Kiki, Čupa, Dino in ostali

airedale10 · 29801

airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
: 07 Maj 2010, 18:26:40
Moje predstavitve, ki imam v spominu da sem jo napisala ne najdem, pa pišem novo.

Jaz
Sem Rebeka, stara 10 let, rojstni dan imam 13.8., živim v Ilirski Bistrici.Nimam svojega psa, si pa tega zelo želim.Registriram se na skoraj vsak forum ki ga najdem, trenutno sem skupno s tem na šestih.Moja uporabniška imena so airedale, rebeka10, airedalka10, airedalka rebeka10, airedalski terier.Rada jaham konje in igram kitaro.
Dino
Je kratkodlaki jazbečar rjave barve.Je rodvniški.Vsak dan ga peljem na sprehod, po sprehodu se z njim igram in ga učim. Imajo ga eni ljudje v bloku, živi pa v pesjaku za blokom.
Dix
Dix je pes pri babici.Je mešanec z zlatim prinašalcem.K njim smo ga prinesli mi. Star je štiri leta in pol, rojstni dan ima prvega septembra. Do nas je prijazen, na vsiljive tujce pa ponavadi zarenči.Razume se le z pasjimi samicami.Živi zunaj, trenutno na dolgi verigi, vendar se bo naredil pesjak.Glede verige pa  ::) ima na voljo tudi garažo, ima uto ter sprehode.
Bučko
Bučko je tigrasto bel maček.Je zelo len.Razume se z Dixom.Rojstni dan ima 1.4.  :D
Mura
Mura je bučkotova mama.Je tigrasta mešanka.Je zelo neodvisna, ko hoče, bo najbolj lena v naročju, večinoma pa lovi miši po okoliških poljih.Je stara 5 let.
Čupa
Čupa je naša bodoča mucka.Prej se je klicala Mea.Stara je 1 mesec.Je bela, rjava, tigrasta in črna.Bo sestrina.Včeraj sta z bratcem dobila pasto proti glistam.
Kiki
Kiki je moj bodoči maček.Je tigrast, spredaj pa ima belo.Ima ju babičina soseda, starejša gospa.Je pač kmečka ženica, ki mladičkov od njene muce ne cepi, ne razglista...Za naše bodoče muce to naredimo mi.K nam bosta prišla po dopustu.
Pejča
Pejča je naša vodna želva, rumenovratka.Je stara 4 leta.Je zelo požrešna.
Džina
Džina je moja zlata ribica, teleskopka.V njenem akvariju so polži.Je črna.Stara je 3 leta, kar je za zlato ribico precej.Ribe imamo od mojega 3. rojstnega dneva.
airedalski terier
Moja najljubša pasma, smo v kontaktu z vzrediteljico.Ga dobim ko se preselimo.Trenutno nimam veliko časa, če vas kaj zanima vprašajte.Mene nekaj zanima.Ali je lahko nevarno, če ti gre pasta proti glistam v oko?Slike pridejo :).



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 12 Maj 2010, 16:08:00
Bila sem 2. v zootic foto natečaju. Vam je moja slika všeč? http://www.zootic.si/index.php?option=com_content&task=view&id=693&Itemid=731



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 24 Maj 2010, 10:59:36
Včeraj smo šli k stari mami, in kot vedno smo šli takoj po sprehodu z dixom k kikiju in čupi ali ljubkovalno mejki.Kupili smo jima tudi royal canin brikete za mladičke od 1 do 4 mesece.In nismo vedeli da že tako tečejo in skačejo.Jih ni bilo v garaži, jih nismo nikjer našli.Mene je postalo strah da so pristale pod traktorjevimi kolesi ker so kosili polja ob hiši.Sem že jokala, vse nas je postalo  strah.Nato nam njuna skrbnica pokaže kje ponavadi plezata in ju ne vidimo, nato pa se prikažeta.Sem bila zelo vesela, sem ga najprej objela.Nato sta jedla in se igrala.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 25 Maj 2010, 11:10:08
Slike mojih živali :-* :-* :-*
Dinotove slike ne bom dajala na forum, ker ni moj  ::) Če pa koga res zanima naj mi pošlje ZS pa mu pošljem sliko.

