Agility

T.M.T · 684131

aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #330 : 20 Julij 2006, 23:28:27
Kdo pa je tvoja inštruktorica?
Polona

Drugače sva danes spet bile v klubu, tokrat trening z reševalci in sva malce vadili  tudi ovire. Pa nisem mogla verjeti, da včeraj nikakor se ni upala čez palisado, danes pa kar šla čez in drugič si je sama želela to. Pa tudi čez most je šla brez problema, še rinili je tja. Pa samo en dan razlike, no očitno je ugotovila, da to ni nič strašnega :o ;D..No ja vsekakor vidim, da ji bo mogoče to še celo všeč in počasi se daleč pride ;) ;D. ...lp


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #331 : 21 Julij 2006, 21:46:21
Mogoče kdo ve, ob kateri uri bo jutri pred Mr.Pet-om predstavitev agility-ja?

Dora je pa danes na začetku zelo dobro delala. Čeprav je bilo zelo vroče in je že popoldan za frisbijem letala, je nareila v prvem delu vse super! :o Potem se je pa počasi utrudila in je raje okoli hodila...
Pa sedaj veliko rajše dela za igračo kot pa za hrano. ;D (Zdaj se moram pa jaz dovolj hitro igračo izza hlač naučit potegnt :-[)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #332 : 21 Julij 2006, 22:33:47
Azu verjetno bo okoli 10 ure ali 11 ure, takrat enkrat se ponavadi začenjajo predstavitve. Pa veliko pofotjaj, da si ogledam vsaj fotke, če že tja ne bom mogla iti...lp


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #333 : 21 Julij 2006, 22:35:38
Če bom kaj ujela, bom pofotkala po dolgem in počez. ;)

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #334 : 21 Julij 2006, 22:40:35
Ti si daj kar duška in pridno fotkaj ;D


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #335 : 24 Julij 2006, 11:24:14
Kako je bilo?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #336 : 24 Julij 2006, 14:11:09
Ni bilo ob 10ih (prevroče), mogoče je bilo potem proti večeru, samo takrat pa mene ni bilo več v okolici Ljubljane. :-\
Je kdo kaj ujel? Me je zelo zanimalo, kako bo predstavitev izgledala.

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #337 : 24 Julij 2006, 15:27:40
Pa imajo pred Mr Petom sploh toliko prostora, da bi lahko naredili prikaz?


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #338 : 24 Julij 2006, 15:35:45
Pa imajo pred Mr Petom sploh toliko prostora, da bi lahko naredili prikaz?

Pred Mr. Petom je bil že enkrat prikaz (lani ali predlani) pa je bila istočasno tekma v Kočevju in so bili (se mi zdi) iz KD Ljubljana (???). Je predstavljala Tana (avstralka). Imeli so dva skoka, daljinca, tunel in slalom. Za kaj več pa ni bilo prostora.


Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
Odgovori #339 : 14 Avgust 2006, 20:46:10
Vsem željnim agilitaških tekov sporočam, da 26.8.2006 na KD Krim organiziramo Agility4fun.

Neuradna tekma se bo začela ob 9-ih, prijave od 7:30 naprej. Teče lahko vsak z vsakim psom, če je le-ta le dovolj star. Štartnina je 500 sit!

Tekma bo na poligonu KD Krim (najdete nas takole: http://www.kd-krim.si/kje_smo.htm). Sponzor tekme je Avanturist d.o.o. s pasjo hrano Arden Grange.

Vabljeni v čim večjem številu...

Prijave na [email protected] ali na 041 368 689!

Lep pozdrav


*LuNa*

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 10
Odgovori #340 : 14 Avgust 2006, 22:01:23
O super. Pogledat sigurno prideva.

Psarna Lunca's - vzreja labradorcev
http://luncas.vovk.si


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #341 : 14 Avgust 2006, 22:15:12
Mi ga zgresimo za 2 tedna :'( zaradi starostne meje.

battito animale


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #342 : 17 Avgust 2006, 02:14:58
O super, če le kaj vmes ne pride, pridem pogledati..lp


zvezdica

  • *
    • Prispevkov: 205
    • Točke: 2
  • Kennel Antreyas Angel-BC
Odgovori #343 : 18 Avgust 2006, 17:33:25
Nekaj slikic iz agilitiya v Gradiški lahko dobite na tejle povezavi.

