno ni prijetno, če se ne razumeta. Tudi na sprehode jih nimamo namena voziti posebej. Imamo velik vrt, kjer bi bila lahko oba spuščena čez dan če bi se razumela.
Ne vem kako pristopiti k vsej zadevi. Yorki ima komaj 2 kg in se bojim, da ga bi Kan (lahko tudi nehote - npr. v igri) poškodoval. Danes ko sta bila skupaj ga je Kan rahlo prijel čez hrbet. Res ne vem kaj naj bi to pomenilo ampak mislim, da ni imel slabih namenov, saj bi verjetno drugače izpadlo, če bi ga ugriznil. Vendar pa se je Gigo vseeno malce prestrašil in zacvilil.

Kaj menite, kaj svetujete???? Vsaka informacija bi bila dobrodošla!

lp


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #41 : 03 November 2006, 10:42:49
???????????  :( nihče nima podobnih izkušenj  :-[


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #42 : 03 November 2006, 10:51:11
Jaz nimam takih izkušenj, jaz sem morala psa zbliževati z mačko ampak mogoče ti bo vseeno kaj prav prišlo, jaz sem jih spuščala skupaj samo pod nadzorom, če mene ali koga drugega iz družine ni bilo zraven sta bila strogo ločena, tudi igro ali cartanje sem kar dolgo še nadzorovala, pa še zdaj ko se vsi trije dobro razumejo kljub temu situacije ko so skupaj vseeno nadzorujem in pri kakem bolj grobem cortanju ali da mi kaj ni preveč všeč posredujem in jih dam malo narazen.  Zaenkrat bi ti svetovala da ju počasi zbližuješ da se spoznata.


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #43 : 03 November 2006, 11:04:24
Tudi mi imamo izkušnje samo s situacijo kuža - muca. Ker sta oba mladička, ni bilo večjih težav in se navadno lepo igrata, oz. vesta, kje je meja (včasih tako skočita drug v drugega, da kar sapo zadržimo, a se (zaenkrat) vedno pravočasno ustavita, čeprav je kuža zdaj precej večji od muce.

Vsekakor ju nadzoruj, ko sta skupaj, mogoče bo malo trajalo, da ugotovita, kje je kdo na "pasji lestvici". Sicer pa verjetno poznaš znake pasje agresivnosti (zobje, trd rep ...) oz. znake za igro 8skakanje, mahanje z repom ... ).

Moja tašča je pred kratkim posvojila eno čudovito kužiko (tema Brina), ki je očitno kar precej dominantna. Kmalu smo ju obiskali na domu skupaj za našim Lumom. Ker je bil Lum pri tašči že večkrat, je to seveda razumel za svoj teritorij, Brina pa jasno tudi. Pa je bilo malo renčanja in kazanja zob, ampak sta se v glavnem zmenila. Vsakič, ko se vidimo je boljše. Ker sta približno enako velika, ju puščamo za krajši čas tudi sama v sobi ali na vrtu, pri tebi je po moje nadzor vsekakor boljša opcija.
Upam, da smo kaj pomagali, sicer pa se obrni na kakšnega inštruktoja - na mojpes.net imaš tudi neko svetovalnico, kjer lahko pošlješ vprašanje strokovnjaku.
Lp



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #44 : 03 November 2006, 11:40:19
Najlepša hvala za nasvete  :) No sicer sem že vse življenje s psi, ampak tukaj pa nekako ne morem ugotoviti Kanovih namenov. Zadnjič je Gigija namreč rahlo zagrabil za hrbet, kar mi je precej nenavadno. Lahko bi bila to igra ali pa..... čeprav mislim, da v kolikor bi ga hotel zagrabiti, ga verjetno ne bi prijel narahlo  :-\
No bo potrebna kar kontrola!

lp


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #45 : 03 November 2006, 11:43:43
Tega ne dopuščaj saj ne v tem času spoznavanja, čim boš imela občutek da to ne gre v željeni smeri zadevo prekini in jih loči ter raje poskusi kasneje ponovno. Obema jasno začrtaj meje do katerih lahko gresta! ;)


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 03 November 2006, 13:11:58
Ja imaš prav, bo treba kar odločno pokazati kje so meje  :-\


urskaaa

  • Gost
Odgovori #47 : 03 November 2006, 18:43:15
Živjo!

