Kam spada vaša hrana?

ninci · 91757

KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #30 : 10 Oktober 2005, 16:26:35
zakaj pa je Propac tako poceni?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #31 : 10 Oktober 2005, 16:38:21
Citiraj
zanima me pa še ena stvar.kako za vraga lahko tukaj pri nas v trgovinah in po forumih in po vet. ambulantah govorijo da je ta hrana(kakovostna) zelo zelo dobra, in da je vredna svojega denarja in da je oh in sploh ena izmed najboljših....na tem linku pa piše nekaj popolnoma drugega.torej zakaj taka razlika?

Ok petra (in vsi ostali, ki se jim bo v nadaljne dalo brat najine dialoge ;) ;D) pa pojdimo lepo počasi.

Hrane, ki se tako na veliko propagirajo so : Eukanuba, Hills, Pro Plan, Pedigree, Friskies, ostalo je že bolj tako tako, pove ti kakšen lastnik psa, izveš preko foruma, in je ne dobiš v vsaki pasji trgovini.
Pa poglejmo kdo stoji za temi znamkami: Nestle (Proplan, Friskies ), Colgate&Palmolive (Hills), Procter&Gamble (Eukanuba), Mars (Pedigree).

Jah in ti bom zdaj dala primerjavo, zakaj za boga cela zemeljska obla še vedno lavfa avtomobile na bencin če pa je avto na električen pogon razvit že 20 let (točno koliko časa, bodo bolj moški vedeli, jaz sem dala samo primerjavo ;)). Ker imajo naftni mogotci denar in razvoj zavirajo z podkupovanjem. In zakaj tebi na vsakem koraku ponudijo Eukanubo, Hills, gledaš oglase za Pedigree po tv-ju, ... upam da je jasno ;)

zakaj pa je Propac tako poceni?

Niti ne vem kakšne je cena in sestava po pravici povedano, če mi poveš ceno in prepišeš sestavo bomo mogoče tudi na to našli odgovor ;)

Pa še nekaj za vse ostale morebitne bralce, menjati hrano zaradi mojega mnenja ni smiselno. Pomembno je, da sami pridete do spoznanja, da je potrebno nekaj spremeniti v tej smeri ;) Če ne pridete do tega sami, brez mene, Petre in zgornjega linka nima smisla menjat, ker ste očitno zadovoljni z hrano z katero trenutno hranite svojega psa.


Lp nina





Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #32 : 10 Oktober 2005, 16:57:25
jap jap, zastopim kaj si hotla povedat s tem primerom....ampak še vedno mi ni noben razjasnil zakaj je v ameriki (ali iz kjer koli že je ta link)proplan(naprimer)ful slaba hrana, v evropi-sloveniji natančneje pa spada v rang najbolj kvalitetne hrane?čemu ta razlika?

Citiraj
Hrane, ki se tako na veliko propagirajo so : Eukanuba, Hills, Pro Plan, Pedigree, Friskies,
no ja...men se zdi da se eukanuba, pro plan in hills niti ne propagirajo tako zelo veliko, hills ja, preko veterinarjev, ampak mislim da so veliko bolj učinkovite tiste reklame po TV, se pravi za najbolj shit hrano, in tiste hrane se tudi največ proda in tzako imajo spet denar za tako lepe oglase kot je tanov za pedigree ;D ;D ;D
pro plan in eukanuba pa seveda preko sponzorstva na razstavah-kjer ima pro plan zgleda več denarja ker sponzorira cacib razstave, eukanuba pa cac ;D ;D :P
ampak spet....zaradi teh sponzorstev oni ne pridobijo kaj veliko novih kupcev, ker tisti ki hodijo po razstavah itak že vejo kaj je slabo in kaj dobro...
TV je drug štos.pač človekova naivnost(opet ;D )"kar je po TV reklamirano je dobro"
in tako pač navadni smrtniki( :P )mislijo da odkrijejo toplo vodo ko nabavijo pedigree ker to je pa itak nekaj najboljšega kar mu lahko kupiš...ker je reklama po tv pa še tako lepa je ;D
ampak, a je kdo pomislil da je tudi ta link podkupljen?da so kao tiste naj hrane od tistih proizvajalcev ki so največ plačali?ne vem...meni se ne da raziskovat ker itak za vse te znamke prvič slišim....
pač. najboljše se prodajajo artikli tistih ki največ vložijo v reklamiranje.
zakaj pa je naprimer "aquafreesh" zobna pasta toliko boljša od "whitedent" :P ;D zobne paste? ;)



KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #33 : 10 Oktober 2005, 17:17:40
Zakaj pa je Propac tako poceni?



KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #34 : 10 Oktober 2005, 17:19:29
Oprostite, sem se ponovila! Reklama je bila v zadnji reviji Moj pes, objavil pa je Tukano.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #35 : 10 Oktober 2005, 17:23:01
Poglej mislim, da je bila prva pasja hrana v slo. ravno Pedigree, mogoče se motim ampak... mislim, da sem kar zadela, ker je bila tudi sponzor na vseh pasjih razstavah in procesijah v tistem času. Pa so proizvajalci kova eukanuba, Hills, itd. odkrili tržno nišo (če se sploh lahko tako izrazim :P) in odkrili eno zabačeno slovenijo, kjer je pa samo pedigree, ja no pa dajmo mi našo hrano pa dajmo jo ponudit veterinarjem in jih prepričat da je to the best in so jih. Dajo jim nek določen procent od prodaje in tako za vsako najmanjšo drisko veterinar reče " z čim ga pa hranite"  pa recimo jaz " z Canidae" on prav bukavo pogleda, ker najbrž še nikoli ni slišal in reče ja veste bi bilo fino, če bi ga zdaj vsaj 14 dni hranili z Hillsom. Zakaj že?? Jah zato, da bodo oni imeli za plače, ker nam bogi revčki ne zaračunajo dovolj že tega, ko sploh primemo kljuko njihovih vrat ::).

Da bi bila stran pokupljena težko verjamem, ker je na parih podobnih straneh, zdajle žal ne najdem linka, bila razpredelnica zelo podobna tej.

pa vzreditelji in tisti, ki se ukvarjajo z razstavami itd. tudi nekateri ne sledijo času, ali pa imajo v žaklju od Eukanube pedigee brikete, tudi to smo že slišali :P

Zakaj pa taka razlika Amerika - Slovenija? Hm predvidevam da zato, ker je slovenski trg majhen in prenasičen z enimi in istimi proizvajalci. Slovenska mselnost, kar se živali tiče je še vedno daleč zadaj, čeprav smo dejansko v zadnjih letih napredovali ampak spet ne tako zelo ;), je marsikomu škoda dati 1.000 ali 2.000 sit več, za dobro kvalitetno hrano, če pa je pes samo pes in lahko je Pedigree, saj so v reklami povedali, da je to vse kar potrebuje vaš pes ::) :-X. Pa še cena je 3000sit 15kg, ja zakaj zaboga bi pa dali 7000sit več, če si lahko za ta denar kupijo 14 škatlic cigaret??

In glede na izbiro, ki jo pri nas imamo je dejansko Pro Plan med kvalietnejšimi, prav tako eukanuba, Hills, Nutro, ... moram pa vas razočarati, da če bo v slovenijo prišlo še par res kvalitetnih proizvajalcev, bodo te kmalu med slabšimi.

So pa vse zgoraj navedeno samo moja predvidevanja, kaj pa vem zakaj je to res tako ;)

Še odgovor KARMEN: in sicer sem našla po mojem mnenju enega izmed razlogov zakaj je Pro Pac uvrščen tako visoko, mislim pa da se to hrano dobi samo v tujini:
http://www.propacpetfood.com/dogs/index.tpl?SKU=20030327154406

Lp nina











ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #36 : 10 Oktober 2005, 17:25:06
Reklama je bila v zadnji reviji Moj pes, objavil pa je Tukano.

