pasji frizer

shinegirl · 217555

Beardy

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #240 : 30 Maj 2009, 14:28:56
Ah, jaz še vedno prisegam na salon za nego kužkov Šapca, zadaj za Globusom :)
Tudi jaz imam pozitivne izkušnje z Manco.
Moj je obupen, kar se tiče česanja, tako da sem tudi na striženje enkrat peljala.
Nisem pa smela biti zraven.

Fajn je!



figaro

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #241 : 30 Maj 2009, 19:47:16
S frizerji je nasplošno tako kot je bilo rečeno že stokrat vsak malar ima svoje oči.Mislim pa tudi da nekateri nič ne počešejo svojega psa potem pa pričakujejo da bo pes prišel od frizerja kar z rastavno prekrasno frizuro.Da se kužek priveže na mizi ni nič groznega to je preventiva,če psiček ob morebitnem skoku na tla ne pade na glavo in si kaj poškoduje.Saj jaz tko mislim.Jaz sem svojega Rikija vozila k Dingu v Ljubljano zdaj ga pa kar v Moravče.   :P





naja and zemy

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
  • Če psi niso v raju bi rada odšla tja kjer so oni
Odgovori #242 : 30 Junij 2009, 08:52:30
Midva greva jutri:D

Lp. Danaja&Zamaro
Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem , da pes maha z repom, ne z jezikom.


shinegirl

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 1
  • Poodles bring happines :)
Odgovori #243 : 23 Avgust 2009, 14:49:45
V Ljubljani priporočam salon Koštrun.

Dan se nasmehne tistemu, ki se mu zna nasmehniti.


pandy

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 1
  • pandy
Odgovori #244 : 14 September 2009, 18:30:59
Živjo!
Mene pa zanima, če pozna kdo na Koroškem kakšnega dobrega frizerja.
Lp

Pandy in Rexy sta cukrčka dva,ki sta v mojem srčku doma!!!


gregx

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #245 : 21 Oktober 2009, 23:16:48
Priporočam striženje psov pri Manci, je ena redkih, ki res obvlada.
http://www.sapca.si/



gogy

  • *
    • Prispevkov: 75
    • Točke: 0
Odgovori #246 : 23 Oktober 2009, 11:56:20
jaz vam priporočam, da greste na striženje psa k Manci. Ona res obvlada striženje in predvsem je zelo prijazna do psov. Moj Gogi je zelo vesel, ko gre k njej.

Prilagam še eno slikico Gogija po striženju.


wrangler

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #247 : 02 November 2009, 15:38:03
Jaz pa priporočam striženje psa v :
-koštrunu, ljubljana
-kosmatih tačkah, kranj
-pasji saloon, reteče-šk.loka


 :) :) :)
Povsod so punce z občutkom za psa, ki vejo kaj delajo in vam po želji uredijo vašega psička.PA ŠE ZRAVEN STE LAHKO!!!



brina

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #248 : 02 November 2009, 17:34:57
Priporočam pasji salon LILIPUT v Grosupljem.
Nina je izredno profesionalna in odlična frizerka.


Lp, Brina



greg1

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #249 : 15 November 2009, 15:53:09
no ja, draga WRANGLER, lepo da priporočaš striženje psov v Koštrunu, v Tačkah in v škofji loki. očitno si svojega psa morala peljati k vsem trem frizerjem, da si jih preverila. zakaj pa nisi vztrajala pri enem, če so vsi tako dobri?



wrangler

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #250 : 17 November 2009, 10:27:02
Ok greg če mi maš kej za povedat mi povej na 031408470 ne se skrivat za forumom.
Vsi so dobri , ne samo zgoraj opisani ampak tudi zgoraj opisani. Če ne verjameš pa probaj.



greg1

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #251 : 19 November 2009, 10:08:48
ah ja, nisem tip, ki bi se šel vojno na forumu pa tudi nisem tip, ki bi se selil od frizerja do frizerja... ampak res mi ni bilo jasno, kako lahko hvališ vse tri frizerje? očitno hodiš od Ljubljane preko Škofje loke do Kranja. kakšna stranka pa potem si? pa tudi se mi zdi, da trije frizerji ne delajo isto. oprosti, če sem te užalil. določene stvari so mi bile pač hecne na tem forumu in zato pač povem. zato smo tuki, a ne? ker glej, če bi bil jaz frizer bi rad imel redne stranke in ne nekoga, ki se seli od do. je pa res, da smo si ljudje različni, a ne?