Dix ;D

Bučko ;D
Mura ;D

Čupa ;D

Kiki ;D

Pejča ;D

Džina ;D

Airedalski terier
;D Vir slike  http://home.amis.net/blutman/airedance/airedance.html

Jaz sem pa bolana, ampak Dino pride vsak dan k meni.Zna vajo ssssssss (sedi), sem, glas, išči, čakaj, ne (da ne sme prijeti predmeta ali pojesti hrane), učim pa ga prostor.Zadnjič je ko je bil na lovu prijel srnjaka.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 05 Junij 2010, 12:31:52
Včeraj smo šli v nakupe za muce in smo kupili transporter, posode, konzerve,pokrit WC, lopatki za WC, pesek za WC



lely

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 05 Junij 2010, 14:01:12
lepa predstavitev... ;)kdaj se še kaj dobimo da gremo na sprehod s kalo in dinotom? :)



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 05 Junij 2010, 20:20:38
lepa predstavitev... ;)kdaj se še kaj dobimo da gremo na sprehod s kalo in dinotom? :)
Komot, se cel čas dolgočasim doma. Pa ko pridejo mucke boš prišla pogledat? ;D zna prostor :).



lely

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 02 Julij 2010, 11:55:50
ja mucke pridem obvezno pogledat.. ;)



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 10 Julij 2010, 20:44:11
Jupi



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 13 Julij 2010, 11:04:05
Imam muce



nutella

  • *
    • Prispevkov: 860
    • Točke: 2
  • Fedra, Lili in Misti
Odgovori #10 : 13 Julij 2010, 16:38:14
Kiki je moj bodoči maček.Je tigrast, spredaj pa ima belo.Ima ju babičina soseda, starejša gospa.Je pač kmečka ženica, ki mladičkov od njene muce ne cepi, ne razglista...Za naše bodoče muce to naredimo mi.
Poskusi se vseeno pogovorit s to tetko o skrbi za mačke (oziroma mogoče bi se lahko tvoja babica ali starši). Predvsem bi bilo dobro, da da sterilizirat mamo muco, da ne bi bilo več mladičkov, za katere očitno ni dobro poskrbljeno, razen če ne pridejo v vaše roke. :-\ Saj jih nameravate sterilizirat in kastrirat, ane?


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 14 Julij 2010, 10:10:02
Muci nameravamo sterilizirat in kastrirat, mamo pa smo že peljali. So super, rade imajo plezalo, norijo nato pa spijo pod kavčem,navajene mačjega wcja, sicer je še vedno brez vratc. Kmalu bodo dobile drugo dozo cepiva, bučko pa bo kastriran .Smo zamrežili balkon, jesta RC babycat 34.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 21 Avgust 2010, 14:11:42
Sta bila sterilizirana na kliniki za male živali v Postojni.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #13 : 21 Avgust 2010, 19:23:56
Pohvalno, da ste poskrbeli za to :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 22 Avgust 2010, 10:27:35
Sta bila sterilizirana na kliniki za male živali v Postojni.
Danes in včeraj zvečer sta zelo norela.Drugače sta ok .Čupa je dobila ovratnik, a smo ji ga odstranili, ker si ga je hotela sneti in se je z njim povsod zatikala. Ne liže si rane. Operiral ju je dr.Janoš Butinar.
Jesta RC kitten36, včeraj smo jima konterve almo nature.kupili



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 02 September 2010, 14:13:19
Hranim klatežke mačke okrog enega bloka.
Ponavadi se je ena mlada mucka zelo bala ljudi, en dan pa se je kar pustila prijeti. To nama je bilo s prijateljico, katera ju tudi hrani zelo čudno. Naslednji dan smo se pogovarjali z gospodom iz bloka, ko je prišel mimo starejši stric, ki ima doma veliko živali in mu povedal, da je tisto mlado mucko našel včeraj ležati bolno sredi ceste in jo je vzel k sebi. Bila je zastrupljena. Ker sva ji s prijateljico hotel le najboljše in sva vedeli da če ne dobi veterinarske pomoči bo umrla. Odšle smo do gospoda, ki je povedal da muca ne je in ne pije, ampak naj z veterino počakamo do jutri. Vseeno smo šle po nasvet k veterinarki, ki nam je rekla, da najboljše da pride takoj. Sposodili smo si transportni box in odšli do gospoda, ki nam je predal muco in hitro na veterinarsko. Imela je 32 stopinj, torej je bila podhlajena in zelo dehidrirana. Najprej so jo hoteli humano uspavat a smo se odličili da jo poskušajo rešiti, zadržijo jo do jutri. Popoldan smo še enkrat prišli in povedali so nam, da ji ni bilo pomoči. Uspavali so jo. žalosten
Povedali so da verjetno ni bila zastrupljena ampak je imela kakšen virus, najverjetneje zaradi bakterij v stari hrani.