Nimamo revije :-\

Lp nina



Petra

  • *
    • Prispevkov: 149
    • Točke: 1
Odgovori #37 : 10 Oktober 2005, 17:35:47
hja ninci, v zadnjem tvojem postu mislim da sva prišle na popolnoma isto raven.... ;D ;D strinjam se namreč skoraj z vsem kar si napisala, no ja...sej sva se tudi prej ampak vseeno....heh, še najbolj s tistim glede veterinarjev ja...
če dobimo boljše znamke hrane v slovenijo, hvala bogu, ampak potem mislim da ne bodo ceno te hrane nabili v višave, ampak znižali to hrano, ki je zdaj "najboljša". ker pa vseeno malo dvomim da je kdo pripravljen dat 30000 za žakelj briketov ;) primerjam recimo tako kot je zdaj razlika med pedigree in hillsom npr....
tako da...hja, pol bomo vsaj lahko kupovali pro plan za 3 jurje, ker bomo mal zadi ostali :P ;D
eh...glede miselnost kar se živali tiče pa je itak brezveze razglabljat....dokler te bo vsak postrani gledal in te imel za norca ko mu boš povedal da psa vlačiš po pasjih razstavah, bo zame razvitost še zelo zadaj....pa ni to edini primer...kaj ste omenili kdaj komu da vaš pes je hrano ki stane 15 jurjev? ;D ;D ;D ;D
ker itak si že nadstandarden če poveš da tvoj pes brikete papca...kaj šele take drage :P pač je še vedno logično da pes pomije krožnike od kosila(dobi ostanke).ok, sej jih pri nas tudi, ampak res samo poliže, če ostane kakšna omakica gor ;D ;D
no, upam da boste še jedli iz naših krožnikov če kdo na obisk pride ;D ;D



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #38 : 10 Oktober 2005, 17:37:57
Še odgovor KARMEN: in sicer sem našla po mojem mnenju enega izmed razlogov zakaj je Pro Pac uvrščen tako visoko, mislim pa da se to hrano dobi samo v tujini:
http://www.propacpetfood.com/dogs/index.tpl?SKU=20030327154406


Nep, to hrano se dobi tudi v Slo. Sem jo videla v Tukanu.

lp, rina

Los je car!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #39 : 10 Oktober 2005, 17:40:03
no, upam da boste še jedli iz naših krožnikov če kdo na obisk pride ;D ;D

enako ::) ;D ;D


Mislim pa da cene ne bodo tako zrasle, saj je tudi proizvajlcem v interesu, da hrano kupi čim več ljudi. Tudi Canidae spet za primer, je od Pro plana recimo dražja samo kakšne 3 -4 tisoč. Ne vem točno koliko stane Pro Plan ampak Canidae je recimo 18kg 14.000sit, pa potem ti primerjaj.

Nep, to hrano se dobi tudi v Slo. Sem jo videla v Tukanu.

lp, rina

Prav to holistično??

Lp nina




rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #40 : 10 Oktober 2005, 17:44:55
Hm, to pa ne vem. :-[ Vem samo da je bilo ful različnih okusov. Saj zdaj zmankuje hrane za Witty in če bomo šli v Tukano kupit, bom pogeldala.

Los je car!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #41 : 10 Oktober 2005, 17:47:04
Za pro pac vem da se jo v sloveniji dobi, sem jo videla že v Mr. Petu en rdeč žakelj je že dolgo dolgo časa nazaj jedel Smart. Jaz sem drugače z linkom bolj ciljala na tole njihovo holistično hrano ;)

Lp nina



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #42 : 10 Oktober 2005, 17:53:40
Aja, sem mislila da misliš na splošno na Pro Pac. Ker Karmen tudi ni točno o tisti holistični hrani govorila.

Los je car!


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #43 : 10 Oktober 2005, 18:42:34
Pa še nekaj za vse ostale morebitne bralce, menjati hrano zaradi mojega mnenja ni smiselno. Pomembno je, da sami pridete do spoznanja, da je potrebno nekaj spremeniti v tej smeri ;) Če ne pridete do tega sami, brez mene, Petre in zgornjega linka nima smisla menjat, ker ste očitno zadovoljni z hrano z katero trenutno hranite svojega psa.

ninci ful fajn mi je tole brat pa vse kapiram pa na vse pretege se trudim pa,pa...skratka jets vse kapiram zaka pa kuko.Sam en problem je pri...STARŠIH!Če oni navjo zakapiral jest nimam nič.Če sama začnem kupovat imam ravno za 6 mesecev potem sem pa bankrot.Pa itak bi fuuuul rada šla na to Arden Grange...pa trenutno sem brez moči.Na žalost.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


rosa

  • Alenka
  • *
    • Prispevkov: 695
    • Točke: 14
Odgovori #44 : 12 Oktober 2005, 14:20:13
Kako kruto! Jaz sem pa mislila kako razvajam mojo lepoticko.
Najprej je jedla Eukanubo, potem Hills zdaj pa Pro plan...   :-[

Pa sem ze enkrat brala o tem kako Hills in Eukanuba nista tako kvalitetna napram ceni!
Samo Canidae pa nimajo razlicnih za mladicke (za velike in majhne pasme).

