Mops [Pug]

regalis · 563368

dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #900 : 12 November 2008, 19:14:48
Deteljica-bom -ko poiščem papirje tukaj napisala-pa tudi jaz upam da bomo imeli več sreče z pudljem ;)

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #901 : 15 November 2008, 18:30:58
Evo predniki moje DAFNE-oziroma starša-MAMA-ANJA SLRMO-OOOO89,OČE-SASQUEHANNA NUMBER TWO SLRMO-000090-če še kaj rabite samo napišite ;)aja vzreditelj je -TAVČAR LUDVIK iz Polzele-je pa bila njihovo zadnje leglo

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


SimonaTJ

  • Gost
Odgovori #902 : 16 November 2008, 20:43:03
Pozdravljeni ljubitelji mopsov in živali nasploh.
Tudi jaz sem po novem ponosna lastnica mopsa Tobias-a ;D. Ima dva meseca in pol, drugače je zdrav. živahen in nasploh najlepši mopsek na svetu ( nima papirjev, oče jih ima(Italija ) mama ne (Vojvodina)pa nimam niti malo slabe vesti zaradi tega ker sem spoznala njegovo družino..)
Sem pa danes opazila rdeče madeže po trebuščku in nogicah in okoli ritke, podobne opeklinam :'(. Poleg tega so se mu pojavile bulice na glavici. Veterinar je dosegljiv šele jutri dopoldne :(, mene pa skrbi, da ni kaj hudega. Nekaj sem že našla na forumu, vendar me zanima konkretno za mopse, če je imel kdo podobno izkušnjo.
Hvala za odgovore in lep pozdrav 



peapea

  • *
    • Prispevkov: 124
    • Točke: 2
  • Didldadldudl Oskar je pa štrudl!
Odgovori #903 : 17 November 2008, 16:41:18
Pozdravljena.

Takole na daljavo je težko reči karkoli - čeprav bi jaz najprej posumila na demodikozo (lahko pa bi bila tudi mikrosporija ali kaj podobno neprijetnega, nalezljivega in dolgotrajnega).

( nima papirjev, oče jih ima(Italija ) mama ne (Vojvodina)pa nimam niti malo slabe vesti zaradi tega ker sem spoznala njegovo družino..)

Mogoče je to znak, da bi bilo kanec slabe vesti pa vendarle dobro imeti.

Kakorkoli, čimprej do veterinarja.

Vso srečo.

In dogs we trust!


SimonaTJ

  • Gost
Odgovori #904 : 17 November 2008, 21:22:28
No slabe vesti še vedno ni.
Bili smo pri veterinarju, ki je ugotovil, da je alergija in mu za začetek predpisal Prurivet, če se bo alergija ponovila, pa gremo dalje.

Hvala za odgovor in lp
Simona



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #905 : 18 November 2008, 08:52:01
No slabe vesti še vedno ni.
Bili smo pri veterinarju, .......................

boste še velikokrat pri veterinarju  ::)

Kr odprite tošl  :P
 to kar ste prišparali z nakupom naštepanega psa ne bo zadost  :)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Barchica

  • *
    • Prispevkov: 117
    • Točke: 0
Odgovori #906 : 18 November 2008, 09:51:14
lp!

To že vemo deteljica :P

Nikoli premajhen tošl za mojo Barch .Hvala bogu ,da smo ugotovili kaj je z njo narobe mi ni žal niti centa ,ker zdaj nima nič problemov ne z dlako ne z bruhanjem nič :)

Oops lažem  :Dsamo shujšat še mormo  :D

Lp



pikec82

  • *
    • Prispevkov: 172
    • Točke: 0
  • you are my sunshine - one and only
Odgovori #907 : 18 November 2008, 21:12:51
Simona TJ,
veliko sreče z tvojim mopsekom.Pa pisanja o tem kje in kako si kupila mopseka se raje izogni,(sploh,če nima rodovnika).Če boš brala ta forum,boš že vedela zakaj.
Upam,da se alergija kmalu pozdravi....

LP :) ;D :) ;D


km2

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #908 : 19 November 2008, 12:11:39
Živijo!
Jaz bi pa prosila, če mi lahko svetujete, kateri vzreditelji mopsov so v Sloveniji dobri. Trenutno vem samo za eno gospo, a je še kdo?



