Čivava [Chihuahua]

ursa · 997065

chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #360 : 12 April 2007, 22:17:49
 :) :) Živijo !

Sorry Katja za pomoto glede pasme :). Miša pa bo kmalu stara 15 mesecev...ja ja čist prava chi frajlica je že. Smo ravno zaključili z drugo gonitvijo in zdaj je spet stara Miša. Glede pasje modne revije pa ne vem nič in če povem po pravici me te reči niti ne zanimajo preveč (modne revije)  :o :o :o. Koliko pa je stara tvoja Miša ?

Satin lepo, da so ti všeč čivave. Ti malčki te res čist prevzamejo in se te držijo kot klopi. :P :P :P :P
Na piknik bi pa prišel ja....a je že kaj dogovorjenega? Upam le, da bom imel čas...Saj moram mal čivavarje tukaj spodbudit da pride še kdo. Na prejšnjem pikniku je bila Jolly edina pa bi bilo fajn, če bi nas bilo več, ker ni imela primerne pasje družbe.

Lep pozdrav !

Damjan


chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #361 : 12 April 2007, 22:22:44
Jolly in Miša v svojih rosnih mesecih



Miša



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #362 : 13 April 2007, 13:09:50
Chi pesjanarski piknik bo zadnji vikend v juniju 24.06.! Vašo Jolly sva pa s kolegico Bolho že v Trbovljah na razstavi občudovale, takrat je bila še pri vzrediteljici in potem sva jo z Bolho zopet na zadnjem pesjanarskem pikniku v tvojem naročju. V glavnem mala nama je padla v oke :D Tako da na razstavah nikdar ne pozabim pogledat če so kje te male žverce ;D, pa če se jih le da malo pocrkljati nekoč bom eno imela tudi sama  ;D Samo kaj ko je ta nekoč lahko tako dooooooooolg... ::) ;) :D


Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #363 : 13 April 2007, 20:15:30
ojla! nič hudega glede pomote Damjan  :) vsaj s sorodno pasmo si jo povezal. mnogo ljudi sploh ne ve kako istrski gonič izgleda in potem jim njim nekaj znanih pasm opišem in povem da Pikica izgleda podobno  :D
Potem je Miša že res prava gospodična  ;D baje pri manjših pasmah prej pride do gonitve? to najbrž poznaš pa mi lahko malo poveš? napišeš?  ;D kaj pa ostale psičke? koliko mesecev, let štejejo?
za modno revijo sem pa spraševala, ker sem mislila, da je zadevo že kdo obiskal pa da se morda kaj splača kupit... no, nič hudega...saj me ne zanima tako zelo, zgolj informativno kako izgleda  :D
moja Miška pa je stara 8 mesecev pa je še pravi mali zelenec, čeprav zna bit glasna za 10 odraslih kužkov če nima pozornosti kot jo zahteva  :D saj najbrž veste o čem govorim  :D :o :D

lep pozdrav  :)



chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #364 : 13 April 2007, 20:37:44
Živijo Katja !

Po mojih izkušnjah je starost pri prvi gonitvi lahko zelo različna. Miša je imela prvo gonitev šele pri približno 8 mesecih, Neisha pa je zelo pohitela in se je pričela goniti že pri 6 mesecih. Kar vse se ji je dogajalo na kupu...poleg gonitve so jo pričeli mučiti še zobje. Pričeli so ji izpadati mlečni in rasti stalni zobki.

