Isce se samec za parjenje BEAGLE

kingu · 3225

kingu

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
: 11 April 2010, 08:52:57
pozdravljeni,

danes smo dobili vzrejno dovoljenje ampak nimamo izbranega samca.
na vzrejni so povedali naj sama poiscem samca.

Sem iz Primoske, tukaj ni veliko Beaglov zato bi prosila ce mi lahko kdo od vas pomaga.

Moja Pegi se bo zacela gonit cez nekaj dni.

lp in hvala!



_nnn_

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 11 April 2010, 09:19:59
Koliko je pa stara vaša psička?



kingu

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 11 April 2010, 09:25:50
stara je 2 leti in 1 mesec. (iscem samca z rodovnikom)



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #3 : 11 April 2010, 10:05:47
Obrni se na vzrejno komisijo za gonice, in ti bojo verjetno znali pomagati.. KLIK  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


hesta

  • Gost
Odgovori #4 : 11 April 2010, 11:07:21
Od VK ne boš kaj dosti izvedela, saj ponujajo  le par enih in istih samcev, eden od njih (trenutno je prijavljena tudi ena paritev z njim) že leta prenaša genetsko napako, pa še kar parijo z njim.Vem za nekaj lepih samcev, a mi moraš najprej zaupati izvor tvoje psice, da vidim krvne linije, pa izgled me tudi zanima(ne ocena).Lahko na ZS, da se ne bo oglašal spet kak pametnjakovič in delal zdrahe brez potrebe.



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 11 April 2010, 11:33:18
pozdravljeni,

danes smo dobili vzrejno dovoljenje ampak nimamo izbranega samca.
na vzrejni so povedali naj sama poiscem samca.

Sem iz Primoske, tukaj ni veliko Beaglov zato bi prosila ce mi lahko kdo od vas pomaga.
Moja Pegi se bo zacela gonit cez nekaj dni.

lp in hvala!


V treh dneh sem jih nastela vsaj ene 7 na relaciji Portoroz - Piran - Ankaran - Debeli Rtic. Samo za vecino ne bi mogla ravno rect, da so beagli oz. vsaj primerni predstavniki svoje pasme.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


hesta

  • Gost
Odgovori #6 : 11 April 2010, 11:52:22
Saj ni važno od kod si, samcev je po svetu dovolj.Itak so bili ti iz primorske včeraj na vzrejnem pregledu, nimajo še niti vzrejne knjižece(običajno se tam vpiše kak priporočljivi samec, če bi stvari potekale, kot bi morale), niti vzrejne številke, nič, samo štempelj v rodovniku.Papirji pridejo po pošti (najkasneje v 60dneh bi morali to izstavit), takrat tudi plačaš zadevo.Predvidevam pa tudi, da o vzreji ne vedo kaj dosti.Po njihovem povpraševanju, se bo verjetno javilo kar nekaj kandidatov, vendar je treba malo pogledat kaj paše skupaj in kaj ne.Na jesenskem vzrejnem je bilo pod pasmo beagle ogromno psov, kar nekaj pa takih primerkov, da bi pomislil, da je v ringu res kaka druga pasma.



kingu

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 18 Julij 2010, 23:08:07
smo nasli, sredi septembra se ze pricakujejo mladi raziskovalci :)



5rarabibingla

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 19 Avgust 2010, 17:13:56
Pozdravljeni,

išče se samička za parjenje z mladim ( 2 leti in 1 mesec ), prijaznim beaglom ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #9 : 19 Avgust 2010, 19:09:45
Pozdravljeni,

išče se samička za parjenje z mladim ( 2 leti in 1 mesec ), prijaznim beaglom ;D

Rodovniški podatki, vzrejno dovoljenje, itd.??



kingu

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 20 Avgust 2010, 20:29:37
smo ze nasli samca!
vseeno hvala vsem za pomoc!