Manchester terier

Eki · 710938

casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #510 : 17 Oktober 2007, 14:17:11
Mantera, zaenkrat je čisto zmešan na tisto sivo klobaso, ki smo jo kupili v Mariboru. Ne vem pa, koliko časa bo zdržala  :o

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #511 : 17 Oktober 2007, 15:14:20
Aska, imela sem idejo, da bi se na eno sliko nekako spravijo enega odraslega MTja in tiste pasme, s katerimi se najpogosteje zamenjujejo, npr. doberman, srednji pinč in zaradi mene lahko tudi pritlikav pinč. Dve slikici smo uspeli narediti, sicer ločeno. Smo poskusili v MB slikali tudi tistega cukrčka od Ivane (Bibo) s Casperjem, a ni ratalo, mi je pa Ivana obljubila nekaj slikic. No, če se bo oblikovalcu ljubilo, se lahko seveda malo pozabava in tri slikice sestavi skupaj... Sicer se pa ne jezi prehitro, poglej kako lep dan in in Aska komaj čaka, kako te bo sprostila nekje na širnem polju...

Casper, tista klobasa mu sedaj verjetno toliko bolj paše zaradi zobk. No, še malo in bo tudi te težave konec. V nedeljo imajo vsi moji mladički zobozdravniški pregled, da vidim, če je treba kakšnemu zobku pomagati priti ven..



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #512 : 17 Oktober 2007, 15:18:40
Da se pohvalim, mi imamo do sedaj spravljenih že 7 Casperjevih zobkov.  8)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #513 : 17 Oktober 2007, 21:06:29
Da, tudi mi smo shranjevali Betkine zobke.. :o    Imamo skoraj vse  8)

lp



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #514 : 17 Oktober 2007, 21:16:32
Še dve slikci od Casperja:



lp


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #515 : 18 Oktober 2007, 10:24:41
Ojoj, tegale se pa je očitno malo bal  ;)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #516 : 18 Oktober 2007, 14:19:34
Casper, želela bi le potrdilo o prejetju slikic...Ali ste jih dobili???

lp



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #517 : 18 Oktober 2007, 14:23:48
Žal nisem dobila nobene. A lahko še enkrat, prosim.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #518 : 19 Oktober 2007, 16:01:04
Pravkar sem izvedela, da bomo ta vikend čuvali mojo Beti, lansko najlepšo psičko. Joj, so mi polepšali vikend. Ravno prav, da jo malo pripravim na njeno prvo razstavo v Vrtojbi in v nedeljo se bo znorela ob letošnjih mladičkih, jutri gremo malo na agiliti pogledati, če se bo vreme držalo... Moja Petra je tudi kar poskočila, ko je izvedela, da pride Beti. Grem takoj narediti eno pasjo poslastico za jutrišnji pasji zajtrk...



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #519 : 19 Oktober 2007, 17:44:59
O potem mogoče še Beti vidim :o Potem moram pa spet moje bojno orožje imeti z sabo(fotič)  ;) ;D No seveda, če nama sploh uspe priti, ker naju čaka nova RO tekma :)


Bettina

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Beti na Pohorju
Odgovori #520 : 19 Oktober 2007, 18:35:49
Prav Casper. Poskusila bom še enkrat, toda tokrat bo trajalo malce dlje, saj jih moram pretvoriri v posebno obliko. Poskušala jih bom poslati čim prej, toda pretvarjanje mi bo vzelo kar nekaj časa.  :opotrudila se bom po najboljših močeh :o



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #521 : 22 Oktober 2007, 11:19:30
Prosim Bettina.

Casper je imel v soboto na obisku novofundlandko Mišo. Se je zatreskal vanjo, kajpak. In se trudil štiri ure na vse možne pasje šarmerske načine, da bi jo prepričal. Dama, v sicer že malo bolj zrelih letih, pa nič.  ;D

V petek pa je bilo tudi veselo. Uničil je prvo stvar, odkar je pri hiši. Skupil jo je na novo posajeni japonski javor - očitno super zabava. Rascefral ga je na tisoč koščkov, najbolj klavrno je končala korenina. Je bil zelo ponosen na svoje dejanje, jaz pa sem kar mejčkeno znorela.  :-[

 


 

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #522 : 22 Oktober 2007, 11:20:29
In še ena za oboževalke  8)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #523 : 22 Oktober 2007, 11:28:09
Saj sta res kot dva mlada telička  ;)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #524 : 22 Oktober 2007, 21:54:32
taprva slika je carska  :-*

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #525 : 22 Oktober 2007, 22:31:07
Luštne slikce :)


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #526 : 23 Oktober 2007, 09:13:52
Da se ne kitim s tujim perjem - prva slikica je produkt lastnika velike črne mrcine  ::), ostale so moje.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #527 : 23 Oktober 2007, 15:34:56
Živjo vsem skupaj, k sem gledala tele luštkane slikice prilagam pa še mojo Betko  ;D včasih malo pomežikne



petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #528 : 23 Oktober 2007, 15:46:06
ups, včasih ne gre v prvo  :-[



petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #529 : 23 Oktober 2007, 15:49:07
eto še obljubljeni pomežik  :)



petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #530 : 23 Oktober 2007, 15:51:31
zlo rada ima vse kar se premika, tudi račke



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #531 : 24 Oktober 2007, 05:31:36
petra1 dobrodošla na forumu :) Še kaj več nam zaupaj o tvoji pesjanki :o


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #532 : 24 Oktober 2007, 09:10:24
Živjo Beti, sem ti poslala na mejl dve slikici od nedelje (povej, če bi še). Luštkana je tale tvoja kuža, tako nežna proti našim malim divjakom  :-[

In še ena zanimivost. Včeraj sem opazila, da se Casper zelo rad naslanja na RADIATOR. Prav smešen je, ko sloni na njem, včasih v stoječem, včasih pa v sedečem položaju. Pa zapre učke in uživa.  :o Enako dobro se mu je zabasati globoko pod najine kovtre, tako da ven gledajo le ušeska. Očitno tem psom toplota res paše.   