Je pa kar škoda, da ti naši kosmatinci tako hitro postanejo odrasli...ni kaj ampak tko gre to v naravi. Evo še ene izmed prvih slik od Miše, ko je prišla k nam  :P :P :P :P






Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #365 : 15 April 2007, 12:48:21
Živijo! res je Damjan. zdi se nedolgo nazaj, ko sem svojo malo zaobljeno in nežno kepico prinesla domov, danes pa je že tako velika punca  ;D res hitro odrašča. jo imam vsak dan raje  :D vsak dan me nasmeji s svojo energijo in igrivostjo  ;D včasih si zaželim še kakšne kepice ampak je žal tako, da mi študij vzame precej časa. no, vsekakor bi se našel ampak ne v tej meri kot bi ga želela posvetit mojim malčkom. poleg 2 psičk imam doma namreč tudi 11 let starega zajčka Tačija, ribice, do nedavnega sva imela s fantom tudi raka,...  ;D vse te ljubezni mi vzamejo veliko časa a se jim z veseljem posvetim  :) nekega dne pa bom vsekakor priskrbela dom še kakšni kepici  :P
Damjan, Miška je res čudovita, všeč mi je njena maska in kako ima lepo pobarvan rep na koncu  :) se je barva obdržala? tako prikupna izgleda  :D :) ;D

kako pa je s tem pesjanarskim piknikom?

takole pa je izgledala moja Sofia Misha, ko sem jo prinesla domov











ta pa je z morja 3 tedne nazaj  :P



chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #366 : 16 April 2007, 16:47:05
Živijo !

Tvoja Miša je zelo lepa..na tej zadnji fotografiji pa se drži že čist "manekensko". Moja Miša je precej spremenila barvo od mladička pa do danes. Kot mladič je bila sivo rjave barve danes pa je rdeče rjava in takšen je tudi njen rep, ki se ji je precej posvetlil.
Sicer pa imaš ti doma pravi mali živalski vrt, ki ti verjamem, da vzame veliko časa. Vsekakor pa je bolje to kot kakšne nezdrave razvade ali kaj podobnega. Saj te male žverce nam v glavnem prinašajo v hišo samo veselje... ;D ;D ;D ;D ;D

Glede piknika pa tudi jaz ne vem kaj dosti več kot ti. Malce pobrskaj po forumu pa boš zagotovo dobila dovolj informacij ! :) Jaz se ga bom udeležil (seveda, če bo čas)in upam, da še kdo od čivavarjev, da se bodo naši kužki malo spoznali in igrali. Spodaj pa še slika od mojega tria:



gabyca

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • *:Pinky:*
Odgovori #367 : 24 April 2007, 18:54:21
Katja ful je lepa res, prou sweet :o.
Chi tvoj trio pa tudi, a se vsi dobro razumejo med sabo? aja kako pa je z drugimi psi? ker Pinky ni ravno prijazna do velikih psov :-\ mislim do nekaterih izjem je ampak do vecine pa ne ampak to samo pri velikih psih.

se nekaj slikic moje Pinkyce






gaby



daša

  • *
    • Prispevkov: 118
    • Točke: 0
  • **I never had someone, that knows me like you do**
Odgovori #368 : 24 April 2007, 19:59:21
Luškana je tale Pinky,ni kaj.Najbolj pa mi je padlo v oči njen still ::)--> ;D-pink ovratnica in povodec :-* :-*.
lp


gabyca

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • *:Pinky:*
Odgovori #369 : 24 April 2007, 20:51:37
Pinky se zahvaljuje za kompliment :D ja stil je pa podedovala po meni ja ;D
Gaby



kathy

  • *
    • Prispevkov: 801
    • Točke: 1
Odgovori #370 : 24 April 2007, 21:03:38
Gaby, res je luštna tvoja Pinky :-*   tudi ostale čivavice so ful luštne  :-*
Če sem slučajno spregledala, samo se mi ne zdi, da si že kaj več o tvoji Pinky povedala.

