Sladki recepti

anana · 46612

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #60 : 08 December 2006, 19:24:08
Samo pazi-skrij jo...pri nas drugače gre :-\...


Saj za to jo bomo pa delali, da bo šla :P ;D

Tudi tale čokolada se sliši mmmm... ne vem če ne bomo jutri šli še enkrat v trgovino  ::)

Lp nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #61 : 08 December 2006, 19:41:46
Samo še nekaj.

Če boš imela kuverturo belo od Manarta ne dajaj masla!!!Se pa najlepše topi in jaz sem presrečna da se jo ponovno dobi.Hvalijo pa tudi,če namesto bele čokolade stopiš Milkino belo s kokosom :).

P.S:Gre predčasno ;)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #62 : 09 December 2006, 13:28:16
P.S:Gre predčasno ;)

Ok imela si prav :-[Tole je Črt pacal dopoldan in je božansko. Pomoje bomo za jutrišnji dan morali speči novo rundo ::) ali dve 8)

Bi pa midva dodala malo več sladkorja.  8)

Lp nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #63 : 09 December 2006, 13:31:25
Hahaha,a vidiš da Tjaša tudi kaj ve :D.

Zanimivo,jaz dam vedno manj sladkorja :D...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #64 : 09 December 2006, 18:53:59
Hej!!
Jaz tudi zelo rada pečem, vse od piškotov do muffinov, tort, kolačev..............
Najraje pa pečem šarkelj in čokoladne muffine, razne "prav posebne" palačinke........ ::) ::) ::)

     PALAČINKE PRESENEČENJA :P :P :P :P :P

"Testo":
masa za palačinke

Nadev:
-čokolada
-orehi
-lešniki
-sladoled (ni nujno)
-smarties bonboni
-sadje iz kompota- breskve RULZZZ :P :P :P :P


Spečemo palačinke.
Stopimo čokolado, jo namažemo na palačinke, potresemo z orehi ali lešniki, lahko damo kepico sladoleda, smarties bonbončke, damo breskve........

Ko postrežemo, damo lahko zraven še sladko smetano. Najboljše pri tem receptu pa je, da lahko eksperimentiraš po mili volji. ;) ;)
Če ti uspe pojesti dve, si za cel dan sit!!!!!

LP, Ana & Bono  :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


Neja**

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #65 : 16 December 2006, 13:41:42
mmm..... po vsem tem kar berem se mi kr sline cedijo ;D ;D ;D ;D

LP
Neja


danaja

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 2
  • moj mali princ
Odgovori #66 : 17 December 2006, 11:08:05
Kaj pa kakšni praznični recepti za naše ljubljence? A ima kdo kaj?

Pozabil sem veliko imen ljudi, ki so se dotaknili mojega življenja. In si zapomnil veliko imen psov - ker so se dotaknili moje duše.


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #67 : 17 December 2006, 11:38:11
Šur. Js sem mela eno knjigo Domača pasja kuharica. maš tm not vse kr češ.
Jo grem jutri spet iskat, pa bom kej napisala.
Sicer pa recept, ki zažiga pr Bonotu:
-sir, sir in še enkrat sir
-pašteta
-kisla smetana
-skuta

Zmečkej pa mi dej!!!! In tu čim hitrej!!! ;D ;D ;D :P :P :P :P

Lp, Ana & Bono  :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #68 : 18 December 2006, 13:52:28



Neja**

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #69 : 18 December 2006, 19:01:11
hei
js mam pa u eni knijigi o psih napisan recept za pasje piškote.
Ga bom napisala sm da najdm knjigo
 ;D

LP
Neja


danaja

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 2
  • moj mali princ
Odgovori #70 : 22 December 2006, 23:52:01
ja, hvala vsem. Ful rada bi tud svojim ''otrokom'' pričarala malo prazničnega vzdušja. za knjigo Domača pasja kuharica itak premišljijem, da bi jo kupila, k jo imajo pri našmu vetu.... stran o mposih sem pa že davno nazaj našla, samo tam je, če se prav spomnim ene par čudnih receptov, s katerimi ne bi ravno pogostila svojih srčkov -  npr., če se prav spomnim, je tam recept za torto s smetano... ???) Saj je vse ok pa to, lepo je da tud kužki imajo nekaj od tega, samo vse pa v mejah normale in zdravja....
In ko smo že ravno pri tem - a kdo ve, kje bi se dalo dobit poslastice za eksote? Mislim na živo hrano za pajke in kuščarje. Npr. mišje goliče ipd.?