Chrissy

  • *
    • Prispevkov: 216
    • Točke: 0
Odgovori #252 : 20 November 2009, 14:37:03
Uf Greg, ne vem zakaj cela drama s tega.  ;D K enemu frizerju hodijo oni, k drugima dvema pa mogoce kaksni kolegi in so zadovoljni. Evo, pa imas takoj 3 priporocila  ;). Sicer pa ne vem kje pise, da mora clovek hoditi vedno in samo k enemu frizerju in v eno stacuno in v en lokal in eno gostilno hehe.... vsak ima pravico hoditi kamor mu pase in se zato ni potrebno opravicevati. Hvala bogu za konkurenco!  :)

lp

***People might come and go, but dog will stay with you for life!***


mojca1

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #253 : 24 November 2009, 08:59:11
kako preko tega foruma najti dobrega frizerja, se sprašujem. ker ko tole prebiram ugotavljam, da je tukaj ogromno samohvale in reklam za lastne frizerske usluge. ne rabiš biti ravno strokovnjaki, da sešteješ 1+1 in ugotoviš, kdo npr. se skriva za kakšnim nadimkom kot je Wrangler.




dogman

  • *
    • Prispevkov: 47
    • Točke: 0
Odgovori #254 : 24 November 2009, 09:41:11
mojca1, imaš isto prav. ko sešteješ 1+1 vidiš, da gre za promocijo Koštruna in njegovega "teama". sicer sem pa mnenja, da šteje predvsem končni izdelek in ne lepe ploščice v salonu in samohvala. mimo grede. na radiu zeleni val sem slišal, da je v grosupljem še en pasji salon, tako da liliput ni edini na tistem koncu.



Chrissy

  • *
    • Prispevkov: 216
    • Točke: 0
Odgovori #255 : 24 November 2009, 11:02:10
kako preko tega foruma najti dobrega frizerja, se sprašujem. ker ko tole prebiram ugotavljam, da je tukaj ogromno samohvale in reklam za lastne frizerske usluge. ne rabiš biti ravno strokovnjaki, da sešteješ 1+1 in ugotoviš, kdo npr. se skriva za kakšnim nadimkom kot je Wrangler.



No meni tole ni povsem logicno, saj Wrangler je priporocal se dva druga salona..... malo hecna samopromocija.  :-\

***People might come and go, but dog will stay with you for life!***


silvia

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #256 : 24 November 2009, 12:48:34
Lep pozdrav!

Moje ime je Silvija in sem nova na tem forumu.
Dobila sem psičeka shih tzuja...1 decembra bo star eno tri mesece.
Zanima me kdaj se lahko tega psa da strižit.
Skrbi me tudi, ker ima dlako pri nosu zelo na očeh, da ne bo zaradi tega slabše videl, ali se mu lahko to dlako ostriže??

lp, silvija

Silvia


Chrissy

  • *
    • Prispevkov: 216
    • Točke: 0
Odgovori #257 : 24 November 2009, 12:52:20
Ja kaksne napotke je pa vzreditelj dal? Mislim, da je to tako specificno vprasanje za pasmo samo, da je v taksnih primerih mnenje in vodstvo izkusenega vzreditelja neprecenljivo  ;). Drugace pa lahko vprasas v Shih Tzu temi, kjer se nahaja veliko lastnikov in mislim, da tudi vzreditelj.

lp

***People might come and go, but dog will stay with you for life!***


silvia

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #258 : 24 November 2009, 12:57:35
Ja kaksne napotke je pa vzreditelj dal? Mislim, da je to tako specificno vprasanje za pasmo samo, da je v taksnih primerih mnenje in vodstvo izkusenega vzreditelja neprecenljivo  ;). Drugace pa lahko vprasas v Shih Tzu temi, kjer se nahaja veliko lastnikov in mislim, da tudi vzreditelj.

