Apartmaji v dalmaciji- kjer sprejmejo pse

damayanti · 173943

TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #210 : 12 Marec 2010, 15:43:21
Damayanti, mogoče poznaš tudi kaj za družino(Dva odrasla, dva otroka, 14 in 8 let) ter psa? Ne kaj preveč dragega, pa robinzonsko ne pride v upoštev..  :-[



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #211 : 12 Marec 2010, 16:33:31
Poznam :D... ali pa ne...odvisno kakšne želje imate....
Kam bi šli?...  koliko je to drago?..termin?
To da pa rabite apartma z dvema ločenima sobama mi je pa jasno :D


kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #212 : 12 Marec 2010, 17:24:13
Hmm, kam je bolj kot ne vseeno.. Mami ima željo ne predaleč se vozit s trajektom sicer ampak bi se dalo tudi z veliko trajekta it ;) Drago, nekako bi šlo do 60€ letos.. Termin pa preferiramo zadnje dva tedna/teden avgusta.
Hihi, niti ni problem za dve ločene sobe, lahko je tudi samo kavč v dnevni, ampak robinzonsko zarad sestrice ne pride v upoštev..  ;D



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #213 : 12 Marec 2010, 18:08:11
Šolta
http://villaprotea.wordpress.com/villa-protea/big-ground-appartment/

Glejte apartma za 8 oseb ;)... spodnji v pritličju

Za 4 osebe vam bo računal tam 55 eur na dan... če vam ni predaleč od morja( cca 200 metrov)

Ima 3 sobe( bosta lahko vsaka v svoji)

Če vam je pa predaleč od morja... bom pa  potem javila ko se vrnemo iz Šolte ( po 11 aprilu)

Na Korčuli, je pa od 15.8 una tazrihtana hiška prosta za 45 na dan( dve ločeni sobi)
http://www.mojalbum.com/damayanti/korcula

V hiši je vse razen  elektrika je 12V torej solarna....( luči v njej) vse ostalo pa normalno funkcionira
( nisem pa 100% zna biti da je sedaj že celo elektrika... ker je nazadnje , ko sva govorili rekla , da pričakujejo da jim bodo elektriko priklopli...tako da ni več robinzonska)


kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #214 : 12 Marec 2010, 18:44:17
Ojoj, damayanti, zdaj si mi pa lušte naredila. Tole spedenano hiško s Korčule poznam, sem nekajkrat dopustovala v hiši na drugi strani zaliva. Prihonja je tole, kajne?

Super lepo.... A da bodo elektriko do tja potegnili? Škoda, se bojim da bodo potem vse do konca pozidali. Je bilo zelo luštno takole robinzonsko počitnikovat...

Če koga zanima, v tem zalivu je blažen mir, od vseh hišk se oddajajo tri ali štiri, pa še te niso vedno zasedene. Ostale so od domačinov, ki tja pridejo po svojih ribiških opravkih, balinat, vreč ribe na žar. Cesta je na vrhu zaliva, dol greš po potki, tako da ni nobenega hrupa od avtomobilov (tudi prometa je zelo malo). Zame nebeško...

PS: Sem se ravno s svojo tetko iz Vele Luke menila po telefonu, zdaj pa vidim te fotke...



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #215 : 12 Marec 2010, 19:50:50
Ojoj, damayanti, zdaj si mi pa lušte naredila. Tole spedenano hiško s Korčule poznam, sem nekajkrat dopustovala v hiši na drugi strani zaliva. Prihonja je tole, kajne?

Super lepo.... A da bodo elektriko do tja potegnili? Škoda, se bojim da bodo potem vse do konca pozidali. Je bilo zelo luštno takole robinzonsko počitnikovat...

Če koga zanima, v tem zalivu je blažen mir, od vseh hišk se oddajajo tri ali štiri, pa še te niso vedno zasedene. Ostale so od domačinov, ki tja pridejo po svojih ribiških opravkih, balinat, vreč ribe na žar. Cesta je na vrhu zaliva, dol greš po potki, tako da ni nobenega hrupa od avtomobilov (tudi prometa je zelo malo). Zame nebeško...

