Border Collie

Lisa · 3993001

5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3390 : 16 Marec 2007, 13:42:35
Hahahaha, fajn reportaža ja. Pozabila si povedat, da sproti med ogledom parkurja premoremo toliko intelekta, da še strokovno ugotovimo, kdo ima doma pokvarjen pralni stroj  :D :D

Sicer pa - treningi s Tino in Petro so zelo fajni, sam moram pazit, da ne izkoristim gostoljubja in se pojavim tam (pre)večkrat  :-[ Sem vseeno intruder  :P ;)

Ja, teli storji pa materiali...  >:( >:( >:( :D :D

Andraž, kar se treningov tiče, te je prav fino imeti zraven.  ;D Če ni tebe, se potem Polonca na naju spravi in naju čisto preveč izmuči.  :D ;)


Fly`s line

  • *
    • Prispevkov: 358
    • Točke: 1
  • Fly's line-Border Collie kennel
Odgovori #3391 : 16 Marec 2007, 13:57:19
So nam poslali izvide slikanja kolkov: L: A, D:A   ;)

lp

Fly's line border collies: www.armic.si/flys_line


cerae

  • *
    • Prispevkov: 166
    • Točke: 1
  • BC Ice
Odgovori #3392 : 16 Marec 2007, 14:44:48
Ja, teli storji pa materiali...  >:( >:( >:( :D :D

Andraž, kar se treningov tiče, te je prav fino imeti zraven.  ;D Če ni tebe, se potem Polonca na naju spravi in naju čisto preveč izmuči.  :D ;)

Hehe - hvala, mogoče se vam res kej večkrat pridružim, ker ravno to meni manjka, da bi več treniral - fajn družba na poligonu. Samemu mi ni hodit, pol delam še napake, pa v bistvu v končni fazi vidiš, da bi bilo bolje, da treniral ne bi sploh, kt pa narobe učil malega Iceota :P



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3393 : 16 Marec 2007, 14:47:18
Anja, super.

Andraž, ti se pa kar s Polonco zmeni, da te večkrat povabi zraven.  ;D ;)

Sem bila opozorjena na napakico pri mojem poročilo iz treninga:

Citiraj
Moje fotografske sposobnosti sem sprobavala tudi na počasnejših psih (se opravičujem lastnikom Hrvatov  8) ):

Tukaj dejansko ne gre za počasnejše pse, ampak sem imela že toliko vaje od prej, da sem jo lahko ujela.  :) 



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #3394 : 16 Marec 2007, 14:57:22
Anja, super.

Andraž, ti se pa kar s Polonco zmeni, da te večkrat povabi zraven.  ;D ;)

Sem bila opozorjena na napakico pri mojem poročilo iz treninga:

Tukaj dejansko ne gre za počasnejše pse, ampak sem imela že toliko vaje od prej, da sem jo lahko ujela.  :) 



kaj se zdej neki ven vlečeš  :P

ko jih boš lovila s časi v parkurju bo že videla ,kdo je počasnejši  :P

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3395 : 16 Marec 2007, 15:04:26
kaj se zdej neki ven vlečeš  :P

Se morm...  :'( :'( :'( ;D ;)


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3396 : 16 Marec 2007, 20:19:31
Se morm...  :'( :'( :'( ;D ;)

No, pa s heca nazaj na tisto fotko... Šaj je pred skokom dobila povelje, da za skokom zavije na desno in jo je bilo zato verjetno lažje slikati. Ice je imel konec. Pa itak kar se tiče psov v agilityju, mi borderji delujejo grozno hitro, kakšni večji psi pa so mi bolj počasni pa v bistvu na koncu ugotoviš, da videz vara.  :-[ :-[ :-[  Vsekakor Šaj želim, da bo prehitela čimveč borderjev (in ostalih psov seveda).  ;)

Drugače pa je bil res tisti opis fotke mišljen podobno kot sama "reportaža". Hec in nič drugega.  ;D Ker o Šaj si mislim res samo dobre stvari (ob njenih conah delamo samo tole:  :o :o :o :o).