Podobna tema je odprta, vendar je pri meni povsem drugačna situacija. Imam leto in pol starega Yorkija (Gigo), pred parimi dnevi pa smo posvojili še odraslega nemškega ovčarja (Kan), starega cca 2-3 leta. Prvi dan se je Gigo precej zaganjal vanj in lajal, kar običajno počne pri vseh velikih psih, saj je tako majhen, da se verjetno čuti ogroženega. Kan se mu je samo umikal, saj je bil precej zbegan zaradi novega doma, zato smo jih raje ločili, saj mu ni pasala pasja družba. No sedaj se je Gigo kar navadil in ne laja več nanj, le če začne Kan preveč skakati okrog njega se prestraši in se zopet zaganja. Takrat se mu Kan upre in začne lajati nazaj, malo renči,  saj ni več zbegan, ker se je že nekako navadil na novi dom. Ne vem pa ali se hoče igrati ali .....????
Sicer psa nista skupaj, ker je Yorki v stanovanju, Kan pa ima uto, vendar vseeno ni prijetno, če se ne razumeta. Tudi na sprehode jih nimamo namena voziti posebej. Imamo velik vrt, kjer bi bila lahko oba spuščena čez dan če bi se razumela.
Ne vem kako pristopiti k vsej zadevi. Yorki ima komaj 2 kg in se bojim, da ga bi Kan (lahko tudi nehote - npr. v igri) poškodoval. Danes ko sta bila skupaj ga je Kan rahlo prijel čez hrbet. Res ne vem kaj naj bi to pomenilo ampak mislim, da ni imel slabih namenov, saj bi verjetno drugače izpadlo, če bi ga ugriznil. Vendar pa se je Gigo vseeno malce prestrašil in zacvilil.

Kaj menite, kaj svetujete???? Vsaka informacija bi bila dobrodošla!

lp



zivio!

sama sem imela yorkija,ki se je pridruzil moji 5-letni psicki.Situacija je bila taka:psicka je rencala na njega ,odmikala poglede,branila igrace-hrano-lezisce-vglavnem prve 4 mesece je bilo za malega vse prepovedano.Enkrat mi je v njega tudi skocila,vendar mu ni naredila nic,ker sem hitro skocila vmes in preprecila pretep.To da te pomirim,je med psi cisto normalno.Sploh ce je razlika v letih.Pes ki je prvi pri hisi brani svoj teritorij,pokaze vso svojo ljubosumnost.Lahko povem,da sem se zelo bala-da se psicka ne bo navadila nanj-kajti lahko se zgodi tudi to.Vendar mi je uspelo in tako sta do poletja postala prava prijatelja-skupaj sta lezala,se igrala itd.Da ti svetujem kaj narediti:

-ker je nemski ovcar vecji od njega je treba biti zelo pazljiv,ker lahko ga nehote poskoduje.Vzeti si moras cas,bodi potrpezljiva-kajti s prislilo ne bo nic.Pojdi na sprehod z obema in lahko ti povem,da se bosta obnasala popolnoma drugace kot na "domacem teritoriju".S sabo imej tudi kaksen priboljsek in tako yorkija nagrajuj,hvali ko vidis da je priden in ovcarju nic noce.

PRAVILA:

-VEDNO VEDNO daj prednost yorkiju....pa ni vazno kje,pri tem ko mu das hrano,mu das povodec ga pobozas,poceses.Se bolje bi bilo da to naredis zunaj,da yorki vidi/obcuti da ima prednost pred n.ovcarjem

-razvajaj ga  ;),ne prevec -pac pa toliko da bo vedel,da je se vedno "prvi" v hisi


(fino bi bilo,da delas to nekje tako,da bo zraven tudi n.ovcar) ;)


Psi se ponavadi "sami" zmenijo kdo je "novi sef" v hisi,vendar v tem primeru ko je vecji vs. mansji kuza to nikakor ni mogoce,ker se lahko zgodi res nepredvidljiva nesreca.Vzemi si cas in videla bos da se bo scasoma vse uredilo-ne obupaj ce bo en teden vse ok,potem pa spet ne.
In se enkrat-pravila ki sem ti jih napisala se DRZI! ;D


lp,urska



urskaaa

  • Gost
Odgovori #48 : 03 November 2006, 18:44:49
Aja pa se to....


Psa za vsak slucaj od zacetka locuj,ko nimas nadzora nad njima....ko pa jo gledas sta lahko brez problema spuscena ;)


lp,urska



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #49 : 03 November 2006, 20:24:03
Hey Urskaaaa!

