Beagle

ursa · 1475936

h4xk0

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 0
Odgovori #3000 : 18 Oktober 2009, 09:54:05
Hej, hej,... Po dolgem času spet en lep pozdrav vsem.
Vidim, da imamo kar nekaj novopečenih srečnežev, ki jih bodo njihovi beaglečki osrečevali ;). Dobrodošli in srečno.

Naša mrcinca lepo raste, se razvija in se lepo uči. Je pravi dobrovoljček.
Odkar sem zadnjikrat pisal na forumu smo srečali vsaj še 3-4 beagle. 2 mladiča smo srečali pred MR.Petom v BTC-ju, ostale pa na raznih sprehodih.

@Flower: že nekaj časa se spravljam, da vama napišem mail, da se ponovno srečamo, vendar vedno pozabim.
@Ribica: vidim, da ste na škotskem uživali ;).

http://ronnyvbaxter.blogspot.com/
http://www.mojbeagle.si
It is better to keep your mouth shut and appear stupid than to open it and remove all doubt!


flower

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #3001 : 18 Oktober 2009, 11:12:16
h4xko Zivjo!

Ja to bi bilo super! Kot že rečeno, midva nimava sreče, da bi srečala še kakšnega beaglečka, edino, če se ekstra dogovorimo :-(
Z veseljem prideva na ponovno srečanje :-))) lp



flower

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #3002 : 18 Oktober 2009, 11:15:28
Ribica!

Po LJ hodim z odprtimi očmi (brez skrbi), pa vseeno nimam sreče...  :-\



Aja Oto

  • *
    • Prispevkov: 200
    • Točke: 0
Odgovori #3003 : 18 Oktober 2009, 12:51:12
Pozdrav vsem ,upam da mi je uspelo prilepiti slike naše Ajčke  ob kontroli gob in poziranju slednje lepotička dobro obvlada no ja pa tudi v šoli ji dobro gre.

LP vsem skupaj



Aja Oto

  • *
    • Prispevkov: 200
    • Točke: 0
Odgovori #3004 : 18 Oktober 2009, 13:57:51



Aja Oto

  • *
    • Prispevkov: 200
    • Točke: 0
Odgovori #3005 : 18 Oktober 2009, 13:59:33



h4xk0

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 0
Odgovori #3006 : 18 Oktober 2009, 14:49:36
Kolk velik gob;)  A jih Ajči išče?

Tukaj je pa še nekaj sličic našega falota.








http://ronnyvbaxter.blogspot.com/
http://www.mojbeagle.si
It is better to keep your mouth shut and appear stupid than to open it and remove all doubt!


hesta

  • Gost
Odgovori #3007 : 18 Oktober 2009, 16:27:52
Mi smo se vrnili iz dopusta, Eka je naredila PNZ- zelo uspešno, kajti pogoji so bili res slabi(zaradi močnega deževja), zdaj pa nas spet čakajo razstave in vzrejni pregled.
Vidim, da je Aja že "ornk punca" in veseli me, da je v šoli pridna.V isto šolo hodi tudi Ajša, a ste verjetno v drugi skupini.Res mi je žal zaradi jesenskega srečanja, a na žalost ni časa.



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #3008 : 18 Oktober 2009, 19:56:15
Flower, v Siski sem jih v dveh dneh srecala 4. En dvobarven se sprehaja v okolici Stare cerkve, en vecji in en mladic sta bila nasporti avtomontaze, Oakeyja sem srecala v mestu itd. Skratka, ogromno jih je. Danes smo pa enega srecali v Portorozu. Ze ce gres v Tivoli ali v center, sigurno kakega vidis.

H4xk0, ja, na Skotskem je bilo super! Bo treba ponovit. Sicer bi mi bilo ljubse, da bi sla lahko se Luna z nami, ampak se mi zdi neumno "mucit" psa za 14 dni pocitnic, da o tezavah glede nastanitve in rentacarja itak ne govorim.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


flower

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #3009 : 18 Oktober 2009, 20:06:50
No se pravi, da bi se mogla več sprehajati po centru in tivoliju...Midva sva namreč iz most, kjer jih resnično malo vidim oz. nobenega.  :(
Hvala za tako podrobno poročilo  :D
LP



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #3010 : 18 Oktober 2009, 21:24:38
Ne bi vedla, tam skoraj nikoli ne hodimo. Ampak po centru jih je kar nekaj. Pa ena je v Bezigrajskem dvoru  :) Skratka, "miljon" jih je  :)

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Aja Oto

  • *
    • Prispevkov: 200
    • Točke: 0
Odgovori #3011 : 18 Oktober 2009, 21:36:34
H4xkO , Aja ni nabirala gob ker ker je bil ravno v tem času zrel tudi kostanj in kostanjeve ježice niso ravno blagodejne za pasje šape
prejšnjega psa smo morali zaradi vnetja šap peljati k veterinarju in krivec za to so bile sveže kostanjeve ježice, zato previdno v gozdu.

Hesta ,čestitke Eki in veliko uspehov vama želim in hvala za pohvalo ,upam da si se imela lepo na dopustu.