Pozabil sem veliko imen ljudi, ki so se dotaknili mojega življenja. In si zapomnil veliko imen psov - ker so se dotaknili moje duše.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #71 : 23 December 2006, 08:46:41
Res veliko receptov napisanih :o..Mogoče mi kdaj rata kaj skup spacati, še posebno tiste kokosove kocke od T.M.T., ker so res več kot odlične :)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #72 : 23 December 2006, 09:08:56
Pa še en recept za eno super pecivo :)

Osvežilna jogurtova pita

Testo:
4 rumenjaki
100 dag sladkorja
170 margarine za peko
250 g moke
1 zavitek pecilnega praška
malo soli
naribana limonina lupina

Krema:
4 lončki navadnega jogurta
1 lonček kisle smetane
5 žlic moke
1 zavitek vanilin sladkorja
150 g sladkorja
4 beljaki

Moko zmešamo z ščepcem soli, pecilnim praškom in koščki sesekljane margarine. K temu dodamo še rumenjake, sladkor in limonino lupino. Vse skupaj zgnetemo v testo (če je testo preveč suho, si lahko pomagamo s kislo smetano in te malo dodamo). Pustimo okoli 30 minut počivati. Nato polovico testa razvaljamo na debelino enega centimetra. Testo položimo v namazan pekač.

Nato stepemo kremo: jogurt, sladkor, kislo smetano, moko in vanilin sladkor. Na koncu dodamo stepenoe beljake in premešamo. Vse to potem damo na spodnji del testa. Preostanek testa pa naribamo po tej kremi.

Pečico prvo malce ogrejmo in nato pri temperaturi 180°C 35 minut.

Po peki lahko sladico posujemo z sladkorjem. Postrežena je dobra tako topla kot hladna.

Pa dober tek :)

lp


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #73 : 23 December 2006, 09:27:44
Pa še en dober recept:

Korenčkovo pecivo

Testo:
5 jajc
2 jogurtova lončka moke
1 jogurtov lonček sladkorja
2 zavitka vanilin sladkorja
2 zavitka pecilnega praška
500 g naribanega korenčka
100 g drobno sesekljanih orehov
1/2 jogurtovega lončka olja

Preliv:
125 g margarine za peko
1 zavitek vanilin sladkorja
100 g čokolade v prahu

Rumenjake in sladkor penasto umešamo, dodamo olje, korenček, orehe , vanilin sladkor, moko s pecilnim praškom in na koncu sestavine stepeno beljake. Vse skupaj narahlo pomešamo in vlijemo v namazan pekač.

Pečico prej ogrejemo in vse to pečemo pri temperaturi 180°C 50 minut. Nekaj minut predno je testo pečeno, ga prelijemo s stopljeno margarino, sladkorjem in čokolado in damo to potem nazaj v pečico še za dodatnih 5 minut.

Pa dober tek :)

lp


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #74 : 23 December 2006, 09:31:20
 :o Če boste še naprej limali take recepte sem, bom jaz kmalu kot balon :-[
Me pa zanima če ima kdo recept na enaki osnovi kot je od T.M.T Janezova gibanica ali Pecivo "na suho" (pod to je na kulinariki), samo da je slana različica??

Lp nina



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #75 : 23 December 2006, 09:34:04
ninci imam še kar nekaj dobrih receptov, samo o teh pa kdaj drugič ;) :)...lp


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #76 : 23 December 2006, 10:21:21
Ninci na tak način nimam nič...

Lahko pa narediš slano različico na grisin palčke iz srečanja pa jaz sem na kulinariki najdla en recept za piškotke,ki se naj bi jih posulo s soljo :).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #77 : 26 December 2006, 12:12:50
Meni je tole pecivo ful dobro, tut za božič (v nedeljo) ga je spekla moja mami!Je pa kar malo podobno ledeni pravljici, se mi zdi.

Ledeni srčki

Testo:
  • 4 cela jajca
  • 20 dag sladkorja
  • 20 dag moke
  • 1 dcl olja
  • 1 dcl vode
  • 1 dcl ruma
  • 4 žlice kakava
  • 1 pecilni prašek
  • 1 vanilijev sladkor

Testo peci 40 minut na 180°C.Ko se speče, ga še svežega prelij s 1 dcl mrzlega mleka.

