brikete katere znamke uporabljate?

gorac6 · 70518

gorac6

  • *
    • Prispevkov: 27
    • Točke: 0
  • Kaj je lepšega od mojega Cofija?
: 17 Januar 2008, 14:02:02
kera hrana je za vašga psa najboljša

Prijazna beseda in nasmeh lepši naredita svet.Ne najdeš na vsakem koraku pravega prijatelja.


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #1 : 19 Maj 2008, 16:31:32
Eukanua za pse z občutljivo prebavo je sam to  :D :D.ne priporočam Peedigreja ker je čisti..... No ampak to itaq veš

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #2 : 19 Maj 2008, 18:29:56
Trenutno Biomill in sem zadovoljna.



Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #3 : 20 Maj 2008, 21:53:30
Royal Canin (ne bom rekla da je najboljša ker vseh nisem sprobala, sem pa vsekakor zadovoljna z njo in jo uporabljam za vse-odraslo, mladiče od odstavljanja naprej in za mačko. Pripravljam pa tudi sama, mladiči npr. imajo 2x dnevno pripravljen obrok (mesno in mlečno).

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


ČRNI PANTER

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 24 Maj 2008, 14:24:54
Mi smo začeli z Eukanubo junior briketami, pa Pedigre junior konzervami. Kasneje pa nameravamo fotrati samo Pedigre.
lp



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #5 : 24 Maj 2008, 14:27:41
Preberi si teh par strani v tej temi...MOČNO se odsvetuje pedigre, chappi in ne vem še kašne "znamke" ker so rees med najslabšimi rečmi ki jih lahko daš psu ::)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #6 : 24 Maj 2008, 14:42:57
Kako pa je s konzervami Cezar (Cesar?)? Nikjer nisem zasledila nič napisanega o tej hrani. Je tako kot s pedigreejem? ???



andariell

  • *
    • Prispevkov: 195
    • Točke: 1
Odgovori #7 : 24 Maj 2008, 15:20:53
Mojadva doma jesta Biomill in nameravamo pri tem tudi ostati...


ČRNI PANTER

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 24 Maj 2008, 15:47:49
Preberi si teh par strani v tej temi...MOČNO se odsvetuje pedigre, chappi in ne vem še kašne "znamke" ker so rees med najslabšimi rečmi ki jih lahko daš psu ::)

Mi smo prejšnjemu psu (ravno tako ovčarju) ves čas fotrali Pedigree, pa je odrasel v močnega ter zdravega psa.



ČRNI PANTER

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 24 Maj 2008, 15:48:42
kako to misliš? kaj pa je narobe z to znamko?



pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #10 : 24 Maj 2008, 16:43:36
Jaz imam trenutno Orijen in sem zaenkrat zelo zadovoljna  :o.

ČRNI PANTER- KLIK, drugače pa imaš zelo veliko napisanega v podtemi Briketirana in konzervirana hrana. Jaz niti pomislim ne da bi svojo psičko hranila s tako zanič hrano, je res najslabša hrana po sestavinah, že to da so obarvani ni dobro (predstavlji si da bi ti živel samo na podlagi prehrane iz McDonald's-a  :( :-X, zajtrk, kosilo in večerja, pa si predstavljaj svoje zdravstveno stanje po parih letih  :-X, če ne še prej; vsaj jaz si tako razlagam in ljudje tako še najhitreje razumejo).

              Lp, Nina & Topla

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


ČRNI PANTER

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 24 Maj 2008, 17:30:17
Lej mi smo že imeli nemškega ovčarja, Rona in smo ga hranili z Pedigree briketi, kuhano hrano pa je bil močan in super, tako da malo dvomim v to , kljub vsemu. Sej pedigre pri Aiki še najmanj uporabljam; fotram jo takole:
-konzerva Pedigree
-Eukanoba briketi
-priboljški
lp



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #12 : 24 Maj 2008, 17:35:42
Sploh ne rečem da ni bil :). Ste pa lahko srečni da je bil. Noben pes od pedigreja še ni umrl, se pa zna zgodit da je mel mogoče kaj slabše kosti, zobe, prebavo..pa na zunaj niti videt ni bilo. Tako da bi ti res priporočala da nadaljuješ z Evkanubo (če ste si jo zbrali), plačaš malo več, porabiš malo manj, in predvsem, manj reskiraš

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


ČRNI PANTER

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 24 Maj 2008, 18:43:24
To maš pa prav, ker Eukanubo je tud veterinar priporočil, in jo kupujemo pri njemu.



Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #14 : 24 Maj 2008, 20:20:15
Če si nabaviš psa, si pač pripravljen na stroške in eden od njih je kvalitetna hrana. Neznanje je eno, ampak zdaj veš.. In dejansko razlika v ceni ni enormna, če svojega psa ceniš pa ga pač ne hraniš s sranjem.

Saj tudi jaz včasih vzamem mačjo/pasjo konzervo za posladkat se, če že nimam nič boljšega pri roki (v mojem kraju ni specializiranega pet shopa), od tega ne bo nobenemu nič, da bi žival konstantno hranila s tem pa ni šans.

