ARDEN GRANGE

Talija · 394493

Monty

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #990 : 09 Avgust 2010, 21:28:46
Živjo! Prosila bi za nasvet. Luna je resasta jazbečarka, torej majhen pes.
Danes sva se odpravili po vrečo puppy/junior hrane (arden grange). Prodajalec nama je dal hrano v vrečko in nisem takoj videla barve vreče. Po plačilu, sem zunaj pokukala in seveda, noter je bila temno modra vreča hrane (za velike pse). Se vrnem nazaj, prosim, da mi zamenja, sem mislila, da se je najbrž zmotil. In ne, očitno niti nimajo navadne hrane in mi niso zamenjali, se pravi mi je to namerno prodal. Seveda sem tudi jaz kriva ker nisem takoj pogledala preden sem plačala, vendar sem mislila da lahko prodajalcu zaupam, pa sem se motila, v bistvu nisem niti pomislila, da mi bo podtaknil napačno hrano. No tako sem zdaj obtičala s to vrečo, v bistvu Luna je, pa ne vem ali bi ji dala, vsebina je malo drugačna kot pri navadni puppy. Zanima me ali ji lahko ta hrana kaj škodi? Ne bi rada, da ona plačuje za mojo nepazljivost in nesramnost prodajalcev! Drugače se mi zdi, da ji je AG hrana res všeč, do zdaj je jedla weaning puppy, ampak se jo res dobi samo na parih mestih in vedno je nekaj narobe, preko spleta pa tudi nimajo povsod (točno določene vrste), pa še velikokrat je potrebno doplačat za dostavo, zato mi je včasih kar žal, da je nisem navadila na kakšno lažje dobavljivo hrano, sicer ne rečem, da mi je problem naredit kakšen km več, če le dobim kar rabim. Kakšne pa so vaše izkušnje (slabe/dobre) in kje kupujete hrano? Luna dugače nikoli ni imela problemov s to hrano, rada jo je in je res zdrava, upam, da sem se prav odločila!? Je pa res, da sem zelo razočarana nad trgovinami za živali, šele odkar imam Luno opažam, da bi nama vsi radi nekaj podtaknili ipd, prej pa sem naivno mislila, da je "pasji trg" bolj prijazen, in sem ugotovila ravno nasprotno. Za neverjetno ceno ponujajo nekvalitetne izdelke, vse bi ti radi prodali...No to je sicer že druga tema, se opravičujem  :), ampak se mi zadnje tedne nenehno dogajajo takšna in drugačna "presenečenja". Se mi zdi, da bova od zdaj naprej kupovali vse samo preko spleta, na http://www.canin-sport.si/ se ob naročilu 7,5kg hrane nič ne doplača,pa še dostavijo ti na dom  :), pa še zanimive igrače se najdejo.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #991 : 09 Avgust 2010, 21:34:53
Če bo pojedla eno vrečko Large breed-a ji ne bo nič hudega. Razlika je tudi v velikosti briketov imajo pa ti na sredi luknjico, tako da jih bo kljub temu da so večji najbrž brez problema pregriznila.
Large breed ima tudi dodan glukozamin in kondroitin za sklepe, ki ga navaden puppy nima. Nič takega kar bi ji lahko škodilo skratka  ;)




Monty

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #992 : 09 Avgust 2010, 21:48:23
Huh super, hvala ninci, si me pomirila  ;D. Sej ta dodatek me je malo zaskrbel, ker nisem vedela ali ta malim v večjih količinah lahko kaj škodi.
Jih je pa že poskusila in jo velikost briketov niti najmanj ne moti  :), celo tistih par briketov weaning/puppy, ki so ji ostali niti ne povoha več odkar sem ji dala te za probat. Hecno, da ji junior toliko bolj dišijo, ker weaning je res rada jedla, samo tukaj je očitno nekaj bolj zanimivega  ;D.