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #909 : 19 November 2008, 16:46:11
Lep pozdrav vsem skupaj. Jaz imam na prodaj mopsa, starega 2. mes. Pripeljala sem ga na prošnjo družine, ki si je kasneje enostavno premislila, češ da so se odločili, da počakajo z nakupom še do spomladi. Neverjetno res.
Prošnjo sem sprejela, ker sem pač hotela pomagati družini in trenutno ni bilo na voljo v Sloveniji legla, ki bi imel samčka.  Poleg tega pa mi je seveda odgovarjalo saj sem se odpravljala na razstavo in smo se dogovorili, da si delimo stroške prevoza.

Kuža je lep, živahen, zdrav, čipiran, cepljen, rodovnik je možno dobiti takoj, export je potrebno še malo počakati. Vzreditelja mi je predlagala kolegica, mednarodna kinološka sodnica, ki tam živi in dobro pozna psarne in vzreditelje v okolici, tako da menim, da so vsi strahovi o kvaliteti odveč.

Torej če bo kdo vedel za koga, ki bi bil zainteresiran za nakup tega krasnega mopsa naj me prosim kontaktira.

Pa še nekaj slik:




luna83

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #910 : 20 November 2008, 22:24:04
jOJJJ Gigosy, kako lepega mopseka imaš naprodaj! :o :o Joj je kot moj Neon ko je biu mičkin. Kaj lahko poveš iz katere psarne je?Oziroma kdo je vzreditelj na ZS  ::) Pa ceno? :o

SIMONA TJ, joj želim ti čimamanj problemov s tvojim mopsekom in zdrava in dolga leta norčij. Vendar bi jaz bila kar zaskrbljena na tvojem mestu. Mopsi iajo že tako sami po sebi polno nekih težav in bolezni, pol pa še če nima rodovnika ,... jojj



FISHbone

  • *
    • Prispevkov: 33
    • Točke: 0
Odgovori #911 : 20 November 2008, 22:39:26
Živjo!

Včeraj sva s punco postala ponosna lastnika črnega mopsa. Ko sva prebirala forum sva si ga tudi sama zaželela imeti. In evo ga. Slikice pridejo jutri ker jih še nimam na računalniku.
Se pa opravičujem da sem kar tako vskočil.

Lep pozdrav vsem skupaj

Nina
Dominik
FISHbone



dafna

  • *
    • Prispevkov: 597
    • Točke: 2
Odgovori #912 : 21 November 2008, 10:13:05
SUPER-FISHbone :o komaj čakamo slikce    8)

vse kar daš se ti podvojeno vrne
http://dafna.moj-album.com/


FISHbone

  • *
    • Prispevkov: 33
    • Točke: 0
Odgovori #913 : 21 November 2008, 14:15:45
Živjo!

Evo kot sem obljubil....slikice.



SimonaTJ

  • Gost
Odgovori #914 : 21 November 2008, 14:17:19
No da vam poročam,da je moj mops popolnoma zdrav, le alergijo na Hills ima, tako da je sedaj na dietni Eukanubi.

Kar se pa tiče vas VSEMOGOČNIH LJUBITELJEV ŽIVALI, PA SAMO TOLE :
ŽAL MI JE,DA SO ZA VAS SAMO RODOVNIŠKI PSI NEKAJ VREDNI, DA SO OSTALE ŽIVALI ZA VAS LE MRHOVINARJI, KI PRAZNIJO DENARNICE.
ŽAL MI JE DA PO TEM SVETU HODIJO LJUDJE,KI SVOJO LJUBEZEN KAŽEJO LE PREKO PAPIRJEV.... IN SI TO UPAJO ŠE JAVNO PRIZNATI.
MISLIM, DA SI VSE ŽIVALI ZASLUŽIJO NAŠO POZORNOST, LJUBEZEN IN POMOČ. NE LE RODOVNIŠKI.
ZA NAKUP MOPSA SEM SE ODLOČILA, KER POZNAM VZREDITELJE, NJEGOVE PSE, NE PA ZARADI PRIHRANKA DENARJA, KAJTI GLEDE TEGA NIMAM PROBLEMOV. SEM PA OPAZILA, DRAGI MOJI REDOVNIŠKOPSILJUBCI, DA IMATE TUDI VI PROBLEME S SVOJIM LJUBLJENČKI PA TOOOOOOOOOOOOK VELIK STE DALI ZA NJIH. ŽAL MI JE DA IMAJO VAŠI PSI TAKO EGOISTIČNE ZADRTE GOSPODARJE.