L.p


gabyca

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • *:Pinky:*
Odgovori #371 : 24 April 2007, 21:38:53
Ne nism nic povedala o njej ampak pomojem jo ze vsi poznajo, ker je mladicka od Ursine Sassy ;D
Drugace pa je po naravi zeloo zivahna in igriva, ampak meni je to vsec ;D. pa tudi na sprehodih, ko je na povodcu lepo hodi, samo vcasih je malo trmasta >:D
Gaby



Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #372 : 26 April 2007, 20:06:29
Lep pozdrav vsem :) nekaj časa se žal nisem uspela angažirati ker sem imala s faksom preveč dela a zopet sem tu  :)
Gaby, najlepša hvala za pohvalo  ;D tvoja malčica je prečudovita-kot tudi njena mamica in sem prepričana da tudi očka čeprav njega še nisem videla v živo...  :)
kako je z srečanji z drugimi psi? jaz sem svojo malo ves čas od malega navajala na večje kužke in jo kadar jih je srečala nisem jemala v naročje. res zna biti včasih malo glasna pri pozdravu a ko pridejo skupaj je takoj vse vredu  :o jih ima zelo rada. žal se jih Miške kar malo ustraši  :-[ mogoče je večjih kužkov naša itak navajena saj imamo doma dve večji kuži  :P
Damjan, res imaš super družinico... upam da jih kdaj vidim v živo in malo počoham-no velja za vse  :D če ne drugje se bomo pa vsekakor kdaj videli na kakšni razstavi  ;D

lepe praznike !!!  ;D



chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #373 : 05 Maj 2007, 18:57:09

Živijo ČIVAVARJI !

Tale deževen dan danes je ravno pravi, da se spet malo oglasim medtem, ko se moje punce vse zaspane pretegujejo na sedežni. Zagotovo takšni zaspani dnevi vplivajo tudi na naše pse. Sicer pa so kar upravičene do počitka saj smo danes spet naredili dolgo turo po gozdu, kjer so tako kot vedno zelo uživale.
Včasih srečam koga in je prav začuden, da tudi čivave hodijo  :o :o :o :o. Ko sva se zadnjič z enim spustila v debato mi je povedal, da čivava od njegove sosede hodi ven le na potrebo sicer pa je stalno v stanovanju. To se mi zdi kar škoda saj gre za psa, ki tako kot vsi drugi ponavadi uživa v gibanju. Ravno za tek ob kolesu se mi ne zdi primeren  :P :P :P :P sicer pa na sprehodih uživajo.

Kakšne so pa kaj vaše izkušnje ?

 


Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #374 : 08 Maj 2007, 10:51:55
 :) živijo!

Damjan, tvoje zadnje besede so me spravile v smeh  :D tudi jaz imam podobne izkušnje  ;D ljudje mislijo kako so krhke in nič ne morejo razem da znajo lajat in grizt  ;) pa sploh ni tako. moja Miška je zelo vzdržljiva, zelo rada hodi, se igra in rada ima druge ljudi in pse  :D vzamem jo skoraj kamorkoli grem tako da je vsega navajena. najraje prosto teka po gozdu skupaj s  Piko-no tako da jo imam na očeh seveda  ;D
ni mi pa všeč kako nekateri prav zadržujejo svoje kužke v stanovanju ali pa v pesjaku... zakaj jih potem imajo? če imaš psa rad se boš rad ukvarjal z njim in ti bo v veselje. 
lep pozdrav  vsem vam in vašim malim kepicam  :)



chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #375 : 08 Maj 2007, 15:06:36
 ;D ;D Živijo  ;D ;D !

Ja Katja saj tvoja Miša zgleda kot en mali vragec..se mi zdi, da se ji nagajivost in igrivost kar bliska iz njenih oči :) :) :) :). No naša najmlajša Neisha je hitra kot mali hrt. Le tu in tam kakšen metulj še leta okrog naše hiše  :o :o :o :o večina je namreč že končala svoje življenje zaradi njenega lova nanje :P :P :P. Najbolj všeč pa so ji čmrlji, majhne kroglice, ki jih tudi preganja kolikor se le da. Zaenkrat še ni bilo kakšnih pikov,če pa bodo upam, da bo prišla k pameti. Itak meni ni všeč ta njen lov na razne pikajoče insekte samo težko pa ji je tudi to preprečit. >:( >:( >:(