Bilo je zelo lepo, poleg agilitiya so tam prodajali vse živo od ptičev (nojev...)do mladih kužkov (ne vem ali so bili z rodovnikom ali brez) bilo jih je pa veliko in različnih pasem v eni kletki, katera je bila sicer dovolj velika za te majhne kužka. Zgledalo je pa tako, kot, da bi jih prodajali v trgovini. So se mi kar smilili. :'(

http://anateja4.moj-album.com

Antreyas Angel - Border Collie
http://www.freewebs.com/anateja


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #344 : 18 Avgust 2006, 18:34:55
Midve z Doro sva že prijavljeni za 26.8. ;D :-[

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #345 : 19 Avgust 2006, 09:11:13
Drzimo pesti :o

Nekaj slikic iz agilitiya v Gradiški lahko dobite na tejle povezavi.

Bilo je zelo lepo,

Zanimivo, nasi niso bili prevec zadovoljni... je pa res, da so razumeli komentatorja, ki baje ni bil prevec prijazen/vljuden :-\

battito animale


*brinchy*

  • *
    • Prispevkov: 12
    • Točke: 0
Odgovori #346 : 20 Avgust 2006, 21:13:48
čaw!
midve z laro tut agility trenerava ;D in mi je toook zakoon! zdj sva ble 3 tedne na morju pa js grem zdej še za en tedn na počitnce, in mi tko ful mankejo treningi...prov pogrešam že tisto laufanje hehe :'(  :D. ja no sej bo kmal jesen p bova spet mal laufale.. hehe

                                                                                                                                           lp



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #347 : 25 Avgust 2006, 10:56:58
Mogoče prideva z Buffy v soboto na Agility4fun pogledat.


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #348 : 25 Avgust 2006, 11:55:06
...do mladih kužkov (ne vem ali so bili z rodovnikom ali brez) bilo jih je pa veliko in različnih pasem v eni kletki, katera je bila sicer dovolj velika za te majhne kužka. Zgledalo je pa tako, kot, da bi jih prodajali v trgovini. So se mi kar smilili. :'(


Zagotovo niso bili rodovniški ali pa sumljivih neveljavnh rodovnikov. To je tipičen način prodaje "nategov"( več pasem pa po sejmih) iz raznih puppy milov in sumljivih dvoriščnih rejcev.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #349 : 26 Avgust 2006, 20:01:26
Današnji dan sem skoraj v celoti preživela na agility tekmi agility4fun  :)

Bilo je nekaj obiskovalcev, malo več PeSjanarjev in še več ostalih agilitašev  :D

Prvič sta nastopili tudi Azu in Dora ter Anana z Naro. Za prvič se mi zdi, da jima je šlo kar dobro  :)

Nekaj slikc iz parkurja najdete v albumu, niso pa nič posebnega... klik

Boljši model je bil Val  :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #350 : 26 Avgust 2006, 20:24:43
O, zoe hvala za slike z Naro, mi namreč nobene nimamo :-*!

Nara je tekla prav super, če bi se še jest sukala prov, bi blo pa še boljš ::). Na začetku mi je žogica padla iz žepa, pa jo je hitro pograbila in zbežala >:(. Mi je pa vedno, ko sem ji snela ovratnico za vsaj nekaj sekund stekla k psom ::).

Še nekaj slik:http://anana.moj-album.com/album/4639708/

Vmes sva imeli z Azu odmor in šli z zoe in rino do Save: http://anana.moj-album.com/album/3540330/ (prvih 10 slik je od danes, druge so pa že od nekaj časa nazaj)

