ARDEN GRANGE

Talija · 395421

*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #360 : 15 November 2005, 13:41:23
pupa:

a junior je za Indija??? :)



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #361 : 15 November 2005, 13:55:15
pupa:

a junior je za Indija??? :)

Koliko je star?



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #362 : 15 November 2005, 13:55:42
5 mescou!! ;D



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #363 : 15 November 2005, 13:57:01
5 mescou!! ;D

Ravno prav za njega je, saj za velike pasme priporočena junior hrana od 2 do 18 meseca.




ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #364 : 15 November 2005, 13:57:32
Hmmm, kaj pa je bilo v merici?  ;)

ja bilo je 150g hrane :D ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #365 : 15 November 2005, 13:59:00
ja bilo je 150g hrane :D ;D

Prepričana sem, da mu je tudi ta šla v slast... :P ;)



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #366 : 15 November 2005, 14:01:31
zdaj bomo pa vidli ... če najdem kupon (ne vem kam sem ga založla, ker se ga dobila ko sem naročila testerje) bom pa mogoče naročala AG!! ;D



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #367 : 15 November 2005, 14:02:22
zdaj bomo pa vidli ... če najdem kupon (ne vem kam sem ga založla, ker se ga dobila ko sem naročila testerje) bom pa mogoče naročala AG!! ;D

Če ga ne boš našla, ti bom pa prišepnila številko kupona, takod a ga boš lahko lkjub temu koristila. ;) ::)



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #368 : 15 November 2005, 14:10:01
hehehe ... pupa kako si prjazna ... (sej te lahk tikam a ne, če ne se pa opravičujem) :)



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #369 : 15 November 2005, 14:10:46
hehehe ... pupa kolk si prjazna ... (sj te lohk tikam a n, če ne se pa opravičujem) :)

Seveda, saj se vsi forumaši tikamo!  8)



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #370 : 15 November 2005, 15:13:43
Prepričana sem, da mu je tudi ta šla v slast... :P ;)

ja jima je šla v slast ja.....Pajo je kar zarnčal ko je Mel pokukala v njegovo posodo...to se še nikoli ni zgodilo :) :) :) ;) :D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #371 : 15 November 2005, 19:15:20
Moram povedat eno bolj slabo kot dobro novico...
Witty je imela namreč ene prebavne težave. Nekaj dni je bolj na redko kakala.Pa sem ji dajala samo AG, da vidim če je od tega. Se mi zdi da ne, ker je bilo danes že malo boljše. :) Bo Witty popapcala celo vrečo in če bo do konca tako, potem bomo vzeli nekaj drugega.
Ampak kaka pa malce več kot je običajno. :o Res. Ponavadi naredi en kupček na dan, za eno vrečko, zdaj pa včasih enega veliiikega, ali pa dva manjša. ::) No, ampak še vseeno ima AG ful rada. ;D

lp, rina

Los je car!


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #372 : 15 November 2005, 19:17:36
Aja, o kakšnem praskanju pa niti sledu! Tok-tok ;D

lp

Los je car!


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #373 : 15 November 2005, 19:42:15
Aja, o kakšnem praskanju pa niti sledu! Tok-tok ;D

lp

Glede na to, d aje bil tvoj izbor losos, skoraj ne bi smelo biti praskanja. ;)

Glede prebave pa tudi ne bi smelo biti težav. Upam, da si se držala počasnega tempa uvajanja nove hrane (7-10 dni), kajti ne glede na to, kako dobra je nova hrana, lahko pride do težav, če pasji prebavni trakt ni navajen na neke sestavine. Najbolj drastično se to pozna, če gre kuža iz hrane slabše kvalitete z veliko soli in konzervansov na eno dobro hrano brez umetnih dodatkov. Potem se pa dogaja, da rečejo, pa kaj so nori, taka cena, pes pa driska, grem nazaj na Chappi.  ???



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #374 : 15 November 2005, 19:46:34
Hehe, mislim da smo naredili najdaljši prehod v celem Wittynem življenju. :) Ko smo dobili lososa, smo imeli še ene 2 kg RC in smo že takrat začeli mešat. Sicer pa Witty nikoli ni imela nobenih težav pri menjavi. Smo morali tudi že čez noč menjat, pa je bilo vse v redu. Pomoje da je ta "driska" od nečesa drugega. Buhvejt kaj je požrla. >:(

lp

Los je car!


