Cavalier King Charles Spaniel

*yure* · 1246951

Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1560 : 16 Marec 2008, 20:27:51
Hm...obe2 bolj počasi..tu je še Quido k se lohka zalub..spet :-[

Ze vidim da bodo problemi. Sicer pa naj revica malo zraste pa se bomo takrat borili. :P



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1561 : 16 Marec 2008, 20:30:50
Hehehe,
še dobr da buča ne zna brati ... bi ji blo prou nerodn ... sm pa jest zdej zato zafarbala ....

Sem prejle bučo dala v posteljo, pa zraven kavča ... pa je hotla na kavč, pa sem jo mal čohala, mal sva se grizlre, pol je pa zaspala ...... v postelji  :o :o :o
Ampak se pa zgubi v postelji ... mast je velika ....

Kar se tiče zaljubljenosti ..... me veseli, da bo imela tolko oboževalcev, čeprav se mi zdi, da ji bo kak vrstnik bolj všeč (recimo kak Lego  ::) :P ;))



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1562 : 16 Marec 2008, 20:32:37
waaaaa sami mladičkoti!! :o :o
luškana sta tale Aisha in Lego..Bacek a se bomo kdaj dobili v živo?  :P ;) :D :D ..ko pa nismo tko daleč stran doma.. ;)

pa tudi teli odrasli psi so mi zelo všeč..pri meni trikolorček itak zmaga :-*


naj povem, kakšno štorijo mi je danes ušpičil pes, ki sebe imenuje kavalir ::) ..na sprehodu se je odločila, da bo ona šla malo po svoje...petra si pa misli, eh saj bo prišla, ko bo videla da sem šla naprej.. in ta petra čaka 5 minut, 10 minut in končno zagleda šprintajočo stvarco, ki se ji bliža..vsa vesela jo hoče pobožat, ko se ob pogledu na tega psa raje premisli..bil je namreč temno rjave barve...in ne, ni ''dišala'' po gnoju ampak po...razkrajajočem mesu >:( >:( torej sklepamo lahko, da se je ta takrat rjevi pes valjal po mrhovini >:(..domov smo šli lepo poleg in to brez vrvice, ker jo je bilo škoda ::) ::)
doma je rjavi pes postal spet snežno bel, z vidnimi zaplatami črne in dišeč po dveh vrstah šamponov...


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1563 : 16 Marec 2008, 20:53:12
waaaaa sami mladičkoti!! :o :o
luškana sta tale Aisha in Lego..Bacek a se bomo kdaj dobili v živo?  :P ;) :D :D ..ko pa nismo tko daleč stran doma.. ;)

pa tudi teli odrasli psi so mi zelo všeč..pri meni trikolorček itak zmaga :-*


naj povem, kakšno štorijo mi je danes ušpičil pes, ki sebe imenuje kavalir ::) ..na sprehodu se je odločila, da bo ona šla malo po svoje...petra si pa misli, eh saj bo prišla, ko bo videla da sem šla naprej.. in ta petra čaka 5 minut, 10 minut in končno zagleda šprintajočo stvarco, ki se ji bliža..vsa vesela jo hoče pobožat, ko se ob pogledu na tega psa raje premisli..bil je namreč temno rjave barve...in ne, ni ''dišala'' po gnoju ampak po...razkrajajočem mesu >:( >:( torej sklepamo lahko, da se je ta takrat rjevi pes valjal po mrhovini >:(..domov smo šli lepo poleg in to brez vrvice, ker jo je bilo škoda ::) ::)
doma je rjavi pes postal spet snežno bel, z vidnimi zaplatami črne in dišeč po dveh vrstah šamponov...

Hahahahahahaha  :D :D :D :D :D
maš srečo, da je tvoj pes črn, z belimi zaplatami ... moj je pa bel s svetlo rjavimi fleki ... si predstavljaš to .....  ::) ::)
Drugače sem pa jest takoj za obisk ... sam pravjo da se morva cepit prej ....  :-\



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1564 : 16 Marec 2008, 21:00:39
Ja bolš je da jo prej cepiš ;D

Pa še kaj jo poslikaj 8) :P ;D ;D

še ena slikca mojega kavalirčka:



