bosch

irenchy · 61697

Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #120 : 16 Oktober 2014, 20:45:16
V 20 kilskih žaklih imaš Osco in Dog, zelo poceni in za takrat, ko imaš v denarnici sušo povsem v redu. V 20 kilskih žaklih dobiš tudi BOSH osnovno varianto za vzreditelje, tudi precej cenejša od navadnega.


xmark9x

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #121 : 16 Oktober 2014, 21:29:43
Moja izkušnja z boschom - imela je  tisto brez žitaric in s krompirjem, je res slaba. Dokler nismo zamenjali hrane je imela hudo drisko ..



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #122 : 17 Oktober 2014, 07:28:35
Slaba za tvojega psa. Ne moreš pa reči, da je v splošnem slaba.  Jaz bi tudi lahko rekla, da je Acana Light ali pa NOw Senior popolnoma zanič. Ker je trajalo dlje časa, da se je psica navadila, kljub počasnem prehodu. Po cca 3 tednih solo Acane je postalo BP.  ::)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


xmark9x

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #123 : 17 Oktober 2014, 08:34:25
Saj pravim, moja izkušnja je slaba . Na splošno pa se mi zdi dokaj kvalitetna hrana. Smo poskusili tud NOW puppy  varianto, pa raje 3 dni ni jedla  :-\  smo ji probal z malce tun, mesa, jajca izboljšat okus , ni šans .. zdaj smo na Hills ,vem da ni najbolj kvalitetna ampak ima končno normalen drekec, kolikor toliko ji je všeč..



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #124 : 17 Oktober 2014, 08:46:31
Potem se ti splača malo primerjat sestavine in videt kaj je tisto kar ni ustrezalo. In morda najdeš čez čas nekaj kar ni drago kot Hills je pa sestavinsko še vseeno OK za tvojega psa(glede na sestavine je zelo drag).

Eni psi so res občutljivi na menjave hrane. Moja je že taka. In zato redko menjam. Navadno takrat, ko nekaj ni najbolj ustrezno. Je pa ta problem menjave samo pri briketih (zelo mehek iztrebek). Če dobi vmes kako konzervo, kuhan obrok ni težav, tudi če v manjši količini uporabi drugačne brikete kot nagrado. Zanimivo. Tastari ni imel problemov, dokler ni imel 12-13 let. Takrat je pa prebava postala malo bolj občutljiva.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


xmark9x

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #125 : 17 Oktober 2014, 16:57:49
Ja, so kar dragi .. So dosegli ceno s tem da jih 'priporočajo veterinarji'. Ampak ok , če so ji všeč in vse štima sem vseeno zadovoljen. Enkrat se res moram poglobit v znamke in sestavine , vedno bolj pa razmišljam o surovi prehrani..Bomo vidl ,za zdaj je vredu :)