Lanyca

  • Gost
Odgovori #375 : 16 November 2005, 16:39:08
Moram res pohvalit to hrano. ;D ;) :-* Čestitke, čestitke... :-* 8)
Lana jo ima zelo rada tako je vesela, ko sliši, da bo jedla in hah- ham pa jo hitro poje, iztrebki so res majhni  ;D ;). Zadnje čase sem mela težave z njeno dlako pa semdajala jačka pa olje itd.
Odkarsmo pred tednom dni začeli s hrano se ji dlaka tako sveti pa tako ma mehko. Pa ati je prišel domov pa pravi" Ali se mi sao zdi ali je pa lana res nekako bolj svetla postala" no in sem mu razložila, da je to naraven sijaj dlake.
Res je super hrana vsem jo priporočam. ;)



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #376 : 16 November 2005, 20:47:13
Moram res pohvalit to hrano. ;D ;) :-* Čestitke, čestitke... :-* 8)
Lana jo ima zelo rada tako je vesela, ko sliši, da bo jedla in hah- ham pa jo hitro poje, iztrebki so res majhni  ;D ;). Zadnje čase sem mela težave z njeno dlako pa semdajala jačka pa olje itd.
Odkarsmo pred tednom dni začeli s hrano se ji dlaka tako sveti pa tako ma mehko. Pa ati je prišel domov pa pravi" Ali se mi sao zdi ali je pa lana res nekako bolj svetla postala" no in sem mu razložila, da je to naraven sijaj dlake.
Res je super hrana vsem jo priporočam. ;)

 ::) ::) ::)

Nič nas bolj ne veseli kot to, da ste zadovoljni s hrano.  :)

V kvaliteto Arden grange hrane sem se sama prepričala že nekaj časa nazaj (oz. moja izbirčna kraljična jo je dobro ocenila  ;)), tako da sem vesela, ko se krog ljudi, ki so se odločili poiskusiti to hrano in so sedaj tudi zelo zadovoljni z njo, širi.  8)



Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #377 : 16 November 2005, 20:56:49
Ja Lisi je ful ušeč ta hrana...ampak ne vem koliko bolj od tehni-cala...tko da ne vem..verjetn bomo naročili..sam mora pojest še tehni-cal do konca..ga mamo še enih 5kg..

papa


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #378 : 16 November 2005, 21:01:13
Ja Lisi je ful ušeč ta hrana...ampak ne vem koliko bolj od tehni-cala...tko da ne vem..verjetn bomo naročili..sam mora pojest še tehni-cal do konca..ga mamo še enih 5kg..

papa

Če se boš odločila za spremembo hrane, ti svetujem,  da jo naročiš preden ti bo stara hrana pošla, saj je potrebno novo hrano počasi uvesti, tako da bi potrebovala cca. 2-3 kg stare hrane, potem pa mešaš z novo na tak način, da najprej dodaš malo onve hrane, ter vsaki dan povečuješ malo dozivco nove hrane, stare pa odvzemaš. Nekje 7-10 dni bi naj ta prehod trajal, bolj počasi gre, boljše je. :)



Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #379 : 17 November 2005, 11:13:16
Ok..hvala za nasvet... :D ;)

papa


dacha

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
  • kraševec Dac
Odgovori #380 : 21 November 2005, 09:27:26
Pozdravljeni,

sem rekla, da se še jaz malo oglasim 8).Doma imamo mladička kraškega ovčarja, ki smo ga razvajali z razno raznimi priboljški (saj veste salama, siri..).Dac je dobil izpuščaje predvsem po glavi, praskal se je.. Na forumu sem zasledila pohvale o hrani arden grange. Naročili smo vrečo junior hrane, dac je čisto nor nanjo. Hrano postopno uvajamo, izpuščajev skoraj nima več, pa tudi praskanja ne opažamo. ;D Res smo zadovoljni, da se da pri nas dobiti nekaj takega..

Puppa še enkrat hvala in pozdravček s primorskega konca.

D.