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1565 : 16 Marec 2008, 21:44:19
Pa še kaj jo poslikaj 8) :P ;D ;D

bom  jutri, da se baterije nafilajo:o

Drugače mava pa midva ful brihto ... sem jo prej kar mal s pojstle vrgla ... kdo bo pa ponoč spal  ::) ::)..... pa se valamo po tleh in gre mala na plenico ....... pa se polula  :o :o :o Midva sva bla čist paf. No, zdej se je pa še pokakala ..... na plenico ...  :o :o :o

P.S. Ta teden gremo v akcijo ... v big bengu majo 2 fotiča za 500 EUR, s tem da je v redni prodaji samo en tolko ... me zanima kje je catch



zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1566 : 16 Marec 2008, 21:58:05
Hehe.. Pa bosta kupla pol kar dva? ;)

Uf, ja tile kavalircki so ful brihte... Saj Elly je pa prvo noc naju zbujala vsakic, ko jo je lulat, pa sem jo ven peljala... Samo kaj k se mi ni dalo vztrajat (oz. sm kar zbolela zaradi tega vsega), pa je zdej posledica, da se se vedno sem in tja kdaj polula pa pokaka notri... Sicer samo res sem in tja.. je ful pridna drugace... samo vseeno... Sem jo ze malo okregala, ker vsakic, ko je pri mojih prvi dan, naredi oboje notri cez noc..   ??? In sem ji zacela tezit, da koliko je ze stara.. Pa se vedno sracka..  :D

Uf, obeta se srecanje! Samo ne na naju pozabit.. :)


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1567 : 16 Marec 2008, 22:08:29
Igrače .....  :D niso zanimive ... tiste damice-vrvi se boji  :'( na mojo veliko žalost. Kongo ni zanimiv, vrv tud ne .... in s čim se igramo ... z ovratnico  :o :o 8)... je začela J. pas grist in vlečt, pa sem ji pol ovratnico dala ... pa je zdej čist srečna in zadovoljna ....  :o :o :o Svašta .....  ::) ::) ::)



Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1568 : 16 Marec 2008, 22:28:57
Kar se tiče zaljubljenosti ..... me veseli, da bo imela tolko oboževalcev, čeprav se mi zdi, da ji bo kak vrstnik bolj všeč (recimo kak Lego  ::) :P ;))

Hoces rect da smo prestari? Da se ne bomo kje uzalili 8)

nocko vsem. Baceku in Varji pa predvsem cim manj lulanja in kakanja. :P



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1569 : 16 Marec 2008, 23:00:54
Citiraj
v big bengu majo 2 fotiča za 500 EUR

vem za to... jaz tudi ne vem, kje je keč. je en super zrcalno refleksni, sicer starejši model, pa en trotl digitalni, ki je pa tudi ok. pri zrcalno refleksnem edino pazita, kit objektiv mislim da je od 18-55, to pomeni, da lahko fotkata le od blizu (tako po kmečko povedano).  :)

bi pa jaz tudi takoj tega vzela, potem pa kasnje še en teleobjektiv, čez fuuul cajta. pa ne gre, sem se zdaj skeširala, hihi.  :P


Sinchy

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 1
Odgovori #1570 : 17 Marec 2008, 00:07:50
Pozdravljeni,

doma smo se po dolgem premiseku odločili za nakup Kavalirčka...vse lepo in prav in vsi veseli, a kaj, ko ne najdemo legla...
No našli smo sledeče: http://www.scarlett-team.com/

Pa me zanime, če imate kake izkušnje z njimi in kakšne?

Sama imam sicer kar neko "tremo" pred nakupom psa v tujini, zato bi vas prosila za vaše mnjenje.

Hvala in lp,
Sinchy



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1571 : 17 Marec 2008, 00:16:15
pozdravljena pri kavalirčkih. tu je precej Scarlettov, sem sigurna, da ti bodo radi povedali svoje izkušnje.  :)

pa še 3 slikice,

5 minut harmonije (se mi zdi Lego tako majhen, ko gledam fotkice od lepotičke Ajše  :-*)



Kdo pa je to???



to pa je od Annie naj igračka (tista od Raya je bila dolgo top, pa je končala v koščkih  ::) ):




Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1572 : 17 Marec 2008, 00:31:43
Oooo  :o :o Hvala za slikice, Varja!! Saj bi še kako pohvalo napisala, ampak mislim, da se bi bil moj odziv že naravnost sluzast  ::) My heart can only take so much sweetness...