Aja, deteljica, link od psarne, ki si jo dala, je napačen (en S preveč): http://www.magic-border.at/  A veš še kaj o tem psu? Sem najdla samo tole fotko tam pa se ga bolj slabo vidi:



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #3397 : 16 Marec 2007, 20:33:27
vem samo to,kar je napisano. Poslano ni od lastnikov, ampak od njihove znanke,ki je včasih pri meni trenirala. Je pa zaupanja vredna in zagotovo drži ,kar je napisala. Jaz sem samo z maila kopirala na forume.
Če bo pes koga zanimal ni problema dobit še več podatkov. Navedena je tudi te številka, samo namesto nuleje treba dat pozivno za Avstrijo.
Pes živi kot ljubljenček,v stanovanju,  bil pa bi primeren tud za šport. Mogoče ne neumna rešitev za koga,ki bi borderja za spremnljevalca pa ga je mal strah težav z začetno vzgojo.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3398 : 16 Marec 2007, 20:40:28
vem samo to,kar je napisano. Poslano ni od lastnikov, ampak od njihove znanke,ki je včasih pri meni trenirala. Je pa zaupanja vredna in zagotovo drži ,kar je napisala. Jaz sem samo z maila kopirala na forume.
Če bo pes koga zanimal ni problema dobit še več podatkov. Navedena je tudi te številka, samo namesto nuleje treba dat pozivno za Avstrijo.
Pes živi kot ljubljenček,v stanovanju,  bil pa bi primeren tud za šport. Mogoče ne neumna rešitev za koga,ki bi borderja za spremnljevalca pa ga je mal strah težav z začetno vzgojo.

Pa za nekoga, ki vsaj malo zna nemško.  ;)  ;D Bom povprašala naokrog, če bi bil kdo zainteresiran.


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3399 : 17 Marec 2007, 22:07:57
5rca, a bom mogla tortico delat?  ;D



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3400 : 18 Marec 2007, 12:14:31
Še ne.  ;D

Sva imele pet kazenskih v slalomu v prvem teku. Je šla v slalom narobe. Drugače pa super. Drugi tek brez napak in samo 0,06 sekunde zaostanka za tisto ta hitro malinovko. :D  Zadnjič je bil prvi tek odličen, včeraj drugi. Zdaj morava to doseči na eni tekmi pa bo.  ;D


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3401 : 18 Marec 2007, 14:51:52
Drugače smo šli pa po tekmi pogledat še Mašine tamale.  :-* :-* :-* :-* Cukri. Najbolj simpatičen je modrooki fant.  :-* :-* Čeprav ostali so takoj za njim. Pa vsi si najdejo kakšno zaposlitev. Pa pridno prinašajo stvari okoli. In ukradejo kakšno žogo Lynn in Deepu.  :D Pa hitri so kot hudič. Je kar problem imeti na očeh toliko malih hiperaktivcev. Pa še čisto so samostojni in dirkajo okrog.  ;D Sva hotle s Tino vsaka enega odnesti. Pa ni šlo.  :'( :'( :'(  Slike sledijo, ko dobim fotoaparat nazaj.  :-\


kalahit

  • *
    • Prispevkov: 472
    • Točke: 0
Odgovori #3402 : 18 Marec 2007, 15:16:44
Drugi tek brez napak in samo 0,06 sekunde ...:D 

Tale vajin drugi tek včeraj, pa je bilo res lepo za videti. Res sta dobro šibale!!


isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #3403 : 18 Marec 2007, 15:41:36
Sva hotle s Tino vsaka enega odnesti. Pa ni šlo.  :'( :'( :'(  Slike sledijo, ko dobim fotoaparat nazaj.  :-\

Prste stran pa hitr slikce gor..  >:D Kaksen je moj lupcek, soncek, bonboncek?  :D



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3404 : 18 Marec 2007, 16:10:03
Tale vajin drugi tek včeraj, pa je bilo res lepo za videti. Res sta dobro šibale!!

 ;D ;D ;D Sem res vesela, da je šlo tako dobro. Me je kar malo panika zagrabila, ko sem vidla parkur. Mi ni bil sploh všeč. Cel kup ravnih linij, ki to niso. Če ne bi bila Veni tako dobro vodljiva, bi bil kar problem.

isla, saj ne bi tvojega vzele. Tina je imela eno psičko v roki (tisto, ki vse fante da v red), jaz pa enega samčka (mogoče je bil pa res tvoj), ampak bi vzela modrookega, če bi se odločala.  ;D Drugače pa tvojega sploh nisem prav gledala. So mi bili vsi tako podobni, da nisem sploh ločila, kateri je kater.  :-\


isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #3405 : 18 Marec 2007, 16:12:47
Modrooki je res full simpaticen, ampak za moje izkusnje z borderji, ki so enake 0, malo prevec našponan.  :) Ziher si mela mojega v rokah, ker je najbolj miren, pa si ga lahko zagrabila.  :D