Sicer pa Katja..pogrešamo kaj več slikic od tvoje Miše...jo kar skrivaš kajne ?  :P :P :P



Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #376 : 08 Maj 2007, 21:56:40
oj! izgleda Damjan, da imava dialog  :D
ja, saj je mala malo žleht bi rekli  :D povsod jo je dovolj-pa saj je tako prav  :o tole z metulji mi je pa kar znano  :D naša je danes prvič vidla polža  :D joj je bila hecna. ga gleda in dreza nato pa se je odločila da je prepočasen in zato nezanimiv in je važno odskakljala stran  ;D šemica mala  :P :P :P
se pa tudi jaz bojjim kakšnih os in čebel ker baje zna biti kar hudo če pičijo...
se pri vas malčice igrajo skupaj ali so na soncu bolj vsaka zase? imaš morda kakšno slikico vseh treh pri igri? pa še nekaj sem želela vprašat... malo sem razvadila mojo Miško. zjutraj ima svoja razvajanja pri meni v pojstli.takrat ni prav fajn če kdo poseže vmes in jo premika (to so namreč samo njeni trenutki  :P) se bojim kaj bo ko bo prišel nov člani ali nova članica (pasja seveda  ;D). so pri vas kaj ljubosumne ena na drugo? 
glede slikic pa ja-sem že hotela presenetiti z njimi ko bi jih malo uredila tako pa sem na hitro našla nekaj svežih s potepanja po obali  :o mala še kar ne razume da morje ni za piti pač pa kopati-več kot tačk noče namočiti  ;)  ;D času čas... kako je s tem pri drugih?
aja, še to. gre kdo na cacib portorož?


takole preiskušamo morje.. hm..  ;)okus mi je znan.. dobro je. ::) :P

.
malo mokra Miška...


se sušimo na sončku...


pot domov polna crkljanja....  :P



gabyca

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • *:Pinky:*
Odgovori #377 : 09 Maj 2007, 08:34:16
Katja ful je dobra res :-*. Me pa zanima, ce sol nic ne skoduje kozi oziroma dlaki? (saj vem da je o tem ze na drugih forumih veliko napisanega ampak vseeno rajsi se enkrat vprasam :P)
 Glede hoje in energije pa se cisto strinjam s tabo Chi. Glede na to da ima Pinky sele tri mesece, sem prav presenecena koliko lahko prehodi, ko se vrnemo pa se dirka po celem stanovanju, nevem kje dobi toliko energije. Drugace pa ravno zadnjic, ko smo bili na Bledu je neko dekle reklo: "Joj kako je boga, kar sama mora hodit pa tako je majhna..." nevem meni se to zdi malo cudno, zakaj bi jo nosila, ce pri hoji tako uziva, ko lahko raziskuje okoli ;D




Gaby :-*



Jinx

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
  • Erendira Chihuahuas
Odgovori #378 : 09 Maj 2007, 10:59:05
No, da se še tukaj malo javim ;D Očitno je nas čivavarjev v Sloveniji čedalje več :o :o :o Ampak saj si res ne moreš kaj, da ne bi imel rad teh malih sladkih črvičkov, ki te preližejo po dolgem in počez, čeprav te niso videli "celih" 10 minut :D :D :P No, v glavnem, moja mala Clea je včeraj dopolnila 19 tednov in je že cela frajlica! Neverjetno, kako lepo hodi ob meni na sprehodih, poleg tega pa tudi veselo nalaja vse premikajoče stvari okoli sebe :P :D Je res zelo zelo priden chi otrok!

Pa še par slikic:

http://clea.moj-album.com/slike/7096329/cS6Fru3s8ZIvtj9f.v.jpg

http://clea.moj-album.com/slike/7096329/2siDAdNEdxtsvbb0.v.jpg


Lep pozdrav!