Monty

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #993 : 09 Avgust 2010, 22:10:47
Sedaj pa se lahko resno prične debata
Hm, po prebiranju ocen, se mi zdi, da je Acana dokaj dobro ocenjena, stane pa skoraj isto kot AG. Sicer pa ne vem koliko so te ocene realne in kakšna je Acana, ker je nisem nikoli kupila, na osnovi prebranega pa se mi zdi kar dobra. Sama sem se za AG odločila bolj ali manj na osnovi prebranega, vendar, ko berem ocene ne vem, če sem se prav odločila. Orijen je verjetno ena boljših, se pa pri ceni že malo bolj pozna. Res pa je, da sama premišljujem o Orijenu, ampak Luna tudi nima nobenih težav in ne vem ali je smiselno menjat hrano.


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #994 : 10 Avgust 2010, 07:21:45
Monty, kot je Ninci napisala, ni nič hudega, če se je zamenjala ena vreča. Razlika med puppijema je v velikosti briketov, vsebnosti glukozamina in hondroitina ter vsebnosti beljakovin in maščob, le-teh ima large puppy nekoliko manj kot navadni, svetlomoder puppy. Zelo mi je žal za tvoj pripetljaj, vendarle pa je kar nekaj trgovin, kjer je zaloga konstantna, med drugim je tudi www.pasji.net, kjer imajo vedno na zalogi puppy od velikosti 2,5 kg do največje. Seznam trgovin, kjer najdeš Arden grange, je na povezavi:
http://www.ardengrange.si/trgovini.html

Kar se tiče 1 kg vreč, gredo te iz prodaje, ker jih ne delajo več. Ostale bodo le še 1 kg vreče za adult chicken, lamb in weaning puppy, razen če bodo še kakšne nadaljne spremembe. ;)

Lps



Monty

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #995 : 10 Avgust 2010, 10:05:33
Vem za pasji.net, ampak mi je včeraj zmanjkalo weaninga pa sem se kar odpravila do "navadne" trgovine, ker jo imam zelo blizu.
Za spletne trgovine pa ponavadi počakam na kakšno plačo, da se nabere več stvari, pa naraočim  :). Za tisti seznam trgovin pa vem, hvala še enkrat, sej brez tistega bi bila zgubljena. Me veseli da ni hudega pri tej hrani, Luna jo rada je, traja pa pri njej ena vreča skoraj en mesec, zato mi je bilo pomembno da je tudi ta varianta zanjo ok. Sicer pa danes sem odkrila, da ima Luna rada jabolka, kar me je zelo presenetilo  :D.



Urska76

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #996 : 05 September 2010, 09:52:52
Emmmm.... mene pa zanima, če se je kaj spremenila formula AG Chicken?



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #997 : 05 September 2010, 14:42:13
Emmmm.... mene pa zanima, če se je kaj spremenila formula AG Chicken?

ne, se ni. lps



Schnappi

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 0
Odgovori #998 : 05 September 2010, 20:21:03
vprašanje: trenutno smo na AG adult with fresh chicken and rice. pes neješč in trmast ko dila, raje strada cel teden, kot da bi pojedel pol sklede briketov. pri njegovi kilaži (vižla, 28-29 kg) se par dni posta kar ornk pozna, zato mu brikete mešam s pasjimi konzervami (Animonda) ali pa s kakim golažem, ki je ostal od našega kosila oz. s kakim drugim mesom (tud s sardelcami iz konzerve ali s pašteto.) in to potem pojé, vendar premalo. velikokrat je pustil pol sklede, dokler mu nisem obrokov začela deliti na dva dela. tako zjutraj dobi dvakrat zapored in zvečer prav tako. ampak se mi zdi spet samo vprašanje časa, kdaj bo začel puščat drugi del... zato me zanima, če bi ga lahko malo poredila z briketi performance oziroma, če se teh briketov lahko daje kaj manj za enako kalorično vrednost. sicer je normalno aktiven, nima nobenih posebnih treningov, samo pasja šola in redni sprehodi, na katerih pa divja na polno.

hvala! :)

Properly trained, a man can be dog's best friend.  ~Corey Ford


masyka

  • *
    • Prispevkov: 104
    • Točke: 2
Odgovori #999 : 05 September 2010, 20:48:01
Mogoče bi bilo v tem primeru za poskusiti z verzijo Prestige? Se lepo obnese pri neješčih psih in je "močnješi" (večji % beljakovin in maščob), tako da bi ga lahko pojedel manj.

"Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil." (Mali princ)


Schnappi

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 0
Odgovori #1000 : 05 September 2010, 22:35:41
Mogoče bi bilo v tem primeru za poskusiti z verzijo Prestige? Se lepo obnese pri neješčih psih in je "močnješi" (večji % beljakovin in maščob), tako da bi ga lahko pojedel manj.

To iščem, ja! :) Hvala, bomo probali.

Properly trained, a man can be dog's best friend.  ~Corey Ford


šeli

  • *
    • Prispevkov: 212
    • Točke: 0
  • ŠELI the Sheltie
Odgovori #1001 : 30 Oktober 2010, 22:43:54
Citiraj
pes neješč in trmast ko dila, raje strada cel teden, kot da bi pojedel pol sklede briketov

To smo tudi mi opazili in mi gre res na živce, ker je psička že na spodnji meji pri teži, če ni celo presuha...sem slišala da je v AG hrani manj soli, kar je bolj zdravo ampak za apetit psa ni ravno d-best. Podobno kot če bi petletniku dal na voljo eno skledo solate in dve kantici sladoleda...le kaj bi izbral  :P

Monty : a je tvoja psička glede hrane na splošno ''razvajena'', dobiva veliko kuhane hrane itd....naša dobi zmeraj v skledico kaj zraven, če je pač na voljo...

Mi trenutno AGja ne kupujemo, ker vidim da je brezveze kupovati hrano, ki je pes ne bo jedel. Smo poskusili že vse mogoče testrčke za AG adult (piščanec, losos, jagnjetina) in zelo očitno, nad ničemer ni bila navdušena...
Sem pa slišala (in prebrala) da obstaja hrana Arden Grange PRESTIGE...hrana za pse ki okrevajo po zdravilih,.......tudi za pse, ki nimajo dosti apetita....pozna kdo mogoče?
In ker pač treniramo agi in smo tudi nasplošno dosti dejavni, bi začeli kupovati hrano za aktivne pse...Arden Grange PERFORMACE ??...pri hrani glede na stopnjo aktivnosti ima Belcando dosti več!
Drugače mi hrano (in ostale stvari) kupujemo v trgovini, ki ne vem točno kako se imenuje..nekaj na b sigurno...buba mogoče...sporočim naslednjič...lokacija je pa bs3 (upam da sem razumljivo napisala...

ONLY SHELTIES COME FROM HEAVEN

Šelina spletna stran:

http://seli-dog.webs.com/


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #1002 : 31 Oktober 2010, 12:05:13
PRESTIGE

Prestige je primeren tudi za izbirčne pse, sploh, če ste zelo aktivni.
SESTAVINE:
Sveži piščanec (min 19%), Piščančja moka (min 19%), Riž v zrnih, Zrna koruze, Piščančja maščoba*, Pesni rezanci, Jajce v prahu, Ribja moka*, Posušeni pivski kvas , Laneno seme, Ribje olje*, Minerali, Vitamini, Nukleotidi, Probiotični FOS, Probiotični MOS, Izvleček brusnic, Kondroitin sulfat, Glukozamin sulfat, MSM, Izvleček yucce. * Ohranjeno z mešanico tokoferolov in izvlečkom rožmarina.
TIPIČNA ANALIZA
Beljakovine 30%, Maščobe 21%, Vlakna 3%, Pepel 7%, Vlaga 8%, Omega6 4.21%, Omega3 0.68%, Vitamin A 22000 IU/kg, Vitamin D3 1500 IU/kg, Vitamin E 150 IU/kg, Kalcij 1.4%, Fosfor P 0.95%, Baker 23 mg/kg (kot Bakrov sulfat).