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


porti

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 7
  • Portiji so zakon! :)
Odgovori #15 : 24 Maj 2008, 23:56:53
Mi uporabljamo Forzo in smo izredno zadovoljni z njo. Sedaj se dobi se vse od briketov, do konzerv in priboljškov. Mislim, da bomo kar pri tej hrani ostali. Uporabljamo pa maintanance, ker kakšni večjih težav nimamo več. Priporočam za vse, ki iščete ribe. Imajo pa tudi meso. ;)


KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #16 : 25 Maj 2008, 09:07:52
Tudi naši (psi in mačke) dobijo enkrat na teden konzervo iz Špara, ker vem, da jo obožujejo. Bolj smrdi, ko jo odprem, rajši jo imajo. Drugače pa obožujejo tudi polento, ko molzem koze pa vsak dan skodelico svežega kozjega mleka, ampak to je za sladkanje.



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #17 : 25 Maj 2008, 13:35:45
Kako pa je s konzervami Cezar (Cesar?)? Nikjer nisem zasledila nič napisanega o tej hrani. Je tako kot s pedigreejem? ???
Ja.

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


tessa

  • *
    • Prispevkov: 363
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 25 Maj 2008, 13:41:37
mi jim dajemo pro plan...sestra je dajala svojemu psu(švicarski beli ovčar) evkanubo in pedigre pa je dlaka čist rumena ratala pri pro planu pa je dlaka lepo bela :)

Živali ne znajo povedati, znajo pa pokazati...zato se moramo toliko bolj potruditi da jih razumemo


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #19 : 25 Maj 2008, 14:20:58
Mi hranimo tudi z Pro Plan in smo zelo zadovoljni

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #20 : 25 Maj 2008, 14:44:13
mi jim dajemo pro plan...sestra je dajala svojemu psu(švicarski beli ovčar) evkanubo in pedigre pa je dlaka čist rumena ratala pri pro planu pa je dlaka lepo bela :)
Ja, Eucanuba za bele pse res ni najbolj primerna-ravno zaradi betakarotena ki jih lahko pofarba. Zanimivo, poznam pa vzreditelja argentincev ki svoje futra s to hrano in ni problemov.

Meni jo je še Nutro pofarbal (dobila je zlate flekce po hrbtu in ušesih) in par mesecev ni šlo ven-pa naj kolikor se spomnim nebi vseboval nič takšnega.

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


tessa

  • *
    • Prispevkov: 363
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 03 Junij 2008, 20:51:32
Te teme oz. ankete nisem zasledila če sem se pa zmotila mi pa prosim pošljite link.
Zanima me katero znamko najbolj priporočate in s katero znamko ste imeli probleme (obarvanje dlake ipd.)

hvala za odgovore ;)
LP, Nika

Živali ne znajo povedati, znajo pa pokazati...zato se moramo toliko bolj potruditi da jih razumemo


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #22 : 03 Junij 2008, 21:54:15
Pomoje rahlo narobe zastavljena anketa.
Sploh pa so navedene same slabe hrane.

Trenutno uporabljamo Bio Mill jagnjetina in riž, ampak nismo zadovoljni, zato v kratkem menjamo za Arden Grange krompir in bela riba.



Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #23 : 03 Junij 2008, 21:59:04
Jst uporablam Canidae in Almo Nature...
So mi pa briketi že veliko živcev požrl (katere dajat itd.)...



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #24 : 03 Junij 2008, 22:00:34
Trenutno Canidae, vcasih Nutra Gold, Dog Club Elite...V preteklosti tudi Nutro Choice, ampak sem slisala, da znamko je prevzela Pedigree, v tem primeru ne pride vec v postev.



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #25 : 03 Junij 2008, 22:40:02
hm... ubistvu ful menjam :)
prej sem imela AG, ampak se j moja psica naveličala, potem smo prešaltali na almo nature, kasneje Natures Variety, ampak psici ni bila ok, potem forzo10, zdaj smo za nekaj časa na dog club elite (zaradi tamalih :) ) aja ko sem jo dobila je bila na royal canin ter hillsu...

Imam srečo, da psica nima težav z menjavo hrane, ker se jo ponavadi naveliča po parih mesecih, meni je pa tudi fino malo menjati, pa preizkušati, kaj se najbolje obnese... ::)


tessa

  • *
    • Prispevkov: 363
    • Točke: 0
Odgovori #26 : 03 Junij 2008, 22:44:13
Pomoje rahlo narobe zastavljena anketa.
Sploh pa so navedene same slabe hrane.

Lp Zoran

se opravičujem :-[ ..so pa edine ki jih poznam(sem že slišala zanje) ampak ker se ne spoznam na hrano kaj preveč sem pa naredila anketo da slišim vaše mnenje in izkušnje ker nebi dajala psu nekaj kar nihče ne priporoča(to je samo okvirno..verjetno mu bom dajala isto hot so jedli v leglu) ampak za vsak slučaj da vidim kaj uporabljate ;)

Živali ne znajo povedati, znajo pa pokazati...zato se moramo toliko bolj potruditi da jih razumemo


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #27 : 03 Junij 2008, 23:41:29
Nature's Variety :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


zoya

  • *
    • Prispevkov: 222
    • Točke: 0
  • Oliver
Odgovori #28 : 03 Junij 2008, 23:51:23
tudi mi uporabljamo Nature's Variety - za starejša psa piščančka, za ta malo pa lososa  ::)


pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #29 : 04 Junij 2008, 07:36:41
Orijen. :)


       Lp, Nina & Topla

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."