Manchester terier

Eki · 711098

casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #780 : 18 December 2007, 14:38:26
Bev, Casper ima bradavico že kakih 14 dni. Sedaj imam občutek, da se mu že suši, nima nobenega izcedka in nekako ga ne moti. Sem pa tja si jo sicer malo poliže, ga pa ne boli, če ga primem. Tako da zaenkrat puščam, da bo morda sama odpadla. Če drug teden ne bo bolje, bomo šli k veterinarju.

Mantera, mogoče ti premalo pokažemo, ampak po moje prav vsi globoko cenimo tvojo zavzetost in ljubezen do mladičkov, pa vztrajnost pri delu z nami, lastniki.  ::) Tako da kar tako naprej.


"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #781 : 18 December 2007, 16:53:50
Tukaj je malo današnjih snežnih radosti. Casper uživa na snegu. Našel - izkopal  :-[ je zmrznjeno miško, ampk pustimo podrobnosti.  8)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #782 : 18 December 2007, 16:54:56
še ena slikca

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #783 : 18 December 2007, 17:48:50
Tale je sicer izven teme o MT-jih, ampak enkrat smo govorile, kako Casper gleda ptičke... No, takale je pri nas gužvica te dni.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #784 : 18 December 2007, 21:14:42
Gleda ptičke v smislu, da jih občuduje ali se zraven oblizuje? To ni bilo razvidno. Moji dve ptičjelovki bi se bolj oblizovali... Tako, da ne vem, kako bom uresničila svojo idejo, da bomo kmalu imeli doma še kaj pernatega...



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #785 : 18 December 2007, 21:26:52
casper spet luštne slikce :D

Gleda ptičke v smislu, da jih občuduje ali se zraven oblizuje? To ni bilo razvidno. Moji dve ptičjelovki bi se bolj oblizovali... Tako, da ne vem, kako bom uresničila svojo idejo, da bomo kmalu imeli doma še kaj pernatega...
Potem jima ne bodo več ptiči tako zelo zanimivi in se obenem še oblizovali ;) :P


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #786 : 19 December 2007, 15:44:00
Mantera, glede domače perjadi sem ti že rekla, da si optimistka  ;) Casper jih zaenkrat opazuje in se ob tem ne oblizuje. Sedaj so aktualne miške. Zmrznjene. Kot da bi kopal po zamrzovalni skrinji.  :-[

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #787 : 19 December 2007, 15:45:02
Slikce sveže kot žemljice - danes sva se dopoldan sprehajala ob našem jezeru in opazovala račke.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #788 : 19 December 2007, 15:47:49
Ja, naš je pozer  :)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #789 : 19 December 2007, 16:06:11
Jaz sem mislila, da so šle miši že spat, no, ne vem, kako one preživijo zimo... A moji dve mišjelovki pravita, da so še kar tam na njivah in Loti ima spet večino časa svoj klun v snegu. Pa zanimivo, da jo pol manj zebe kot Boni. Mi smo si, pismu, pa brez fotoaparata, privoščile tako lepo dirko po naših travnikih. Celo v sončku. Boni je zadnje tedne sila razigrana, željna učenja česarkoli, divja kot nora, skratka, prav užitek jo je gledati. Za v petek sem ju obljubila enemu tukajšnjemu lovcu, ker grejo gonit srne bolj proti Podpeči, ker so jih baje spet preveč povozili, ker so po cestah. In moji dve kuži sta navdušeni, da bosta uradno smeli preganjati srne. Si ju kar predstavljam. Sploh, ker imajo druge pse vedno privezane, moji dve pa spuščeni, ker takoj pritečeta nazaj...

Ja, sem optimist, a že od otroštva si želim imeti ta veliko aro. In sedaj, ko jo pridem vsak teden obiskati v Tikano na Brdu, sem še bolj zaljubljena. Sedaj sem začela moji dve jemati s seboj, da vidim, kako reagirata. No, ni ravno spodbudno, Loti pleza po kletki v upanju, da bi prišla do nje, če pa papiga pride do nje, jo pa raje preventivno stran potegnem, da ji papiga ne odgrizne česa. Boni pa pleše okoli kletke in išče, kako bi not prišla. Skratka, hm... Bom že nekako. Če sem ju naučila, da mi mačke tolerirata, mi bosta pa še enega ptiča...