Za zelo aktivne in delovne pse so primerni tako prestige, premium kot performance, pač odvisno glede na tip psa in stopnjo aktivnosti. Kar se tiče Performance hrane je z razlogom manj kalorična - namenjena je delovnim psom, ki niso nujno skozi aktivni, npr. policijski ali reševalni psi, ki so v boksih večino časa. Za takšne pse zelo močna beljakovinska hrana ni primerna, potrebujejo pa več antioksidantov, ki jim dajejo potrebno zbranost pri delu.

PERFORMANCE:
SESTAVINE
Piščančja moka (min 26%), Riž v zrnih (min 26%), Zrna koruze, Piščančja maščoba*, Pesni rezanci, Posušeni pivski kvas, Jajce v prahu, Ribja moka*, Laneno seme, Ribje olje*, Minerali, Vitamini, Nukleotidi, Probiotični FOS (Izvleček cikorije) , Probiotični MOS, Izvleček brusnic, Kondroitin sulfat, Glukozamin sulfat, MSM, Izvleček Yucce, L-karnitin, Taurin, Izvleček zelenega čaja, Kvercitin, Izvleček semena grozdja. * Ohranjeno z mešanico tokoferolov in izvlečkom rožmarina.

TIPIČNA ANALIZA
Beljakovine 25%, Maščobe 15%, Vlakna 2.5%, Pepel 7%, Vlaga 8%, Omega6 2.53%, Omega3 0.37%, Vitamin A 15000 IU/kg, Vitamin D3 1000 IU/kg, Vitamin E 100 IU/kg, Kalcij 1.1%, Fosfor P 0.75%, Baker 20 mg/kg (kot Bakrov sulfat).

Predlagam, da poskusite zs prestigom, odločitev je seveda vaša. Lps



Schnappi

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 0
Odgovori #1003 : 31 Oktober 2010, 12:38:05
Citiraj
Sem pa slišala (in prebrala) da obstaja hrana Arden Grange PRESTIGE...hrana za pse ki okrevajo po zdravilih,.......tudi za pse, ki nimajo dosti apetita....pozna kdo mogoče?

Ja, to imamo zdaj mi. :) V začetku je bila vseeno kriza, (sem hotela spet komplet zamenjat hrano, ampak sem ugotovila, da potem lahko menjam v nedogled), potem je pa kar naenkrat začel jest. Sicer še vedno ne prav z veseljem, tako da mu primešam zraven malo več konzerve kot včasih. Se je pa malo poredil, pa AG nam je že od začetka ustrezal (prebava, dlaka, koža), tako da ostajam pri njem. :)

Properly trained, a man can be dog's best friend.  ~Corey Ford


šeli

  • *
    • Prispevkov: 212
    • Točke: 0
  • ŠELI the Sheltie
Odgovori #1004 : 31 Oktober 2010, 13:15:55
Hvala vam za vse nasvete, najbrž bo PRESTIGE res najbolša hrana za našo psičko.

Trgovina kjer mi kupujemo hrano nima Arden Grange PRESTIGE in je zdaj veliko vprašanje, kje te brikete sploh dobiti. Rekli pa so če hočemo to hrano jo bojo naročili....
Schnappi, kje pa vi kupujete? Koliko te hrane daste psu?

ONLY SHELTIES COME FROM HEAVEN

Šelina spletna stran:

http://seli-dog.webs.com/


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #1005 : 31 Oktober 2010, 13:22:49
V začetku je bila vseeno kriza, (sem hotela spet komplet zamenjat hrano, ampak sem ugotovila, da potem lahko menjam v nedogled), potem je pa kar naenkrat začel jest. Sicer še vedno ne prav z veseljem, tako da mu primešam zraven malo več konzerve kot včasih.

To je vsekakor prava odločitev, ker se skrbniki malokrat zavedamo, da s pogostim menjavanjem hrane lahko resno škodimo psom. Povzročimo lahko namreč kronične prebavne težave, neješčnost je pa na koncu še hujša. Potrebno je skrbno izbrati hrano glede na življenski stil, pasmo in osebnost psa, nato pa pri tem vztrajati. Psi v nasprotju z našim prepričanjem, ne potrebujejo vsaki dan druge hrane, ampak stabilno prehrano.
Tudi mame ne dajejo otrokom sladoleda namesto solate vsak dan, ampak le občasno. Zato pa so posladki.

