Manchester terier

Eki · 710971

casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1080 : 31 Januar 2008, 10:13:30
Ja, na Krvavcu je še kar dost snega, sicer kmalu postane južen, ampak sploh ni važno - glavno je, da je sonček in toplo, pa dobra družba in svež zrak. Priporočam.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #1081 : 31 Januar 2008, 10:36:30
Jooooj a Casper smuča al boarda?! :D Malo heca hehe.
Super luštno in super ideja tudi pozimi mal s kužkom skočit gor!!! :o



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1082 : 31 Januar 2008, 11:38:20
Casper rad borda  ;D

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #1083 : 31 Januar 2008, 11:56:33



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1084 : 31 Januar 2008, 12:41:30
Se mi je zdelo, da si ga boš brez težav predstavljala :)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1085 : 31 Januar 2008, 15:20:22
Jaz si bolj predstavljam frajerja Casperja na sankah s hudimi smučarskimi očali na glavi in Asko, ki ga vleče s sanmi. To bi bila fotka za koledar. No, Casper, a imaš kakšno idejo, kako jo uresničiti?



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1086 : 31 Januar 2008, 21:23:08
O, kako ste mi lahko fouš. Obiskala sem malo Eki. Ravno na sprehodu je bila. Kako strašno simpatična pasja princeska je. Precej zaupljiva, takoj je plezala po meni, kot sem počepnila k njej. Sva se takoj celi polupčkali. Prinesla sem ji hrano, priboljške, odsebno ovratnico ter naš velik koledar. Tako prikupna je, da verjamem, da svojo družino zna pošteno oviti okoli prsta s svojimi lepimi učki. Slikala jo pa nisem, boste počakali do srečanja v živo.



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1087 : 01 Februar 2008, 06:53:10
NO, končno sem dočakala - brcanje mladičkov v Lotinem trebuščku. Loti ni nič jasno, očitno jo to straši. Pogosto jo najdem pri Boni, ko se stiska k njej, ko se vozimo z avtom, počiva tako, da nasloni svojo glavo čez Boni...
Meni je pa tako luštno čutiti mladičke. Joj, komaj čakam naslednji vikend. Samo upam, da bo vse v redu.



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1088 : 01 Februar 2008, 08:06:21
Seveda bo vse v redu. Nas je toliko, ki mislimo nanjo, da res ne more it nič narobe.

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1089 : 01 Februar 2008, 08:18:35
Ej, Casper, Loti mi že dva dni govori o neki vajini skrivnosti. Kaj, a drugi ne smemo vedeti? Ko mi to prišepne, se čudno smeji. Kaj imata? Sicer pa se želi samo še crkljati, mi je pa tako za petami, da tudi na stranišče ne grem več sama...



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #1090 : 01 Februar 2008, 08:21:44
Loti ni nič jasno, očitno jo to straši. Pogosto jo najdem pri Boni, ko se stiska k njej...
Lotka smotka. :D

Vse bo dobro, mora biti!



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1091 : 01 Februar 2008, 09:15:07
Mah, to imava midve neke ženske pogovore  ;)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1092 : 01 Februar 2008, 09:20:11
Halooo, a vsaj meni ne bosta povedali... Da vem, če moram kaj... Če je treba... Če...

Dajta no... Prosim.... Lahko čisto na majhno napišeš....

Uf, smotani sta... Loti se mi samo skrivnostno smeji...

No, tudi prav...



bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #1093 : 01 Februar 2008, 10:10:35
tukaj še en firbec  :P

kakšne skrivnosti  :o  :o



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1094 : 01 Februar 2008, 11:48:08
Pa saj vam bo sama povedala, počakajte še en teden, he he

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


bev

  • *
    • Prispevkov: 262
    • Točke: 0
Odgovori #1095 : 01 Februar 2008, 12:06:04
Kaj, a zdaj bosta rekli, da oče ni MT  :P  :P



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1096 : 01 Februar 2008, 12:25:19
oh, ne bev, si brcnila v prazno, mislim, da imata neke skrivnosti v zvezi z mladički... Kakšne, pa ne vem.



casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #1097 : 01 Februar 2008, 12:39:48
Tako je. Gre se o mladičkih.  ;)

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1098 : 02 Februar 2008, 10:21:54
Jaz si bolj predstavljam frajerja Casperja na sankah s hudimi smučarskimi očali na glavi in Asko, ki ga vleče s sanmi. To bi bila fotka za koledar. No, Casper, a imaš kakšno idejo, kako jo uresničiti?
He he to bi pa bilo nekaj :o :o Pripravite sanke, pa kraj kjer je sneg in gremo ;) :P :o Samo pomojem bi morala jaz pred asko tečt, da bi sploh moja madam kaj vlekla ;)  :P Kdaj to uresničimo :o :o


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1099 : 02 Februar 2008, 14:31:14
Aska, to pa res ni problem. A ti povem, kako sem jaz to počela z mojim Rexom? Ja, po kmečko - na dolgo palico sem montirala en dober zrezek, ki sem ga imela za 'volan'. Ja, no, malo težav sva imela s zaviranjem, tako da sva samo trikrat šla na tekaške pohode. Tvoji damo pa eno prekajeno postrv na palčko, pa bo dirkala kot za stavo... A poskusimo? Moji hčeri bi bili takoj za to, pa pomojem od Bev tudi... Če bo pa premalo kandidatov, se pa še odrasli pridružimo. Samo en mejčken problem je  - sneg manjka... Po mojem ga bomo imeli marca, ko bo začelo vse brsteti na vrhu glave, do takrat pa... Ja, uživajmo v slikicah od Casperja.

