Mops [Pug]

regalis · 560858

zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #330 : 21 November 2007, 15:55:26
Ja jaz sem fant ;) :)

Mopsi so mi zelo všeč, zato ga hočem, če ti pa še ni jasn, da si rodovniškega ne moremo privoščiti, pol pa ne vem...Vse kar človk hoče, je nekej pomoči s strani izkušenejših, pa zgleda še tega ne morem dobiti. SRAM NAJ VAS BO, KAKO MORETE ČLOVEKU TAKO ZBITI MORALO!!!!!! >:( >:(

Moja mami ma plače toliko, kot stane pes brez rodovnika! Vam ko vam je vse dano na krožniku, vam je lahko, kaj pa meni??? Nismo vsi otroci taki razvajenci, ki mislijo kaj so. Če nimaš kaj pametnega za napisat, pa drži prste v žepih!!! >:( >:(



Se oproščam forumašem ki sem jih s tem prizadel, ampak ne morem več držati tega!



Tajček tolovajček


najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #331 : 21 November 2007, 16:46:09
A zdej boš uzel tega psa?????
Sej js mam tudi mešanca pa je use uredu z njim.....če je un mopsek zdrav ga pa kar vzemi

LP Anja
Naj album


Chrissy

  • *
    • Prispevkov: 216
    • Točke: 0
Odgovori #332 : 21 November 2007, 20:11:55
Ja jaz sem fant ;) :)

Mopsi so mi zelo všeč, zato ga hočem, če ti pa še ni jasn, da si rodovniškega ne moremo privoščiti, pol pa ne vem...Vse kar človk hoče, je nekej pomoči s strani izkušenejših, pa zgleda še tega ne morem dobiti. SRAM NAJ VAS BO, KAKO MORETE ČLOVEKU TAKO ZBITI MORALO!!!!!! >:( >:(

Moja mami ma plače toliko, kot stane pes brez rodovnika! Vam ko vam je vse dano na krožniku, vam je lahko, kaj pa meni??? Nismo vsi otroci taki razvajenci, ki mislijo kaj so. Če nimaš kaj pametnega za napisat, pa drži prste v žepih!!! >:( >:(



Se oproščam forumašem ki sem jih s tem prizadel, ampak ne morem več držati tega!


No, no saj ni treba tako dramatizirati!  ;) Poglej, tukaj ni nihce razvajen otrok, se posebej pa ne jaz, ki otrok zal ze zelo dolgo casa nisem vec!  :) Ce ze govorimo o razvajenem otroku, potem je to po mojem nekdo, ki si stvar zeli in to takoj zdajle, ne glede na posledice. Pasja vzreja je zelo zakomplicirana stvar in dokler bos na resnem pasjem forumu, ti bodo vsi (vsaj tisti, ki se vsaj malo spoznajo na pasmo in jo imajo radi) trobili isto. ..... NE kupuj brez rodovnika!! Resni vzreditelji so se dolgo casa trudili, da so ustvarili pasmo taksno kot jo poznamo danes. Parijo zdrave predstavnike s stabilnim karakterjem in jaz osebno vidim parjenje psov brez vzrejnega dovoljenja veliko zaljitev!! Ce imas pasmo res tako rad, potem prosim, prosim podpiraj resno vzrejo. Ce ne, dokazi svojo brezmejno ljubezen do psov s tem, da posvojis kaksnega reveza!  ;)

***People might come and go, but dog will stay with you for life!***


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #333 : 22 November 2007, 08:12:16
Chrissy,

kapo dol, da se ti da...meni se ze zdavnaj ne vec. Vcasih sem se trudila pomagati in usmerjati na pravilen nakup, potem pa sem ugotovila,da ljudje itak naredijo po svoje. Internet nudi dovolj informacij, samo poiskat jih je treba. Nekateri pa se tega ne znajo. Pricakujejo, da jim bodo drugi vse na pladnju prinesli, poiskali najcenejso varianto pa se to na svoj strosek.

Ta tema je odprta zato, da se pogovarjamo o nasih kuzkih ne pa, da nudimo informacije kje se kupijo najcenejsi rodovniski ali nerodovniski cucki. Zato obstajajo druge teme in predvsem rubrika oglasi. Sicer pa smo o vsem tem tocno tukaj, nekaj strani nazaj, ze pisali.

Lukipuki,

cestitke, jeeeeeeeeeeeeeeeeeee......... ........ ;D :-* mala princeska je pravi bomboncek. Ampak si bil pacek, namesto, da bi pomagal mamici dihat in jo drzal za roko si fotografiral. Nikjer nisem zassledila na kateri datum je bil srecni dogodek, ni bil na prvega novembra, tako kot sta se bala, kaj?

Ta pa je za agility! :o ;D

Imas prav, agility bi bil zanjo ravno pravsenj!