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #790 : 19 December 2007, 16:21:20
To, da je Boni zelo dobre volje zadnje čase, sem tudi jaz opazila. Pusti se crkljat oz. na trenutke se mi celo zdi, da v tem uživa.  ;D

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #791 : 21 December 2007, 08:41:42
Ker sem danes zadnji dan v službi in doma nimam neta  :-[, želim vsem skupaj vesele praznike in vzemite si čas zase, za svoje najbližje in seveda za svoje kosmatince. Srečno 2008!

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #792 : 21 December 2007, 12:35:45
je, če pa ni neta, se bomo morali pa na kakem travniku dobit, da se kužki polupčkajo in si zaželijo vse lepo v letu 2008, pa veliko crkljanja in sočnih kosti  :P

no, če nam pa ne rata, pa tudi midve s Panajo vsem želiva čudovit Božič in vse lepo v novem letu; aja, pa veliko daril pod novoletno jelko...

Alja in Panaja



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #793 : 21 December 2007, 13:19:22
Mislim, da ima to moč, da nas vse zbobna skupaj, samo naša pasja mama  8) Bi bilo pa fino, da se dobimo enkrat med prazniki in zletamo kuže. Pri nas je dost snega, tko da lahko tudi na Gorenjskem.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #794 : 28 December 2007, 10:03:48
Spet nekaj novičk:

jutri dobim tri kužke za čuvati in tako smo s Casperjem in še nekaterimi sklenili, da se nekaj dni bolj intenzivno družimo. Vabljeni ste na travnike okoli Brezovice na pasje dirke brez meja. Hkrati si boste lahko ogledali našo novo hišico...

Dobila sem tudi ta majhne koledarčke z motivom MTja (Casperja seveda), tako, da vam jih z veseljem dam...

Pa Petra in Casper mi sporočajo, da so že prebrale in pregledale januarsko številko revije Moj pes in so navdušene nad slikicami in članki o MTjih in Pasje počitnice, tako, da šibajte hitro pogledati revijo.

Sama pa sem se spet lotila pisannja člankov o vzgoji in podobnem, tako, da bomo v prihodnjem letu izdali knjigo, kot ste me shecali....



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #795 : 28 December 2007, 15:38:25
Sem prebrala članek. Super slike, super besedilo! :o :-*



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #796 : 28 December 2007, 22:24:20
Alya, hvala za pohvalo, a sama žal danes nisem uspela dobiti te revije. Ali je še niso imeli ali pa ne več. Očitno boste vsi prej prebrali kot jaz...

Sicer pa te dni malo gledam preko leta, ki se poslavlja. Doživeli smo čudovite Bonine mladičke, Loti je postala mednarodna prvakinja, začela sem zbirati ideje in gradivo za knjigo, pa tale forum smo vzeli za svojega in vesela sem, da sem spoznala toliko čudovitih pesjanarjev na njem. Casper je začel navduševati sodnike na razstavah, po njegovih stopinjah začenja iti še Beti, januarja na raazstavi se pridružijo še Naj, Jol, Carisma. Prvič ko smo se predstavili kot vzrejna skupina, smo že stali na stopničkah za zmagovalce, kar nam še posebno veliko pomeni. Loti se je uvrstila na prestižno razstavo Crufts, vendar ne bova šli, ker bomo takrat imeli mladičke. Potem smo si za novo leto sklenili obujati spomine koledarjem naših kužkov, pa majčkami, sedaj imava midve s Casperjem še luštne žepne koledarčke. In za lep uvod v novo leto smo kot pasma predstavljeni v reviji Moj pes, s povabilom samega urednika naj redno pišem članke za revijo.