Drugače pa smo se dogovorili za datum polovitev in kastracije ter sterilizacije drugih mačk, ki še živijo tam. Jih je krepko čez 10. Pomagala nam bo veterinarka, naredili pa bojo brezplačno.


Čupa in kiki pa sta zelo razigrana. Čupa je šla že v akvarij, na sosednji balkon (čeprav imamo zamrežen), poliva vodo iz svoje posodice... Kiki izumlja manj neumnosti, a čupo kaj posnema. Čupi sta odpadla šiva



sana

  • *
    • Prispevkov: 514
    • Točke: 1
  • Living with aussie is a challenge!
Odgovori #16 : 03 September 2010, 11:31:10
Res lepo, da tako skrbite za muce in da ste za tisto muco naredili vse, da bi jo rešili. Žalostno, da se toliko muc brez doma potika okrog. A ima kuža pri babici že pesjak :)

dogs are my way of life
http://sana.moj-album.com


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #17 : 04 Oktober 2010, 09:22:22
Nekaj novih novičk.
Bučko se je že pred časom izgubil, bilo pa je tako:  :'( Po kastraciji je dobil na zadnjiku (glej temo v zdravje mačk) večjo bulo in si jo lizal. Bila je zelo velika in ˝grda˝. Ker veterinarji niso vedeli kaj mu je so rekli naj ga zjutraj pripeljemo. In smo ga. Maček je zunanji, z občasnimi vstopi v hišo. Živi na deželi, kjer je zelo malo prometa in je bil vedno doma. Ker je bilo nujno in je bil transportni box doma smo ga dali v dobro zavezane škatle. Ko smo bili pred veterino sta ga sestra in dedek hotela premestiti v transportni box, a ko smo sneli kletko z avta se je nekako izmuznil ven. Par ur smo čakali tam, nato pa je šel dedek domov, midve pa k nam narediti letake o izgubi. Polepili smo jih po mestu in ljudem okrog veterine dali v nabiralnike. Tudi sami smo ga iskali, zavetišče je bilo obveščeno... Kot sem že napisala je bil navajen živeti na deželi in ne si sam loviti hrano, zato skoraj ni imel možnosti. :( Neka gospa je poklicala da ga je našla, a ni bil pravi. Še dolgo smo ga iskali, a brez uspeha.
Mura je od izgube Bučkota veliko bolj pri hiši. Začela je markirati.
Dixpesjaka še nima, a ima daljšo verigo, naredili bomo, ko bomo stanovanje kaj betonirali, da bomo obenem, najkasneje poleti, ko se preselimo tja.
Pejči smo zamrežili akvarij, saj je Kiki skakal vanj.
Airedalskega terierja sem se odločila da ne bom imela, saj bi bila z njim le 3 leta, pa še to bolj zaposlena s šolo, nato pa grem naprej v šolo, verjetno ne v Ilirsko Bistrico, zato bi bil potem pri starših. Imela ga bom ko bom vse končala, ta čas bom pa toliko več z Dixom.
Klatežke mačke so še vedno tam, nismo jih polovili, saj se je veterinarka premislila in nam ni pomagala, samim pa nam logično brez prevoza in vsega ni uspelo. Zdaj so ostali še Polde (oranžen muc), Lojzek (tigrast muc), Olivija (tigrasta brez očesa) in dve muci ko nimata imena. Vem da so imena malo čudna :). Umrli sta tigrasti muci Mea in Miško. Glej temo (http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=10261.0). Večkrat jim nesem hrano. Hranimo jih pa z uporabnico ajsaquini.
Čupa in Kiki sta ok in kar pridna. Zelo rada opazujeta z okna in okenskih polic, smo jima pa kupili oprsnico da bi ju peljali malo po stopnišču bloka. Najraje jesta jogurt z rumenjakom in ovsenimi kosmiči. Drugače pa jesta mešano (zaradi prehoda hran) royal canin kitten in aplaws kitten. Zelo rada spita na plezalu in kiki tidi na akvariju. Vsako juto me prebudita ko prideta k meni v posteljo. Čupa veliko mijavka - ko ležiš in jo nočeš cartat ti kroži okoli glave in mijavka. Kikija mijavkat slišiš zelo redko. Posebno Kiki se rad tlači pod odeje, blazine, rovčke. Čupa si je po sterilizaciji en šiv strgala predčasno vendar je bilo vse ok. Z njuno mamico pa je ok.