Moram ti povedati, da sem ju že večkrat peljala skupaj na sprehod in res je situacija povsem druga. Venda pa se je včeraj zgodilo sledeče; ,  Kan (n. ovčar) je  nepretrgoma zasledoval yorkija in ga ni izpustil z oči. Ko se mu je le-ta približal se je obnašal. kot bi ga hotel prijeti z zobmi ???? Nič jasno.
Sicer pa Yorki sploh ne laja več nanj v kolikor ga Kan pusti pri miru, ampak žal ga ne pusti, ves čas hodi za njim in tiši vanj toliko časa, da se mu yorki spet upre.

lp


urskaaa

  • Gost
Odgovori #50 : 04 November 2006, 09:32:31
Ocitno se ze "na svoj nacin sporazumevata" ;),jaz mislim,da vseeno bodi pazljiva-ker nikoli ne ves.Ceprav je ze to veliko,da ne yorki ne laja neprestano v Kana.Kaj pa ko vzames igracko v roke??Ves fino bi bilo-ce imate ograjen vrt in da sta lahko spuscena-da kana(ki je prisel drugi k hisi) nekam zavezes-tako da vaju bo z yorkijom opazoval-ti pa yorkija razigras,mu das kak priboljsek itd.Potem zamenjas situacijo in zavezes yorkija ter se igras z KAnom.Tako se bosta scasoma naucila potrpezljivosti en do drugega.Jaz sem svoja dva tako naucila,da nista skakala en po drugem ko smo sli ven in tako sta pridno sedela en na enem koncu in drug na drugem.Potem pa sem najprej privezala starejso psicko in sele na to malega yorkija.
Zdaj sta v fazi reangiranja(prilagajanja) in to bo verjetno se trajalo nekaj casa.Bodi pazljiva in bodi potrpezljiva.Pazi,da bos vse te male malenkosti(komu das prvemu hrano,povodec,mu vrzes igracko) potekale tako kot sem ti napisala.Se ves ne koliko so psom pomebne,pa ceprav so le malenkosti. ::)



aja zanima me se kje si dobila yorkija?je z rodovnikom?


lp,urska



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #51 : 04 November 2006, 16:04:49
Yorkija sem šla iskat v Nemčijo in je z drodovnikom.

lp


urskaaa

  • Gost
Odgovori #52 : 04 November 2006, 16:20:56
Aha lepo ;D

jaz sem ga kupila v Slo.(na koroskem) in je revez podedoval dve genski napaki,eno od njih pa mi je vzrediteljica(ce se tako sploh lahko rece-ker po tistem ko sem jo bolje spoznala sploh ni dajala znakov) rekla da je vse ok-pri 6 mesecih pa smo ugotovili da psicek nima testisa.Kuza je bil suh,imel je slabo dlako,bil je tudi nejesc(tako da sem morala na koncu zaceti mesati med brikete se meso).
Oddali smo ji ga nazaj,ker je tako sama zahtevala in lahko ti povem,da je bil pravi soncek v mojem zivljenju.Psi so mi namrec hobi,zivljenje in ker nisem imela izbire sem ga oddala nazaj k njej,ker je rekla-da ga bo obdrzala doma-meni pa dala novega mladicka ko ga bo imela.Kuzek je bil z rodovnikom in z njim sem si obetala mnogo stvari,ker je bil izredno pameten-pri 4 mesecih je znal prek 24 trikcov,hodila pa sva ze delat cone na agility-ker je bil zelo zelo hiter in tako bi bil odlicen za agility.Denar za njega sem si prisluzila cisto sama,ker bom sele drugo leto polnoletna-tako da je bila zelja se toliko vecja-ker je bil le moj denar.
Hudo mi je bilo najbolj ko je prisla vzrediteljica z jezo po njega,ga pograbila,celotno mojo druzino nadrla,posebej se mene-tako da sem jokala kar pred njo(vendar ji ni bilo nic mar).Yorki Pino je imel pri meni res vse in ce bi razmsiljala se enkrat bi ga obdrzala-kljub temu,da bi moral imeti mnogo operacij(katere pa yorkiji tezko prenasajo).Gospa mi je potem se povedala da ga bo prodala naprej-vendar zdaj jo nikakor ne morem poklicat,da bi vprasala kje moj pino je.Grozno je ko gledam slikce,skupne trenutke in se spomnim na vse lepe trenutke ki jih je prezivel z mano,mojo psicko in mojo druzino.Res bi rada vedela samo,ce je z njim vse ok,ce je zdrav,ce lepo ravnajo z njim-vendar nimam moci,da bi to gospo iz koroske poklicala in jo tudi ne nameravam.Zelim mu res vse najboljse kjerkoli je!


