Arden Grange - mačke

Gost · 47476

Lola

  • Gost
: 14 Oktober 2005, 16:54:59
Jaz uporabljam brikete znamke Ardene Grange. Prvič sem se z njo srečala na CAC Mariboru, kjer so jo prijazne gospe predstavile. To je angleška hrana ( he he torej moji angleški bt jedo domačo hrano  ;) ), ki pa se poglavitno razlikuje od ostalih briketov po večih stvareh. Kot prvo je to, da nima notri stvari ki povzročajo razne alergije, prav tako pa imajo briketi 30 % svežega piščanca, kar naredi občutnejše boljši okus. Seveda imajo več vrst briketov ( prilagojeno starosti ) tako za pse kot tudi za mačke. Briketi so pomagali že večim psom ki so bili zelo proti suhi hrani ( briketom ), tudi našim je všeč pa so se prej zmrdovali nad briketi.
Še več o tej hrani lahko izveste na spletni strani http://www.avanturist.si/, lahko pa se obrnete tudi na go. Sergejo ki vam bo odgovorila na vsa vaša vpr. ( mail [email protected] )

P.s.: popravljen naslov



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 14 Oktober 2005, 16:57:04
Lola, poglej v pesjanarski del prehrane ;)

Lp nina



Lola

  • Gost
Odgovori #2 : 14 Oktober 2005, 17:14:52
Hvala nisem opaziila, sicer pa naj bo tudi pod mačkoni ker je tema o mačkonih he he ;)



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #3 : 14 Oktober 2005, 18:10:22
Hvala nisem opaziila, sicer pa naj bo tudi pod mačkoni ker je tema o mačkonih he he ;)

Pa saj imajo tudi macjo hrano in to dobro - tudi s svezim piscancem. Moja Pika je cist nora na lososa (30% svezega lososa), dlaka se ji ful sveti, prhljaja vec nima... (prej je bila na Hill's).

No pa sem probala tudi light cat, ker ima malo trebusceka, pa to tudi fino maze, ko drugace light variant ne mara...



Lola

  • Gost
Odgovori #4 : 14 Oktober 2005, 18:48:52
Ja vem da majo sem v postu napisala :D Me veseli da ima rada to hrano. Jaz nimam sicer mačke tako da žal ne morem na svoji sprobat ;)



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #5 : 14 Oktober 2005, 21:56:28
Jaz sem zraven Ganinih briketov naročil tudi vzorček za muce. Žal niso imeli vzorčkov za mladičke ( našo Kali ). Pa moram povedati, da sem potem mucam dal na izbiro vso hrano ki so jo do sedaj imele naskončno rade in tudi brikete Arden Grange. In muce so vso hrano malo povohale in se odločile za AG brikete. Tako da naslednjič, ko naročim hrano za Gano bom zraven še naročil hrano za naše mucke.

Pa upam, da bom še dobil vzorčke za mladičke. Da niso pozabili name.  ;) ;) ;) ;) ;)


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #6 : 14 Oktober 2005, 22:13:14
Jaz sem zraven Ganinih briketov naročil tudi vzorček za muce. Žal niso imeli vzorčkov za mladičke ( našo Kali ). Pa moram povedati, da sem potem mucam dal na izbiro vso hrano ki so jo do sedaj imele naskončno rade in tudi brikete Arden Grange. In muce so vso hrano malo povohale in se odločile za AG brikete. Tako da naslednjič, ko naročim hrano za Gano bom zraven še naročil hrano za naše mucke.

Pa upam, da bom še dobil vzorčke za mladičke. Da niso pozabili name.  ;) ;) ;) ;) ;)

Koliko muc pa imas?



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #7 : 14 Oktober 2005, 22:31:40
Vse skupaj so tri muce!

To sta Oli in Tom



Tole ja pa Kaly, čeprav je zdej že malo zrastla.  ;)



Lola

  • Gost
Odgovori #8 : 14 Oktober 2005, 22:35:27
O kako je tale oranžen lep :o To je pasemska muca? Vidim da ima majhna ušesa ki ne stojijo pokonci. kakšna pasma je to ?



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #9 : 14 Oktober 2005, 22:36:58
O kako je tale oranžen lep :o To je pasemska muca? Vidim da ima majhna ušesa ki ne stojijo pokonci. kakšna pasma je to ?