Bacek, ja, to se pa tudi jaz spomnim, kakosem bila v prvih dneh ponosna, ko je Ymonn nekajkrat šel lulat tja, kot je treba... S tem, da jaz sem celo mislila, da smo že SKORAJ zmagali... No, potem pa je te prijetne veščine gladko pozabil... In je na plenico lulal le po naključju  :P Zdaj nam gre kar dobro, čeprav je ravno zadnjič dva dni zapored kakal noter  ???
Še tole - Aisho čisto razumem, da ji igrače niso zanimive - če sta ji pa vidla toliko bolj  :-*

Sinchy, glede Scarlett team pa ti jutri popoldne lahko pišem na ZS, pa tudi Katica in agility loving girl ti bosta verjetno - čeprav, bejbi, lahko napišem tudi v vajinem imenu oz. pripopam link?

No, pa da napišem še našo današnjo grenko izkušnjo v mali šoli - nismo niti še dobro začeli, ko je ena nova psička, nevajena stikov s toliko psi, oreng zalajala in planila proti Ymonnu. Jaz, smotka, sem se resnično ustrašila (videti je bilo prav divje) in ga za vsak slučaj vzela v naročje. Kar je bila seveda napaka. Never again.
Ymonn se je tudi ful prestrašil in je do konca ure gladko ignoriral ostale pse - pač, sedel je čimdlje stran in se obrnil stran od kroga, ko se je kdo prišel igrat z njim, se je pa enostavno ulegel na hrbet in se delal mrtvega  :'( Rep je bil vseskozi nekje pri bradi (beri - daleč, daleč med nogami) in nitis svojo prijateljico maltežanko se ni hotel igrati, čeprav sem ga vseskozi s takim opogumljajočim glasom spodbujala...
Naj še povem, da je psička drugače čisto prijazna - do ljudi je pravi cuker! Samo pač ni navajena... Tudi lastnik se je res trudil in prepričana sem, da bosta čez nekaj ur že dobra prijatelja  ;)

Zdaj pa šibam spat...


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1573 : 17 Marec 2008, 08:47:23
Varja, kako je  pa Annie sprejela Legota?

Aja, pa J. sprašuje glede fotiča ... kolk bliz je to treba slikat?

Drugače smo pa noč preživeli brez jokanja  :o 2x smo šli lulat ob pol treh, petih, vstali smo pa pol ure nazaj.  :o :o Ko bi bilo skoz tkole .....

Pa še ena jutranja  :D :D :D :D








LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1574 : 17 Marec 2008, 15:20:29
ooooo Bacek ful dobra slikca :o :o :o

Kasiopeia brez skrbi...Quido je tud na začetku sedel daleč od vseh...se jih je bal...zdaj je pa čist uredu ;D


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #1575 : 17 Marec 2008, 16:06:53
Kok dobra slikca  :D



Katica

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 0
Odgovori #1576 : 17 Marec 2008, 18:20:17
Varja Lego je res pravi mali picek. Ko ga gledam poleg Anie, ki je tudi drobizek, mora bit uiber mali. Pa ze zdaj pozercek z rutico. hehe

Bacek noro dobra slika. Kdo je revo prestrasil? ;) Se bi slikic.

Kasiopeia komot napisi v mojem imenu. Itak imava istego mnenje ::)

pozdravcek od spet snezno belega in disecega Raya in od utrujene mene!




Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1577 : 17 Marec 2008, 18:22:54
Ooo :D Kakšen Dumbo  :P

Naš Ymonn ima pa jutri operacijo  :-\ Nas je malo strah... No, pa saj načeloma bo vse ok... Danes se še posebej veliko igramo z njim, sicer pa nameravamo ravnati kot ponavadi...  :'(

Silver, zdajle pa dobiš ZS ;)


Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1578 : 17 Marec 2008, 18:23:54
Se opravičujem, bila površna - ne silver, pač pa sinchy  :-[


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #1579 : 17 Marec 2008, 18:36:05
Kakšno operacijo pa ima? :-\


Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #1580 : 17 Marec 2008, 19:03:33
Ymonn gre jutri na kastracijo, kajti en testis se mu ni spustil, veterinarka pa ga ne more najti, zato se boji, da se bo iz njega razvil tumor. Rekla je, naj se čimprej zglasimo na operaciji, tako da gremo jutri zjutraj.

Držite pesti!


