Ši-cu [Shih Tzu]

Karmen_ss · 676756

rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #240 : 07 September 2007, 10:08:49
Tale dopis se bo nanašal na Rapgirl in njen zadnji post.
Veš Rapgirl, obstajajo točne evidence kdo in kdaj ima leglo in s katerimi psi. Ti sama točno veš, da je vzreditelj tvojega samčka znan gospod na pasji sceni oz. njegova žena. To si vedela, še preden si psa sploh kupila, ker si se zanimala o leglih tudi po drugih forumih in so ti povedali. Očitno pa se ti takrat to ni zdelo ravno pomembno.  Na rodovniku tvojega psa piše ime ime vzreditelja. Torej točno veš kdo to je.
In tudi točno veš, da to ni Katarina Žabjek in še manj ima tvoj kuža mamo, ki je v lasti Katarine. Daj poglej v rodovnik, tam piše ime matere in očeta tvojega Pana. Na KZS lahko tudi preveriš, kdo je lastnik tako matere kot očeta, če si glede tega v dvomih.
To zgodbo o isti materi ti je preprosto nekdo ali natvezel, ali pa si si jo izmislila sama. Zakaj ne vem.
Saj ni noben problem kupiti psa tam, kjer ti paše; to je tvoja odločitev. Ne gre pa se o tem kasneje sprenevedati. Ali celo lagati.
In mogoče tale forum bere tudi Katarina, pa bo še ona povedala ali tvoj kuža je ali ni potomec njene psičke?
Da si pridejo vsi, ki tole berejo, na jasno. 


Jaz o "mojem" vzreditelju nisem vedela nič!! Ne moreš me obtoževati tega, ker sem v vodah rodovniških psov, šele od takrat, ko sem kupila Pana. Prej nisem niti toliko bila na forumih in nisem vedela, da je z njim tako. Svoj nakup obžalujem že sama dovolj in mi ni treba tega metati pod nos! Vem da sem naredila narobe. Me je izučilo in naslednjič ne bom ponovila napake! Mama od Pana pa je bila pri starejši gospe, oz. pri vzrediteljičini mami. In prav tako se je pisala Žabjek. Ja bila je ona lastnik. Ne morem pomagati. Ja sem pogledala v rodovnik. In ime psič je bilo enako. Lahko je naklučje. Pa brez veze, da se prepiramo o tem. Rajši povejmo kaj zanimivega o naših kužkih, kakor pa, da se samo prepiramo, ker to ne vodi nikamor in ta tema ni temu namenjena. Upam, da vsi uživate s svojimi psički pa če so rodovniški ali mešančki. Imejte jih radi!

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


dobropoučena

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #241 : 07 September 2007, 10:43:57
Nihče ti ne očita nakupa. Gre le za točnost podatkov.
V Sloveniji je precej ljudi z enakimi priimki, imena pa se navadno razlikujejo, npr. Marija Priimek ni enako Katarina Priimek in vsakomur je to jasno. Torej da povzamem še enkrat: Pan ni potomec Katarinine psičke, pač pa psičke mame vzrediteljice (ki se piše enko kot Katarina in ji je ime Marija).
Ti dve osebi imata povsem slučajno enaki priimek in obe sta ponosni lastnici shih tzujev, nista pa v nikakršni sorodstveni ali kakršnikoli drugi povezavi.
S tem, da imamo vsi radi svoje štirinožce, se pa vsekakor strinjam in ti želim veliko agility uspehov tudi s Panom.




kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #242 : 08 September 2007, 15:11:12
Kako pa veš, da ga nisem pri njej kupila? Tako za informacijo ti povem, da je mati ista!

Rapgirl, mislim, da si se mojpes.netu pridruzila malo preden si dobila Pana oz. enkrat takrat. Ko si ga dobila, smo te vprasali, kje si ga kupila, kar si tudi povedala. Poleg tega se vzreditelji poznamo med sabo, legel je malo in vemo kam gre kaksen mladic. V casu, ko si ti dobila Pana, Katarina ni imela legla. Imela je enega prej, v katerem so bili vsi crno beli, tvoj Pan pa je zlato bel, in potem se enega pozneje, ko si ti Pana ze imela.