In kaj napovedujem za prihodnje leto:
- začela bom razstavljati kar nekaj mladičkov z željo, da tudi oni postanejo mednarodni prvaki
- še leto kasneje bodo najlepši samčki naredili vzrejni pregled in jih bom vpisala med plemenjake na svoji internetni strani
- shecali ste me, da začnem pisati knjigo o naši pasmi, dodam kuharske recepte, pa nasvete za pravilno socializacij, vzgojo, šolanje, učenje raznih trikov in podobno, skratka vse, kar morajo vedeti bodoči lastniki. Casper bo poskrbel za slikovni del, hja a bo še kdo pomagal oblikovati...
- novo bo to, da nameravam ustanoviti klub ljubiteljev MTjev z namenom, da pasmo privedem nazaj k standardu, se pravi, da grem v čim bolj kakovostno vzrejo. Že kar nekaj od vas mi je obljubilo, da se mi pridruži, ostale pa še vabim. Kaj vse bomo počeli, bo seveda odvisno od vseh nas, želja in seveda, kolikor bomo zmogli narediti
- poleti nameravam organizirati prvi piknik lastnikov in ljubiteljev te pasme. Si predstavljate, kako bo izgledalo, ko bomo vsi spustili svoje kužke (seveda bodo tudi brez obvratnic) in kako jih bomo potem iskali, kateri je čigav?
- moja lepotička Loti bo imela prvo leglo. Postala je strašno scrkljana in samo hrana ji gre po glavi...
- in jeseni upam, da vidimo na tekmah prve agilitaše te pasme, Taro, Carismo, Beti, Loti, Naja, Casperja, Charlote, morda še Boni, Panajo...
- sama se grem v Nemčijo usposabljati za vzgojo psov terapevtov, vendar ne za v bolnice in domove za ostarele, temveč za otroke, za v vrtce, šole. Tega pri nas še ni, a glede na to, da sem pedagog, bom to vnesla na to področje kot del terapije...
- v tujini (Nemčija in Avtrija) imam svoji prvi dve predavanji o socializaciji mladičev pri vzreditelju in pravilni izbiri pasme, česar sem tudi zelo vesela...
- rezervirano imam že Finsko psičko prihodnje leto ter eno v Veliki Britaniji, ki mi jo bo izbrala zelo priznana mednarodna sodnica te pasme, kar si štejem v posebno čast

Skratka, hvala vam za pomoč, ideje, vsa skupna druženja in vse, za kar se ob vas vedno znova česa novega naučim o kužkih, vzgoji in podobnem. Želim si, da še naprej ostanemo tako dobri prijatelji ter se tako radi družimo. Želim vam vse najboljše v prihodnjem letu, predvsem pa čim več užitka z vašimi kužki.



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #797 : 28 December 2007, 23:21:48
Res dober članek :) Mi je uspelo dobiti že danes januarski izvod ;) :P Luštne slikce :)