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #1581 : 17 Marec 2008, 19:21:11
Se opravičujem, bila površna - ne silver, pač pa sinchy  :-[

Ni panike  :)

Ymonn gre jutri na kastracijo, kajti en testis se mu ni spustil, veterinarka pa ga ne more najti, zato se boji, da se bo iz njega razvil tumor. Rekla je, naj se čimprej zglasimo na operaciji, tako da gremo jutri zjutraj.

Držite pesti!

Že držimo pesti in tačke  :) ;)



zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1582 : 17 Marec 2008, 20:46:18
U, bogi Ymonn.. Midve tudi drziva tacke pa pestke..


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1583 : 17 Marec 2008, 20:54:56
Bacek* kako je luštna pesjanka in posrečena slikca :)


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1584 : 17 Marec 2008, 21:26:09
Čeeer

Joj joj, Ymonn .. držimo tud mi pesti in tačke pri nas ... :(
Bacek noro dobra slika. Kdo je revo prestrasil? ;) Se bi slikic.

Ta naša je včasih zajček, sploh k se igra in to je blo sred skoka ....  ::)

Kavč je zakon



Ma tak gobček ko buldog ji pravim





Takole pa spimo



Pa se mal prestavmo





Pa še malo





NO, ampak zdajle trenutno ječisto nasprotje ... nori in se krega na J. ker ji nagaja .....  :P :P :o :o



zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1585 : 17 Marec 2008, 21:55:14
Kaj je zlata.. :)
Sam si ji pa res kupila pravo kraljestvo, ne pa lezisce hehe.. Elly bi dala vse zanj.. hehe.. ne pa da se revca boga tlaci v svojem malem... (Joj, sm ga ravno vceraj skusala spucat.. dlake dol dat namrec.. brrrrrrrr... sm krtacila kot budala, pa ni slo dol... samo taglavno, ostalo se se vedno gor drzi..)...



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #1586 : 17 Marec 2008, 21:58:47
Ymonn, držim pesti. :-*

Bacek, svetovna fotka, mala je pa za pojest lušna. :-*   :-*

Midva imava pa za sabo drugo cepljenje, ki ga je skoraj pogumno prenesel.  ;D sem ga še stehtala, ima nekje med 2,6 in 2,8 kg... če se ne bi tako tresel, bi vedela natančno.  ;)

drugače pa sta z Annie že ful prijatelja, njo edino včasih še piči, da me ne bo delila.  ::)   ;D


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1587 : 17 Marec 2008, 21:58:50
Kaj je zlata.. :)
Sam si ji pa res kupila pravo kraljestvo, ne pa lezisce hehe.. Elly bi dala vse zanj.. hehe.. ne pa da se revca boga tlaci v svojem malem... (Joj, sm ga ravno vceraj skusala spucat.. dlake dol dat namrec.. brrrrrrrr... sm krtacila kot budala, pa ni slo dol... samo taglavno, ostalo se se vedno gor drzi..)...



Kak to???!! A niso tega rozga hvalil da se lepo čisti  ??? Drugače, se pa meni še vedno kolca po tistem svetlo  plavem .......  ::) :-[ Tko da jo včasih zalotim, da grize posteljo ... pa si mislim, ti kar dej, bomo prej menjal ....  >:D >:D



Sinchy

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 1
Odgovori #1588 : 17 Marec 2008, 21:59:52
Punce...HVALA vsam za odgovore in to tako podrobne....res sem šokirana.
Vsekakor se bom pravilno odločila in kupila malo kepico defentivno pri vzrediteljih, ki se jim lahko reče dober vzreditelj.
Trenutno sem čisto šokirana in brez besed....
Vem kako je, če dobiš bolnega kužka in ga dat potem uspavat. Te bolečine ne bomo doma nikoli pozabili in je nočemo več doživeti.



zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #1589 : 17 Marec 2008, 22:04:08
Hehe... Ja si faca.. :) Elly se pa Rogza se ni lotla... se je pa zato VSEGA drzuga lol.. ;)

Ne, res ne gre dol.. Prava beda... Ze tko mam celo stanovanje cist kosmato, pa sem VCERAJ pomila vse po tleh.. brrrrrrr... Te kavalirske kocine so za popenit...  :o :o :o Sej ga morm (Rogza namrec) malo v pralca vrzt, sam to itak ne pomaga, da grejo dlake stran... samo malo bolj cist bo... :)

No, pa se slikice moje lepotice.. :)