Vsi so čisto krvni mešančki.  ;) ;) ;) Ja pa res, da je oranžen maček kastriran in je velik ko hudič.  ;D ;D ;D


Lola

  • Gost
Odgovori #10 : 14 Oktober 2005, 22:39:42
Tudi če je mešanček je res prelep maček :-*



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #11 : 14 Oktober 2005, 22:45:15
Tudi če je mešanček je res prelep maček :-*

Sej ga moram še kaj poslikati, pa bom slike dan na PeSjanarja!  :D :D

P.s. Hvala za pohvale!  ::) ::) ::)


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #12 : 15 Oktober 2005, 08:07:07
Lola veš zakaj mu ušeska ne stojijo pokonci? ;D Ker sta se s Tomom(upam,da nisem zgrešila imena :-[) ravsala in je bil jezen.Mačke pa takrat položijo ušesa čisto ob glavi ;).

Imam pa tudi jaz eno oranžno zgago in mačke je opasen do kraja.v to pa pripelje prevelika razvajenost in želja po crkljanju.In on ni več maček...on je postal PES!

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #13 : 15 Oktober 2005, 09:51:02
Ker sta se s Tomom(upam,da nisem zgrešila imena :-[)

Nisi zgrešila ::) Mi smo tudi pozabili naročiti vzorče za Frajerja, ampak jih bomo naročili ko bomo prvič naročili hrano za pasja bumbarja. Moram pa še ugotoviti katera bi bila za Frajerja primera, ker potrebujemo nekaj, da ne bomo spet dobili kakšnega vnetja mehurja.

Lp nina



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #14 : 15 Oktober 2005, 22:15:08
Sej ga moram še kaj poslikati, pa bom slike dan na PeSjanarja!  :D :D

P.s. Hvala za pohvale!  ::) ::) ::)

Aj so lepi. To mora biti pravo veselje!



katya

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 4
Odgovori #15 : 16 Oktober 2005, 00:23:19
Ja Marko sam ti dobivaš pohvale  :P na konc sem pa jaz tista, ki jih crkljam  ;) No naj povem,da jejo zelo različno hrano in zanimivo je to,da noben nima problemov. Tom in Oli že od začetka jesta "ala Spar", Whiskas, Friskas,... pa mata ful lepo dlako,pa nobenih zdravstvenih problemov. No pri Kali sem pa priznam bolj kritična zaradi daljše dlake in je zdej na Hils-u in pa Royalu(briketi) in kdaj kakšna konzervica Hils-a,ker so svinj....o drage.
Me pa veseli,da so vam moji mali cukrčki(no sej niso vsi tok mali) všeč.  :)

:)Tvoj ljubljenček je odsev tvoje osebnosti!!!


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #16 : 16 Oktober 2005, 00:30:43
Ja Marko sam ti dobivaš pohvale  :P na konc sem pa jaz tista, ki jih crkljam  ;) No naj povem,da jejo zelo različno hrano in zanimivo je to,da noben nima problemov. Tom in Oli že od začetka jesta "ala Spar", Whiskas, Friskas,... pa mata ful lepo dlako,pa nobenih zdravstvenih problemov. No pri Kali sem pa priznam bolj kritična zaradi daljše dlake in je zdej na Hils-u in pa Royalu(briketi) in kdaj kakšna konzervica Hils-a,ker so svinj....o drage.
Me pa veseli,da so vam moji mali cukrčki(no sej niso vsi tok mali) všeč.  :)

No Comment!!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #17 : 16 Oktober 2005, 08:27:58
Ker ste pokazali kar veliko zanimanje za to hrano smo stopili v kontakt z podjetjem Avanturist, ki je uvoznik hrane za Slovenijo.
Ker se nam je hrana zdela kvalitetna in smo jo tudi sprobali smo pač želeli nakup omogočiti tudi marsikomu izmed vas, ki težje da iz žepa kakšen tolar več za dobro pasjo hrano (ali pa težko v to prepriča starše Tongue).

Tako vam mi z Avanturistom za začetek ponujamo na vse njihove hrane 10% popust. Popust uveljavljate tako, da hrano naročite preko zasebnih sporočil pri Puppi, z tem se pač tudi identificirate, da ste član foruma.
Če imate popust na to hrano še v kakšnem kinološkem društvu ali zvezi se ti popusti ne seštevajo!