Ja, mati iz oglasa je ista kot mati tvojega Pana. S tem ni nic narobe. Zelela sem samo razjasniti, da ne gre za Katarino Zabjek, potem ko je Kimi napacno sklepala, da gre zanjo, saj ni vedela, da obstaja Marija Zabjek. Skratka, oglas je dala Marija Zabjek, mati kuzkov iz oglasa je ista psicka kot mati tvojega Pana, ni pa v lastnistvu Katarine Zabjek, kot se je napacno sklepalo. To sem zelela razjasniti zato, ker si v enem od postov pac omenila, da ima Pan nekaj pasemskih "napak", pa je Kimi mislila, da gre za kuzka iz Katarinine vzreje. Zelela sem samo prepreciti napacno sklepanje in sirjenje govoric, do katerega rado prihaja v kinoloskih krogih.

Tebi in Panu zelim cimvec prijetnih trenutkov na toplem soncku ta vikend.

lp



jolyans

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
  • Shih-tzu je moja sreča in veselje !
Odgovori #243 : 09 September 2007, 15:52:25
Kalsang, hvala za čestitke. ;D

Tudi jaz sem komaj sedaj ugotovila, o čem tukaj sploh poteka debata.
V pojasnilo RAPGRL, kot je že omenila Kalsang, ima omenjena vzrediteljica psico iz MOJE vzreje torej JOLYAN'S in njeno hčer, torej mojo vnukinjo in samca Willyja, ki sem ga jaz uvozila in pripeljala iz Nemčije.
Torej nimajo njeni psi nobene povezave z vzrediteljem tvojega samca ampak z mojo vzrejo. >:D
LP, Anita.



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #244 : 09 September 2007, 19:09:51
Tako je! Pa da bo še bolj jasno: Jolyans govori o Katarini Žabjek. Se pravi, Katarina ima psico iz vzreje od Jolyans in samca, ki sta ga skupaj kupili v tujini, Willyja, in s katerim sta obe vzrejali. Marija Žabjek in tolikokrat omenjeni gospod nimata s Katarino in temi psi nič skupnega.

Rapgirl, to ni napad nate, ampak samo razjasnjujemo zmedo, ki je nastala.

lp



jolyans

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
  • Shih-tzu je moja sreča in veselje !
Odgovori #245 : 09 September 2007, 19:28:47
Samo majhen popravek Kalsang bi dodala. Psa Willyja sem izbrala in poiskala, ter pripeljala  jaz, kar je na njegovem rodovniku tudi razvidno in ga po tem, ko je pripotoval z menoj v slovenijo dala vpisati v slovensko rodovno knjigo v solastništvo z omenjeno vzrediteljico in se konec decembra 2006 tudi odpovedala svojemu solastništvu, tako, da je samec od takrat naprej samo njen. ;)



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #246 : 09 September 2007, 19:32:59
Samo da je vse jasno!

V bistvu se v to nisem nameravala spuscati. Samo imena sem zelela navesti.

Cestitke za Umag!

lp



assaya

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #247 : 09 September 2007, 23:17:54
Rapgir,čeprav sta že Dobropoučena in Kalsang lepo razjasnili zmedo okoli vzrediteljice tvojega Pama,bom še sama to potrdila.
Tvoj Pam res ni iz moje vzreje,omenjene gospe Marije sploh ne poznam in nisva v sorodu.
To,da se enako piševa je zgolj naključje,sem bila tudi sama presenečena,ko sem izvedela,da obstaja gospa,ki se piše enako kot jaz in vzreja shih-tzuje.No ampak dobro je vedeti,bom sedaj bolj pozorna glede tega!

Lep pozdrav vsem.
Rapgirl tebi in tvojemu Pamu,pa želim veliko lepih trenutkov,ki jih bosta preživela skupaj :-*



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #248 : 10 September 2007, 09:47:10
Rapgir,čeprav sta že Dobropoučena in Kalsang lepo razjasnili zmedo okoli vzrediteljice tvojega Pama,bom še sama to potrdila.
Tvoj Pam res ni iz moje vzreje,omenjene gospe Marije sploh ne poznam in nisva v sorodu.
To,da se enako piševa je zgolj naključje,sem bila tudi sama presenečena,ko sem izvedela,da obstaja gospa,ki se piše enako kot jaz in vzreja shih-tzuje.No ampak dobro je vedeti,bom sedaj bolj pozorna glede tega!