No, pa se nekaj slikc nasega vrazicka:







Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


lukipuki

  • *
    • Prispevkov: 17
    • Točke: 0
Odgovori #334 : 22 November 2007, 10:20:29
Živ!

Ne, ni bil 1.11 kot je bilo prerokovano, mala naju je malo presenetila in na svet prišla 15.10. Heh, fotografiral sem med popadki tako, da sem bil večino časa prisoten ;).

No, pa vendar, tale forum je namenjen mopsom in ž njimi povezanimi stvrami... pustmo stat stvari kot so naši socialni statusi in ne vem kaj še....
S partnerico sva organizirano šparala za mopsa približno dve leti in tudi nama ni vse postlano, kot drugim verjetno tudi ne.

Uživajte!

Lp

Luka


zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #335 : 22 November 2007, 22:23:55
V Qlandiji majo novega Zootica, noter pa vso opremo za pse. Vse kar hočte, rogz for dogz postelce, ovratnce...Must see!!!

Tajček tolovajček


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #336 : 23 November 2007, 13:00:22
Kje pa je to? Mislim v katerem kraju? :-[



najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #337 : 23 November 2007, 14:52:20
Kje pa je to? Mislim v katerem kraju? :-[
Mislim da v lj  :-[

LP Anja
Naj album


little star*

  • *
    • Prispevkov: 116
    • Točke: 0
  • I will eat you xD
Odgovori #338 : 23 November 2007, 15:29:55
U Kranju ;D



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #339 : 23 November 2007, 15:34:00
Qlandija je na Ptuju  ;)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #340 : 23 November 2007, 17:50:58
Bo kar v Kranju! Danes bil spet tam, spet najdalj v zooticu. Ne morš se nagledat kolk majo Rogz for Dogz, pa kitty rogz al ka je...

Super, pa še pasje plaščke majo vseh velikosti, bolj tople manj tople...

Pa cunce za ljudi tut, hm, orsay...

Tajček tolovajček


little star*

  • *
    • Prispevkov: 116
    • Točke: 0
  • I will eat you xD
Odgovori #341 : 23 November 2007, 22:27:34
Ja, v zooticu imajo fulll lepe stvari! :o



Jinx

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
  • Erendira Chihuahuas
Odgovori #342 : 23 November 2007, 23:38:20
Super, pa še pasje plaščke majo vseh velikosti, bolj tople manj tople...

Kar pozabi na tole ... >:( >:( >:( Imajo en samcat plašček velikosti 21, pa še ta je v bistvu pelerinica ... :-X

You can't manufacture a miracle


zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #343 : 01 December 2007, 08:39:15
Živjo!


Se opravičujem za nestrpnost ali kar koli je že bilo.  :)




Popoldne vam mogoče postrežem s slimami mojega mopseka, zdaj ga grempa iskat. Wish me luck!!


Lep pozdrav,
                                                                   Zeko

Tajček tolovajček


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #344 : 01 December 2007, 11:35:39
Sicer ze videna fora z buldogom a je tale bolj cort:

http://home.versateladsl.be/bavertel/fun/swf_ani/monitor_cleaner.swf

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #345 : 01 December 2007, 16:26:17
Težko pričakovan dan je minil! Dobil sem mopseka!!!

Slike:
Postlca

Zdej pa on, trenutno taglavni v hiši(na prašička nisem pozabil):





To so vse slikce zaenkrat, zdej pa spi, pa ga ne bom motu... :o :P 8) :o

Tajček tolovajček


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #346 : 01 December 2007, 16:43:18
Iii kok je luškan! :-*



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #347 : 01 December 2007, 17:01:41
iiiiii kak je lep...
Balu in Jaz mu pošiljava  :-*

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #348 : 01 December 2007, 17:03:28
Hvala! :o

Tajček tolovajček


najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #349 : 01 December 2007, 17:21:59
Joj kak cuker...  :o :o :o

LP Anja
Naj album


zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #350 : 01 December 2007, 17:50:13
Sam zdej, nekaj je prehlajen, mal kašlja, mi je dal antibiotik, ki mu ga dam na 12ur, a se bo pozdravil in v približno kakšnem času?


Drgače pa je totalno zdrav,mama je rodovniška! :o

Tajček tolovajček


*Lila*

  • *
    • Prispevkov: 625
    • Točke: 1
  • Islandci so zakon!
Odgovori #351 : 01 December 2007, 18:14:54
Joj kašen cukerček :D
Kje pa si ga kupil in kako se imenuje?

Lp



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #352 : 01 December 2007, 18:17:16
Koliko pa je stala postlca? :-[



zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #353 : 01 December 2007, 18:34:15
Kupil sem ga v Ljubljani pri nekom.
Imemu je Taj.
Postlca je stala 65eur in je najmanjša iz te serije. Posodice po 5eur, za hrano pa ne bi vedu, sam upam da je hills dobra!

