Metuljček - Papillon [Epagneul nain Continental, Continental Toy Spaniel]

Geri · 803833

Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Ester in Mark čestitke in veliko veselja z mladičkoma  :) oba sta cukra za pojest  :-*


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
ta-daaam - naša spletna stran je poosodobljena po nekaj letih. Sicer ni niti pribljižno končana prenova ampak zaenkrat bo ok :) prosim pošljite mi linke vaših strani, da jih dam noter :)

--> http://www.rozalias.com :)



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
ta-daaam - naša spletna stran je poosodobljena po nekaj letih. Sicer ni niti pribljižno končana prenova ampak zaenkrat bo ok :) prosim pošljite mi linke vaših strani, da jih dam noter :)

--> http://www.rozalias.com :)
Meni dela samo vstopna stran, naprej pa ne...

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Meni dela samo vstopna stran, naprej pa ne...

Meni je včeraj zvečer delala, danes pa tudi vidim samo ene hieroglife ;D ::)



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
hvala za opozorilo. take stvari se vedno zgodijo ko res ni časa za popravljat :D


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
in ponovno dela :)


hvala še enrkat obema, sama vsaj do vikenda sigurno nebi opazila :D


Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner

manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
http://www.bolha.com/zivali-psi-pasemski/papillon-psicka-oglas1280005385

Ko ljudje dajo oglas na Bolho, zraven pa še takšno ceno, se resnično vprašam, ali jim je res prioriteta najti dober dom ali zaslužiti...

Bulldogs... And nothing else...


Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
groza   >:(  >:(
Si ne morem predstavljat uboge psičke kako bo pogrešala svoje sedajšnje lastnike.

Ben je name tako navezan da komaj zdrži brez mene pol ure, kaj šele cel dan. enkrat me ni bilo doma čez noč je revček tulil celo noč.

Cena je pa grozna  >:( za pol manj dobiš že papillončka z rodovnikom, vsaj pri meni je bilo tako  :-X


Oh, ljudje  >:(  >:(  >:(  :'(



Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Mislim kakšna cena, očitno jim je denarja zmanjkalo in so se odločili psa prodat. mi izgled kot Toffijev potomec. Kaj vzreditelj ve za to?

LP Ika


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Mislim, da je tole od lilijane leglo, tista psička, ki je bila 2 leti nazaj na mariborski razstavi in je imela ful lepo liso... drugače pa verjamem, da imajo lastniki lahko dobre razloge da dajo psičko stran, samo sama tega absulutno nebi mogla. sploh pa ne vem, kdo bi kupil odraslega 'kavč' psa za toliko denarja - sploh takole preko interneta.

drugače pa sama definitivno sem za papillon meeting, samo prepuščam organizacijo komu drugemu :)


papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Jap, to je Billi od Lilijane od Toffeja in Sidney...


Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
Ljubljana, pasji park na Vilharjevi? psički so lahko tam spuščeni, ker je ograjeno, slike nažalost nimam nobene. Z Benom zahajava tja že pol leta pa še ni bilo nobenih problemov do sedaj :)



Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Ponudba za lokacijo pri nas doma še vedno velja. Velik oljčni nasad ob hiši in vse ograjeno, psi lahko divjajo, mi lahko pečemo... Sonce je vroče je, samo na obalo se je treba pripeljat. :)

LP Ika


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
jaa, en tak pikniček bi biu super :) sam js nimam prevoza do obale, tako da bom mogla neki druzga zrihtat. :) Pa še par slikc od chloe :)





''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Od Ljubljane komot js pelem kšnga, pa si delimo stroške  :) Bi blo pa fino če bi kj kmal to organiziral ker pač okoli 22.5. bojo mladički, takrat pa res ne bi rada bla preveč od doma.

Ester ti pa pazi Chloe, da je ne boš pol pr men najdla  :P cukrček je


Tajckova

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Joooj, kok je luštna! <3 če bom kdaj imela še enega psa, bo to zagotovo papillon. Kolk je pa stara ta metuljčica Chloe? :)



esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Tajckova, 4 mesce pa pol :) lih za božič se je rodila :))

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Zdaj lahko tudi jaz peljem, oz se zmenimo za skupni prevoz ;) tako da jaz sem za.
kaj pa kak vikend začetek junija? oz sredi maja bi še šlo...

ester, včeraj mi ni uspelo do tebe prit. obljubim da v ponedeljek se res oglasim :) drugač pa je tamal res cuker!


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Mi smo za vikende tako doma, tako da vi se dogovorite kdaj imate čas. Samo res tam prvi vikend po 20. maju ne bi ker se bojo ravno mladiči skotili, pa bom takrat bolj zasedena. Drugače pa lahko kadarkoli.

LP Ika


Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
js sm iz kranja pa imam še en sedež v avtu frej tko da če kdo potrebuje prevoz naj me kontaktira =)



Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Predlagam ta vikend, 12.5. ali 13.5. Ker po tem jaz vsaj en mesec ne morem, zaradi mladičev pa še vroče bo. Zdej sam pač organizacija ane, pa vreme če nam je naklonjeno.


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Zaradi mene lahko

LP Ika


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
meni ta vikend ne bo uspelo, preveč oddaj naslednji teden... ampak vrjamem da se boste imeli super. fotoreportaža obvezna ;)


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Hm js pa tut zdej ugotovila, da mi ta vikend ne znese  :-\ tako, da če se bo vseeno organiziralo, uživajte, če ne pa najdemo drug datum  :)


Pinky

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0

 ha ha Katarina ti pa si.  :D Sej za enkrat nobeden ni potrdil, tako da predlogi za drugi datum.

LP Ika


Papillonček

  • *
    • Prispevkov: 284
    • Točke: 0
  • Papillon & Tibetan spaniel owner
men je vseeno, js mam čas :)



papillon

  • *
    • Prispevkov: 576
    • Točke: 0
Bi bil kdo zainteresiran za delavnico o pravilnem razstavljanju papillonov ter drugih majhnih pasem ter pravilno oskbo dlake papillonov ?
Mentorica delavnice je belgijka Kathleen Roosens (njen oce je lastnik psarne de Costalina, ki je ena bolj priznanih papillonskih psarn v Evropi, ona pa razstavlje vse njegove pse ter je pa tudi ne dolgo nazaj ustanovila svojo psarno Daydream Believer, ki se pa se uveljavlja)

Za vec info me kontaktiraje na zs (moramo zbrati vsaj 6 ljudi, da se delavnice izvede....tako da ce tudi koga poznate ki bi se zainteresiral...priporocajte :) )


Friese

  • *
    • Prispevkov: 385
    • Točke: 0
Bi bilo fino vedeti kje bi se delavnica izvedla, koliko časa bi trajala, cena, itd  :)


esta

  • *
    • Prispevkov: 475
    • Točke: 10
Je pa Kathleen ravnokar imela delavnico v Belgiji se mi zdi, pa bom vprašala kako se je izteklo :))
Sem pa drugače tudi jaz zainteresirana :)

''In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away.''