Najprej povem o Pupi. Sestro kliče sošolka naj pride po muco pred glasbeno šolo. Šla je in vso shirano in glistavo nesla k babici. Nato jo je prinesla v klet kjer smo ji dale brikete in vodo. Bile smo z njo in ko smo mogle iti na kosilo smo ji dale noter škatlico s toplo vodo. Popa se je skobacala nanjo in izgledala je boljše. Bila je grozno napihnjena zaradi glist. Dežurni veterinar je bil na terenu, ampak sestra jo je vseeno peljala k njemu (jaz se mu raje ne kašem ker me ima na piki) in povedal je, pa bo zjutraj sterilizirana in razglistena, nato pa, če ne najde doma spuščena nazaj na cesto. Ker tega nismo hotele, tam nima možnosti smo ji iskale dom, in ji z zadnjimi upi našle začasnega v Mačji hiši. Pupa je tisto noč dokler je prespala pri prijateljici (naslednji dan je šla v Ljubljano) je postala zelo živahna ;D. Obenem smo tja peljali še eno muco, ki je tam našla dom. Slike muc tista ki smo jo le peljali: http://www.pomagamo-zivalim.si/viewtopic.php?f=47&t=596 in pa Pupa: http://www.pomagamo-zivalim.si/viewtopic.php?f=51&t=577


Še o dudarjih. Jaz sem bila pri pupi ko me kliče prijateljica da naj pridem k mucam (kjer hranimo klatežke). Seveda sem takoj šla. Ko pridem so ona in še sošolka, ki ni toliko osveščena o živalih. Imeli sta štiri majhne mucke. Vprašala sem kaj, kako, zakaj. In mi je povedala da so se rodile za njeno hišo in jih je odnesla k sebi. Mama se zelo boji ljudi. Dala jim je smetano in človeško pašteto.  >:( Imeli so jih po rokah in dokler jih je njihova mama iskala jo le povozilo, saj je to zraven prometne ceste. Nato jih mama od sošolke ni hotela več videti, niti za hišo, zato jih je prinesla tja in hitro šla. Jaz sem jo nadrla da se take muce pusti primeru kjer so in se opazuje in če mame zares dolgo ni vzame. Pa še to se jim ne da take hrane. Z prijateljico nisva vedeli kaj bi, a kar pustiti jih nisva morali. Mimo je prišel stric, ki nam je daj staro majico in škatlo zanje, a ko je nek drugi prišel mimo jih je hotel vzeti da jih bo uničil, a sem mu zbežala :-\. Poklicale smo zavetišče horjul, saj smo z to veterino v slabih odnosih. Rekli so naj gredo čim prej na toplo in dače res ni prevoza lahko pridejo, a prej rabijo potrditev odraslega človeka, da je vse res. Kaj zdaj? Od nobene staršev ni doma, zato kličem sestro, ki je bila pri pupi. Dogovorile smo se da kliče od sestrine sošolke, pri kateri je pupa oče. Zaradi premalo časa je klicala njena babica. Sicer od nje niso kaj dosti izvedeli, ampak dogovorili smo se da pridejo ponje. Ta čas so štiri dudarčki že bili nameščeni v tamkajšnji garaži. Imeli so vse zagnojene oči da niso nič videli in zelo so bili lačni, saj so bili več kot 5 ur brez hrane. Po dveh ura je končno prišla prostovoljka iz horjula in jih odpeljala v zavetišče, kjer jih bodo hranili na stekleničko. Upam da preživijo!!!  Zdaj se počutim zelo dobro, saj sem rešila pet muc.