Ana



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #351 : 26 Avgust 2006, 21:14:04
Tudi Buffy je danes spoznala Doro (no...njo je spoznala že na agility tekmi v LJ), Naro in Vala. Od vseh ji je bil najbolj všeč Val, ker se je z njo igral. Nara je pa samo gledala, kako bi meni ali Buffy vzela žogico  ;D.
Žal mi je edino, da nisva ostali še malo dlje, da bi se vam pridružile V Savi. Predvsem Buffy, ker izredno uživa v vodi. Za vse to sem pa kriva jaz, ker se doma pozabila mobitel (in tako nisem vedla, kdaj bo fant končal z delom in ga bom šla iskat). No...pa drugič. Z Azu sva se že dogovarjali za srečanje. Upam, da bo lepo vreme in bo srečanje uspelo  ;)


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #352 : 28 Avgust 2006, 14:54:38
Da še jaz dodam...
Z Doro nama je šlo kar dobro. V agilityju sva bile obakrat DIS (sem bila jaz obakrat kriva), v jumpingu pa sva prišle skozi s 15 KT.
Ko je postajalo že bolj toplo smo se odpravili k Savi, kjer so se psi ohladili in načofotali. Očitno je Dori to dobro delo, ker je bila potem veliko bolj skoncentrirana med tekom. :)
Še par mojih slik: http://anol.zoto.com/galleries/agicom

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #353 : 04 September 2006, 11:20:14
Kako je bilo v soboto na tekmi?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #354 : 04 September 2006, 12:23:51
Ljubljančani so se res potrudili, celo nekaj nadstandarda so pripravili - recimo bazenček za pse (veliko jih je sicer sprva šlo noter samo za nagrado) in golaž v pravi skledicah, ne v plastičnih ki spuščajo. Za dodatno zabavo vseh, ki nismo v trojki je poskrbela sodnica s hudobnim parkurjem, ki so ga preživeli samo štirje tekmovalci v largu. Sicer pa - lepo vreme, prijetno vzdušje, za ljubitelje alternativne medicine pa še magnetna terapija za pse in lastnike.


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #355 : 04 September 2006, 13:18:34
Buffy je bila med prvimi, ki je preizkusila bazenček za pse: SLIKCA
Kmalu se ji je pridružil še bratec Hit: SLIKCA


Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
Odgovori #356 : 05 September 2006, 10:58:41
Za dodatno zabavo vseh, ki nismo v trojki je poskrbela sodnica s hudobnim parkurjem, ki so ga preživeli samo štirje tekmovalci v largu.
  :o

Parkur je bil čisto tipična trojka, ki se postavlja povsod po Evropi, meni se bolj zdi, da so se naši tekmovalci razvadili (na prelahkih parkurjih slovenskih sodnikov)  :P

Lep pozdrav, hudobna sodniška pripravnica (zaenkrat) Ivana


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #357 : 05 September 2006, 12:35:39
Parkur je bil sicer od začetka do konca težek ampak dober. In duhovit. Hudoben pa je bil zato: nekaj hopov - tunel prvič. Spet nekaj hopov tunel drugič. potem spet nekaj hopov - in za večino psov tunel še tretjič. Nekateri psi še pri ponavljanju sploh niso mogli dojeti da zdaj morajo pa na most. Že dolgo nisem kakšnih tekov gledala s takim užitkom (pa ne iz privoščljivosti - bilo je res napeto).
Pa kaj, dober sodnik mora biti včasih tudi malo hudoben.


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #358 : 05 September 2006, 14:11:16
Bi samo pripomnila,da smo nekateri v enem od parkurjev našli razlog za izključitev na čist običajnem, dolgočasnem delu parkurja (tako kot vedno  :D), pri tem, ko s "hudobnimi" odseki z nobenim od psov v nobenem od parkurjev nismo občutili  težav ;).

Povem zgolj zato,da ne bi kdo napačno sklepal, da je večina, ki so šli v disk. to doživela zaradi strukture parkurja, oz. ,na tehnično zahtevnejših odsekih :P.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


sirtaki

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 4
Odgovori #359 : 05 September 2006, 16:37:33
Hm ja, včasih greš v disk, tudi ker se odločiš, da se ne splača laufati v kopačkah, potem pa v neki sekundi tvojega življenja na parkurju, sediš na riti na tleh in pes, čeprav je že šel pravilno na najbolj "hudoben del" nekega prav zanimivega parkurja, priskaklja nato nazaj do tebe, v stilu "ooooo kaj pa ti tukaj na tleh, party time?"  ::)