Pa lep dan vsem
Simona















Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #915 : 21 November 2008, 14:33:46
Ojoj SimonaTJ še vedno vas je toliko, ki si povsem narobe razlagate vse skupaj. Noben nima nič proti nerodovniškim "psom" dajte si že enkrat to dopovedat. Vsi psi si zaslužijo kar najlepše življenje in nekoga ki za njih lepo skrbi in jih ima rad.
Tukaj gre izključno za to, da lastniki nerodovniških psov take pse parijo, kar pa je povsem neupravičeno.

Sicer pa je bilo o tem že toliko napisanega da se mi zdi povsem nepotrebno spet ponavljati:

Citiram:
Pa če bi si nekatere, ki tako zagovarjate nerodovniško vzrejo, res vzele nekaj časa in si malo tudi na drugih straneh prebrale problematiko in kaj stoji za tako vzrejo potem bi vedle o čemu govorimo in ne bi nikoli zagovarjale tega. Tako pa samo opravičujete svoje nakupe in se tolažite kako je vse uredu čeprav ni. Škoda gre pa na račun bogih psic, ki služijo kot mašina za produciranje mladičev.

Poleg tega ne gre samo zato ali so rodniški zdravi in nerodovniški bolani ampak tudi zato, da z vsakim takim nakupom omogočate tem ljudem, da nekontrolirano parijo še naprej. S takimi  nakupi omogočate, da puppymilli delujejo, omogočate zaslužke ljudem, ki izkoriščajo svoje pse. Ne mi govoriti o ljubezni do pasme in psa pri tem pa te ljudje svoje psice izkoriščajo do onemoglosti.

Poglej, nerodovniških legel je preveč in večinoma prihajajo od enih in istih ljudi. Eno psico parijo tudi po 10x (seveda vsakemu trdijo da ne ampak pustimo to) veš koliko je mladičev, ki so v sorodu. Kako boš vedela, da samec s katerim bi parila ni v sorodu s tvojo psičko?  Ne moreš. A veš kaj to lahko potegne za sabo pri mladičih?
Poleg tega je psička nerodovniška torej starši nimajo opravljenih potrebnih zdravstvenih pregledov pred paritvijo in verjetno tudi starši od staršev ne. Kako veš, da nima prednik od tvojega psa nima kakšne hude genetske napake ali prirojene hibe, ki se bo pokazala pri tvojem mladiču. Kaj boš naredila?
Nerodovniška vzreja je neodgovorna vzreja ravno zaradi teh stvari in pravila o vzreji ne obstajajo brez veze kar malo zato, ker je bilo nekomu dolgčas. Poglej v zavetišca kakšne pse s kakšnimi boleznimi in napakami dobivajo. Horjul je imel pred kratkim dve majhni psički (obe iz ljubiteljeskega legla), ki sta imeli tako prirojeno okvaro zadnjih tac, da sta komaj hodili in nobena operacija ni pomagala. Boš ti plačala veterinarsko oskrbe teh mladičev, če se slučajno zgodi kaj takega?

Ne, niso vsi rodovniški super zdravi in najlepši imajo pa veliko več možnosti za to kot nerodovniški.


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #916 : 21 November 2008, 14:34:57
FISHbone zelo lep mops  :) Čestitke!