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #798 : 29 December 2007, 21:56:36
No, naše pasje kardelo se je za nekaj dni povečalo še za tri člane. Byron in Carisma sta se prvi trenutek do ušes zaljubila, kar je izgledalo iz ene strani kot nastavljanje, iz druge pa kot cviljenje in siljenje v Sano. Potem smo se šli fino ven zdirkat, a še ni bilo zadosti, smo še doma noreli, dokler jih nisem osamila in shecala k počitku. Popoldne se nam je pridružil še en zlatko, bolj prestrašene narave, alergičen na pol hrane (ja, dobila sem pa konzerve Chapi, naj mu dam). Jok, sem se odločila, da za jutri dobi meso in zelenjavo iz juhe z rižem, v ponedeljek mu grem pa kupiti še kakšno dobro meso. Prišla je še Beti in skupaj smo se dobro uro sprehajali in podili po travnikih. Potem sem vse kuže doma skopala, postrigla kremplje Byronu, sčesala zelo zavozljano dlako zlatkota, zvečer sem mu še postrigla najbolj svinjsko dlako med šapami, mu očistila ušeska. Fantka sta prava angelčka. Tako lepo ju je gledati, kako spančkata. Byron se je odločil, da si bo malo privoščil te počitnice in spal na kavču. Zlatko pa ignorira svojo posteljo in spi zraven jedilnega kota. Carismo sem dala počivati po dolgem sprehodu, ker se je tako narorela, da jo je že tačka bolela. Ful ima dobro posteljico, tisto visoko, premikajočo se z ne vem čim polnjeno okroglo zadevo, ki se ji popolnoma prilagaja. Moja Loti bi pomojem dol padla... Byron je prav krasen, postaven, še vedno precej dahovsko suh fantek. Strašno lepo glavico in in čudovite barve. Je pa precej visok, po mojem okoli 45 cm. Carisma pa je kot kaže velika razvajenka. Malo se bova učili ubogati na prvo besedo. In malo se kregava, ker sem z njo po pol ure dol, pa se ne polula, kot pa prideva gor, pa takoj spusti.
Jutri pa je nov dan. S Casperjem smo dogovorjeni za popoldanski sprehod, upam pa, da se nam še Panaja pridruži. Pa Rebeka mora seveda malo poslikati kuže. Ravno sem se razveseljila svoje današnje najdbe fotoaparata, pa vidim, da moram zamenjati baterije... Vabljeni jutri na norenje po travnikih.

Mah, meni pa slike niso najboljše. Vsaj naslovnica z Loti in tista slika od Casperja ne. Je bilo nekaj slik boljših, da ne rečem da so Casperjeve slike bistveno bolj simpatične.. Sem samo na hitro videla Petrin izvod, g.Vidic pa mi bo lastnoročno prinesel revijo na LJ razstavo.



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #799 : 01 Januar 2008, 17:56:48
mantera tebi res nikoli ne more biti dolgčas ;) Skoz se ti nekaj dogaja :o Uživajte na jutrijšnjem sprehodu :D
Včeraj pa čisto slučajno se srečamo z MT-jčkom iz tega zadnjega tvojega legla, ki prebiva na Bledu :o :o Res pravi lepotec in pravi velikan :o Sprva, ko Asko dam iz avta, se jo je malce prestrašil, a koj je bil navdušen in veselo skakljal okoli nje :D Aska se mu je pa večkrat kar lepo podredila (na hrtebet šla ;))..Res lepo ga je bilo videti in upam, da tudi ostale MT-jčke kmalu spet kaj vidim :o

lp


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #800 : 03 Januar 2008, 07:17:12
No, naše in pasje počitnice so minile. Kako? Byron se je prvi dan zaljubil v Carismo, no, potem mu je glavo zmešala še Beti na popoldanskem sprehodu tisti dan. Drugi dan je pa noreč za Panajo ter se toliko postavljal na Casperja, da sem ga raje privezala. Casper in Panaja so tudi obupali nad mojimi sprehodi čez barje. So rekli, da niso prišli trenirat za hojo na dolge proge s preskakovanjem daljinskih ovir...
Sicer je doma Carisma kar naprej provocirala Byrona, tako, da sem ju morala po kakšni uri norenja po hiši ločiti, da je bil mir. Moja Loti se je zavila v deko in vsakemu psu povedala, da je tisto njen teritorij.
Moji hčeri pa sta še najbolj uživali ob zlatem prinašalcu. Starejšo sem prvo noč zalotila, da je sredi noči šla na njega spati, no pa tudi preko dneva se je to kdaj zgodilo, kot boste videli na slikah, ki jih dam semle takoj, ko si spet naložim Photoshop, ki mi ga je moja Petra uspela izbrisati.
Škoda, ker vas ni bilo več, ki bi se nam pridružili na naših daljših sprehodih. Prav fino smo se imeli in tudi doma ni bilo nobenih težav s pasjim krdelom. Pa takoa dobro so jedli: sem jim vse dneve kuhala, ker je zlatko alergik in sem potem kar za vse skuhala. Same take dobrote, da so se še nam sline cedile.
No, več pa, ko vam priložim še slike.