Pes je edini prijatelj ki ga lahko kupimo.


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #45 : 13 Oktober 2005, 19:44:11
če ji odgovarjajo briketi hrani naprej z pro plan :)...vsaj jaz bi!

ja canidae ima za vse pse enako! Meni je to ful všeč!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #46 : 16 Oktober 2005, 14:19:00
 ;D ;D Kako zelo zanimivo! Moja 'alergijska psička' začuda prenaša samo Nutro, ki spada med slabe hrane, lepotec Aaron, ki kar naprej zmaguje na razstavah in je v krasni kondiciji pa je najbolj zanič hrano-Eukanubo  ;D ;D :P
Zanimivo, da nimata nobenih težav (hvalabogu, da sta sploh še živa!) in da ima Aaron po Canidau prhljaj, ki ga po Eukanubi nima... :P :P


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #47 : 19 Oktober 2005, 22:36:28
Ma vete kaj. Sej ni rečeno da nočmo hranit z dobro hrano... Sam kot je že TMT rekla za nekaterimi stojijo starši. Pri nas gre za hrano približno 5 tisoč na mesec (20 konzerv) pa makaroni in polenta tak da mal več. Konzerve so drek od dreka. Pa dobim ponudbo za Proplan (se mi zdi) kjer bi velik bolša hrana ko je zdaj pršla 10 jurčkov na mesec. Kakšen mislte da je bil rezultat. Ko sem se trudla prepričat, da pes rabi mal bolš hrano (blo je lih po Zagrebu, po katerem je padla odločitev da Neu ni za na razstave) sta mi sam zabila da pes itak ni šampijon in da se verjetno sam ne bo nkol živu,... zaka pol rabi bolš hrano... Pa probam še to foro, prekratka dlaka da se da s hrano popravit. Odgovor: Vsa hrana k je na tržišču je testirana in primerna (kar je dejansko res samo hamburgerji tut niso zdravi pa jih vseen prodajajo), men pa je blo zagrozeno da če še kak raztur nardim glede hrane da pes leti.

Jaz nevem kaj nej še nardim. Neupam si nič več rečt. Pa bi pes itak ostal ker brez mojga prvolena ne more nkamr k je itak vse bob ob steno. In pol je še kompliciranje al je bolš Evkanuba al nutro. Evkanuba je zanč ker je pod neko bigi prehrambeno industrijo. Zato še ni rečeno da je zanič. Še vedno je bolša ko pedigree, chapi in podobno, kar zame spada v isti koš. Za 15 jurjev za 15 kil pač ne dajo hrane ki je sestavlena iz najslabših odpadkov ampak je ja kej normalnga tut not. Vse lepo in prav sam pretiravanje je pretiravanje.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #48 : 19 Oktober 2005, 22:52:29
umm sam 5 čukov za hrano daš na mesec ? umm kako ti rata... jest kupujem use od briketov do konzerv pa ponavad kupujem ta cenejšo k dražje ni kle na vasi sam usen mi pride 15 k in več... pa je star šele 3 mesce ... um kok bo pol pojedu k bo 1 let star ... jst si prou matko predstavljam  :D :D :D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #49 : 21 Oktober 2005, 15:52:01
jest pa prov ugotavljam, da imam super starše. Na začetku, ko sem najdla rondota nismo imeli doma nobenih briket ..nič...pa sem letela v to vaško trgovino po hrano tačko kupila in letela domov mu dat jest...pa je oči prišel in rekel....če sem normalna..me napokal v avto in sva šla nasprot merkatorja v zoo-to-bi po nutro. je rekel, če je toliko časa počakal bo pa še zdele 10min. Za Canidae, ko sem rekla tudi nisem imela problemov..takoj so bili za. Prej je imela mami psa pasme rott in se je vozila v Nemčijo nekam na sever po hrano za našo zgago  :P in tam zagonila veliko denarja za brikete. Včeraj zvečer mi je pa rekla....Irena ena nova hrana je zdaj veš....arden grange...mislim, da bi rondotu ustrezala..pa še na dom pripeljejo ;D ;D ;D.....