PS: Sem se ravno s svojo tetko iz Vele Luke menila po telefonu, zdaj pa vidim te fotke...

 :o aaa...poznaš :D... ja Orebova je ;D

Baje da bodo, ja  potegnili štrom..ali pa so ga že  :)...  Mislim , pa ne bodo masovno pozidali... vsaj Prihonje ne :)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #216 : 12 Marec 2010, 20:11:01
Ja, poznam. :)

Jaz sem pa počitnikovala v drugi, prav tako Orebovi (isti priimek, drug lastnik). ;)

Pa tista druga, višje na klancu navzgor, tisto je pa od Mirota. Od tam je pa tako nebeški razgled, pa svoje balinišče imajo...

Tudi jaz upam, da ne bodo pozidali, samo, kaj veš, kaj te Dalmatince piči.

Zato pa, navali narode dokler je še naravno in lepo ;)



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #217 : 12 Marec 2010, 21:00:01
Damayanti, mi smo se bolj kot ne za tole vilo Proteo zagreli! Izgleda super!! Ene par vprašanj še.. A bazen se souporablja ali..? Pa a ma kakšno terasico apartma? Kaj pa tisti green apartma, ker kulsko zgleda!  8) Pa, koliko se vi do tja prbl. vozite? Mi smo bolj na izi in smo lani do Vodic porabili ene 5 urc...  :)
Lp, Tjaša



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #218 : 13 Marec 2010, 12:38:14
Ja, poznam. :)

Jaz sem pa počitnikovala v drugi, prav tako Orebovi (isti priimek, drug lastnik). ;)

Pa tista druga, višje na klancu navzgor, tisto je pa od Mirota. Od tam je pa tako nebeški razgled, pa svoje balinišče imajo...

Tudi jaz upam, da ne bodo pozidali, samo, kaj veš, kaj te Dalmatince piči.

Zato pa, navali narode dokler je še naravno in lepo ;)

Ta  katero jaz ponujam je od Mirota :D ( in njegove žene Antonije)... oni imajo privat balinišče :D :D
Baje da ne bodo pozidali... vsaj tako je meni rekla Vojmira ( Barčotova.. v Treh portah je doma in na katastru dela..oz na občini  ;)).. res pa da nikoli ne veš... se najde nekdo z denarci in znajo tud PPU spremenit ::). :)... jaz močno upam , da bo Prihonja ostala kakršna je.
Vem pa zato ker je mene klical en model da bi zamenjali parcelo... naša je na Šolti, pa je imel željo da menjamo našo za njihovo v Prihonji.. pa sem šla preverit  ;)..če je res tako kot mi je zagotavljal...pa smo potem ugotovili , da ni lih gradbena :D

Damayanti, mi smo se bolj kot ne za tole vilo Proteo zagreli! Izgleda super!! Ene par vprašanj še.. A bazen se souporablja ali..? Pa a ma kakšno terasico apartma? Kaj pa tisti green apartma, ker kulsko zgleda!  8) Pa, koliko se vi do tja prbl. vozite? Mi smo bolj na izi in smo lani do Vodic porabili ene 5 urc...  :)
Lp, Tjaša

Bazen se souporablja... prav tako žar..in druga terasa  pri bazenu... če ste v spodnjem apartmaju kombinirate ... terasa  je pred apartmajem cel spodnji del okoli hiše imate na razpolago .. in še za  vogalom  teraso pri bazenu... tam ko je tudi letna kuhinja. Vmes so pa vrata.