LP vsem skupaj



hesta

  • Gost
Odgovori #3012 : 19 Oktober 2009, 10:02:20
Aja Oto! Hvala za čestitke.Na dopustu je bilo lepo, vendar premalo časa, da bi si ogledala vse, kar me je zanimalo.Se vidimo kaj, zdaj sem na 32 urnem delavniku in bo malo več časa.
Mislim, da je letos res največ legel beaglov, a kaj , ko je ot teh le pešcica res "tapravih" ostalo pa so le približki.Prav zdajje bilo eno leglo parih mladičev, katerih mama ni za nikamor, ko jo pogledaš res ne veš kateri pasmi bi jo prisodil.Na PNZ-ju je bila tudi psička iz psarne, kjer imajo serijsko "proizvodnjo" a niti en potomec, k.ar sem jih srečala do sedaj ne ustreza standardu(še manj pa njihove mame, ki so itak za vzrejno prepoved).Pa kaj moremo, tako je in bo izgleda vedno slabše, saj pri nas na žalost niikomur ni mar za nič, glavno da se kasira.



h4xk0

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 0
Odgovori #3013 : 19 Oktober 2009, 13:00:48
@Flower: Ti napišem kak mail.
@Ribica: Verjamem, da je bilo na škotskem zakon. Pogledal sem slikice na blogu - Nice  ;D.
@Aja Oto: do zdaj naš Ronč (še?! :-\) ni stopil na ježevko, sem imel pa zato jaz polne prste bodic  :-[, ko smo nabirali kostanj. Je bila pa res lepa bera gob.
@Hesta: Čestitam za odlično oceno.

http://ronnyvbaxter.blogspot.com/
http://www.mojbeagle.si
It is better to keep your mouth shut and appear stupid than to open it and remove all doubt!


rozalija

  • *
    • Prispevkov: 6
    • Točke: 0
Odgovori #3014 : 20 Oktober 2009, 14:15:47
Pozdravljeni beaglarji :)

Sedaj sm tudi sama postala ena izmed vas, saj sem postala mamica eni mali hudički Kali :)
Ja stara je 2 meseca in je cukrček od cukrčka. Res da imamao še malo težav z lulanjem in kakanjem v hiši ampak jo privajam da hodi vn. Res je tudi da bi samo pančkala in ima batreije duracel :)hahaha
Saj bi vam pokazala tudi kakšno njeno slikico ampak mi ta stran ne dovoli več kot 256KB :( se bom potrudila spremeniti velikost slike, če bom znala :)

Uživajte, ker jaz že :)



Žana

  • *
    • Prispevkov: 186
    • Točke: 0
  • Žanči
Odgovori #3015 : 20 Oktober 2009, 15:48:00
Hesta. Čestitke Eki, me prav zanima kakšna je zdaj, najbrž še lepša zdaj, ko je odrasla.
Aja Oto! Žana je vsako leto z nami nabirala kostanj in se k sreči ni nič zgodilo, je pa dobro imet tole informacijo, da bomo bolj pazili. Se mi zdi, da se Žana sama izogiba kakim bodečim stvarem na tleh, sploh od nesreče naprej, pa še tačka je od takrat naprej precej bolj občutljiva, saj ji manjka poleg enega prsta še dobršen del velike blazinice.

Ribica. Tudi mi smo že kako leto z Žano v Ljubljani in tukaj za Bežigradom večkrat vidim enega beagla, pa v Tivoliju vedno kakega srečamo, čeprav gremo tja bolj redko, ker ne maramo sprehajališč, kjer je toliko ljudi, je pa fino vsake tolk časa it, da se Žana malo poigra s kakim psom.

Fino bi bilo, da bi vsak novi lastnik beaglčka, ki se pojavi tukaj gor, povedal od kod ga je dobil in kdo so starši, pa mogoče kje zdaj živijo.
Je pa zanimivo, da tukaj gor beremo mnenja in izkušnje in pišemo o svojih ter nekako vemo kdo je kdo oziroma kateri psi so tukaj gor omenjeni, ko se pa srečamo v živo, je pa čisto druga zgodba, kot da ne bi vedeli, kdo je kdo. Hecno, res ;D Zadnjič sem z Barbaro in Gašperjem od Xsare prav fino pokramljala, se mi je pa že zgodilo pri kom ravno obratno ::)



Aja Oto

  • *
    • Prispevkov: 200
    • Točke: 0
Odgovori #3016 : 20 Oktober 2009, 17:34:33
Ne samo kostanjeve ježice ,tudi pomrznjen sneg je labradorju Ototu delal probleme .Zmrznjen sneg ki se je prediral pod njegovo težo mu je odrgnil noge do krvi ,Pa ni bilo treba kaj več kot en pošten krog pasjega veselja po snegu da je Oto obležal v snegu in se ni hotel odzvati na odpoklic tako da sem ga mora potem odneti z krvavimi tacami v avto in via Lesce do veterinarja .