Lep pozdrav vsem.
Rapgirl tebi in tvojemu Pamu,pa želim veliko lepih trenutkov,ki jih bosta preživela skupaj :-*



Samo toliko. Saj nočem biti nadležna ali kaj! Ampak, če smo že natančni! Ime mu je Pan in ne Pam!

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


assaya

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #249 : 10 September 2007, 12:35:57
Ups,se opravičujem!
Se vidi,da sem bila že pošteno zaspana. :-[



Kimi*

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #250 : 10 September 2007, 14:15:03
OJOJ če bi vedela da je postala takšna polemika bi šla večkrat pogledat sem in prej povedala kako je bilo mišljeno - če bi dobro prebrali pa bi to videli tudi sami.

torej post z vsebino :

Citiraj
Pa še nekaj me je zbodlo...in sicer glede oglasa iz bolhe - a ni to ista gospa Žabjek od katere ima tudi Leona eno psičko? Če je to ena in ista oseba (tega ne vem, zato ne trdim ampak sprašujem) kako to, da njeni psi niso dobri od Leone pa so??? Pa še da ne bo kdo mislil, da imam kaj poti Leoni, ker imam potomko njenega Santosa.

LPK
se ni nanašal na rapgirl in njenega psa ampak na nasvete, ki jih je če se ne motim delila ravno ona (se opravičujem če sem se zmotila) in so se meni zdeli neutemeljeni (tudi sedaj po vseh postih mi pa še vedno ni jasno ali so bili utemeljeni ali ne in kaj je z vzrejo Marije Žabjek???)....in prav tako nisem nič trdila, sklepala ipd...ampak sem popolnoma jasno napisala da sprašujem....vse skupaj pa zato ker se mi je zdelo popolnoma nesmiselno blatiti oglas, če tisti ki ga je blatil nima pojma zakaj gre (sedaj pa v to dvomim - torej rapgirl ti si verjetno vedela zakaj gre ali kako naj sedaj to razumem??). SPRAŠEVALA pa sem zato ker se mi je zdelo popolnoma nesmiselno da K.Žabjek nekdo 'blati' - njeno črno-belo leglo se mi je namreč zelo vtisnilo v spomin (sem pač mahnjena na črno-bele kužke) sem pa res 'zamutila' z imeni in to je to. No in nekdo je potem naredil celo polemiko iz mojega posta...a nebil bilo bolj preprosto napisati Katarina in Marija Žabjek sta dve osebi, ki nista v sorodu in njuni vzreji nimata veze ena z drugo??? Tako kot je potem napisala ona  :)

Aja kdo in zakaj je potem napletel da ima / nima rapgrlr potomca od Katarine Žabjek pa na žalost ne vem, niti se mi ni sanjalo čigavega potomca ima itd... - in to nisem jaz niti vedela niti namigovala niti nič......in ja če ima pač 'napake' jih ima, a zato je cela vzreja blatena - tako je namreč razumeti vaše nadaljnje poste???? Tudi moja Lina ni popolna, pa je potomka psarne ki jo tukaj hvalite oz priporočate???? Torej???

Iz forumov na žalost ne moremo razbrati kdo ima dobrega psa in kdo ne, prav tako ni vse jasno po titulah...mult CH...potomec pa hodi po robu zdravja/bolezni kar naprej??? Ne človek res ne more vedeti kaj naj kupi če samo bere forum, pa standarde ipd...jaz npr. malo vem po dveh letih 'spoznavanja' šicu scene, nekdo ki se še dloča za šicuja pa ne more vedeti kdo je Jolyans, kalsang, assaya in da imate korektne pse.... Torej jaz vem kje bi danes kupila psa, pa sem se pač odločila da bom imela samo Lino, kaj pa tisti začetniki??? lahko 2 leti hodijo na razstave, prebirajo knjige, forume itd....pa ne vem ali bodo na koncu kupili na pravem mestu???