Kadar pes nerad je brikete (ne glede na to, kateri so), se lahko poslužite 2 trikov:
-zmanjšajte število priboljškov
-za pse navajene na hrano iz konzerv, namočite brikete s toplo vodo

V skrajnem primeru pa lahko mešate brikete s kakšno paštetko ali mokro hrano, pri čemer pazite na sestavo le-te. Priporočam takšne, ki ne vsebujejo konzervansov in drugih umetnih dodatkov (umetnih arom).  Ljudje pogosto poskrbijo za dobre brikete, pozabijo pa, da je potrebno paziti na sestavine tudi pri mokri hrani in priboljških.

ARDEN GRANGE Prestige se pa dobi v večih trgovinah v LJ (Gali&Nika, Smrček, ZOO Tobi) in spletnih trgovinah (www.pasji.net).


Lps



Schnappi

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 0
Odgovori #1006 : 31 Oktober 2010, 18:38:45
Citiraj
Schnappi, kje pa vi kupujete? Koliko te hrane daste psu?

Mi kupujemo v Zoo To-Bi na Celovški v Ljubljani. Tam so ful prijazni, tko da - upam, da ne delam kake neželene reklame tukaj - ful priporočam. :) Naša 29 kg težka vižla poje okrog 250g na dan + konzervo;  sicer čez dan je tudi sadje, včasih malo jogurta, sir+salamo za šolanje pa sem in tja kak piškot na sprehodu.

@puppa: Hvala za odgovor. :) Lepo je slišat, da končno delam nekaj prav, čeprav instinktivno. Naše konzerve so (upam) kar kvalitetne - Animonda ali pa Cristopherus. Namočenih briketov pa ne je; sem že večkrat stran vrgla. >:( Najlažje se ga naheca tako, da skrite brikete išče po stanovanju al pa da mu jih (kot nagrado za kak trikec) mečem po tleh al pa da jih lovi. ::) Pride prav, ko mi zmanjka konzerv. :P

Properly trained, a man can be dog's best friend.  ~Corey Ford


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #1007 : 12 Junij 2011, 14:42:21
mi lahko kdo pove koliko hrane na dan se naj bi v gramih dalo 14kg težkemu psu jagnjetine in riž okusa? prosim


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #1008 : 12 Junij 2011, 17:03:34
mi lahko kdo pove koliko hrane na dan se naj bi v gramih dalo 14kg težkemu psu jagnjetine in riž okusa? prosim

Tule so priporočene količine s strani proizvajalca:

Teža/kg: Gramov/dan:
1 - 3 56 - 93
3 - 5 93 - 123
5 - 10 123 - 185
10 - 15 185 - 237
15 - 20 237 - 283
20 - 25 283 - 329
25 - 30 329 - 365
30 - 35 365 - 402
35 - 40 402 - 436
40 - 45 436 - 472
45 - 50 472 - 509
50 - 55 509 - 539
55 - 60 539 - 570
60 - 65 570 - 601
65 - 70 601 - 626
70 - 75 626 - 658
75 - 80 658 - 688
 
 Za 10 do 15 kg težke pse prioroča med 185 in 237 g na dan, torej verjetno okrog 220g, vse je odvisno od aktivnosti, koliko še poje druge hrane ipd.

Lps
 



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #1009 : 26 Januar 2012, 12:55:25
Ta teden sem odprla novo 15kg vrečo AG jagnetina in riž in briketi so povsem drugačni od prejšnje hrane AG jagnetina in riž. Vonj, velikost briketov, briketi so bolj mastni, kot, da bi ne bila ista hrana. Se zamenjal proizvajalec ali kaj? Ima še kdo tako izkušnjo?

Kristinca & Florinca


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #1010 : 26 Januar 2012, 13:23:15
Ta teden sem odprla novo 15kg vrečo AG jagnetina in riž in briketi so povsem drugačni od prejšnje hrane AG jagnetina in riž. Vonj, velikost briketov, briketi so bolj mastni, kot, da bi ne bila ista hrana. Se zamenjal proizvajalec ali kaj? Ima še kdo tako izkušnjo?