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #533 : 24 Oktober 2007, 10:14:17
Hvala Aska  ;D Betka je tko simpatična psička, mal je plašna tko, da tudi dežnike odpiramo čisto na izi  :) je pa zelo pridna in nadvse pametna in prebrisana, me pa zelo nasmeji. Casper, slikice so enkratne, seveda bi prosila za čim več slikic, če seda  :o. Beti je tudi včeraj naredila nekaj nenavadnega in sicer skočila je na okensko polico (okna imamo v stanovanju kar nizko, malo nad koleni ) in divje ovohavala poličko pa kr želela je, da ji okno odprem. Skakala je gor in dol s poličke in bila nemirna. Sem morala odpreti okno in pogledati kaj se dogaja ampak jaz nisem videla ničesar. Se pa izredno rada sonči :) Na soncu postane tko lena, da se ji še hodit ne da in tačke kar vleče za seboj. Vedno sem imela lahko odprto okno, ker tudi ni nikoli poskušala da bi kakorkoli skakala na polico. Prednje tačke je dala gor, malo povohala kaj se dogaja zunaj in to je bilo to. Res ne vem kaj ji je bilo včeraj, okna sigurno ne bom imela odprtega še nekaj časa na stežaj, da ne bo dobila slučajno še kakšen preblisk :'(. Zelo rada ima toplo in tudi njej je najbolj všeč pod odejami tam se tko zvije. Zelo rada mi tudi zvečer zaspi v naročju in jo še pokrijem s kakšnim termom, ker ji paše če ima pokrit smrček. Najboljša je ko se preteguje zjutraj potem pa da vse tačke od sebe in se s prvimi premika po postelji zadnji dve pa vleče za seboj  :o. Na radiator pa ni ravno tako navezana kot Casper  :) se pa vedno mota kje blizu njega. Prilagam še eno slikico Betke, ma tko lepo pozo  :)



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #534 : 24 Oktober 2007, 10:19:40
petra1 naj ti se jaz zazelim dobrodoslico na forumu  ;D

Cosmo pa Betki posilja  :-* :-* :-*

Lp..  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #535 : 24 Oktober 2007, 10:26:44
Živjo ovčka  :o hvala za dobrodošlico, prepričana sem, da bo tudi Beti dala Cosmu  :-* :-* :-* Upam, da bo danes vreme kaj bolje zvečer ane, drugače jo v šoli tako zebe ker ne migamo ravno veliko pa mi je kr hudo že mene zebe kaj šele Beti.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #536 : 24 Oktober 2007, 10:33:45
Tole vreme je obupno! Pa se tacko imamo malo poskodovano, tako da mu jo povijam zavsak ko greva ven. Tudi jaz upam, da se do vecera vsaj dez ustavi no, da bomo lahko malo delali, pa da nas ne bo zeblo..  :-\

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #537 : 24 Oktober 2007, 10:40:47
Kaj pa je s Cosmovo tačko?  :(  če je dež se Beti zunaj samo polula pol pa hitro not nazaj na toplo, če je pa samo mrzlo je pa niti ne moti in veselo skače okoli, samo da ni na miru je mraz ne moti, to bolj mene dokler ne začnemo obe divjati po travniku  :)



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #538 : 24 Oktober 2007, 11:47:13
No, in jaz sem se spraševala, kako to, da Casper tako rad cel zleze pod odejo  ::) Tudi on zvečer najraje zaspi v naročju na kavču, ko skupaj gledamo televizijo. Se zvije v klopčič med naju in se stiska.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


petra1

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
Odgovori #539 : 24 Oktober 2007, 13:09:32
kolk so zanimivi. Res jim paše toplota. Beti se sredi noči ko spiva prikrade na posteljo in potem se zbudim ter jo vidim kako stoji nad mogo glavo in me gleda kakor češ  "ja kaj a ne boš že dvignila kovtra da grem tudi jaz noter al kaj?". Včasih se sploh ne zbudim in jo zjutraj najdem pri meni. Pametnjakovič, smrček da pod kovter in potem toliko časa rine z glavo not da pride pod kovter do mojih nog in potem se veselo zvije v klopčič in dama zaspi. Jst se pa sred noči zbudim, ker me nekdo rine s svojimi tačkami  :-\ Sej pol ne vem kva bi, tolk je simpatična ampak vseeno jo dam potem v svojo posteljico, ki jo ima zraven najine postelje pod nogami. Ne morš verjet kakšne zganja, včasih se z Rokom tako smejiva, zjutraj se zbudiva Beti se pa tišči enga od naju z glavo na povštru in spi. Res ne morš verjet kako zgeda  ;D. A Casper je kaj sam doma?