No to je seveda samo moje mnenje  8)

LP od Linči in mene


Društvo za pomoč živalim ŠNOFLJA
http://www.snoflja.si/
Informacije na tel. št.: 070 816 367 ali e-mail naslov: [email protected]
Moja srčica Lina: http://linak.moj-album.com/


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #251 : 10 September 2007, 14:22:17
Kimi!

Če bi si prebrala prejšne poste, bi videla, da smo nesporazum že pojasnili in ne vem kaj ti ni jasno. Včasi se pač zgodi, da se zmotiš. In hvalabogu, da so mene popravili in mi pojasnili mojo zmoto, ki sem jo tudi spoznala. Ne vem v čem je še težava. Vsak se kdaj pa kdaj zmoti.


"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Kimi*

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #252 : 10 September 2007, 14:45:42
Marsikaj mi ni jasno in mi najverjetneje tudi ne samo ob prebiranju forumov  ;D

Moj 'ogromen' post je imel namen povedati da se sploh ni nanšal nate in na tvojega psa oz. na vzreditelja tvojega psa ampak na neutemeljeno blatenje enega ubogega oglas....pa je bil malo napačno razumljen in potem se je stvar razvila v polemiko - zapletla si se pa sama :)

No pa še nekaj vprašanj je bilo vmes....npr eno zelo zanimivo - če se v vzreji pojavi pes z napako ali je potem zanič vzreditelj???? No pa saj ni ti pomembno... Itak se pa meni ne da okoli tega 'kregati' / 'pametovati', sem pač uporabnica foruma ki je izrazila nekaj mnenj in postavila nekja vprašanj....to je vsa poanta  :)

Društvo za pomoč živalim ŠNOFLJA
http://www.snoflja.si/
Informacije na tel. št.: 070 816 367 ali e-mail naslov: [email protected]
Moja srčica Lina: http://linak.moj-album.com/


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #253 : 10 September 2007, 15:18:24
Kimi*, tole pojasnjevanje ni bilo osebno uperjeno proti tebi, temveč smo samo pojasnili da ne gre za isto osebo. Se pravi, da Katarina Žabjek nima veze z Marijo Žabjek. Marija Žabjek je tašča gospoda Hočevarja. Upam, da ti je sedaj jasno, zakaj vse to razpredanje.

Pri tem smo se zapletali in razpletali, zdaj pa je vse spet OK.

Da, v vsaki psarni ima kakšen pes napako, samo nekateri vzreditelji si pač ne želimo, da bi nas kakorkoli, zmotno, namerno, nenamerno, povezovali z določenimi osebki pač zaradi njihovega početja, ki je vsem zelo znano.

Pana še nisem videla in tu ne gre za to, da bi ga ocenjevali, temveč na replike na že napisane poste.

To je vse. Sicer so pa vsi naši kužki, s takšnimi in drugačnimi odlikami in felerji samo naši in najljubši... In tako je tudi prav. Popolnih psov ni, so pa vseeno naši srčki. Naša naloga je predvsem, da z njimi čim bolje ravnamo in da tisti, ki smo se odločili tudi vzrejati, počnemo to vestno, z zavedanjem, da imamo opravka z živimi bitji in ne s potrošnim blagom. Vesela sem za vsakega kužka, ki najde dobro družino ne glede na to, od kod prihaja. Me pa žalostijo in jezijo dejanja brezvestnežev.

Mislim, da se tu pogovarjamo sami takšni, ki nam ni vseeno. Je pa res včasih težko takole prek foruma kaj razčsititi brez zapletanja in hude krvi. V živo je veliko lažje, saj je pomemben ton glasu, nasmeh, pogled.

Assaya, lepo da si se oglasila!

Vsem vam želim lepe jesenske dni!

lp



Kimi*

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #254 : 10 September 2007, 15:34:07
Ja zdaj mi je pa jasno :) in se strinjam da si je zaslužilo temeljito zapletanje in razpletanje.