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #50 : 21 Oktober 2005, 16:14:45
Hhehehe mami ti je predlagala Arden Grange??? :) O ko bi vsaj jaz imel take starše :) Dobro no .. stric kupuje Bewi ki tudi ni tako slaba ... ampak moji doma pa Friskies ... YUK!!!

Evo si me spomnla.... jih moram povprašat kako so Medotu kaj testerčki teknili :)

LP, Črt



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #51 : 21 Oktober 2005, 16:17:16
Hhehehe mami ti je predlagala Arden Grange??? :)
Ja samo ne me prašat kje je izvedela za njih. Naši sorodniki pa kjerkoli majo psa ali mačko jejo živalce dokaj kvalitetno hrano....trkam...me vedno znova presenetijo!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #52 : 21 Oktober 2005, 16:25:38
Jets pa čezdali bolj ugotavljam kok mam zaj***** starše ;).

Polni pričakovanja čakamo moj 18 RD in polni pričakovanja mojo preljubo Avstralijo!!a gre kdo z mano razen Neyke?Aja...stanovanje bomo pol iskala,do takrat se bomo pa k bratrancu vrinli ;D.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #53 : 21 Oktober 2005, 16:28:39
Mojim je pa obisk pri forumovki z druzga foruma malo opral možgane, ker njeni njufki vsi jedo nutro in ko sta moja dva videla vse te lepe pse, ni bil dnar nič več važen:"Gremo na Nutro!" Do takrat je sta bla pa striktno proti, hehe.  ::) ;D

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #54 : 21 Oktober 2005, 16:29:48
A v Avstralijo greš?  :o Jaz bi tud šla!  ;D

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #55 : 21 Oktober 2005, 16:30:56
Jets pa čezdali bolj ugotavljam kok mam zaj***** starše ;).

Polni pričakovanja čakamo moj 18 RD in polni pričakovanja mojo preljubo Avstralijo!!a gre kdo z mano razen Neyke?Aja...stanovanje bomo pol iskala,do takrat se bomo pa k bratrancu vrinli ;D.

Jest jest jest jest! ;D Sej bi šli kdaj tut na obisk na Novo Zelandijo, ane? :P Morm it kivije preštet, če so še vsi.

Pa da ne bom čist off topic:
Pri meni tudi jambrajo, kaj je treba take hrane, sej use poje, ampak ponavadi popustijo. :)

lp, rina

Los je car!


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #56 : 21 Oktober 2005, 16:37:38
Itak da grem!Kdo bo pa še slovence gledu nooooo.Sam šolanje končam...

No moja mami je rekla (ko sem omenila nekvalitetno hrano),da pol pa ne bi bla kvalitetna hrana.A se javi kdo,ki bo mojemu atiju na srečanju možgane pral?Prosim :)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #57 : 21 Oktober 2005, 20:21:03
Huh če se javi kdo k je sposobn enga najbol sposobnih in vase prepričanih ljudi prepričat da vsa hrana ki je na tržišču i dobra za pse še jaz slavkota privlečem. Ma 10 jurejv za pro plan bi pa loh dal.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #58 : 21 Oktober 2005, 20:24:43
Ni problema! Bo veliko PeSjanarjev na srečanju, tako da bo tema potekala tudi o hrani, pa sem siguren, da bomo vse prepričali. Sej bo tam Ninci, Puppa,......, ki veliko vedo kako pomembna je kvalitetna hrane.  ;D ;D ;D


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #59 : 21 Oktober 2005, 20:46:17
Ni problema! Bo veliko PeSjanarjev na srečanju, tako da bo tema potekala tudi o hrani, pa sem siguren, da bomo vse prepričali. Sej bo tam Ninci, Puppa,......, ki veliko vedo kako pomembna je kvalitetna hrane.  ;D ;D ;D

Aha.  :)

Če je potrebno, tudi demonstriramo.  ;)

S kakšnim keksom ali briketom... :P