lp

ok hvalaa...bom šla pod temo o shih tzu :)

lep dan želiim

Silvia


silvia

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #259 : 24 November 2009, 13:07:53
ok hvalaa...bom šla pod temo o shih tzu :)

lep dan želiim

KJE PA NAJDEM TO TEMOOO...KER JAS RES NIČ NE NAJDEM :D

Silvia


tash

  • *
    • Prispevkov: 134
    • Točke: 0
Odgovori #260 : 24 November 2009, 13:19:23
KJE PA NAJDEM TO TEMOOO...KER JAS RES NIČ NE NAJDEM :D

Temo o shih tzu-jih najdeš pod pasmami v 9 skupini



silvia

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #261 : 24 November 2009, 21:36:26
Temo o shih tzu-jih najdeš pod pasmami v 9 skupini
hvala tash :)

Silvia


mojca1

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #262 : 27 November 2009, 19:51:49
Chrissy, Dogman ima prav. Gre očitno za Koštrun team. Wrangler je tam obiskovala tečaj, prav tako Kosmate tačke, ki so očitno tudi polne samohvale. le kdo bi šel v salon in slikal šampon Jean Peau in sliko objavil na tem forumu, kot so to naredile najverjetneje Tačke. Predvidevam vsaj tako. Na spletni strani Koštruna pa je dobro videti, da oni tržijo to kozmetiko. Torej? Zdaj vemo zakaj Wrangler hvali sebe in še dva frizerja. Ali bom torej našla frizerja, ki ve, kako se stvari streže ne pa da se samo hvali.



wrangler

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #263 : 29 November 2009, 18:44:00
Dokler ne sprobate pač ne morete vedet.  ;) ;) ;)



_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #264 : 30 November 2009, 08:41:33
mi smo zadovoljni s Karmen, ki ima salon v NG - Kelka s pasji salon. mrcina prišla ven kot da gre na razstavo, punci sta zelo prijazni in potrpežljivi- moja ma paničen strah pred dotikanjem in s tem striženjem krempljev in dlak med blazinicami, pa sta jo lepo ukrotile  :)


alex1

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #265 : 11 Januar 2010, 21:44:44
Chrissy, Dogman ima prav. Gre očitno za Koštrun team. Wrangler je tam obiskovala tečaj, prav tako Kosmate tačke, ki so očitno tudi polne samohvale. le kdo bi šel v salon in slikal šampon Jean Peau in sliko objavil na tem forumu, kot so to naredile najverjetneje Tačke. Predvidevam vsaj tako. Na spletni strani Koštruna pa je dobro videti, da oni tržijo to kozmetiko. Torej? Zdaj vemo zakaj Wrangler hvali sebe in še dva frizerja. Ali bom torej našla frizerja, ki ve, kako se stvari streže ne pa da se samo hvali.

Že kar nekaj časa nisem prebiral tega foruma, pa ste me hitro spomnili zakaj!!
Pač nisem frizer in ne obiskujem tečajev itd. Ne vem kaj vas moti slika šampona iz štacune-lokala.Pač men se ta zdi res ok.
Ni nobene potrebe po sarkazmu.
Po vaše, če nekdo , ki vozi Golfa pohvali model je prodajalec,dealer ali švercer...?

lp

lp
Alex1


mojca1

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #266 : 12 Januar 2010, 15:54:26
Sarkazem ali resnica o hvalisanju?



wrangler

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #267 : 13 Januar 2010, 17:50:26
Včasih samo reklama za zimsko sezono, ker na radiu stane 300 eur, na forumu je pa lahko tudi zastonj...ampak potem vsi planejo u luft.  :)



TOBI

  • *
    • Prispevkov: 297
    • Točke: 0
Odgovori #268 : 16 Februar 2010, 09:42:47

Ali ima kdo kakšne izkušnje s pasjim salonom Lana v MB (pod Pohorjem)?


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #269 : 16 Februar 2010, 11:51:07
Ali ima kdo kakšne izkušnje s pasjim salonom Lana v MB (pod Pohorjem)?
z moje strani samo ena beseda katasrofa,mogoče so imeli drugi več sreče,ampak jaz je nisem imela in me tam nikoli več ne vidijo >:( >:( >:( :'(

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/