Green ti kulsko zgleda :D.... jah veš v greenu zna biti pa v tistem času ravno damayanti ;D ;D ;D... mi imamo plan enkrat okoli 7.8... pa valili se bomo( po vsej verjetnosti do konca avgusta) .... če  se pa slučajno naredi , da pride do spremebe plana...in gremo prej ( na začetku avgusta...pa da v najslabšem primeru moj dobi samo 14 dni potem  se boste pa že dol zmenili.... pa greste lahko tudi v  zgornjega ;)... ni panike.Itak vi greste tam okoli 15. ega... tako da.... :)


 Mi štartamo iz Škofje loke...in gremo na Vinico... do tam porabimo 2 ure in pol ali 3 ure...odvisno koliko je gužve na cesti ( ker je ful slaba cesta)... potem pa ko prideš čez mejo imaš pa takoj  priklop na A 1... za Split....tam pa itak pičiš.. Dugo polje ven in v Luko... tako da,... ja enih 5 urc kar rabiš.... mi tudi ravno ne trapamo, ker se meni zdi škoda  hrvaške radarje financirat ;D... trajekt ti pa vozi.. tam 35 do 40 minut ...odvisno katera kišta vozi.
Če greste  zjutraj lovite un trajekt mislim da gre  14: 40 nekaj takega( prej poglejte... pa se orientirajte s trajektom na pot ;)... ker tam ,ki se trajekt čaka ni nobene sence...oštarija pa totalka gnila :)..

Vozni red in cenik imaš pa na AMZS strani ;).. ( zdej mislim , da imaš objavljen še zimski vozni red)



kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #219 : 13 Marec 2010, 14:53:34
Ta  katero jaz ponujam je od Mirota :D ( in njegove žene Antonije)... oni imajo privat balinišče :D :D
Baje da ne bodo pozidali... vsaj tako je meni rekla Vojmira ( Barčotova.. v Treh portah je doma in na katastru dela..oz na občini  ;)).. res pa da nikoli ne veš... se najde nekdo z denarci in znajo tud PPU spremenit ::). :)... jaz močno upam , da bo Prihonja ostala kakršna je.
Vem pa zato ker je mene klical en model da bi zamenjali parcelo... naša je na Šolti, pa je imel željo da menjamo našo za njihovo v Prihonji.. pa sem šla preverit  ;)..če je res tako kot mi je zagotavljal...pa smo potem ugotovili , da ni lih gradbena :D


Mirotova hiška je super. Blažen mir, pa fajn sosedje, ki imajo zelo radi živali ;) Da o balin placu ne govorim  ::) Pa od te hiške je direkt zasebna potka (stopnice) do majhnega pomola na obali, tako da imaš v bistvu svojo privat plažo...

Sem mislila, da s ful spedenano hiško misliš tisto z ribo, ki jo imaš tudi na fotki (se tud Oreb pišejo, kot pol Vele Luke). Mi je bilo malo čudno, ker je glih ne oddajajo, je pa hudo spedenana. Samo je direkt na plaži, kjer mulci kričijo. Sicer je plaža res mini, tako da ni panike...

Fajn, da ne bo mogoče zazidat. Tudi jaz upam, da Prihonja ostane, kot je. :)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #220 : 13 Marec 2010, 15:05:44
Ej, damayanti, koliko približno pa pride blue apartment? Al pa oni tadrugi, ki je za dve osebei. Čist tko cca. me zanima, informativno.
 



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #221 : 13 Marec 2010, 15:12:51
http://www.mojalbum.com/damayanti/korcula/pogled-iz-plaze/12361385#12361293

Miro ima tudi ribo ;D
Una tadruga  z ribo je pa nižje ja... :)...pa še ena z ribo je :D

To da se ne sliši kričanja  pa vem... Midva sva bila dve leti nazaj pri Dorianu v Stinivi... fantastičen pogled..super terasa... uvala pa v žleb...in čeprav naj bi bila privat plaža, so se eni naguzili tam( domačini- vikend domačini).
( dva dni prej so me pa opazovali in se norca delali iz mene ker sem ježe ven tauhala) Ko je bilo pa očiščeno so se pa tam pajsali..in še urlali zraven.... popoldan ko sem šla ravno po treh kozarcih bevande eno kitico odbrenkat.... lahko si predstavljaš kako sem bila razjarjena ko so me pokonc vrgli. Naslednji dan mi je pa še vrša čudežno izginla... samo niso na tapravega naleteli >:D... sem jo najdla..oni so pa svoji dve zgubili ;) >:D  ;D

Ceno ima pa isto kot Miro s tem ,da je Mirotova spedenana malo spodobno.. napram Stinivi...pa tudi Prihonja ni tolk robinzonska kot Stiniva.