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #917 : 21 November 2008, 14:53:54
Pa ljudje no!! Sej nemorte vseh (po vaše) ''šteparjev'' v isti koš metat ;) obstajajo ljudje ki lepo (včasih še lepše kot po vaše ''vzreditelji'') skrbijo za pse ! Priznati pa morate da je to da so rodovniški psi dražji in da za njih se pa lahko da denar bedarija-jaz imam takšnega ''mešančka'' že dve leti (pa priznam da vzreditelji niso nevem kaj) pa bi s še enkrat odločila za nakup nerodovniškega psa pri teh ljudeh ;) ker jaz jih vidim večkrat :)  in vidim da so psi zadovoljni (še bolj kot revčki ki se jih da v kletko pa v kombi pa po rastavah (in zaradi staršev bi naj bil pa mladič tok več vreden?!?!! ::) ) res vas ne razumem ::) ::) ::) v bistvu ste prav ''rasistični'' spuščate se na nivo Hitlerja :D :D ::) ker so rodovniški tok več vredni in ljudje ki vzrejajo pa da imajo psi imajo rodovnik ::) mešanci so očito manj vredni  ::) ::) a samo jaz (no sej vem da ne) opazim vaše zaničevanje ko govorite o mešančkih ::) ::) Pozdravte prvo mal svoje komplekse  ::) ker sem 10000% da so vsaj nekatere od vas v mladosti (ali vas pa še zdaj) zaničevali in ste bili podn! nekateri pa očitno nimate svoje glave ker ponavljate to kar so napisali drugi ;) OK priznam moj pes ni čistokrven! A je kaj manj vreden?!?!?  :o :o jaz mislim da NE! lahko je še bolj brihten kot rodovniški ::) pa tudi bolj zdrav ;)

S tem ne napadam nikogar ampak samo izrazim svoje mnenje ;) ;) tako da BREZ ZAMERE ;) ;)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #918 : 21 November 2008, 15:04:56
Smrček, kdo pa ti je rekel da je tvoj pes kaj manj vreden kot čistokrvni psi? Jaz sem tudi pisala take kot ti. Me je kar sram gledati moje stare poste.  :-\

Ampak ti pa priznaj da je brezveze dajati denar za mešančka, ki ga lahko dobiš v zavetišču zastonj  ;)  Ok, mogoče ne bo najbolj podoben kodru ampak saj tvoj pes tudi ni koder ane  ;)  Moja sošolka na forumu ima tudi 'čistokrvno' psičko brez rodovnika. Zelo sta si podobni kar se izjav tiče  ;) Starša kao rodovniška in vse. Ja zakaj pa pol mladički niso dobli rodovnika? Še to ne moreš trditi, da sta psa, za katera so ti rekli da sta starša zarres starša tvojega psa. Ali imaš kakšen dokaz mogoče? ???



Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #919 : 21 November 2008, 15:20:01
Smrček jaz imam doma rodovniškega psa vrhunskih staršev in ga sama (po tvoje) ne mislim mučiti in voziti po razstavah vsak teden in ga imeti v majhnih boxih, vendar pa ga mislim kdaj vozit(pa saj je vseeno). Prav tako mi družbo že 4 leta dela "zlati prinašalec" ki je mešanček. Nebi o tem kako je z njegovimi kolki ko udari maraz, pa čeprav je v hiši ne morem skoraj da ne se premikati. In z njegovimi "vzreditelji" sem v kontaktu skos, pa mi še vseeno ni prišlo na misel, da bi od istega vzela psa oziroma, da bi ponovila nakup nerodovniškega psa. Nimam nič proti nerodovniškim psom no, proti mešančkom. Zakaj misliš, da so zavetišča polni psov? Zaradi takšnih kot si ti in morajo psi umirati, pa vzemi iz zavetišča če bi rada imela psa podobnega kodru in bi imela rada nerodovniškega, zakaj bi dala za psa veliko denarja ko pa ga lahko dobiš zastonj? In ker so nerodovniški ga ne bomo seterelizirali ali kastirirali, zakaj bi se pes mučil, kajne? Ob tem ko kupuješ ti lepo nerodovniške pse, se zavetišča lepo polnijo. Ni to čudovito?  :o ::) Daj nehaj no.  ::)
Aja,pa  še  to za tiste ki mislite kako ste prišparali pri nakupu nerodovniškega psa. Jaz sem kupila psa ki je stal isto kot prijateljičin, le da je njen brez rodovnika. Ni to zanimivo?  :o ;)


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #920 : 21 November 2008, 15:52:05
nekateri pa očitno nimate svoje glave ker ponavljate to kar so napisali drugi ;)

Ponavljamo to zato ker smo se že tolikokrat razpisali o tej temi, da se nam ne da vedno znova  vsakemu posebej razlagati eno in isto stvar. Pa na žalost vas je očitno še vedno cel kup takšnih, ki tega ne vidite ali pa nočete videti.