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #381 : 21 November 2005, 09:34:16
Pozdravljeni,

sem rekla, da se še jaz malo oglasim 8).Doma imamo mladička kraškega ovčarja, ki smo ga razvajali z razno raznimi priboljški (saj veste salama, siri..).Dac je dobil izpuščaje predvsem po glavi, praskal se je.. Na forumu sem zasledila pohvale o hrani arden grange. Naročili smo vrečo junior hrane, dac je čisto nor nanjo. Hrano postopno uvajamo, izpuščajev skoraj nima več, pa tudi praskanja ne opažamo. ;D Res smo zadovoljni, da se da pri nas dobiti nekaj takega..

Puppa še enkrat hvala in pozdravček s primorskega konca.

D.

Ni blema.  :)

Smo zadovoljni, če ste vi zadovoljni.  ;)

Lahko se nam pa odkupiš tako, da nam pošlješ še kakšno sliko svojega kosmatinčka - jaz sem namreč nora na kraševce...  :P

To bi znala potrdit tudi ena ponosna lastnica prvaka pasme (Talija) - kkdarkoli namreč vidim Felda, ga celega premečkam... :-* :-* :-*



Talija

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 3
Odgovori #382 : 21 November 2005, 11:11:14
In Feld je ves zadovoljen, s Puppo in hrano ;)!


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #383 : 21 November 2005, 13:56:18
Mi smo pa v Vrtojbi uzeli 15kg....no lisi je hrana ušeč in jo imam zdaj kar za priboljške.....potem bomo pa začeli mešat...ma super je to,da takšna hrana obstaja... :D :-*

papa


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #384 : 21 November 2005, 14:12:35
Mi smo tudi prejšni teden dobili domov 15 kg AG-graduate in priboljške.Trenutno še mešamo,ampak Rina jih z velikim veseljem popapca.Tudi iztrebki so taki kot morajo bit ;D ;)

Lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #385 : 21 November 2005, 14:15:28
Aja..kupila sem pa junior...pa še neki testerčkou smo vzeli  ;D :D.

papa


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #386 : 21 November 2005, 22:11:59
OBVESTILO!

Zaradi izrednega zanimanja za 15 kg vreče juniorja, ki je bil v akciji, nam je zaloga pošla.  :-[

Imamo pa seveda še 7,5 kg vreče, pa 2,5 kg vreče, pa 500 g vrečkice...  :)

Vsled navedenega smo spremenili akcijo in je sedaj v akciji

Arden grange classic adult 15 kg za 9.000 SIT

Na to ceno imaste pesjanarji še dodatni 10% popust, kar pomeni 8.100 SIT za 15 kg vrečo

Tisti, ki boste kljub temu želeli naročiti junior, vam bomo seveda dali 2x7,5 kg za ceno 15 kg vreče po redni ceni.



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #387 : 21 November 2005, 22:21:42
OBVESTILO!
Vsled navedenega smo spremenili akcijo in je sedaj v akciji

Arden grange classic adult 15 kg za 9.000 SIT

Na to ceno imaste pesjanarji še dodatni 10% popust, kar pomeni 8.100 SIT za 15 kg vrečo

A je velika razlika med AG prestige in AG classic adult ? Mislim v kvaliteti.  ;) ;)


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #388 : 21 November 2005, 22:34:59
A je velika razlika med AG prestige in AG classic adult ?

Največja razlika je v prvi sestavini, in sicer prestige je sveži piščanec 29%, classic adult pa piščančja moka 25%.

Nadalje je prestige nabit s proteini 30%, medtem ko je classic 25%.

Manj močno verzijo od prestige je moč najti tudi v arden grange izboru in sicer arden grange adult, ki je tudi na bazi svežega piščanca 27%, ima pa manj beljakovin in olja.

Ostale sestavine so pa zelo podobne (celo suho jajce, riž, pesni rezanci,...). Se pa razlikujejo v obliki in velikosti briketov. Prestige so malo manjši briketi, primerni tudi za majhne pse, classic adult so srednje velikosti, ag adult pa malo večji.

Prestige je vrhunec serije Arden grange, posebej primeren za razstavne in okrevajoče pse, pa delovne pse, male pasme, ki pojejo običajo malo količino, pa mora le-ta biti toliko bolj kakovostna... Tako classic adult kot ag adult sta pa primerna za normalno aktivne in delovne pse, breje psice,....

Odvisno je od tega, kaj tvoj kuža potrebuje in mu je všeč.  :)






ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #389 : 22 November 2005, 07:03:38
glih zdej mora bit piščanc v akciji :(

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]