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #222 : 13 Marec 2010, 15:17:02
Ej, damayanti, koliko približno pa pride blue apartment? Al pa oni tadrugi, ki je za dve osebei. Čist tko cca. me zanima, informativno.
 


V glavni sezoni mislim  da 30 spodnji in 35 taplav zgoraj ( zarad klime) nisem 100% ne me za besedo držat... samo več kot 35 ziher ni noben
 ..  samo taspoden ima ful malo placa tam zunaj... pri tazgornjem pa sonce nabija ker je zgoraj..tako da je tudi pod marelo kar vroče čez dan.
Ni za take ki  radi veliko posedajo pred apartmajem... je za bolj une aktivne goste ki čez dan veliko okoli hodijo.. ali pa radi na plaži bivakirajo

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #223 : 13 Marec 2010, 16:32:22
http://www.mojalbum.com/damayanti/korcula/pogled-iz-plaze/12361385#12361293

Miro ima tudi ribo ;D
Una tadruga  z ribo je pa nižje ja... :)...pa še ena z ribo je :D

Madona, me že dolgo ni bilo v Prihonji. So se jim v tem času ribe namnožile ;)



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #224 : 16 Marec 2010, 12:34:21
Enega sem se spomnila...oz dva sta ;) za dve osebi ;) ( sori  mi je čisto iz glave ušlo :-[)( mislim , da samo enega oddaja- ker ima za enkrat zgolj toliko urejeno... lahko vidiš na sliki da je na novo bajto nazidala...Slike so stare kakšne tri leta... lahko da je že investirala v fasado.. he he)

Ima jih ena Gospa , ki  drugače živi v Italiji čez leto. In je prijateljica od našega znanca Pietra( upokojeni profesor) ki sedaj živi na Šolti
In sicer v Biogradu
http://www.mojalbum.com/damayanti/biograd

Sprejme pse... ,  hiša je  res čisto na plaži in ima ograjen vrt.( gospa sprejme pse... sama ima labradorko)

Sicer predvidevam, da je na plaži pred hišo kar nekaj ljudi...Verjetno pa ne boste ravno ležali na plaži, če imate zadaj vrt senco in apartma  :)

 * Osebno, jaz teh apartmajev nisem videla, niti tam pri njej še nisem bila. Tako da kako je tam ne vem
Smo pa imeli v tej temi že debato na temo Biograda... mislim , da je SKY komentiral Biograd.... tako , da ... kako je tam ti bodo drugi povedali. ( ali pa prebrskaj nazaj po komentarjih ;))

Sicer sem imela/ oz še imam njeno številko mobitela, vendar ji ne zvoni......  če ti je to ok. ti zrihtam telefonsko od nje. ( Mi bo  g. Pietro povedal njeno telefonsko ;) )







Te hiške se spomnim, ker sem takrat razmišljal, kako bi bilo fino, če bi lahko bili tam.

Je pa Biograd definitivno totalno beden za pse!





Lp Z.

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


HALLY

  • *
    • Prispevkov: 485
    • Točke: 0
Odgovori #225 : 16 Marec 2010, 12:49:22
Mi gremo letos na Mali Lošinj.  ;D
Bila sem tam brez psa predlani, sem pa izvedela, da imajo tudi t.i. pasjo plažo, ki je res velika.
Bomo sprobali pa poročam, če bo ok.  :P



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #226 : 16 Marec 2010, 13:12:43

Te hiške se spomnim, ker sem takrat razmišljal, kako bi bilo fino, če bi lahko bili tam.


Lp Z.

Točno v tej hiški v Prihonji sta bila Toni in Tjaša.