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3406 : 18 Marec 2007, 16:14:21
Modrooki je res full simpaticen, ampak za moje izkusnje z borderji, ki so enake 0, malo prevec našponan.  :) Ziher si mela mojga v rokah, ker je najbolj miren, pa si ga lahko zagrabla.  :D

Tega je pa moja mami pol mela. Je kar jokal, ko je bil utrujen pa je hotel noter.  ;D


isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #3407 : 18 Marec 2007, 16:18:27
Je kar jokal, ko je bil utrujen pa je hotel noter.  ;D

Bogiii  :'(  :)



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3408 : 18 Marec 2007, 16:23:45
isla, že odštevaš nočke? ;D :D

5rca, uuufff mam srečo ;D sam vem pa da slej ko prej bom mogla tole tortico narest ;D



isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #3409 : 18 Marec 2007, 16:26:32
Ja, in minute in sekunde. Doma mam že vse pripravljeno, samo imena se nimam.  :( Upam, da ne bo na koncu z njegovim imenom tako kot z mojim nickom.  :D Po tabletah za grlo namrec.  :D 



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3410 : 18 Marec 2007, 16:30:45
Ja, in minute in sekunde. Doma mam že vse pripravljeno, samo imena se nimam.  :( Upam, da ne bo na koncu z njegovim imenom tako kot z mojim nickom.  :D Po tabletah za grlo namrec.  :D 

Uhhh jst sm mela ime zbrano že par let :D nism mela teh težav...
Rodovniško že veš kako je?
Sej boš vidla, da boš hitro ugotovila pravo ime ;) ;D



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3411 : 18 Marec 2007, 16:31:36
Neoangin...  :D :D :D :D


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3412 : 18 Marec 2007, 16:33:20
panthol :D :D :D

žleht smo :D :D :o :P



isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #3413 : 18 Marec 2007, 16:35:04
Uhhh jst sm mela ime zbrano že par let :D nism mela teh težav...
Rodovniško že veš kako je?
Sej boš vidla, da boš hitro ugotovila pravo ime ;) ;D

Nimam nobenega idola po katerem bi ga imenovala  :D Najbrz bo izpeljanka iz rodovniškega, ampak za enkrat rodovniško ni znano, ker še ni številk iz kzs-ja.

5rca sploh in slaba ideja, lahko bi naredila izpeljanko iz neoangina in bi mu bilo ime NEO.  :o



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3414 : 18 Marec 2007, 16:35:57
Nimam nobenega idola po katerem bi ga imenovala  :D Najbrz bo izpeljanka iz rodovniškega, ampak za enkrat rodovniško ni znano, ker še ni številk iz kzs-ja.

5rca sploh in slaba ideja, lahko bi naredila izpeljanko iz neoangina in bi mu bilo ime NEO.  :o

Ali pa Pan iz Panthol.  ;D ;D ;D


isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #3415 : 18 Marec 2007, 16:37:49
Tudi ta ni slaba  ;D, problem je le, ker moram izbiro imena usklajevati se z nekom.  :)



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #3416 : 18 Marec 2007, 16:38:28
Gal iz AngalS :D :D

Isla sej Bode ni moj idol :P je pa car :D in mojmu borderju čist paše ta ime, bi mogla vidt kako gre slalom :o :D :D



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3417 : 18 Marec 2007, 16:39:36
Tudi ta ni slaba  ;D, problem je le, ker moram izbiro imena usklajevati se z nekom.  :)

Pa saj zdravil je več kot dovolj.  :D :D :D  Lekadol, Coldrex, Aspirin, Ketonal...    :D :D :D


isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #3418 : 18 Marec 2007, 16:39:55
Gal iz AngalS :D :D

Isla sej Bode ni moj idol :P je pa car :D in mojmu borderju čist paše ta ime, bi mogla vidt kako gre slalom :o :D :D

Glede na letosnje rezultate, bi ga mogoce morala preimenovati v Beny  :D  :P



5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3419 : 18 Marec 2007, 16:41:09
Glede na letosnje rezultate, bi ga mogoce morala preimenovati v Beny  :D  :P