Moja skojaž že pasja mamica je pa res čisto po meni, prav šlank nosečka je, nosi čisto spredaj, pod rebri, komaj se ji kaj pozna okoli trebuščka. Sedaj jo imam dosti po rokah, ker tako uživam božati in nagajati mladičkom že ko so še v trebuščku. In počasi si bom k Loti prinesla nekaj za spat, ker prvi teden, ko so mladički še premalo gibčni, da bi splezali k mamici, če jih kdoodrine, spančkam ob kužkih. Ja, če mi bodo otroci pustili, ker sem danes spet skoraj vso noč ta mlajšo nosila, ker je ves čas kašljala, kot sem jo položila v posteljo.

Pravkar sem vzela Loti in iz solidarnosti še Boni stran njune dekce in sedaj me prav ogorčeno zasledujeta po stanovanu, kaj me je spet pičilo. Ogrela sem jima sobico na 25 stopinj, tako, da jima bo gorko. Danes si pripravim še vse pripomočke za kotitev in potem veselo čakamo še en teden.



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1100 : 03 Februar 2008, 10:06:27
Loti te dni postaja vedno bolj moja senca, povsod mi je za petami, tako, da bo ta teden zelo zanimiv. Za konec tedna sem si že nekaj stvari odpovedala, da bom lahko ves čas z Loti, le še 5 ur v ČET popoldne je problematičnih. A je nočem več jemati s seboj z avtom, ker ji tam res težko pomagam, pa tudi transport mladičkov takoj po kotitvi je zelo problematičen, da se mi v teh hladnih dneh ne prehladijo. Ponoči si je kar sama v svoj brlog nazaj zvlekla svojo dekco, v bistvu sem videla, da ji je bila mama Boni za zgled. Nič več je ne shecam, da naredimo en krog čez tukajšnje travnike, se mi na cestki ustavi in gre nazaj. Mladički se ji za sedaj še nič niso spustili. Te dni moramo doreči glede imen mladičkov, rabim torej tri za fantke in tri za punčke, glede na to, da pričakujemo 3 mladičke. Petra želi, da je ime njenega fantka Dreamcatcher in ga bo tudi imela. Za samičke so v ožjem izboru imena Divina Desire, Delia, Darling, Danuba, Daisy. Za samčke pa imam še malo idej, napisano imam Dablin, Dalton in Dante, a mi noben ni strašno všeč. Dajte torej malo premislit do konca tedna in mi dajte kaj vaših predlogov.



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #1101 : 03 Februar 2008, 10:53:00
Jaz bi ba dala enemu samčku ime Dark. No drugače pa si lahko imena pogledaš tukajle:www.nexdaypets.com ;)



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #1102 : 03 Februar 2008, 13:04:00
Ups narobe sem napisala ime spletene strani :-[
Evo ta bo taprava www.nextdaypets.com



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1103 : 03 Februar 2008, 14:13:49
No, v ožjem izboru za samčke so Don, Darky, Dioniz je predlagala Carisma, in Dylan mi ej všeč, tudi njen predlog.



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #1104 : 03 Februar 2008, 15:23:37
Midve tudi predlagava nekaj za fantke
Duke pa Dartagnan ;D



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1105 : 03 Februar 2008, 16:38:03
Meni pa ime Dante je čisto super :)


mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1106 : 03 Februar 2008, 18:41:01
Ja, Aska, ti si izberi ime za svojo punčko, če želiš...

Duke mi je tudi všeč. Hja, bo dovolj idej, se mi zdi, glede na napovedane 3-4 mladičke... Hvala za pomoč.

Moji dve kuži sta res zanimivi. Kadar sta te dni sami, dobim ali Boni pri Loti v gnezdu ali Loti v Bonini posteljici. Mejdun se imata naenkrat radi. Pa kot vse kaže, je postala Boni Lotin bodyguard. Če pride kakšen obisk v sobo, pogledati Loti, se ponavadi ustavi kar pri Boni, ki začne renčati in takoj skoči pod noge. Skratka, lepo čuva svojo hči. Le kakšna bo Loti, ko bo imela mladičke? A gremo sprejemat stave: bo zelo zaščitniška in huda mami je prva varianta, na katero prisega moj mož, pa do tega, da bo prijazna pasja mamica je drug ekstrem. Jaz mislim, da bo nekaj na sredini.



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #1107 : 04 Februar 2008, 07:38:58
Joj, če bi imela jaz punčko na D bi bila Donatella, se pravi Dona ;D



mantera

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 6
Odgovori #1108 : 04 Februar 2008, 08:40:17
O, Mttara, všeč mi je to ime. Hm, kaj pa sedaj, ko ne bo toliko samičk... A naj žrebam glede imen? Ali pa kar lastnike vprašam, naj jim dajo sami ime?
In sedaj, ko pride Casper v službo, bomo gotovo spet bogato založeni s snežnimi slikicami.



mttara

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 1
  • Tara - Beata
Odgovori #1109 : 04 Februar 2008, 08:51:21
Ali pa kar lastnike vprašam, naj jim dajo sami ime?
Ja, to bi bilo luštno, mogoče bi bili veseli ... meni je bilo super to, da me je Tarin vzreditelj vprašal, če želim sama izbrati ime! :)