Nadev:
  • 2 kisli smetani (400g)
  • 5 žlic sladkorja
  • 3-4 žlice kokosove moke

Vse skupaj zmešaj in razmaži po biskvitu(testo).

Glazura:
  • 10 dag jedilne čokolade
  • 10 dag margarine

Margarino stopiš na rahlem ognju in dodajaš jedilno čokolado.Mešaš, da se vse skupaj stopi (ne sme zavreti!).Ko se stopi, enakomerno preliješ po biskvitu, ki je že premazan z nadevom.

Ko končas, pecivo za nekaj ur postaviš v hladilnik (najmanj 3 ure-pri nas mama speče pecivo zvečer in pustimo čez noč v hladilniku).Če želiš lahko iz peciva z modelčkom izrežeš srčke (lahko tudi kaj drugega, vednar pazi, da glazura ne razpoči-namoči modelčke v vročo vodo-pri nas tega ne počnemo, sej pol itak nastane pecivo in to je čisto dosti  ::) )

Lp, nina!-Kar probajte tole pecivo naredit, je ful dobro, če vam uspe, seveda!  :P


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #78 : 30 December 2006, 17:13:57
Meni je tole pecivo ful dobro, tut za božič (v nedeljo) ga je spekla moja mami!Je pa kar malo podobno ledeni pravljici, se mi zdi.

Ledeni srčki

Testo:
  • 4 cela jajca
  • 20 dag sladkorja
  • 20 dag moke
  • 1 dcl olja
  • 1 dcl vode
  • 1 dcl ruma
  • 4 žlice kakava
  • 1 pecilni prašek
  • 1 vanilijev sladkor

Testo peci 40 minut na 180°C.Ko se speče, ga še svežega prelij s 1 dcl mrzlega mleka.

Nadev:
  • 2 kisli smetani (400g)
  • 5 žlic sladkorja
  • 3-4 žlice kokosove moke

Vse skupaj zmešaj in razmaži po biskvitu(testo).

Glazura:
  • 10 dag jedilne čokolade
  • 10 dag margarine

Margarino stopiš na rahlem ognju in dodajaš jedilno čokolado.Mešaš, da se vse skupaj stopi (ne sme zavreti!).Ko se stopi, enakomerno preliješ po biskvitu, ki je že premazan z nadevom.

Ko končas, pecivo za nekaj ur postaviš v hladilnik (najmanj 3 ure-pri nas mama speče pecivo zvečer in pustimo čez noč v hladilniku).Če želiš lahko iz peciva z modelčkom izrežeš srčke (lahko tudi kaj drugega, vednar pazi, da glazura ne razpoči-namoči modelčke v vročo vodo-pri nas tega ne počnemo, sej pol itak nastane pecivo in to je čisto dosti  ::) )

Lp, nina!-Kar probajte tole pecivo naredit, je ful dobro, če vam uspe, seveda!  :P
Hej!
jaz že pripravljam sestavine... :-[ :-* :-*
Aja, lahko daš kaj namesto kokosove moke, ker nam jo je zmanjkalo? Al bo ful strašno, če je ne bo?

Lp, Ana & Bono  :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #79 : 30 December 2006, 19:07:57
Ponavadi s ekokosova moka čisto "u izi" zamenja z oregi,lešniki,madelji----seveda mletimi ;)...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #80 : 30 December 2006, 20:15:50
Ponavadi s ekokosova moka čisto "u izi" zamenja z oregi,lešniki,madelji----seveda mletimi ;)...
Hej!
Hvala, si bom zapomnila... ;) ;)
Ampak je mami po čudežu našla eno trgovino in jo je kupila!(moko, ne trgovino ;))

Lp, Ana & Bono  :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #81 : 30 December 2006, 20:23:15
:o Če boste še naprej limali take recepte sem, bom jaz kmalu kot balon :-[
Me pa zanima če ima kdo recept na enaki osnovi kot je od T.M.T Janezova gibanica ali Pecivo "na suho" (pod to je na kulinariki), samo da je slana različica??