Assaya a bi nam privoščila kakšno slikco ta črno-belih....se mi zdi da so jih tile zlatkoti čisto izpodrinili in sploh ni več nobenih slikic črnobelih lepotcev in lepotičk....in seveda posledično se tudi meni čedalje bolj dopadejo zlatkoti...ampak se ne dam še čisto :)


Društvo za pomoč živalim ŠNOFLJA
http://www.snoflja.si/
Informacije na tel. št.: 070 816 367 ali e-mail naslov: [email protected]
Moja srčica Lina: http://linak.moj-album.com/


assaya

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #255 : 10 September 2007, 16:58:43
Uf,Kimi si me pa našla.
Nimam pojma kako se to naredi.Še moji punci,ki sta stari 8 in 12 let,imata o tem več pojma kot jaz.
Bomo probali nekaj scoprati do večera,takrat pride moja boljša polovica.
Upam,da bo ratalo!Za sorodnico naše Lunce,se bomo še posebno potrudili,hočem reči, trudil se bo moj mož,jaz pa ga bom kot pnavadi pošteno sekirala ;)
Ponavadi po takih seansah moj mož izgleda nekako takole >:(



assaya

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #256 : 10 September 2007, 17:06:20
Kalsang,tudi tebi lep jesenski pozdrav ;)



assaya

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #257 : 10 September 2007, 20:25:38
Evo,najnovejša slikica Santija,ki mi jo je poslala njegova lastnica Sara.
Upam da bo ratalo!



assaya

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #258 : 10 September 2007, 20:47:17
Pa še ena morska slikca Willya,Lune in Naye!



Kimi*

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #259 : 11 September 2007, 08:29:38
kaki cukri  :)....Santi je pa pravi lepotec....mi je pa res full všeč ker imajo tako res močno črno barvo, ki jo bela še ne izpodriva..

lpk

Društvo za pomoč živalim ŠNOFLJA
http://www.snoflja.si/
Informacije na tel. št.: 070 816 367 ali e-mail naslov: [email protected]
Moja srčica Lina: http://linak.moj-album.com/


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #260 : 11 September 2007, 10:17:58
Santiju je pa že lepo zrasla dlaka.

Ob pogledu na ta morsko sliko se mi pa kar milo stori. Je bilo letos premalo dopusta...

lp



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #261 : 11 September 2007, 11:38:15
Mene pa zanima, če se vaši shih tzujčki kaj kopajo v morju. Pan je sicer letos prvič videl morje,  :o vendar se je držal kar stran od vode. Pa sem ga dala v plitvino, kjer je imel poden. Pa jo je kakor je možno hitro ucvrl ven.  ::)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


assaya

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #262 : 11 September 2007, 12:10:53
Ja,Kalsang Tudi sama sem bila presenečena,ga celo poletje nisem videla.
Sara se res trudi,krasna je. :-*

Rapgirl,tudi moji psički niso ravno navdušeni nad morjem,pridejo čisto blizu,ko pa pride val in jim voda zmoči tačke,pa bežijo,da se kar kadi.Če je zelo vroče jih nesem v morje,pa hitro plavajo na obalo.Sami pa ne grejo nikoli v vodo!
Poznam pa kar nekaj shih-tzujev,ki so čisto nori na vodo,Megy in Tay,(sin in hčerka od Wiilya in Naye),kar skočita v vodo,tako da jih morajo  prositi,da pridejo ven.
Pred kakim mesecem,je Tay kar skočil v ribnik za raco,njegovo lastnico je skoraj kap od strahu.



assaya

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #263 : 11 September 2007, 14:18:55
kaki cukri  :)....Santi je pa pravi lepotec....mi je pa res full všeč ker imajo tako res močno črno barvo, ki jo bela še ne izpodriva..

lpk

Kimi* hvala.Me veseli,da so ti všeč :)



dobropoučena

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #264 : 11 September 2007, 16:12:56
Zakaj shih tzuji večinoma ne ljubijo plavanja?
Ker so slabi plavalci - anatomija njihovega telesa ni najprimernejša za plavanje: kratke tace, težak in globok prsni koš, velika glava in po možnosti še obilje dlake (ki se napije vode) so lastnosti, ki plavanje otežujejo. Kratke tačke enostavno težko držijo takšno težo nad vodo. Psi to nekako vedo in se potencialni nevarnosti utopitve raje izognejo, če se le da. Podobno slabi oz. še slabši plavalci so angleški buldogi, ki kar potonejo z glavo navzdol.
Voda do kolen, za osvežitev v vročih dneh je pa kar kul.



assaya

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #265 : 11 September 2007, 18:47:13
Se strinjam Dobropoučena.Ko je imela Naya dolgo dlako,je kar potonila.