Hrana bo predstavljena na naši spletni strani, tako da si boste lahko tudi tu prebrali in ugotovili katera hrana bi vašemu pesjanu ali mačkonu najbolj ustrezala. Puppa pa vam bo tud na voljo za vsa morebitna vprašanja in svetovanje, kaj bi vašemu mačkonu najbolj ustrezalo.

Lp nina



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #18 : 20 Oktober 2005, 14:39:30
Sem dobil danes tudi AG lososa za mucke. Pa sem jih dal Oliju in jih je fulllll pojedel ( čeprav je imel na voljo še drugo hrano ). Po pojedini se je pa takoj odpravil spat.  ;) ;) ;)


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #19 : 20 Oktober 2005, 14:45:25
Sem dobil danes tudi AG lososa za mucke. Pa sem jih dal Oliju in jih je fulllll pojedel ( čeprav je imel na voljo še drugo hrano ). Po pojedini se je pa takoj odpravil spat.  ;) ;) ;)

Me veseli, da je tudi mackonu vsec losos.  :D

Pazi macka, ker se nam je ena stranka potozila, da je macek nasel nacin, kako je kradel lososa naskrivaj iz vrece in se je malo prevec poredil.  :P

Sedaj pa je light cat, ampak je tudi zadovoljen. ;)



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #20 : 20 Oktober 2005, 14:51:55
Puppa... jaz sem moral ravno zaradi mačka kupiti posodo za brikete ... ker zna odpreti omaro v kateri sem imel vreče z briketi in jih je enostavno naluknjal... potem so bili pa briketi vse okoli :D To da je zlo iznajdljiv kar se hrane tiče se mu tudi vidi na kilaži (več kot 5kg) :)

LP, Črt



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #21 : 20 Oktober 2005, 14:55:22
Puppa... jaz sem moral ravno zaradi mačka kupiti posodo za brikete ... ker zna odpreti omaro v kateri sem imel vreče z briketi in jih je enostavno naluknjal... potem so bili pa briketi vse okoli :D To da je zlo iznajdljiv kar se hrane tiče se mu tudi vidi na kilaži (več kot 5kg) :)

LP, Črt

Za to imamo mi zdravilo - reče se mu "light cat" in je presenetljivo dobro sprejet pri mucah - testirano na moji.  :)

Tjam, tote znajdljive muce... Je imel Marko enega dobrega na to temo (muce - agenti).  8)



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #22 : 29 Oktober 2005, 09:46:18
Puppa! A že imate testerčke za mlade mucke?  ;)


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #23 : 29 Oktober 2005, 09:55:45
Puppa! A že imate testerčke za mlade mucke?  ;)

Ne žal ne, samo za odrasle... :-[

No, gled ena tvoje izkušnje, bi nam sedaj že lahko zaupal in vzel 500 g vreckico... ::)



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #24 : 29 Oktober 2005, 10:06:52
No, potem pa prinesi zraven eno vrečkivo 500g za mladičke.  ;) ;)


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #25 : 29 Oktober 2005, 20:15:29
No, potem pa prinesi zraven eno vrečkivo 500g za mladičke.  ;) ;)

OK.  :P



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #26 : 31 Oktober 2005, 10:27:20
No, potem pa prinesi zraven eno vrečkivo 500g za mladičke.  ;) ;)

Je mladi mucek zadovoljen? :)



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #27 : 31 Oktober 2005, 10:34:15
Sem ji včeraj zveče dal brikete, samo se ni takoj odločila da jih bo jedla. Sem pa potem danes zjutraj opazil, da jih polovica manjka.  ;) ;) ;)


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #28 : 31 Oktober 2005, 10:37:55
Sem ji včeraj zveče dal brikete, samo se ni takoj odločila da jih bo jedla. Sem pa potem danes zjutraj opazil, da jih polovica manjka.  ;) ;) ;)

Hmmm... To je že napredek.  :D

Sicer moja Pika tudi nikoli ne "navali" na brikete, ampak jih zoba cel dan.  :P



Talija

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 3
Odgovori #29 : 31 Oktober 2005, 11:26:03
Naš mačkon pa se takoj spravi na lososove brikete, saj ve, da v nasprotnem primeru bo ostal brez njih, ker trije psi čakajo, če bo kaj ostalo-pa nič ne ostane.
A obstajajo tudi priboljški za muce (tako kot crunchyi za pse-ki jih imajo moji psi strašno radi)?