Res je, da je bila ena serija briketov narejena z hladno piščančjo maščobo, namesto z vročo, kar je spremenilo vonj in mastnost (enako kot hladna in topla pečenka diši drugače in ima drugačen okus), vendar s hrano ni nič narobe, vse sestavine in hranilne vrednosti so takšne kot morajo biti. Kar se tiče oblike in velikosti briketov, le te občasno spremenijo. Sicer je pa res, da je Arden grange pred kratkim preselil proizvodnjo v čisto nov proizvodni obrat, kar bi naj pripomoglo k še večji kakovosti hrane. V kolikor bi potrebovala kakšna dodatna pojasnila, se lahko obrneš direktno na njihovo svetovalko za prehrano Vanesso na e-mail: [email protected]

Lps



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #1011 : 26 Januar 2012, 14:31:34
puppa, hvala za pojasnilo. A to je bila zdaj samo ena serija ali bo po novem vedno tak, hladen način pridelave?

Kristinca & Florinca


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #1012 : 26 Januar 2012, 15:36:40
Brez skrbi ne bo, ker ni odgovarjalo nosu lastnikov.  ;)

So že prešli nazaj na uporabo vroče piščančje maščobe.

Lps



Talija

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 3
Odgovori #1013 : 26 Januar 2012, 17:34:53
Ja, res je, tudi mojemu nosu ni odgovarjalo  ::), vendar pa očitno mojim mrcinam je, saj so ravno tako z veseljem pojedli kot vedno (razen malce zbirčna Brie je sprva vihala nos, potem je pa tudi vse pojedla). Kar zadeva prebavo in posledično kakce-je bilo vse ok.  :)


fortuna

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
Odgovori #1014 : 27 September 2012, 10:45:07
Morda popolnoma neumno vprašanje, pa bom vseeno vprašala: zakaj se da suho hrano AG v nekaterih trgovinah dobiti v 12 kg vreči, v nekaterih v 15 kg vreči?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1015 : 27 September 2012, 10:49:42
Ker so spremenili pakiranja.
Iz 2,5 - 2kg in 7,5kg na 6kg iz 15kg na 12kg. Kar je še na zalogi starih vreč je tako v starih pakiranjih, po novem bodo pa vsi okusi v 12kg.



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #1016 : 27 September 2012, 10:51:01
Arden grange je trenutno v fazi prehoda na nove embalaže, in sicer so to po novem 2 kg (namesto 2,5 kg), 6 kg (namesto 7,5 kg) in 12 kg (namesto 15 kg).
Določenih vreč ne bo več (1 kg weaning puppy, 7,5 kg performance in 7,5 kg prestige), druge so na novo uvedli (2 kg weaning puppy, 6 kg sensitive, 6 kg premium).

Istočasno se je spremenila sama podoba vreč in način deklariranja. Dodatno se je izboljšal okus v jagnjetini (dodana sveža jagnjetina) in performance (dodan svež piščanec). trenutno poteka tudi akcija za nakup 12 kg vreč lamb, in sicer se dobi zraven brezplačna Arden grange majica, pri čemer velja akcija le za prvih 100 vreč

Slikce novih embalaž prilagam.



fortuna

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
Odgovori #1017 : 27 September 2012, 12:13:51
Super. Mi je bilo res malo čudno da bi se kar od nekdaj razlikovale vreče za par kg. Hvala za odgovor.



Schnappi

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 0
Odgovori #1018 : 09 Oktober 2012, 22:46:31
Sem upala, da bodo na novo embalažo dodali zadrgo.. na 6kg vrečah je ni. Je morda na 12kg?

Properly trained, a man can be dog's best friend.  ~Corey Ford


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #1019 : 10 Oktober 2012, 10:43:38
Ne, ža ne.  :(

Razlog je predvsem v tem, da so vreče z zadrgo bolj občutljive za manipulacijo.