Kimi*

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #266 : 12 September 2007, 09:25:10
assaya sem se pozabila zahvaliti še tvojemu možu za trud okoli slikic  :) povej mu da je bilo sigurno vredno ker so mi bile res full všeč...pa naj se še kdaj potrudi  ;D

Glede plavanja pa je Lina ista kot ste že predhodniki napisali. Najhuje je pa bilo ko je enkrat štrbunknila iz blazine in je potonila kot kamen  :o jaz sem bila tako šokirana da sem okamenela, moj fant se je pa potopil za njo in jo prinese ven...sva mislila da je sigurno popila veliko vode in da bo uboga ona pa je samo odprla oči (očitno je mižala pod vodo :)) in malo okoli sebe pogledala in že mahala z repkom  ;D od takrat naprej blazina ni več med našimi morskimi rekviziti, Lina pa se samo še sprehaja po obali in včasih če ji je res zelo vroče malo namoči tačke (ampak samo do kolen, da ne bo pomote) in to je to od njenih morskih pustolovščin.

LPK

Društvo za pomoč živalim ŠNOFLJA
http://www.snoflja.si/
Informacije na tel. št.: 070 816 367 ali e-mail naslov: [email protected]
Moja srčica Lina: http://linak.moj-album.com/


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #267 : 12 September 2007, 09:39:29
Tudi moji punci ne marata plavati. Morje je hudič  >:D , pravita, in nočeta imeti nič z njim.

Letos smo se na plaži prav zabavali. Naš hišni norček Pamo je imela prav poseben ritual. Zvabila sem jo do roba vode. Tam je nekaj časa stala in ko je prišel prvi malo večji val (noben tsunami, tak malo bolj šumeč), da ji je zmočil krempeljce (niti ne tačke), je skočila iz mesta en meter v luft  :o in začela delat nore kroge po plaži. Ko se je to zgodilo prvič, me je zelo presenetilo in na ljubo drugih kopalcev smo se na ta račun pozneje zabavali šele proti večeru, ko so drugi odšli. Sem se pa vsakič nasmejala do solz.  ;D

Tara morja ne mara in to tudi jasno pove. Enkrat sva jo zvabila, da je zaplavala dva metra, ampak jo je hitro ucvrla ven.  :'( Zelo rada pa brede po čistih potokih. Takrat tako uživa, da na njej ni niti ene dlake več suhe, ampak tudi tam ne plava, temveč samo nori po plitvinah.  :o Pamo, ki je seveda princeska, pa tudi nad to obliko vodne rekreacije viha nos...  8)



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #268 : 12 September 2007, 09:42:44
Assaya, se strinjam. Sara je res ena fejst punca. Včasih se dobiva v stari Ljubljani, pa greva skupaj z mrcinicami na sprehod.

Mogoče bi se kdaj dobili še v malo večjem številu? Dokler imamo še lepo jesen?

Včasih, ko je bila Savina še v LJ, smo se bolj pogosto dobili (je Savina en super pasji animator), zdaj pa nič več...



assaya

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #269 : 12 September 2007, 16:43:53
Evo,sta ravno Santi in Sara pri meni na obisku.
Tako,da bo še slikic in tudi za srečanje se bom probala dogovoriti.

Kimi*mož je z vsem na tekočem,brez skrbi,že v službi vse prebere,tako da me včasih on opozori,če je na forumu kaj novega. ;)
Sem mu pa itak full težila, je rekel,da mi ne bo nikol več slik gor dajal,ampak kot ponavadi se je do naslednjega dne že pohladil.
Sedaj pa sploh,ko si se mu še ti zahvalila,veš kolk se mu bo fino zdelo,saj veš kakšni so moški,sedaj bo slk v izobilju ;)