Midva imava pa drugačne želje :D... take da vrata odpreš in smo vsi na dopustu >:D
V Prihonji  je treba  pa že čekirat ;)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #227 : 16 Marec 2010, 13:16:31
Mi gremo letos na Mali Lošinj.  ;D
Bila sem tam brez psa predlani, sem pa izvedela, da imajo tudi t.i. pasjo plažo, ki je res velika.
Bomo sprobali pa poročam, če bo ok.  :P

Mene Cres in Lošinj ne mikata prav nič več.
Ko smo še imeli barko, je bilo ok, zdaj grem pa tja samo izven sezone (na obisk k znancem) in še takrat pridem vsa nervozna nazaj,ker se moram kregat še na divjih plažah.

Ko bom velika in bogata in bomo spet kupili barko  ;), se bom z veseljem vrnila na hrvaško morje, do takrat pa bomo vsi skupaj uživali na Korziki.



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #228 : 16 Marec 2010, 13:30:38
Mi bi tudi šli na Korziko , če bi bili veliki in bogati in imeli svoj avtodom :o... ker pa nismo :(...pa še dopusta imamo bolj malo  pa letos drugam ne moremo :'(
 :D ;)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #229 : 16 Marec 2010, 13:39:32
Točno v tej hiški v Prihonji sta bila Toni in Tjaša.

Midva imava pa drugačne želje :D... take da vrata odpreš in smo vsi na dopustu >:D
V Prihonji  je treba  pa že čekirat ;)

Mislil sem na hišo v Biogradu.  ;)
Je res tik ob plaži, oz.praktično na plaži in ima ograjen vrt. Ampak, kot že rečeno, me Biograd ne vidi več.

Letos, glede na to, da bo mala stara šele leto dni, planiramo dopust kje bližje. Upam, da se najde kaj pametnega.  ;)


Lp Z.

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #230 : 16 Marec 2010, 13:53:52
aja ... sem mislila, da si uno na Korčuli mislil ;D( my mistejk :D)

A je prav na taglavni plaži tista hiša ?
( jaz res še nisem bila tam... čeprav je nekaj vabila una gospa... samo smo zmeraj nazaj na AC usekali.. tako, da je bil Biograd čisto s poti)

Ti pa  želim , da najdete nekaj fajnega, za letos :)
Jaz bi šla že kar zdejle na dopust... imam že čist polno glavo vsega :-\

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


HALLY

  • *
    • Prispevkov: 485
    • Točke: 0
Odgovori #231 : 16 Marec 2010, 15:06:52
roy2, a imate slabe izkušnje z odnosom ljudi zaradi psov?  ???

Korzika... se cene lahko primerjajo s hrvaško obalo?



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #232 : 16 Marec 2010, 16:28:15
Hally, jaz imam odlične izkušnje z odnosom do psov na Cresu. Večkrat sem bila na dopustu v mestecu Beli (penzion Tramontana), pa tudi v mestu Cres, pa nikjer nisem imela nobenih težav zaradi mojih psic. Beli ima tudi urejeno "mestno" plažo, kjer nihče ni protestiral zaradi psov, takoj zraven je majhen kamp, kjer ima veliko gostov s sabo pse, pripeljejo jih tudi domačini.

V mestu Cres ni bilo problema za najemom apartmaja, prav tako ni bilo težav v kavarnah, na promenadi itd.

V Osorju na Cresu je bila psica lahko brez težav z mano v restavraciji in tudi jedla je zraven mize (lastniki so ljubitelji psov).



HALLY

  • *
    • Prispevkov: 485
    • Točke: 0
Odgovori #233 : 16 Marec 2010, 17:38:15
Super.. torej ni problema, če se psi kopajo zraven nas?  ;D 8)



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #234 : 16 Marec 2010, 17:52:45
HALLY, jaz sem bila na Lošinju nekajkrat. Imajo plaže, kjer so psi prepovedani in plaže, kjer so dovoljeni. Samo poiskat moraš pasjo plažo. kjer so dovoljeni, imajo tudi pasje tuše.  :D

Kristinca & Florinca


roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #235 : 16 Marec 2010, 18:12:34
Korzika... se cene lahko primerjajo s hrvaško obalo?