LPvsem skupaj




hesta

  • Gost
Odgovori #3017 : 21 Oktober 2009, 07:57:01
Žana!Eka je ista, kot prej, še vedno otročja, na njen zunanji izgled se pa tudi ne morem pritoževati, je to, kar sem si vedno želela.Spomladi jo bomo parili z res dobrim samcem, da pridejo do njenih malčkov tisti, ki jih že nestrpno pričakujejo, eden izmed njih bo pa verjetno ostal doma( v spomin na prejšnje generacije).



tinandrej

  • *
    • Prispevkov: 53
    • Točke: 0
Odgovori #3018 : 21 Oktober 2009, 11:27:28
oj...

Midva pa iz most - ljubljana :-)))

uuuuu, to bi bilo super :-))) midva sva za. :-)

Vidva kar povejta kdaj vama ustreza pa se dobimo.

Midva sva tud za :)

lp



flower

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #3019 : 21 Oktober 2009, 12:24:27
Zivjo!

Poslala sem vama IM  ;) (osebno sporočilo)
Se vidimo, flower  :o



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #3020 : 21 Oktober 2009, 20:35:54
Zana, a v LJ ste doma? Bi se lahko kdaj videli  ;)

Sicer se pa strinjam glede objavljanja, od kod so mladicki  :)

Pa seveda se cestitke lepoticki Eki in seveda hesti. Komaj cakam, da vidim mladicke. Hesta, kaj ves, kako sta kaj Emmotova lastnika? Se ze dolgo nista javila.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #3021 : 21 Oktober 2009, 21:52:59
Živijo

Da se še mi malo javimo po dolgem času. Makec je odlično sploh ko gre na lov  ;D. Se jima s tastom kar obrestuje  ;D. Pri meni se zadnje čase bolj crklja, ker se ne morem več toliko igrat in lovit z njim (decembra pričakujemo naraščaj, to bo kmalu pa se mi že zelo pozna na gibalnih sposobnostih  ;D ) Ko ga peljem na sprehod se ne premakne niti meter od mene in je prav zaščitniški.

Pri nas se je pa kar nekaj biglov nabralo. V našem okolišu jih je pet.

lp

Beagli so zakon!


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #3022 : 21 Oktober 2009, 21:57:41
Čestitke Eki!!! ;D

Zdaj mora biti že prava lepotička  8)

Beagli so zakon!


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #3023 : 22 Oktober 2009, 01:15:31
tina, cestitke!  ;D

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Jelen

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #3024 : 23 Oktober 2009, 13:09:55
Dober dan želim vsem, ki imate Beagla.

Sva nova na forumu in tudi sam prvič vnašam besedilo tako da...

Moja punčka Besa je trenutno stara 3 mesece in prihaja iz Velike Bukovice pri Ilirski Bistrici, biva pa v Ljubljani.

Je zelo živa, trmasta in že zelo dobro fehta. Njeno glavno bivališče je kavč, na katerega zadnje tri tedne bolj ali manj uspešno spleza sama.

Kar nekaj škode sva tudi že uspela narediti.

Ima lepo navado, da ko jo odpeljem na sprehod opravi obe potrebi, veliko in malo, toda vedno prihrani še kaj za domov. Takoj ko vstopiva v stanovanje pomarkira cunje ki so temu namenjen in pritemu početju prikupno gleda naravnost v oči.

Drugače pa je en velik cukr.

Še enkrat vse lep pozdrav




Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #3025 : 23 Oktober 2009, 13:29:59
tina, cestitke!  ;D

Ribica hvala  za čestitke  ;D

Beagli so zakon!


Aja Oto

  • *
    • Prispevkov: 200
    • Točke: 0
Odgovori #3026 : 23 Oktober 2009, 16:15:03
Jelen , vsi beagli so kot mladički bolj ali manj enaki, vsi so cukri ,da jih je treba iskat.Kar se pa prihrankov za domov tiče, je pa veliko boljši časopisni papir kot pa cunje . Nalimaj kakšne slike vaše punce .

LP vsem skupaj



hesta

  • Gost
Odgovori #3027 : 24 Oktober 2009, 14:52:29
Tina, me veseli, da tvoja nosečnost poteka brez komplikacij in že vnaprej se veselim novega otročka na pomladanskem pikniku,Eka je OK.
Aja Oto, prav imaš, ko praviš da so mladički beaglov vsi luštni, sedaj si imel priliko to spoznati, ko jih vedno več srečuješ , kasneje odraslih in potem vidiš razlike, ki so očitne- med približki(ki prevladujejo) in pravimi.Meni gre na bruh, ko jih gledam in se res ne ukvarjam več z njimi, pa tudi komentarjev ne dajem več, saj je vse skupaj brez veze.



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #3028 : 25 Oktober 2009, 20:40:01
Mi smo pa danes srecali Basila, tako da je flower videla se enega beagla v LJ  :P :-[



Za vse ostale fotke mi pa mail poslji na ZS, da posljem v orig. velikosti.

Pa s Seno in druzino smo navijali za B. in ostale maratonce  :)

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


flower

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #3029 : 26 Oktober 2009, 06:44:24
Ja samo res...bila sem prav vesela, da smo se srečali  :D Upam, da se še kdaj ;D