You can't manufacture a miracle


gabyca

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • *:Pinky:*
Odgovori #379 : 09 Maj 2007, 11:17:05
Ful je lustna pa lepe barve, jst sem si tudi najprej zelela civavico take barve in kratkodlako (ampak zdaj nebi Pinky zamenjala za nic na svetu ;D) pa pinky tudi takole prinasa plisaste igrace, ki so senkrat vecje od nje :D
Gaby



Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #380 : 09 Maj 2007, 17:17:14
ojla Gabyca  ;D Misha se za poklon lepo zahvaljuje  :P naj ti odgovorim glede soli. za oči in nasploh kožo po večini baje ni dobro (vsaj kot sem slišala). kot draži nas, lahko tudi kužke in se praskajo ter podobno. nekateri pa pravijo da s tem ni nič naraobe in da ima malo soli celo zdravili učinek. jaz ti svetujem, da malo, če bo šla kaj v morje nato spereš s sladko vodo kot to storim jaz. sploh ji obrišem očke da je ne peče  :) 
moram pohvalit tudi Cleo saj je prava lepotička  :P zanimivo gabyca, praviš da si si želela najprej čivavico kot je Clea.. jaz pa sem iskala belo dolgodlako a kot so mi povedali jih je skoraj nemogoče dobiti ( želja izvira od trenutka ko sem prvč v živo uzrlla čivavo in je bila bela dolgodlaka). naj povem da me je s trenutkom ko sm uzrla čivavice pri vzrediteljici želja malo minila  :P  :P  :P njene čivavice so bile raznih barv in vse prečudovite, polne veselja ter prikupnega karakterja. sploh ni pomembna barva, le da te vsak dan obdari s svojo ljubeznijo. že potem je nekaj posebnega  :P ;D :) lep pozdrav in radi se imejte



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #381 : 09 Maj 2007, 22:00:57
Za čivave sicer ne vem ampak ko smo mi z našim dolgodlakcem (njuf) prišli z morja je bila koža veliko bolj zdrava in dlaka lepša kot prej. Je pa res, da smo ga po vsakem kopanju v morju sprali še s sladko vodo. Verjetno je odvisno od vsakega psa posebej ;)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #382 : 10 Maj 2007, 20:22:16
 :) :) :) Oj JINX  in Clea dobrodošla tudi tukaj !!

Glej jo Neyka..tebe sem pa tudi pogrešal..le kje se potepaš, da nič k čivavarjem ne zaideš?  :P :P :P

Damjan


Jinx

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
  • Erendira Chihuahuas
Odgovori #383 : 10 Maj 2007, 20:37:57
Včeraj smo se pa pri nas prvič kopali ...

http://clea.moj-album.com/slike/7096329/q4U7mqMlDxU2N32x.v.jpg


Lep pozdrav!

You can't manufacture a miracle


gabyca

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • *:Pinky:*
Odgovori #384 : 11 Maj 2007, 15:19:08
Haha kolk je dobra ;D
tko k Pinky, mi smo se pa prvic kopali pred dvema tednoma :D

Gaby



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #385 : 11 Maj 2007, 17:22:39
Joj Damjan veš, se bojim da bi Neon kakšno pohodil  ;)

Vas spremljam  :) A boš kaj razstavljal? Pa kdaj imaš namen začeti?

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #386 : 12 Maj 2007, 11:07:31
Živijo !

Katja zadnjič ti nisem nič odgovoril, ko si me spraševala glede družabnosti mojih punc...veš zelo se imajo rade. Tudi ljubosumja nisem opazil ob tem, ko je prišla k nam kakšna nova. Je pa res, da imajo vse res veliko naše pozornosti, če bi kakšno "puščali ob strani" bi to najbrž tudi pokazala.Tudi igrajo se rade skupaj in to predvsem Miša in Neisha. Včasih pa se jima pridruži tudi Jolly, ko ima pač voljo do igranja. Jolly bo namreč jeseni dopolnila 6 let in je pač bolj zrela. Včasih pa tako nagajivo igriva, da misliš, da ima tam okrog 6 mesecev  :P :P :P :P. Skupinskih slik v igri pa še nimam...jih je kar težko slikat saj so zelo hitre jaz pa pri slikanju bolj počasen  8) 8) 8) 8).