Lp nina
Hej!
Če sem jaz prav razumela... :-[ :-[
Jaz vem en "recept, za katerega moraš biti mojster" ;D :D :D :D :D :D :D :D ;D

potrebuješ:
listnato testo
jajce
po želji sezam, razna semena, mak

Testo razvaljaš, premažeš s stepenim jajcem, narežeš na trakce, po želji posuješ in pečeš, dokler ne porjavi!

Lp Ana & Bono  :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #82 : 31 December 2006, 12:41:06
Hej!
nincy, jaz sem tole naredila, pa nisem mogla oblikovati z modelčki, ker sem dala v previsok pekač, sem pa narezala na kockice, pa se mi je glazura vseeno lomila... :( :( :-\
Ampak, prie pa čudovito! :-* :-* :-*

Lp, Ana & Bono  :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #83 : 31 December 2006, 13:00:27
Glazura se lomi,ker je pretrda!Delaj s kuverturo(brez masla/margarine) ali pa na 100g čokalde daš 1dcl smetane ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #84 : 31 December 2006, 13:01:35
Jah, saj pri nas tut ni veliko drugače.No pri nas nič ne režemo ali oblikujemo z modelčki.Pustimo da je kot je.Ko pa pecivo režeš moraš namočiti nož v vročo vodo, da se potem glazura kar sama od sebe malo stopi.  :)
In kakšen je okus?

Lp, nina!


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #85 : 31 December 2006, 13:42:00
Hej!
Si bom zapomnila... :-[ :-[
Okus je pa prečudovit! :-* :-* :-* :-* :o
Bom še kdaj naredila in se spomnila na te vaše nasvete! :-* :-*

Lp, Ana & Bono  :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


nincy

  • *
    • Prispevkov: 459
    • Točke: 1
  • тнє σиє ωнσ мαкєѕ му ∂αу
Odgovori #86 : 31 December 2006, 15:35:20
Hehe, no super!
Zdajle pa se pri nas v peči peče neki Pisani kolač in to prvič!Mami ga je našla v reviji Lisa-Čarovnija okusa!
Če bo dober seveda prepišem recept iz revije, če pa kdo želi, ga prepišem tako ali tako.
-V bistvu ga že skoraj jem!!!Na krožniku je že en del, zdaj samo čakam, da se ohladi!Ko pojem, vam sporočim kakšen je ;D !

Lp, nina!


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #87 : 31 December 2006, 15:55:53
Jaz se pa zdaj sladkam - oziroma bašem z tiramisujem :)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


klara

  • *
    • Prispevkov: 260
    • Točke: 6
  • …соuѕє ωє аяє Ғєєιіиg ιоυє ټ
Odgovori #88 : 31 December 2006, 22:27:03
Slastni recepti, jaz pa imam malo manj sladkega in mislim da vam bo med prazniki dobro del.
In to recept za dobro voljo

1\2 kg dobre volje
3 zlicke smeha/humorja
2 merici srece
1 scepec NOVEGA LETA!

vse to dobro premesamo z magicnim prahom,
zgnetemo z iskricami zivljenja in
uzivamo vsak dan!

SRECNO 2007!!!

lp,klara

papa***


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #89 : 31 December 2006, 23:17:48
Višnjevo pecivo:

Testo:
200 g moke
80 g sladkorja v prahu
100 g margarine za peko
noževa konica pecilnega praška
1 jajce

Krema:
1 zavitek vanilijevega pudinga
3 dl mleka
2 lončka kisle smetane
3 žlice sladkorja
250 g očiščenih višenj

Preliv:
1/2 l višnjevega soka iz kompota
2 zavitka preliva za torto

Moki dodamo pecilni prašek, dodamo sladkor, jajce in margarino. Zamesimo v gladko testo in pustimo nekaj časa počivati n hladnem. Nato testo razvaljamo na debelino 1 cm in ga damo v namazan pekač.

Posebej skuhamo vanilijev puding, kateremu potem še vročemu dodamo kislo smetano. Vse skupaj zmešamo in vlijemo na testo. Na koncu po vrhu posujemo odcejane višnje.

V naprej ogreti pečici pečemo 25 minut pri temperaturi 175°C.

Skuhamo preliv iz višnjevega soka in preliva za torte. Prelijemo še vroče pecivo, ga ohlaimo in potem serviramo.

Namesto preliva za torto lahko uporabimo štriri liste stopljene želatine.

Pa dober tek :)

Lp