Sicer pa se sploh ne mislim več spuščati v to debato, ker se mi preprosto ne da več.

lp


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #921 : 21 November 2008, 15:56:14
Smrček jaz imam doma rodovniškega psa vrhunskih staršev in ga sama (po tvoje) ne mislim mučiti in voziti po razstavah vsak teden in ga imeti v majhnih boxih, vendar pa ga mislim kdaj vozit(pa saj je vseeno). Prav tako mi družbo že 4 leta dela "zlati prinašalec" ki je mešanček. Nebi o tem kako je z njegovimi kolki ko udari maraz, pa čeprav je v hiši ne morem skoraj da ne se premikati. In z njegovimi "vzreditelji" sem v kontaktu skos, pa mi še vseeno ni prišlo na misel, da bi od istega vzela psa oziroma, da bi ponovila nakup nerodovniškega psa. Nimam nič proti nerodovniškim psom no, proti mešančkom. Zakaj misliš, da so zavetišča polni psov? Zaradi takšnih kot si ti in morajo psi umirati, pa vzemi iz zavetišča če bi rada imela psa podobnega kodru in bi imela rada nerodovniškega, zakaj bi dala za psa veliko denarja ko pa ga lahko dobiš zastonj? In ker so nerodovniški ga ne bomo seterelizirali ali kastirirali, zakaj bi se pes mučil, kajne? Ob tem ko kupuješ ti lepo nerodovniške pse, se zavetišča lepo polnijo. Ni to čudovito?  :o ::) Daj nehaj no.  ::)
Aja,pa  še  to za tiste ki mislite kako ste prišparali pri nakupu nerodovniškega psa. Jaz sem kupila psa ki je stal isto kot prijateljičin, le da je njen brez rodovnika. Ni to zanimivo?  :o ;)

Ja Ewe pa verjetno še s to razliko, da si ti bila z njim bistveno pogosteje pri veterinarju kot prijateljica in plačala v končni fazi tudi bistveno več zanj, če štejemo še stroške veterinarja kot prijateljica.

Sicer pa je itak brezveze komentirat, ker imajo očitno tisti ki parijo in prodajajo nerodovniške pse interes da to zagovarjajo in vsi vemo zakaj.


FISHbone

  • *
    • Prispevkov: 33
    • Točke: 0
Odgovori #922 : 22 November 2008, 23:12:42
Živjo!

Gigosy hvala za lepe besede.
Me pa zanima s cim je najbolje hraniti mopsa v začetnih mesecih? Vzreditelj nama je priporočal brikete Ecopet, vendar sem zasledi na forumu, da ta hrana ni najboljša. Ali pač? Prosil bi za mnenje vas, ki imate te majhne pobaline. Vsak nasvet je toplo dobrodošel.




Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #923 : 22 November 2008, 23:38:15
FISHbone  zelo kvalitetna hrana  je EAGLE PACK, tako da pripročam. Kar dolgo je trajalo, da so tudi v Slovenijo začeli uvažati kvalitetne brikete in sedaj ko jih imamo na voljo bi bilo res škoda pse uničevati z neko slabo kvaliteto.

Več o tej hrani si lahko prebereš tukaj:  http://www.eaglepack.si/zakaj_eagle_pack/
Zelo fajn so tudi konzerve NATURE DIET, ki jih dobiš v spletni trgovini pasji.net

Brikete, ki jih omenjaš ne poznam!



Barchica

  • *
    • Prispevkov: 117
    • Točke: 0
Odgovori #924 : 23 November 2008, 09:58:00
lp!

Jaz osebno ti priporočam hrano Fitness .  :)

Joj joj se spet kregate  :P

Nič vam ne paše nekateri diskriminirajo kužke z rodovnikom nekateri brez , nekateri mešančke .. Kaj pa živali Kaj pa njihov karakter?