Jinx in Gaby vajini punci sta fenomenalni !!!

Neyka
veš jaz sem si naredil kar nabasan plan za razstavljanje tako, da se zagotovo vidimo (se že veselim). Najbrž pa bomo najprej skupaj kje ob morju !


Lep pozdrav vsem !  ::) ::) ::) ::) ::)


Damjan
 


Sassy

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
  • Sassy love forever!!
Odgovori #387 : 12 Maj 2007, 17:47:10
oj..

Katja mi gremo v portoroz na hrusico in v zagreb. naslednji vikend pa se na specialko za pritlikave pasme v beograd in na cacib subotica.

Moji vode ne marajo in mislim da je skoraj nobena civava ne, ceprav meni je zadnjic Blue z veseljem skocila v vodo s colna in plavala, voda jo sicer se zmeram ful ful zanima ampak do plavanja ji pomoje ni vec  :D

Gaby, nic ne skoduje, samo s sladko vodo jo potem speri da jo ne srbi koza.. saj ves kako je ce si slan te vse zateguje in srbi..  ;)

Damjan jaz imam podobne izkusnje s sprehodi, sploh ce gremo npr. na smarno goro ljudi predvsem zanima ce3 bodo sploh prisli gor  ;D  pa je moj odgovor da bodo tudi dol prisli  ;)  ne vem zakaj nebi sami hodili, nisem pristas nosenja po rokah in podpiranja lenobe  razen ce vem da je prevec ljudi, da jih nebi kdo pohodil al pa ce gremo v trgovino, itd.

Damjan ves kaj jaz naredem? 150 do 200 slik, potem jih pa izlocim od 30-50 tistih ki se mi zdijo ok in se potem kar da.. samo malo vec dela je.. za slikanje pa ni problem ker moji se 24/7 igrajo.. vcasih se sprasujem kako se jim sploh da.. res sploh mi ni jaasno kako samo oni se non stop lovijo igrajo si kradejo bikovke itd.  jaz se prej utrudim kot oni res.. so kot naviti..

evo pa se nekaj slikic od vceraj ko je bila na obisku mala sassy in mi polepsala dan.. drugo polovico junija pa pride k meni na pocitnice wiiii komaj komaj cakam.. 


















vec jih pa najdete TUKAJ

Gaby ful sem vesela da lahko vidim slikice od Pinky tukaj in da vidim kaj se kaj z malo dogaja.. komaj cakam da jo spet vidim.. drugace pa tudi komaj cakam da se preselis v Lj.  ;)

lep dan..

Ursa








Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #388 : 16 Maj 2007, 20:59:27
oj!
Damjan:  :)  tudi moja Pika je letos praznovala 6. rojstni dan in je tudi malo lena kar se igre tiče. seveda zasije ko zagleda tamalo samo letat za njo se ji pa tudi ne da  :o smeškota moja. kot si opazil sem dala v album samo eno slikico, ker ju je tudi nemogoče slikat. no, piko že ko leži samo Miša tako po njej skače da je na sliki opaziti samo en rjav krogec oziroma malo zamazano packo  :o :o :o ponavadi uberem to možnost, ki jo je omenila Urša-veliko slik pa se potem izberejo najboljše. razstava se zelo bliža  :P :P :P :P ;D ;D ;D
Urša, boš vzela vse male baterije  s seboj?  :P :P :P

pozdrav vsem  :)



Gaya

  • *
    • Prispevkov: 134
    • Točke: 1
Odgovori #389 : 17 Maj 2007, 19:15:20
Jaz sem pa danes spoznala malo Cleo  :) Je ful luštno in pridno otroče  ;)
Lp