Pa še malo slikc:














airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 09 Oktober 2010, 21:13:00
Sem našla staro predstavtev, ampak sem se odločila da psa ne bom imela. več drugič http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=9567.0



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #19 : 11 Oktober 2010, 13:41:49
Psa ne bom imela, saj bi bila z njim le 2 leti, nato pa bi pristal na grbi staršev. Raje si ga bom kupila ko končam šolanje, saj bom takrat sama odločala o skrbi zanj. Ker če bi se zdaj starši odločili da npr. bo pes jedel pedigree jaz nebi morala nič, tudi agilityja nebi mogla trenirati in vse ostalo, kar si še želim delati z njim. Mislim da sem se odločila prav. Se bom raje bolj posvetila dixu, kikiju, čupi in pa muri. Še nekaj starejših slikc:
Neke ful boge mucke, ki so bile na morju v Grčiji.Je nek stric, zanemarjen, da bi lahko zbiral zase, denar zbiral za muce in jih hranil:

Pejča:

Dix:

Kiki in Čupa ko sta bila mlajša:

Tista moja predstavitev prej je bila malo butasta, jo lahko tudi izbrišete.
Lely bomo šle še kaj skupaj na sprehod? Mi prosim pošlješ tvojo telefonsko številko na ZS?



lely

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #20 : 12 Oktober 2010, 12:23:24
dobra predstavitev..vidim da bos mogla kmalu odpreti svoje zavetisce.. ;)lepo da tako pomagate mucam..



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 10 November 2010, 19:40:26
Džina je umrla.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #22 : 01 December 2010, 10:36:17
Čupa in Kiki sta super. Zelo rada spita na Pejčinem akvariju in se grejeta pod njeno lučko, da sta potem zelo vroča.Vedno se najprej Čupa uleže v košaro na plezalu, nato pride Kiki in se usede ali uleže nanjo, jo umiva... Nato ji prekipi in se premesti na vrh.Kiki skoraj ves čas spi. Čupa je veliko bolj igriva od njega. Zdaj jesta zmešano aplaws kitten in acana grain free adult. Najraje jesta meso in jogurt.Kiki mi vsak dan zleze v torbo in iz nje prinese ostanek šolske malice in vse mrvi dokler ne pridem. Ulovili smo prostoživečo Olivijo in so jo sterilizirali ter ji zašili oko. Zdaj okoli tistega bloka živijo:
-oranžen Polde
-tigrasta Olivija (pravimo ji Mama), ki je bila včasih  brez očesa, zdaj ima zašito in je sterilizirana
-tigrast Kite (izgovori:Kajt), celotno Kitecat po mačji hrani.



lely

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #23 : 01 December 2010, 15:19:38
Vidim da se vedno pomagate prostozivecim mackam..Lepo,ker v bistrici je takih absolutno premalo..Kako je Dino?



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #24 : 02 December 2010, 07:23:10
Dobro.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #25 : 31 December 2010, 22:21:24
Srečno 2011!



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #26 : 10 Januar 2011, 10:52:15
Pred kratkim sta sestra in njena prijateljica, ki imata zelo radi živali in tudi hranita te mačke ujeli (za kastracijo) Poldeta in Kitea. :) Na naši veterini je končno ena dobra veterinarka. Polde je šel sam v box. V petih minutah je bil kastriran. Nato so enako še Kitea. Nato so se spomnile, da jim je stric, ki živi v bloku in hrani mačke nekaj govoril, da ena ne more jesti. Rekli sta veterinarki, naj ju vseeno pogleda.Polde je imel super zobe, ko sta pogledali Kiteu pa... :-\ :-\ :-\ pol zobov mu je manjkalo, vse druge je imel rjave, dlesen in zobje so mu gnili, iz dlesni so mu visele rdeče bule. Naredili so test za mačji aids in levkozo, a je bil negativen ::). Ima najhujšo obliko vnetja dlesni-gingivitis. Dali so mu antibiotike, ki sicer niso za točno to bolezen, a bodo vseeno pomagali (dajanje pravih ni izvedljivo). Čez 14 dni ga morajo pripeljati še enkrat. Da je mu moramo koznervo stalačit in zmešat z vročo vodo.
Jaz sem bolana, imam angino. Upam da bom lahko šla v šolo v naravi.
Kiki ima verjetno sečne kamne. Za popoldan je naročen za pregled. Ves čas hodi lulat, se zelo napenja, rata pa mu le eno kaplijco. Me zelo skrbi zanj... :(