Lahko si samo srecna da je kuza zdrav!Oziroma da sta oba2 zdrava ;)


lp,urska



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 04 November 2006, 18:09:24
Urskaaa popolnima te razumem. Jaz sem se na mojega Gigija tako zelo navezala in to že kmalu po tem ko sem ga dobila, da ga ne bi mogla dati pa če bi hodil po treh nogah.
Obnašanje vzrediteljice, kjer si kupila psička pa je precej nenavadno in nekorektno. Res upam, da je kuža v dobrih rokah, saj si vsekakor vsak kužek zasluži lepo življenje.
Sicer pa je zelo pomembno, da dobro preveriš zdravstveno stanje očeta in mame ter njihovih prednikov ko kupuješ jorkija. Le-ti so namreč precej nagnjeni k raznim boleznim.
Kaj si potem kupila drugega yorkija???? Kdaj je to bilo kar si opisala?


urskaaa

  • Gost
Odgovori #54 : 04 November 2006, 19:06:27
To vse kar sem ti napisala se je dogajalo ko je bil Pino doma-v prvih mesecih privajanja.Zdaj sem se odlocila da kupim borderja(border collie),ker sem tudi sama zelo hiperaktivna in nujno potrebujem gibanje in zato bi bil border odlicen zame.Poleg tega pa se zelim ukvarjati z agilityem,razstavami in ce mi bo uspelo-enkrat voditi agility tecaje ali pa navadne tecaje.Borderja dobim drugo leto poleti,ker se mu moram se bolj posvetiti kot sem se Pinotu in med poletjem je res pravi cas za to.Res sem pa obema z mojo starejso psicko zelo hvalezna zato ker sta me veliko naucila glede solanja.Sploh psicka,ki je visavski terier in ima pravi trmasti terierski znacaj in solanje z njo ni bilo lahko,ker zacele sva pozno(pri njenih dveh letih),pa sva vadile in vadile,naucila sem jo tudi razlicnih trikcov in tako imeli "nastop" pasjega plesa kar doma,za moj rojstni dan ;D
Luna je bila pridna in odplesala je za trmasto westijko ZELO DOBRO! ;D
No prav zato ker pa ljubim pse in delo z njimi sem se odlocila da kupim se enega,s katerim bom lahko popravila napake,katere sem pri Luni naredila.In tako sem res-Pinota sem velikoooo naucila(pri 4 mesecih je znal prek 26 trikcov),iz dneva v dan je postajal bolj motiviran,...
Srcno upam da mu je lepo ::),ker drugace bi si ocitala celo zivljenje :'(

Borderja pa bom zdaj ze skoraj sigruno kupila kar v Slo.,pri Flys line :)-nikoli vec ne bom zaupala navadnim rejcem,ki pac vzrejajo pse zaradi denarja-tako se je zgodilo tu.Tako da Ga. sploh ni vedela od kje naj bi podedoval napako,pa se povedala mi ni da jo ima-rekla je da je vse ok(in da mi testisov ni treba pregledovat,ker je 100% vse ok).Psicek je k meni prisel pri 3 mesecih,zato ker ga nismo mogli priti iskat na korosko ker je bilo v Lj. prevec snega.Imena te gospe ne bom omenjala,da ne bo kaksne zamere al kaj drugega,povem pa lahko samo,da naj bodo tisti ki kupujejo na Koroskem se posebej pozorni na mladikce(in naj jih 1000000 krat prej pregledajo,da vidijo ce je vse ok)

Ce te bo pa se kaj glede psov zanimalo,pa kar prasaj ;D
Ravno zdaj se "izobrazujem" z ameriskimi knjigami o solanju psa ;D in se tako se bolje pripravljam na prihod borderja :)



lp,urska



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #55 : 05 November 2006, 19:31:11
Razmišljala sem če bi kupila Kanu unjen nagobčnik, ki bi ga nosil takrat, ko bi bila skupaj z Gigijem. Kaj mislite???


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #56 : 05 November 2006, 22:43:11
Oooooo...torej Gigo je dobil velikega bratca?  :o

Saj se bosta vnesla, po mojem je tud čas velik faktor, ki igra tu vlogo.  ;) Res lepo, da ste posvojili še enega kosmatinca. Jaz tud nekoč razmišljam o veliki pasji družini in vsi bomo spali na postelji.  :o Res izvedljivo, kajne?  :P

Lep pozdrav tudi Urški!  :)



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #57 : 05 November 2006, 23:27:02
Hey tjasav  ;D
Ja Gigo je dobil velikega bratca, upam da ga le-ta ne bo en dan pojedel  ??? >:(
Ma ne sej problem je samo v tem ker se hoče z njim igrati pa je Gigo čisto premajhen zanj  :-[ Potem pa ga hoče obdržati in ga prijeti, da mu ne bi pobegnil  :D Sej veš kako je to če pri takih majhnih teleščkih kot jih imajo yorkiji  :)
Kako pa kaj tvoj lepotec, je priden???

Evo še ena slikca našega novega družinskega člana  :D



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #58 : 05 November 2006, 23:45:38
No takole pa Kan že prve dni osvaja punce po naselju  :D




gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #59 : 06 November 2006, 10:54:32
Kakšna ljubezen!!!! :o
Tolk sta fletna!