Bolt-amstaff

Monk · 1958

Monk

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
: 03 April 2013, 11:56:53
Živjo,

tudi jaz imam Bolta-sem videl da je že en na forumu. Prihajamo iz okolice Domžal, kmalu bo star eno leto, pasme ameriški stafford, ni rodovniški, ima pa preverjeno zdrave starše. Dobil sem ga v okolici Ormoža, je pa izredno prijazen in ubogljiv, samo eno slabost ima-doma ga imajo mačke pod kontrolo :)











Jazz

  • *
    • Prispevkov: 628
    • Točke: 0
  • Pesjanska zasvojenka...
Odgovori #1 : 03 April 2013, 17:15:48
Živjo,

tudi jaz imam Bolta-sem videl da je že en na forumu. Prihajamo iz okolice Domžal, kmalu bo star eno leto, pasme ameriški stafford, ni rodovniški, ima pa preverjeno zdrave starše. Dobil sem ga v okolici Ormoža, je pa izredno prijazen in ubogljiv, samo eno slabost ima-doma ga imajo mačke pod kontrolo :)








A res? Smem vprašat katere zdravstvene preglede imata opravljene?

Dogs are best friends ever!


amonra

  • *
    • Prispevkov: 278
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 03 April 2013, 19:45:13
Lep je ;D nic sekirat glede provokacij, imamo in ima veliko znancev drage rodovniske kuzke in so preverjeno bolani  :'(



amonra

  • *
    • Prispevkov: 278
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 03 April 2013, 19:45:56
Pomembno je, da ga imate radi in da zanj lepo skrbite :)



Monk

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 04 April 2013, 17:56:07
Ja vem, sploh pri staffordih so ljudje ekstra občutljivi ko slišijo za nerodovniškega psa. Oba imata slikane kolke in narejene teste za ataxio.

Hvala za dobrodošlico,

Lp



amonra

  • *
    • Prispevkov: 278
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 04 April 2013, 18:17:39
Potem imata starsa verjetno vec testov kot tisti z rodovniki ;)



Monk

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 04 April 2013, 18:29:32
Verjetno res. Pravzaprav izvidov za mamine kolke nikoli nisem videl, vendar je bila na pogled zdrava (stara 5 let). Mi je zadostovalo tudi okolje v katerem je bil kuža vzrejen in pa potrdila prejšnjih lastnikov da so kužki zdravi. Pač gre za zdrave in izobražene vzrejitelje, katerih psica ni imela rodovnika, oče pa je imel, če se prav spomnim. Na dan prevzema pa so dobili tudi rodovniško psico iz Srbije, tako da so zdaj verjetno že odprli psarno. Sam se nikoli nisem imel namena ukvarjat z razstavami, zato mi je bilo preveč dati 600+€ za psa :) Je še kaj amstaffov na forumu?



all_

  • *
    • Prispevkov: 414
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 04 April 2013, 20:25:39