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #27 : 16 Januar 2011, 03:07:14
Kar me je zmotilo pri predstavitvi je bilo to, da na momente zelo nerazumljivo pišeš, probi pisat, malo bolj razumljivo. ;)



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #28 : 16 Januar 2011, 18:02:37
Citiraj
Kar me je zmotilo pri predstavitvi je bilo to, da na momente zelo nerazumljivo pišeš, probi pisat, malo bolj razumljivo.  ;)
Hvala za pripombo, se bom potrudila. Torej:
Kiki Je moj maček star 9 mesecev. Rojstni dan ima 10. aprila. Živi pri nas v stanovanju. Je izključno notranji maček. Živi s sestro Čupo, o njej kasneje. Je precej len.


Čupa Je sestrina mucka, stara 9 mesecev. Rojstni dan ima 10. aprila. Živi pri nas v stanovanju. Je izključno notranja mačka. Živi z bratom Kikijem. Je zelo igriva.


Pejča Je naša vodna želva, rumenovratka. Živi pri nas, v svojem terariju. Je precej igriva in zelo požrešna.


Dix Je sestrin pes, ki živi pri stari mami. Letos bo star 6 let.Rojstni dan ima 1. septembra. Živi zunaj. Je mešanček z zlatim prinašalcem. Je zelo živahen.


Mura Je muca mešanka od stare mame. Je zunanja, a ko smo mi tam, se vedno carta v hiši. Mislim da je stara 7 let, a nisem sigurna. Je precej igriva. Pri stari mami je živel tudi njen sin Bučko, ki se je nažalost izgubil.


Kite Je brezdomni, prostoživeči muc. Je tigrast. Verjetno je star približno 2 leti. Zelo rad se boža. Ima zelo vnete dlesni, zato težko je. Večkrat ga božam in nahranim. Me pozna, takoj ko pridem priteče k meni. Je kastriran.

Polde Je brezdomni, prostoživeči muc. Je oranžen. Verjetno je star približno 2 leti. Kite je njegov brat. Zelo rad se boža in rad je. Večkrat ga božam in nahranim. Me pozna, takoj ko pridem priteče k meni. Je kastriran.

Olivija Je brezdomna, prostoživeča mačka.  Je brez enega očesa. Sedaj ima zašito, kjer bi ji moralo biti oko, saj je imela zelo grdo. Zelo rada se musa. Večkrat jo božam in nahranim. Me pozna, takoj ko pridem priteče k meni. Je sterilizirana. Živi na isti lokaciji kot Polde in Kite.


Jaz pa sem Rebeka iz Ilirske Bistrice. Letos bom stara 12 let. Zelo rada imam živali in se jih trudim reševati in osveščati ljudi. Rada skrbim za brezdome muce. Sem pa za svoja leta zelo osveščena o živalski problematiki. Če vas kaj zanima pa kar vprašajte. Se opravičujem, da sem pisala neraznumljivo, se bom potrudila.  :) ;D :D


Rada pa pomagam vsem živalim, zato kdaj pišem tudi o drugih, ki sem jim pomagala.
Kiki ima vnet mehur. Vsak dan pije tablete in ima posebno hrano. Upam da je bolj razumljivo, o kom govorim.



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #29 : 16 Januar 2011, 21:57:27
Kako je Čupa noro pobarvana :o

Zelo lepo, da tako skrbiš za svoje in tudi druge živali. Ni dosti takih tvoje starosti :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"