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #801 : 03 Januar 2008, 08:20:16
Še to: do petka naročam hrano AG za kužke in so mi obljubili,d a mi bodo še upoštevali akcijo, da so decembra imeli Tropi priboljške pol ceneje,  tako, da če jih kdo potrebuje, naj mi pove. Jaz si jih bom naredila celo zalogo, še za mladičke. Sama jemljem naravne palčke s tremi okusi (česen, janež in oglje), vzela pa bom še zvite palčke mešanih okusov, samo moram vprašati, na kako dolgo so rezane, da vidim, če so primerne za mladičke, sicer bom vzela pa tiste z okusom piščanca, ta dolge. Tistih kosti z vozli pa moji dve ne marata.

Še to, dobila sem najlepše novoletno darilo. Casper mi je dal celo knjigico o svojem prvem letu (še ne) življenja. Tako čudovito, polno slik, jo bom slikala in pokazala. Že vsi ki so bili pri nas na obisku so jo videli in pohvalili. Bo Casper kaj več povedala, kje in kako jo je naredila...



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #802 : 03 Januar 2008, 08:43:38
Ponovoletne pozdravčke tudi od nas. Danes naju je zjutraj s Casperjem zamedel sneg. Sem mislila, da bo tudi na poti v službo snežilo in sem šla pol ure prej od doma  :-\ Potem se je izkazalo, da sem bila edina v garaži, ki je prišla na šiht z belim avtom.  ;D mi s hribov... katera žičnica že vozi do nas?  :o

Ja super Mantera, da ti je knjigica všeč. Narest jo je zelo preprosto - snameš dol program na drogerija DM in potem vse narediš sam. Določiš koliko fotk gre na eno stran, kako naj bodo velike, kakšno bo ozadje, ali bodo platnice trde itd.

Sama sem po zaslugi Andreje dobila revijo Moj pes še preden je ta dosegla Gorenjsko. Članek je dobro napisan in res upam, da smo navdušili kakšnega ljubitelja psov za "našo" pasmo. Slikce so meni po motivih v redu, barve so pa pač zimsko turobne. Vse skupaj bi precej drugače izpadlo v poletnem času, ampak saj bodo tudi moje slikce objavljene in bo tudi kakšna s modrim nebom in zeleno travco. Je pa tista slikca ob pasjih počitnicah moja, so na reviji malo zakvačkali...   

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #803 : 03 Januar 2008, 11:31:31
Končno mi je uspelo uredit praznične slikice. Najprej predstavljam čuvaja daril. Zdaj pa zgrabite kakšnega, če upate  ;)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #804 : 03 Januar 2008, 11:33:47
Tale je s sprehoda v nedeljo, ko smo se nadirkali z žlahto. Casper je še vedno zatreskan v Panajo. Na žalost se je vanjo zagledal tudi Byron. 

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #805 : 03 Januar 2008, 11:34:53
Pa še naš užitkar na postelji.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #806 : 03 Januar 2008, 12:35:55
Še dobro, da Casper ni pohrustal Božička. Aja, tisti ki kaj prinese je dobrodošel, potem pa ne da več od sebe  :P

A je potem kdo sploh upal po darilo?

V glavnem, slikice so spet fantastične. ŠE dobro, da nas Casper zalaga s slikami, ostali smo prava žalost. Tako vsaj kakšno kvalitetno slikco od svojega psa vidim  :)



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #807 : 03 Januar 2008, 13:53:45
Ha ha Bev. Darila so dobili vsi, pa še lupčka od Casperja za povrh  ;)

Če želiš še kakšno fotko, mi sporoči e-naslov po mejlu, ker vseh ne morem pripenjat tukile na forum. Aja, pa če rabiš slikce iz Vrtojbe povej, da zapečem. Jih je cela vojska.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #808 : 04 Januar 2008, 07:53:27



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #809 : 04 Januar 2008, 07:54:49
ja, pismu, zakaj spet ne pokaže slikic?

Help!!!

Sicer pa si jih oglejte pod počitnice kužkov na http://mantera.moj-album.com