So z rodovnikom drugačni? mešančki drugačni?

Vsi imajo karakter ,dušo saj niso predmeti mater!!! Me to jezi! Saj ne vem kateri se mi bolj smilijo tisti v zavetiščih ali tisti ,ki jih konstantno podlegajo parjenju in podobnim bedarijam!

Žalostno!





jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #925 : 23 November 2008, 11:24:46
Seveda je v končni fazi pes pomemben. ampak žal so s takimi ki so 'čistokrvni brez rodovnika' sami problemi, pes trpi, gospodar trpi (če ne zaradi drugega zaradi stalnega sušenja denarnice). In ravno zato ker pes ni stvar, bi mogli ludlje premisliti in spoznati problematike takšnih in drugačih pasem/rej psov.
Ste pomislili mogoče, da so imeli vsi čistokrvni psi rodovnik. In eni izmed teh niso dobili vzrejnega dovoljenje - zaradi napak ali dednih bolezni. In z parjenjem takih nastajajo 'čistokrvni brez rodovnika'... in če take pse pariš med sabo...
In nihče nima nič proti mešančkom, nič proti psu - saj pes navsezadnje pes ni nič kriv, pa žal skoraj vedno nastrada.

glede karakterja pa tudi - pri psih, ki imajo rodovnik in ustrezajo standardom (tudi kar se tiče karakterja) dobijo vzrejno dovoljenje. In zato lahko pri rodovniškem psu veš, kaj lahko pričakuješ. od nekih xy psov, ki so pa pasmi podobni pa pač ne.
Karakter se pa izoblikuje še v leglu, zato moraš skrbno izbrat dobrega vzreditelja, za katerega veš, da se malčkom posveti, da začne z socializacijo.


sicer pa, da ne bomo preveč off - ful uštne mopseke imate, kakšna fotka več nebi bila odveč :)
lp


Barchica

  • *
    • Prispevkov: 117
    • Točke: 0
Odgovori #926 : 23 November 2008, 12:06:18
lp!

Danes gremo v MB zavetišče  :) peljemo kakega navihanca na sprehod..pa še Barch bo uživala.. pošljem fotke lp







Barchica

  • *
    • Prispevkov: 117
    • Točke: 0
Odgovori #927 : 25 November 2008, 08:35:24
lp!

Nič se nismo slikali  :P , ker sem čisto pozabila na to hehehehe .Bili smo v MB zavetišču in v Zozani Dramlje  :) Odločila sem se ,da posvojim eno malo navihanko z imenom Lola  :D Za zdaj posvojitev še ni možna ,ker je mala Lola breja  :o Barch je tako uživala ,da sem se odločila ,da posvetim vsako nedeljo za sprehode teh kužkov. :) Saj če imamo enega imamo lahko tudi dva  ;D hehe, samo mojemu moram to razložt  :D

Lp



FISHbone

  • *
    • Prispevkov: 33
    • Točke: 0
Odgovori #928 : 25 November 2008, 09:55:00
lp!

Nič se nismo slikali  :P , ker sem čisto pozabila na to hehehehe .Bili smo v MB zavetišču in v Zozani Dramlje  :) Odločila sem se ,da posvojim eno malo navihanko z imenom Lola  :D Za zdaj posvojitev še ni možna ,ker je mala Lola breja  :o Barch je tako uživala ,da sem se odločila ,da posvetim vsako nedeljo za sprehode teh kužkov. :) Saj če imamo enega imamo lahko tudi dva  ;D hehe, samo mojemu moram to razložt  :D

Lp

Škoda, da ni slikic in škoda, da takšnih ljudi ni več, ki bi tako "razvajali" te uboge živalce.
Res lepo

LP
Dominik



Barchica

  • *
    • Prispevkov: 117
    • Točke: 0
Odgovori #929 : 26 November 2008, 15:07:26
lp!

Saj so res bogi.. v MB so vidno prizadeti nekateri se tako bojijo reveži  :'( .. v Dramljah bi se pa kar crkljali  :)

Zakaj pa ne?

Če bi še kdo rad pomagal naj si pogleda urnik sprehodov na spletbnih straneh zavetišč :)

lp