Tajček tolovajček


*Lila*

  • *
    • Prispevkov: 625
    • Točke: 1
  • Islandci so zakon!
Odgovori #354 : 01 December 2007, 18:37:19
Res je zelo luškan in tiste velike učke... :D



zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #355 : 01 December 2007, 19:10:18
Sam zdej, nekaj je prehlajen, mal kašlja, mi je dal antibiotik, ki mu ga dam na 12ur, a se bo pozdravil in v približno kakšnem času?


Drgače pa je totalno zdrav,mama je rodovniška! :o

Tole me res zanima, ker kašlja na pol ure, po približno 3minute se odkašljuje. Ni od preprodajalca, da ne bo kdo na kako bolezen namignil, le prehlajen je in me zanima po približno kolikšnem času se to pozdravi?

Tajček tolovajček


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #356 : 01 December 2007, 22:42:30
Dost "hecno", da je totalno zdrav  >:( in dobiva antibiotik, ne ...  ::) Saj ne mores verjet kako trapasti so ljudje in kako si nicesar ne pustijo dopovedat. Precej zalostno je, da ti na vsakem koraku pise kako se psa (ne) kupuje in kaj so stvari na katere je potrebno bit se posebej pozoren. Tako kot pri nakupu vsake zivali, tudi pri psih velja - da je na prvem mestu zdravje. In pes, ki na vsake pol ure 3 minute kreha pac niti slucajno ni zdrav, niti od dalec ne, ce pa gre za mladicka, pa je zadeva v vsakem primeru se 17x bolj alarmantna. Upam, da je bil vsaj cepljen ...

Moj nasvet - jutri takoj zjutraj popokaj psa in ga pelji nazaj. Moj drugi nasvet - jutri zjutraj takoj popokaj psa in ga pelji k veterinarju. Dizs ... >:(  >:( >:(

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


peapea

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 2
  • Didldadldudl Oskar je pa štrudl!
Odgovori #357 : 01 December 2007, 22:47:53
maja01 - si me za minutko prehitela  ;D

zeko - Samo tole bi te vprašala: kdaj si dobil ti antibiotike zaradi prehlada?

In dogs we trust!


zeko

  • *
    • Prispevkov: 237
    • Točke: 0
  • Mops lover
Odgovori #358 : 02 December 2007, 10:40:57
Prejšnji lastnik mi je dal nek sirup, 1teden jemljeva.

Tajček tolovajček


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #359 : 02 December 2007, 11:18:19
Zeko, bravo,
"cestitam" za nakup kuzka, ki je resnicno pravi cortek. A zal samo to!

Si tipicen predstavnik slovenskega potrosnika:  za vsako ceno zdaj, takoj, kuj, tukile in tlelele !!! Ce imajo drugi moramo imeti tudi mi pa ni vazno tudi ce je drugorazredna roba in zato malo cenejsa. To me spominja na nakup cenejsega gnilega sadja.
Mladicek, ki si ga prinesel domov iz sobotnega šopinga je tocno to: kljub temu, da vam je bila ob prodaji uturjena se steklenicka sirupa niste reagirali.

Naj ti pomagam:
pri mladicku je najvaznejse, da razglisten in predpisano cepljen proti kuznim boleznim, tudi ostali v leglu in seveda tudi mamica.
Si dobil modro cepilno knjizico, ki je hkrati tudi  kuzkov potni list ? V njej bi moralo biti ze kar nekaj veterinarskih zigov in nalepk, ki dokazujejo, da je bil tvoj luskani kuzek predpisano zdravstveno oskrbljen. O rodovniku ne bom sprasevala, ker po slikah sodec, ga kuzek ne more imeti  :-X

Po slikah sodec in kasljanju tvojega  kuzka nakazuje na to, da ni povsem zdrav. Forumasi tukaj ti na zalost ne moremo pomagati preko foruma. Polek vcerajsnih izdatkov ki ste jih porabili v vcerajsnjem sopingu boste morali "razkirati" se za obisk pri veterinarju. In to takoj. Ze jutri, ce vam je kaj do kuzkovega zdravja.

Mene zanima kdaj je bil polezen oz. koliko je star in pa, zakaj si se odlocil ravno za tega mladicka, ce je bil prehlajen. Zakaj nisi vzel kaksnega drugega, po videzu sodec, bolj zdravega. Imas mogoce podatek ali so ostali mladicki iz legla bili tudi bolani ali samo tvoj?

Kakorkoli, zelim ti, da bi imel s tvojim cort kuzkom cim vec veselja in cim manj tezav.

Nakljucnim bralcem in morebitnim kupcem pasme mops pa naj bo ta del teme v opomin in opozorili, da se na tak nacin ne kupuje nobenega psa pa naj bo z ali brez rodovnika

Missa


Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.