Korzika je dražja od hrvaške obale.

V mestu Cres nismo imeli težav z apartmaji,ki sprejemajo pse. Problem so plaže-itak je na komunalnih plažah preveč ljudi, tja sploh ne lazim.
Pritisk mi dvigujejo ljudje, ki ti na divjih plažah, kamor prideš prvi in se potem oni naselijo zraven, težijo zakaj pustiš psu,da plava v morju.  >:(

Da ne bo nesporazumov; ne plavamo v bližini drugih ljudi in pes počiva na svoji brisači poleg naše.
In to se ni zgodilo samo enkrat.

Nekje pri Osorju je meni lastnik bara na plaži zatežil,ker je pes na flexiju hodil ob robu morja in so mu valovi močili tace.
Bilo je septembra, pa je malo je padal dež in na plaži ni bilo nikogar (ne pretiravam, smo bili edini,ki smo šli tam mimo)l
Itak se še pogosteje bunijo, če imaš večjega psa.
Se mi je Hrvaška v kombinaciji s psom zelo zamerila.


Meni se ne da kregat, grem na Korziko v hotel (brez doplačila za psa), v restavracijah me vedno najprej vprašajo, če bo pes vodo in na urejeni plaži z ležalniki so psi dobrodošli, nihče se ne obregne in ko greš v betulo na pijačo, gre pes lahko s tabo.


V mestu Cres pa priporočam restauracijo Palada, kjer ima lastnikova hčerka 2 shih-tzuja, pa še cane corso je pri hiši in so psi zelo lepo sprejeti.




HALLY

  • *
    • Prispevkov: 485
    • Točke: 0
Odgovori #236 : 17 Marec 2010, 07:19:16
HALLY, jaz sem bila na Lošinju nekajkrat. Imajo plaže, kjer so psi prepovedani in plaže, kjer so dovoljeni. Samo poiskat moraš pasjo plažo. kjer so dovoljeni, imajo tudi pasje tuše.  :D

Super! :D Na Lošinju mi je ful všeč.. od plaž do okolice..  :o :)

Vem pa, da znajo eni ful težit glede psov.. Ravno zato smo malo skeptični, saj potujemo v zasedbi 3 osebe - 3 psi..  ;D ;D :D
Ne bi bilo fajn, da bi ti zatežili vsak dan pa ti cel dopust pokvarijo..  :-\ ::)

Korzika se sliši ok, je pa kar draga.. sem brala na netu, da pride nekje 400-500 eur/osebo.



roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #237 : 17 Marec 2010, 10:17:49
Korzika se sliši ok, je pa kar draga.. sem brala na netu, da pride nekje 400-500 eur/osebo.

Nas ponavadi 1 teden za 2 osebi (nočitev, hrana, trajekt, bencin) stane krepko čez 2000 eur.



bru

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #238 : 16 April 2010, 21:30:16
Pozdravljeni!

Zanima me, če ima morda kdo izkušnje ali kakršnokoli informacijo v zvezi s kampom Lopari na Lošinju? Letos nameravam tam letovati s svojim pasjim mladičkom in ne vem, če so na plažah psi dovoljeni... :-\

Hvala za pomoč!;)




damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #239 : 26 April 2010, 09:52:19
Ker sem po nesreči izbrisala vse ZS- je...in tud približno ne vem komu moram še odgovorit, bom kar tukaj napisala.
Informacij za Šolto še nimam , ker smo morali prestaviti naš odhod.

Tokrat je potrjeno, v petek 30.4 je 100% odhod... tako da v tednu od 1.5 dalje bom dobila informacije točne in nove slike.Če bom lahko bom objavila že iz Šolte, če pa ne pa ko se vrnem. 1 dan obljubim :)
Trmini pa niso zasedeni, ker čakajo na nas ;) Imamo absolutno prednost ;D.( toliko sem izborila)
lp K.

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.